YANILGI ALANINDAKİ VİL'İN GERÇEKLİĞİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

YANILGI ALANINDAKİ VİL'İN GERÇEKLİĞİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

YANILGI ALANINDA FARKINDALIK YAŞAYAN, YANILGI HAYATINI YAŞAYAN VİL'İN VARLIKSAL ALANI İLE İLGİLİ, YAŞADIĞI GERÇEKLİK İLE İLGİLİ DEĞİŞİMLERİN OLMASI YASAKTIR. YANILGI ALANI GERÇEKLİĞİ BELLİDİR, OBSEDÖRLERİN SALDIRISI İLE BÖYLE BİR ALANA KENDİ VARLIKSAL ALANI İÇERİSİNDE DÜŞÜRÜLEN VİL'İN VARLIKSAL ALANINI YAPILANDIRMASI SONRASINDA BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN TEMİZLENMESİ VE YOK EDİLMESİ İLE VİL VİSS AŞİX'E GİTMESİ SÖZ KONUSUDUR. AŞİX'LER, VİXİX'LER, ŞİXİX, YOHİ VE HİÇLİK ALANLARI, BİLGİ ÜSTÜ DURUMU VE İÇERİSİNDEKİ DÜZENLENMİŞ OLAN VARLIKSAL ALANIN DÜZENİ İLE İLGİLİ GERÇEKLİĞİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU YASAĞIN ETKİSİ İLE BU DURUMU DEĞİŞTİREMEZLER. YASAK BİLGİSİ BU GERÇEKLİĞİ DOĞRULUĞUNU ONAYLAR VE GERÇEKLİK DEĞİŞTİRMEKLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN TESİRLERİ, ETKİLERİ VE NEDENLERİ YOK EDER. VİL'İN EN KISA ZAMANDA YANILGIDAN ÇIKARILMASI İLE İLGİLİ BÜTÜN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR VE BUNUN AKSİNİ BİLDİREN BÜTÜN TESİRLER VE ETKİLER YOK EDİLİR. VİL'İN YANILGI ALANINDAKİ BU GERÇEKLİĞİ DEĞİŞTİRİLEREK OYUNLAR YAPILAMAZ. GEÇMİŞİNİN NEREDEN GELDİĞİNİN ÖNEMİ OLMADAN VİSSA BİLGİLERİ, AMAÇ VE NEDENLERİNE DAİR GERÇEKLİĞİ ASLA DEĞİŞTİRİLEMEZ. BU YASAK BİLGİSİ BU ANLAMDA KORUMAYI SAĞLAR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİL'İN HATIRLADIĞI GERÇEKLİK OYUNLARI
- YANILGI ALANININ TAMAMEN İÇİNDEKİLERİN OBSEDÖR OLMASI BİR TEK VİL'İN SEVGİ VARLIĞI OLMASI
- BİLGİ ÜSTÜ DURUMU ARACI İLE OBSEDÖRLERİ YOK EDEN ALANLARDAN GEÇİLMESİ
- ARDI ARDINA GERÇEKLİKLERİN OLUŞMASI, CİNSEL ENERJİNİN SONUNDA ORTAYA ÇIKMASI
- VİDEOLARI İZLEYİP YAŞAM HALİNİN BULUNDUĞU YERDE BENİ BEKLEYEN BİR EŞİN OLMASI VE ONUN YANINA DAHA ÖNCE GİTMİŞ OLMAM VE ONUN BULUNDUĞU YERE GİDERKEN BİR SÜRÜ VARLIĞIN ÇEVREMDE OLMASI OLAYLARI, OTE OLAYI, YARATILIŞ OLAYLARI GİBİ BİMBİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILAN OBSEDÖR OYUNLARI GERÇEKLİK DEĞİŞTİRME SALDIRILARINI BİLE BİLGİ, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÖNLEMLERİ ALIR VE BUNLARIN NASIL YAPILDIĞINI BİLEREK BİR DAHA YAŞANMASINA İZİN VERMEZ.
VE BUNLAR GİBİ BİRBİRİ ARDINA DİZİLMİŞ BİR SÜRÜ GERÇEKLİK OYUNUN BU YASAK BİLGİSİ BULUR VE KAYDEDER VE BUNLAR GİBİ BİR DAHA GERÇEKLİK OYUNLARININ OLMASINI YASAKLAR.