BUYURGANLIK YASAKTIR

BUYURGANLIK YASAKTIR

BUYURGANLIK, KENDİ İSTEKLERİNİN YAPILMASINI İSTEMELER ŞEKLİNDE EMİRVARİ ŞEKİLDE VE KARŞISINDAKİ ALANI DÜŞÜNMEDEN, ONUN YAPISINI VE ÖZELLİKLERİNİ ÖNEMSEMEDEN ÇOK FAZLA KENDİSİNİ ÖNEMSEYEREK VE KENDİ YAPABİLECEĞİ İŞLEMLERİN VE DURUMLARIN SÖZ KONUSU OLABİLMESİ GİBİ İMKANLARI VARKEN İSTEKLERİNİ SAYGISIZCA YAPTIRMA DAVRANIŞLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. ÖZELLİKLE YÖNETİMSEL ALANLARDA BULUNANLARIN İÇERİSİNE DÜŞTÜĞÜ BİR HATA OLARAK BUYURGAN DAVRANIŞLAR İÇERİSİNDE SAYGISIZLIĞI OLDUKÇA FAZLA BARINDIRAN, İSTEKLERİN NEZAKETLE VE İNCELİKLE VE HOŞGÜRLÜKLE İSTENMESİNİN KARŞISINDA OLAN, EMRİVARİ ŞEKİLDEKİ KIRICI VE ÜZÜCÜ DAVRANIŞLARA VE HAREKETLERE VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA BUYURGAN DAVRANIŞLAR VE HAREKETLER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. BÜTÜN ALANLAR SÖZ KONUSU İSTEKLERİNİ OLDUKÇA NAZİK VE KİBAR VE İNCELİK İÇİNDE ANCAK BELİRTMEKLE İLGİLİ OLURLAR.

ANTİ OBSEDÖR BUYURGANLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ÜZERİNDE SERT VE OLDUKÇA ŞİDDETLİ YOK EDİCİ BUYURGANLIKLAR MEYDANA GETİREN, ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ OBSEDÖR BUYURGANLIKLARI YAPILANDIRARAK YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN, KENDİSİNE ÖZEL YAPILANMASI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BUYURGANLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI VE ENERJİLERİNİ ETKİLEME YOLLARINDAN BİRİ OLAN SÜREKLİ BUYURGANLIKLARDAN ORTAYA ÇIKMIŞ OLAN OBSEDÖR SORUNLARI İLGİLİ ALANLARIMIZDAN YOK EDEN, OBSEDÖR BUYURGANLIKLARIN BÜTÜN SONUÇLARINI ENERJİLERİMİZDEN VE YAPILANMALARIMIZDAN TEMİZLEYEN VE KENDİSİNE ÖZEL SAĞLIK BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARI OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.