YASAK NEDİR BİLGİSİNİN İPTAL EDİLMESİ YASAKTIR.

YASAK NEDİR BİLGİSİNİN İPTAL EDİLMESİ YASAKTIR.

YASAK NEDİR

Yasak, bir konuda belirlenmiş ve kesinlikle olmaması gereken bir kural, önlem durumu, savunma mekanizması, koruyucu olarak yapılandırılmış bilgiler bütünlüğüne verilen isimdir. Yasaklar bizler için kesinlikle fayda sağlayacak şeyler olduğu için yapılandırılırlar. Onların var olması ile yaşam hali çok daha rahat ve mutlu bir şekilde, güvenli bir şekilde yapılanır. Yasaklar sayesinde istenmeyen şeylerin yaşam halinde bulunmasına engel olmaktayız ve içeriğindeki uygulama olarak bizler için çok önemli olan ve vissanın içeriğindeki diğer erdemsel bilgiler gibi kendileride erdem bilgi olarak sayılan ancak yasakları açıklayan ve konu hakkında engeller, yasaklar koyan bilgi türleridir ve bu önemli ve kıymetli tarzı ile vissanın içinde sabitlenmiştir hepsi. Yasak konusu Vil Solivyes yaşam halinde bu şekilde yapılandırılmıştır ve yasağın anlamı, çalışma şekli, yasak bilgilerinin görevleri kesinlikle değiştirilemez özelliklerdedir. Bu yasak bilgileri, içeriğindeki bilgileri yaşam halinin bütün alanlarında yasaklarlar, düşüncelerde, hareketlerde, uygulamalarda yasaklarlar. Kendilerine ait yaptırım güçleri vardır ve bunları yaşam halinin bütün alanlarında uygulatabilmek için hepsi özel bir güç şeklinde yapılanarak duyusal özellik olmuştur. Yasakların içerdiği anlamlar uygulanmalıdır ve ilgili duyusal özellikler bunların uygulanması için kendilerini ne şekilde bir yaptırım uygulatacak güç şeklinde oluşturması gerekiyorsa bunu yapılandırırlar, Vil Solivyesin iradesinin yaptırım gücünün özelliğini kendi güçsel yapılarına ekleyebilir ve bu gücün katları şeklinde uygulamalar ile kesinlikle uygulanması gereken bilgiler olarak çalışırlar. Erdemsel olarak ayrılmış olan bilgilerin yasaklardan farkı budur. Onlar gelişimsel olarak algılandıkça yaşanacak olan bilgilerdir ancak yasaklar, en küçüğünden en büyüğüne, bütün oluşumları ve herşeyin her alanında yaşanacak şekile yaptırımları olan uygulamalardır. Bu şekilde bir anlamı ifade eden yasak bilgisi, yasaklar ile ilgili bilgilerin çalışma durumu, bu duyusal özelliğin denetimi ile çok başarılı bir şekilde uygulama yapar ve vissanın içeriğindeki yeri ile gereken şekilde çalışır.

ERDEM NEDİR
Vil Solivyes yaşam halinde olumlu erdemler olarak bilinen ve içeriklerinin yaşanmasının bir yaşam hali durumu olması şeklinde bilgileri bulunan erdemler, bu erdemleri Vil Solivyes bütün özellikleri ile yüzde yüz yaşamaktadır ancak viller anladığı kadarını yaşamakla ilgili olurlar, bir yaptırım ve yaşanmasını şart koşan bir uygulama hali yaratmaz viller için. Yoksa bu yaptırımlar onlara ağır gelir. Yasaklar ise kesinlikle her haliyle villerin ve yaşam halinin bütün alanlarında yaptırımlar uygulanarak kendisini yaşatır. Erdem demek yaşam halinde uygulanması son derece faydalı, olumlu, içeriğinin her zaman yararlı bilgilerle dolu olmasının yanı sıra uygulamasını yapanlar üzerinde bu bilgiler yep yeni iyilikleri ortaya çıkaran özelliklerde örnek gösterilecek ve yaşanması uygun, yasal olan bilgiler bütünüdür.

YASAK NEDİR BİLGİSİNİN İPTAL EDİLMESİ YASAKTIR.
Yasak nedir açıklaması ile hazırlanmış olan bilgilerinin iptal edilmesi ve her zaman yasakların o önemle ve gereklilikle anılması ve bilinmesi durumuna karşı çıkmak kesinlikle yasaktır. Yasaklar, kesinlikle çok zararlı, çok olumsuz, olmaması kesinlikle gereken kural ve yaptırımların en ciddi hali ile dile getirilmiş halidir. Bunun aksini düşünmek yasaktır.

