İNİNA YASAĞI

İNİNA YASAĞI

TANRI, ALLAH, KADİRİ MUTLAK VE BENZERİ İLAHLARA, ERMİŞLERE VE YÜKSEK VE İYİ VARLIKLAR GİBİ YABANCI TÜM ALANLARA, KAVRAMLARA İNANILMAZ, GÜVENİLMEZ YASAKTIR

ÖZELLİKLE YANILGI ZAMANLARINDA OBSEDÖRLERİN EN BÜYÜK OYUNLARINDAN BİRİ OLAN YARATICI KAVRAMI VE AKABİNDEKİ MELEKLER, İLAHLAR VE ERMİŞLER, İÇLERİNDE OBSEDÖR OYUNLARIN OLDUĞU ÖZELLİKLERİ İLE TAMAMEN İNANILMASI YASAKLANMIŞ ÖZELLİKLERDE KAVRAMLARDIR VE ŞİX YAŞAMININ VE VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN ALANLARINDAKİ GENEL İNANÇ KONUSU KENDİMİZE, VARLIKSAL ALANIMIZA, SEVGİ VE VİSSAYA İNANMAKTIR VE VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNE ŞİX VE VİLLERİNDE GİRMESİ İLE BİZİM BİRBİRİMİZDEN BAŞKA İNANACAK VE GÜVENECEK ALANLARIMIZ VE KAVRAMLARIMIZ ARTIK KALMAMIŞTIR VE BU YASAK BİLGİSİ, KONU İLE İLGİLİ OBSEDÖR ALANLARIN YAPTIĞI BÜTÜN İNANÇ OYUNLARINI BOZAR, ENGELLER VE GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDER. BU GİBİ BENZER KAVRAMLARA, BAŞKALARINA, BİLİNMEYENLERE, GEÇMİŞTEN GELEN ANCAK NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE ANLATILMIŞ MASAL VE ÖYKÜ KAHRAMANLARINA İNANMAK YASAKTIR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VE KONU İLE İLGİLİ OLARAK SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KAVRAMSAL BÜTÜNLÜKLER ALANINDANDA BU GİBİ KENDİSİNİN TANRISAL BİR GÜÇ, TANRI OLDUĞUNU İDDİA EDEN KAVRAMLARA KARŞI ÖNCEDEN ENGELİNİ VE YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPAN YASAK BİLGİSİ, SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KONU İLE İLGİLİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. SONSUZLUĞUN SONUNA HAKİM OLAN BİZLER, YİNE KENDİ VARLIKSAL ALANLARIMIZDA HERŞEYİN HAKİMİDE BİZİZDİR, BİZDEN BAŞKA HAKİM, KUDRET VE GÜÇ YOKTUR.