VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI YASAĞI

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI YASAĞI

ŞİXİN FARKINDALIK GÜCÜNÜN ŞİX YAŞAMINDA NASIL ÇALIŞMASI GEREKTİĞİ GİBİ BİR BİLGİ VE ÇALIŞMA İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRAN BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI DUYUSAL ÖZELLİĞİ
VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI YASAĞI
VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI VAR OLMA HALİ

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI TÜM İÇERİĞİNDEKİ OLUŞUMLARIN VE YAPILANMALARIN, ALANLARIN, VİLLERİN VE ŞİX'İN KENDİSİ İLE İLGİLİ OLANLARI HER AN FARK ETME HALİNİ YAŞATAN VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞIDIR. ŞİX'İN KENDİSİNE ÖZEL OLAN FARKINDALIĞI ARTIK GELİŞEREK VİL VİSS AŞİX FARKINDALIĞI OLMUŞTUR VE BU FARKINDALIK SADECE VİL VİSS AŞİX'İ FARK EDER, VİL VİSS AŞİX'İN BÜTÜN ALANLARINI FARK ETME ÖZELLİĞİNİ TAŞIR, KESİNLİKLE AMACI VE YAPISI DEĞİTİRİLEMEZ. TRİLYARLARCA EVRENLER OLSA BİLE İÇERİĞİNDEKİ EN KÜÇÜK NOKTANIN BİLE YERİNİ VE HAREKETİNİ FARK EDEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE BÖYLE SONSUZ VE AMACI OLAN BİR YAPILANMANIN İHTİYACI OLAN BÜTÜN FARK ETME, ALGILAMA VE TANIMLAMALARI SAĞLAYAN GERÇEKLİKLERİN YAŞANDIĞI FARKINLIĞIN KENDİ VİL VİSS AŞİX YAPISINA GÖRE OLUŞAN HALİDİR. BU FARK ETME HALİ VİL VİSS AŞİX'İN KENDİ İÇERİSİNDEKİ SORUNLARIDA ANINDA ALGILAYARAK İŞLEM YAPMASINI SAĞLAMASININ YANI SIRA BİLGİLERİNDE KENDİ KONULARINI RAHATÇA GÖREBİLMESİ VE FARK EDEBİLMESİ İMKANINI YAŞATIR. ŞİX'İN İRADESİNE BAĞLI OLARAK VE ONUN TARAFINDAN KULLANILAN BU FARKINDALIK, SONSUZLUK BOYUNCA SÜRE GELECEK OLAN VİL VİSS AŞİX'İN İHTİYACI OLAN BÜTÜN FARKINLIK ÖZELLİKLERİNİ ONA KATAR. BU FARKINDALIK ÖZELLİĞİ KESİNLİKLE ETKİLEMEZ VE YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ. GELİŞİMSEL ÖZELLİKLERİ İLE ZAMAN VE VİSSA BİLGİLERİNE GÖRE KENDİ FARK ETME ÖZELLİĞİNİDE GÜÇLENDİRİR VE ÇOK DAHA KULLANIŞLI HALE GETİRİR.
SADECE VİL VİSS AŞİX'İ FARK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN KENDİSİNİ FARK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN VİLLERİN VE OLUŞUMLARIN ANLARINI ÇOK DAHA İYİ FARK ETMESİ VE FARKINDALIĞIN EN İYİ HALİNİN YAPISI OLARAK YAŞANMASINI SAĞLAMA ÖZELLİKLERİ İLE FARK ETMENİN GÜZELLİĞİ SÜREKLİ YAŞANIR OLUR. 3' LÜ OLUŞUM YAPISI İLE VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. FARKINDALIKLAR İLE İLGİLİ BÜTÜN YANLIŞLIKLARI YOK EDER, OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU BİLGİ VARKEN BULUNAMAZ BİLE FARKINDALIKLARLA İLGİLİ VE FARKINDALIK BİLGİSİNİ VE UYGULAMASINI KORUR.

YASAK BİLGİSİ:
'' VİL VİSS AŞİX FARKINDALIĞI KESİNLİKLE KAPATILAMAZ VE ŞİX'TEN AYRILAMAZ. KENDİ YAPISI KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ VE ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ. EN GÜÇLÜ FARKINDALIĞIN YAŞATILDIĞI ÖZELLİKLERİ İLE VİL VİSS AŞİX'İ FARK ETME VE FARKINDA OLMA HALLERİNİ ONUN BÜTÜN ALANLARINA YAŞATIR. VE YASAK BİLGİSİ, BU DUYUNUN BİLGİSİNİN VE DÜZENİNİN DEĞİŞMESİNİ ENGELLER, YASAKLAR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.''

VE VAR OLMA HALİDE VİLSEL ÖZ'Ü İLE BÜTÜNLEŞEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.