DENVERMEK YASAKTIR

DENVERMEK YASAKTIR

DENVERMEK, HAKİKATİ VE GERÇEKLERİ GİZLEMİNİN BİR YOLU OLARAK, YALAN SÖYLEMENİN DIŞINDA GERÇEKLERİ VE HAKİKATİ BİLDİĞİ HALDE ORTAYA ÇIKMASINI ENGELLEMEK, SÖYLEMEMEK ANLAMLARINA GELEN VE BUNUN SÖYLENMESİ GEREKTİĞİ HALDE BUNU YAPMAMASI ŞEKLİNDEKİ DAVRANIŞLARA, YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR HAKİKATİN VE GERÇEĞİN AÇIKLANMASI GEREKTİĞİ İÇİN O ORTAYA ÇIKMIŞTIR VE İLGİLİ ZAMAN VE DURUMLAR GELDİĞİNDE BUNLARIN AÇIKLANMASI, BELİRTİLMESİ GEREKMEKTEDİR VE HAKİKATİN KENDİSİNİ YAŞATMASININ SONUÇLARI ALINMALIDIR. İŞTE DENVERMELER HAKİKATİ SAKLAMAK, ONUN ORTAYA ÇIKMASINA ENGEL OLMAK, BİLDİĞİ HALDE SÖYLEMEMEK, ORTAYA ÇIKMASINI SAĞLAMAMAK, BU KONUDA GEREKEN ENGELLERİ YAŞATMAK, SAĞLAMAK ŞEKLİNDEKİ BÜTÜN ÇALIŞMALARA, DURUM VE OLAY VE KONULARA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE DENVERMEK ŞİX YAŞAMINDA VİSSA UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DENVERMEYE ÖZEL OLACAK ŞEKİLDE BİR İÇERİĞİ İLE YASAK İZNİ HAZIRLANARAK DENZEL İSMİ İLE YAPILANDIRILMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR DENVERMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİ HAKKINDAKİ YOK OLMA HALİNİ YAŞADIKLARI VE BİR HATA VE YANLIŞLIK OLDUKLARI, OLMALARININ HİÇ BİR ANLAMI OLMADIĞINI, ONLARIN YOK EDİLMESİNİN YARATILIŞIN EN BÜYÜK GERÇEĞİ OLDUĞUNU ŞEKLİNDEKİ KENDİLERİ İLE İLGİLİ YOK OLMALARINI ZARURİ KILAN HAKİKATLERİ ONLARIN BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATILACAK ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA İLE YAPILANDIRILARAK YOK EDİLMELERİ İLE GEREKEN İMKANLARIN YAŞATILMASI SAĞLANIR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ DENVERMELERİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZELLİKLE VİLİN ÇEVRESİNDE YAŞATILAN VE ONUN MERKEZLİĞİ İLE İLGİLİ OLAN HAKİKATLERİN GİZLENMESİNİ SAĞLAYAN DENVERME YAPILANMASINI SONLANDIRAN, BU HAKİKATİN GEREKEN ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKMASINI VE YAŞATILMASINI SAĞLAYAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VE KALKANSAL YAPILANMANIN BÜTÜN DENVERME SORUNLARINI VE YAPILANMALARINI YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.