OBSEDÖR KUŞATMALAR YASAKTIR

OBSEDÖR KUŞATMALAR YASAKTIR

OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ÖZELLİKLE UZUN ZAMANDIR UYGULADIĞI YÖNTEMLERDEN BİRİDE, İLGİLİ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ KUŞATARAK BİR ETKİ HALİ İÇERİSİNDE BULUNMALARIDIR. ONLAR KUŞATMALARLA İLGİLİ ALANLARIMIZI SÜREKLİ ETKİLEYEREK BİR OLUŞUM MEYDANA GETİRMİŞLERDİR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİDE BİR OBSEDÖR SALDIRI VE KUŞATMANIN ESERİDİR VE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA OBSEDÖR KUŞATMALARI YASAKLAYAN, KUŞATILMIŞ OLAN BÜTÜN ALANLARDA GEREKEN ENGEL VE YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPAN, OBSEDÖRLERİN HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA KUŞATMALAR İÇERİSİNDE OLMASINA İZİN VERMEYEN, KENDİSİNE ÖZEL OBSEDÖR KUŞATMALARI ENGELLEYEN VE YOK EDEN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN ALANLARINI KUŞATMA HALİ İÇERİSİNE ALARAK VE KENDİSİNE ÖZEL ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERDEN BİR BÜTÜNLÜK SAĞLAYARAK ONLARI HEM KUŞATIP HEMDE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

OBSEDÖR KUŞATMALARA DUYARLI ALANLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN KUŞATMALARI İÇERİSİNDE KALMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZDAKİ BU ALIŞKANLIKLARI VE KUŞATMALARIN SONUCU ORTAYA ÇIKMIŞ OLAN ETKİLENME DURUMLARINI TAMAMEN SONLANDIRAN, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN ÇEVRESİNDEN SÖKÜP ATAN, BU KONUDA KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.