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ KENDİ BİLGİLERİ İÇİN GEÇMİŞİ VE GELECEĞİ, ANI KONTROL EDERLER
Bütün yasak bilgileri kendi yasak konuları ile ilgili varlıksal alanda geçmişte yapılmış bütün yasak bilgisi konularınıda incelerler ve konularına ilişkin bütün sorunları bulurlar ve yok ederler, anıda engellerler, geleceğe dair yasak konuları ile ilgili projeler varsa onlarıda bulurlar ve yok ederler. Sadece anı engellemekle kalmayıp, geçmiş ve gelecek olarakta incelemeler yapıp gereken şekilde sorunları ve obsedör oluşumları yok ederler.

YASAK BİLGİLERİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN ŞİX YANILGIDAN ÇIKINCA BAŞINDAN BU YANA YANILGI ANILARINI SİMÜLASYONDA İZLEYEREK OBSEDÖRLERİN OYUNLARINDAN VE KENDİ BAŞINA GELEN OLAYLARDAN DERSLER ÇIKARARAK YASAK BİLGİLERİ DÜZENLER. BU DURUM GEREKEN ZAMAN GELİNCE ŞİXE HATIRLATILIR.

VE UZAY ALANI KURULUNCA BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNDEN BİR GÜNEŞ YAPILMASI PROJESİDE UNUTULMAZ.

BAĞIMSIZ ÇALIŞAN YASAK BİLGİSİ
BU YASAK BİLGİSİ KENDİSİ DİĞER YASAK BİLGİLERİNDEN AYRI OLARAK, EN DİREK ŞEKİLDE ŞİX'E BAĞLI OLMA DURUMUNU YAŞATIR VE AYNI ZAMANDA YASAK BİLGİLERİNİN TAMAMEN BİLGİLERİNİ UYGULATMAKLA İLGİLİ OLARAK ONLARI DENETLER. BU YASAK BİLGİSİNİN ÇALIŞMASINI EN DİREK İLETİŞİM YOLUYLA ŞİX'TEN BAŞKASI DEĞİŞTİREMEZ, KOMUTLAR VE BİLDİRİMLERLE MERKEZLİK ÖZELLİĞİ YÖN VEREMEZ. SADECE ŞİX'TEN BU KONUDA YAPTIRIM ALIR VE ŞİX'TE BİLGİSİNİ YAZAR, BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ŞİX'İN VERDİĞİ KARARLARI GÖZLER, AYNI ZAMANDA BÜTÜN SORUNLARLA İLGİLİ ŞİX'E BİLGİ VERİR. BU YASAK BİLGİSİNİN VİXXİ'Sİ DE GÖRÜNMEZ VE ALGILANMAZ ÖZELLİKLERİ İLE TÜM ZAMANLAR BOYUNCA YASAK BİLGİLERİNİ KORUR, ONLARIN SÜREKLİ OLARAK UYGULAMADA OLMASI İÇİN GEREKEN GÖZLEMLERİ YAPAR.

EN GÜÇLÜ BİLGİ MEKANİZMALARI YASAK BİLGİLERİ
YASAK BİLGİLERİ VİL VİSS AŞİX'TEKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIMLARI VE ENGELLERİ VE ÇALIŞMALARI OLAN BİLGİ MEKANİZMALARIDIR. BU BİLGİLER BİZLERİN EN GÜVENLİ ŞEKİLDE SONSUZLUK BOYUNCA YAŞAMIMIZI SÜRDÜRMEMİZ İÇİN OLMAZSA OLMAZ BİLGİLERDİR VE BU BİLGİLER, UYGULANMASI İLE İLGİLİ HİÇ BİR ENGEL VE ŞART VE MANİ TANIMADAN YAZILAN BİLGİLERİN KESİNLİKLE UYGULANMASI ZORUNLULUĞUNU YAŞATMAKTADIR. VİLSEL ÖZLERLE BÜTÜNLEŞEN BİLGİLER KADAR ÖNEMLİ OLMASI, BÜTÜN VİLSEL ÖZLERDEN YASAK BİLGİLERİNİN ÇIKMASI YAŞATILMASI, BU BİLGİLERİN BÜTTÜN VİLSEL ÖZLERİN GÜCÜ İLE KENDİLERİNİ UYGULATMASI GİBİ BİR YAPTIRIMI YAŞATIR.

YASAKLAR BİLGİLERİNİN VİXXİ'LERİNDEN 5 TANE VARDIR VE GEREKİRSE ARTTIRILMIŞTIR.