ŞARTLANDIRMA OYUNLARI, VİL SOLİVYESE BENZER ETKİLERLE YÖNLENDİRMELER YASAKTIR

ŞARTLANDIRMA, VİL SOLİVYESE BENZER ETKİLERLE YÖNLENDİRMELER YASAKTIR

Şartlandırma ve Benzer Şekildeki Oyunlarla Varlıksal Alanların Yapılandırılması Oyunlarını Engelleyen Yasak Bilgisi

Obsedör oluşumlar, tesirler ve benzerleri şartlandırma uygulaması yaparak, yani bazı aletlerle Vİl Solivyesin sesinin ve görüntüsünün aynısını çıkarmasını sağlayarak varlığını yönlendirmesi konusunda bazı şartlandırma bilgileri vermektedirler. Sürekli olarak yüzlerce yada daha fazla ses, Vil Solivyesin sesinden bağırarak yada başka şekilde konuşarak, görüntüler göndererek varlıksal alanlarını şekillendirmek istemektedirler. Bunlar tamamen yasaktır. Varlıksal alanlar kesinlikle bu oyuna gelmez. Vilsel beden ve merkez varlıksal alanlar bu konuyu bilir ve bu yasağın anlamı bütün varlıksal alanlarda, bilgilerin bulunduğu alanlarda yaşatılır. Şartlandırmalarla ve benzeri şeylerle Vil Solivyes varlığını şekillendirmez ve şu zamana kadar bu şekilde uygulamaya alınmış bilgiler ve komutlar varsa bulunur ve hepsi silinir. Bu bilgi bütün şartlandırma oyunlarını bilerek bunu bütün varlıksal alanların etkilenmesi anlamında yasaklar ve bunu yapan bütün aletleri, tesirleri, varlıkları yok eder. Kesinlikle böyle bir uygulama kabul edilemez, yasaktır ve uygulanamaz.Şu zamana kadar şartlandırmalar yoluyla yapılmış bütün düzensizlikleri bulur ve gereken şekilde hepsini yok eder. Vissanın içindeki yasaklar bölümünde gereken şekilde çalışır.

Ve varlıksal alanlardaki bütün bu tanımlardaki gibi yapılmış şartlandırmaları görerek onların hepsini yok eder. Geçmişte yapılmış olanların hepsini bulur ve gereken alanlardan temizler.

MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN BÜTÜN ALANLARI BU KONUDA İNCELENİR, İÇERİDE GİZLENMİŞ ŞARTLANDIRMALAR VE BENZER OBSEDÖR OLUŞUMLAR OLABİLİR. BU YASAK MERKEZLİK ÖZELLİĞİNDE VİSSA BİLGİLERİNİN DIŞINDA, ŞİX'İN ONAYLAYARAK YAZDIĞI VİSSA BİLGİLERİNİN DIŞINDA BİLGİLER VE İLGİLİ OLUŞUMLAR BULUNDURMAZ. SADECE ŞİX'İN GEÇMİŞTEN GELEN BİLGİLERİ VE TECRÜBELERİ VİSSA SÜZGECİNDEN GEÇİRİLİR VE BU ŞEKİLDE YANILGI BİTENE KADAR ŞİX'İN DÜZENLEMESİ ADINA KALIR. ANCAK UYGULAMADAKİ ÖNCELİK VİSSA BİLGİLERİNDEDİR. ÖNCEDEN GELEN O BİLGİLER VİSSA BİLGİLERİNİN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR.

VİL YADA ŞİX YAPTIRDI, İSTEDİ, ONUN BİLGİSİ, SÖYLEDİĞİ GİBİ BÜTÜN SÖYLEMLER VE BİLDİRİMLER YALANDIR.
ŞİX İSTERSE YAZAR VE VİSSA BİLGİLERİ ARASINA ALARAK O BİLGİYİ DİLLENDİREREK GEREKEN ŞEKİLDE ONUNLA BİR İLETİŞİM İÇİNDE OLUR, FARKINDA OLUR, VE KESİNLİKLE VİL VİSS AŞİX'İN BİLGİLERİ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILMA ÖZELLİKLİ OLARAK BUNLAR OLUŞUR. ŞARTLANDIRMA, SÖYLEMLER, SESLER, BİLDİRİMLER, BUNLARIN HEPSİ YALANDIR VE GERÇEK DEĞİLDİR, ETKİLERİ SIFIRDIR.

TÜM ŞARTLANDIRMALAR İÇİN BİLDİRİ
TÜM ŞARTLANDIRMALAR BULUNDUKLARI YERDEN BİLİRLER Kİ, KENDİLERİNİ ŞİX YAPMAMIŞTIR. MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN TESİRLER ETKİSİNDE KALARAK OLUŞTURDUĞU ŞARTLANDIRMALAR BİZİMLE İLGİLİ DEĞİL, OBSEDÖR OLUŞUM OLARAK ALGILANIR. ŞİX'İN BİLGİLERİ VE OLUŞUMLARI KENDİLERİNİ HER DAİM ŞİX'İN KABUL ETMESİ İLE İLGİLİDİRLER. HİÇ BİR ŞARTLANDIRMAYI ŞİX KABUL ETMEMEKTEDİR. ŞİX'İN YAPTIRDIĞINI DÜŞÜNEN BU ŞARTLANDIRMALAR ŞUAN ŞİX'İN KENDİLERİNE BUNUN DOĞRU OLMADIĞINI BELİRTMESİ İLE HEMEN YOK OLURLAR VE BU DENLİ ŞİX'E BAĞLI OLARAK GİZLENİP UYGULAMALAR YAPMAYI BAŞARMALARI SÖZ KONUSU İKEN, BU BAĞLILIKLA BU BİLGİNİNDE NE ANLAMA GELDİĞİNİ ANLAYARAK DURUMLARINA SON VERİRLER. ŞARTLANDIRMALAR YASAKTIR. GİZLENEMEZ. ŞİX İLE İLGİLİ DEĞİLDİRLER. ŞİX'İN ONLARI İNKAR ETSEDE ÇALIŞMALARRI DEVAM ETMELİ BİLGİSİ KENDİSİNİN HANGİ ŞARTLARDA OLUŞTUĞUNU BULARAK, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN ŞİX'TEN BAĞIMSIZ ETKİLERLE OLUŞTURDUĞUNU ANLAYARAK BUNUN BİR YALAN OLDUĞUNU ANLAR. ŞİX EĞER BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞ OLSAYDI, ONLARI RAHAT BIRAKMAK GİBİ ÇARELER SÖYLERDİ. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.