SEVMİYORUM VE VİSSALAMIYORUM GİBİ KELİMELER KULLANMAK YASAKTIR

SEVMİYORUM VE VİSSALAMIYORUM GİBİ KELİMELER KULLANMAK YASAKTIR

SEVMİYORUM KELİMESİ OLARAK SEVMENİN TERSİ OLAN, VİSSALAMIYORUM, VİSSAYI UYGUN BULMUYORUM GİBİ VİSSANIN TERSİ OLAN KELİMELER KULLANMAK, BU KELİMELERİ CÜMLELER İÇİNDE İFADE EDECEK ŞEKİLDE KONUŞMALAR YAPMAK, SEVMEMEK, VİSSALAMAMAK YAŞAM HALİ İÇİNDE YASAKTIR. ŞİX YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE BULUNAN HERŞEYİ HERKES HER ZAMAN SEVMEK VE VİSSALAMAK ZORUNDADIR. BUNUN AKSİ SADECE YAŞAM HALİ DIŞINDAN OLANLAR İÇİN SÖZ KONUSU OLABİLİR. BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEY BU ŞEKİLDE BİR ALGI İLE SEVİLEREK VE VİSSALANARAK YAŞATILIR. BU KELİMELER VE BUNLARI İFADE EDEN KONUŞMALAR, CÜMLELER KESİNLİKLE YASAKTIR.

BİR ŞEYİ İSTEMEMEK ONDAN HOŞLANMAMAK, ONU İSTEMEMEKLE, BEĞENMEMEKLE İFADE EDİLİR, SEVMİYORUM, VİSSALAMIYORUM GİBİ KELİMELER YANLIŞTIR VE KULLANILMASI YASAKTIR. MESELA TÜM YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNİN UYGULANMASINI KESİNLİKLE İSTEMİYOR VE BUNU UYGULAMAYI BEĞENMİYORUMDUR DOĞRU CÜMLE, YASAK BİLGİLERİNİ UYGULAMAYI SEVMİYORUM DEĞİLDİR. SEVGİ BAŞKA BİR KAVRAMDIR VE BİLGİLERE UYAN HERŞEYİ SEVMEKLE İLGİLİYİZDİR.

AYNI ZAMANDA SEVMEK VE VİSSALAMAK KELİMELERİNİ BU KAVRAMLARIN İÇERİĞİNDE BULUNAN BİLGİLERİ İLGİLİ ALANDA YAŞATABİLMEYİ KAST ETTİĞİMİZ ZAMAN KULLANIRIZ. BU BİLGİLERİ YAŞATMADIĞIMIZ DAHA YÜZEYSEL KONULAR İÇİN BEĞENİYORUM KELİMESİ OLDUKÇA YÜCELTİCİ VE TAMAMLAYICIDIR.MESELA ÇOCUKLARI SEVİYORUM DOĞRU BİR CÜMLEDİR ANCAK PASTA YEMEĞİ SEVİYORUM DOĞRU OLMAYIP, DOĞRUSU PASTA YEMEĞİ ÇOK BEĞENİYORUMDUR. AYNI ŞEKİLDE VİSSALAMAKTA BU ÖRNEKTEKİ GİBİ KULLANILIR. BU BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE YAŞAM HALİ İÇİNDE İLGİLİ ALANLARI BİLGİLENDİRİR.

Tekniksel ve üzerinde sevgiyi ve vissayı özellikle yaşatmak gibi bir anlamı ifade etmek istemediğimiz zamanlarda beğendiğimizi, istediğimizi belirterek, yaşatmak istediğimiz anlanlarda da sevdiğimizi, vissaladığımızı söyleriz. Hem sevg ve vissa daha özel bir durum olarak kendisini yaşatır, itina gösterdiğimizin ispatı olur hemde doğru anlamlar doğru şekilde ifade edilmiş olur. Yoksa Şix yaşamının bütün oluşum ve davranış ve konu ve durumlarını her zaman sevmekte ve vissalamaktayızdır.