TANSALAT YÖNETİM ÖZELLİĞİ YASAKTIR

TANSALAT YÖNETİM ÖZELLİĞİ YASAKTIR

TANSALAT, BASKILAR KULLANARAK, İÇERİĞİNDE RAHATSIZ EDİCİ EMİRLERİN, ÖFKELİ BUYRUKLARIN VE İSTEKLERİN, YÖNETTİĞİ ALANLARIN NASIL DURUMLAR İÇERİSİNDE OLDUĞUNU DÜŞÜNMEDEN BENCİLCE ALINMIŞ YÖNETİMSEL KARARLARIN, ÇALIŞMALARIN YAPILDIĞI, KENDİ ÇIKARLARINI DÜŞÜNEREK BİR YÖNETİM BİÇİMİ OLUŞTURMAK VE YÖNETTİĞİ ALANLARA DAİR OLUMSUZLUKLARIN YAŞATILMASI ŞEKLİNDE ÇIKARCI, BENCİL, UMURSAMAZ YÖNETİMLERLE İLGİLİ OLAN KİŞİLERİN BÜRÜNDÜĞÜ, YAŞATTIĞI OLUMSUZ EYLEMDİR, HASTALIKLI DAVRANIŞ ŞEKLİ VE YÖNETİM BİÇİMİDİR. TANSALAT YÖNETİMLERDE, YÖNETİMİ SAĞLAYANDAN, YÖNETİM MEKANİZMALARINA KADAR BİR ÇOK ALAN TANSALAT ŞEKİLDE YAPILANABİLMEKTEDİR VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE DEJENERE OLMUŞ OLAN DİKTATÖRLÜK KAVRAMI BU YÖNETİM ŞEKLİNE ÖRNEKTİR. İLGİLİ YÖNETİM ŞEKİLLERİNİN GÜÇLERİ VE MUTLAKLIĞI ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI ZAMANLA TANSALAT BİR DURUMA EVRİLMİŞTİR VE DİKTATÖRÜLÜK ŞEKLİNDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEDE YÖNETİMSEL KAVRAMLAR ORTAYA ÇIKARILMIŞTIR. İŞTE BU GİBİ YÖNETİMLERİN ASIL İSMİ TANSALAT YÖNETİMDİR, TANSALAT YÖNETİMSEL İÇERİKLERİDİR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TANSALAT YÖNETİMLER KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR. ŞİXİ ÖZELLİKLE İLGİLENDİREN BU YASAK BİLGİSİ, AYNI ZAMANDA YÖNETİMSEL MEKANİZMALARINIDA ETKİLEYEREK TANSALAT İÇERİKLERE VE YAPILANMALARA VE OLUŞUMLARA KESİNLİKLE İZİN VERİLMEZ. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇİNDEDE ÇALIŞMALAR YAPAN YASAK BİLGİSİ, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDADA GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR TANSALAT OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILANMALARI İÇERİSİNDE YAŞATILAN VE ONLARIN YÖNETİM ŞEKLİ OLAN TANSALAT YÖNETİMSEL DURUMUNU ONLARIN İÇERİĞİNDE SONLANDIRAN, YÖNETİMSEL BÜTÜN İÇERİKLERİNİ VE ÖZELLİKLERİNE HAKİM OLARAK ONLARIN YÖNETİMLERİNDE SORUNLAR ÇIKARAN VE TANSALAT YÖNETİM MEKANİZMALARINI, YÖNETİCİLERİNİ YOK EDEN ÇALIŞMALAR YAPAN, YÖNETİMLERİ İLE İLGİLİ BÜTÜN ALANLARA DAİR YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ İLE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ TANSALAT OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN ÜZERİNDE TANSALAT BİR ŞEKİLDE YÖNETİMSEL BİR ETKİ SAĞLAYAN VE BU YÖNETİMSEL YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ İLGİLİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN YAPILANDIRAN, TANSALAT YÖNETİMİN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI ETKİSİ ALTINA ALABİLMESİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN DONANIMLARA VE İÇERİKLERE SAHİP OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİ İÇİN GEREKEN İMKANLARIN YAŞATILMASINI SAĞLAR.