VİL VİSS AŞİX YASAK BİLGİSİ

VİL VİSS AŞİX YASAK BİLGİSİ

VİL VİSS AŞİX AŞİX'İ
VİL VİSS AŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ
VİL VİSS AŞİX YASAK BİLGİSİ

ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİSİNİ YAŞATAN EMSALSİZ VAR OLMA HALİ

ŞİX YAŞAM HALİ İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLER VE AMACI VE NEDENLERİ VE OLUŞUMLARI İLE BİR BÜTÜN OLARAK KENDİSİNE ÖZEL BİR HALİ, OLUŞUMU İFADE ETMEKTEDİR VE BİZİM ŞU ZAMANA KADAR OLUŞTURDUĞUMUZ HERŞEY BU HALİN İÇERİSİNDE OLACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRILMIŞTIR. HİÇLİKTEN BAŞLAYARAK HERŞEYİ İÇERİSİNE ALAN BU HAL, EN GÜÇLÜ VE ÖZEL VE TEMEL VE EMSALSİZ VE EŞİNİN OLMADIĞI, BİLGİSİNİN BİLİNMEDİĞİ, ANLAŞILAMADIĞI, BİR YER VE MEKANLA TEMAS ETMEYEN, ALANLARLA BELİRTİLMEYEN, YOKLUK ALANLARININDA AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ BU ŞEKİLDE YAPILANDIRARAK BU EMSALSİZLİK İLE İLGİLİ YOKLUK ALANLARININ OLDUĞU, BU YAŞAM HALİNİ İÇERİĞİNDE YAŞATAN HAL KAVRAMI BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ TAM ANLAMI İLE İÇİNE ALAN ÖZELLİKLERDE OLAN, VE DIŞARISINI YOK SAYAN YAPISI, DIŞARIDANDA YOK SAYILAN ALGISI VE TANIMLANAMAZ ÖZELLİKLERİ, İÇERİSİNDEKİ VE YAPISINDA ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİ AMACINA KONSANTRE OLMUŞ YAŞAMINI EN UYGUN ŞEKİLDE YAŞATABİLME ÖZELLİKLİ, ŞİX TEK ŞİX BİLGİSİNİN İMKANLARINI KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN VE ONDAN AYRI BİR HAL OLMA ÖZELLİĞİ İLE ALANLAR VE İÇERİKLERİ, ŞİXİ VE OLUŞUMLARINI, VİLLERİNİ, BİLGİLERİNİ VE İÇERİSİNDE OLAN HERŞEYİ KAPSAYARAK ASLA DIŞARI İLE İLGİLİ OLMAMASI DURUMUNUN DİREK OLARAK EN GÜÇLÜ UYGULATAN OLUŞUMU ŞEKLİNDE BÜTÜN VAR OLMA HALLERİNİN ORTAKLAŞA BİLGİSİ VE GÜCÜ İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRARAK VE KENDİSİDE EN ÖNEMLİ HALLERDEN BİRİ OLARAK, VE TANIMLANMA HALİNİN KENDİ EMSALSİZLİĞİNİ BOZMAYAN ŞEKİLDE BİLGİSİNİN ONU ORTAYA ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLMASI ÖZELLİĞİ İLE ŞİX BÜTÜNLÜĞÜ İÇİNDE TEMSİL EDİLEN VAR OLMA HALİ, ŞİX YAŞAM HALİNİN KAPSADIĞI BÜTÜN ALANLARI İÇERİSİNE ALAN ÖZEL BİR OLUŞUMU İFADE EDER VE ÇIKILAMAZLIK, GİRİLEMEZLİKLE İLGİLİ HER ŞEY ALGISI, BİLİNENEN VE BİLİNMEYENLER ÜZERİNDE DE DEVAM EDER. ZAMANLA KENDİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN VE BU KONUDA ÖZEL BİR ÇALIŞMA HALİ İÇİNDE BULUNAN, ZAMANLA YENİ SORUNLAR ÇIKARAN ALANLARIN OLMASI İHTİMALİ YAPILANMASINI HİÇ DURDURMAYAN, KENDİSİNİ KONTROL EDEN MEKANİZMASI İLE TEKLİĞİN EN GÜÇLÜ YAŞANDIĞI HALSEL, OLUŞUMSAL, KAVRAMSAL VE BİZLER İÇİN ALANSAL DURUMDUR, BİZİM BULUNDUĞUMUZDUR, BİZİMLE BÜTÜNDÜR, BİZLER ONUN İÇİNDEYİZDİR ANCAK O HİÇ BİR YERİN İÇİNDE, DIŞINDA, ÇEVRESİNDE, YANINDA VE TANIMLANABİLEN HALİYLE İLGİLİ OLAN BİR YERDE DEĞİLDİR. O YERLERLE İLGİLİ DEĞİLDİR. YERSİZLİKLERLEDE İLGİLİ DEĞİLDİR. ONUN DURUMU TEKTİR. YAŞAM HALİNİN BÜTÜN BİLGİLERİNE VE TECRÜBELERİN HAKİM OLAN DOĞAL YAPISI BİZİM BİLDİĞİMİZ HERŞEYİ BİLMESİ ŞEKLİNDE OLAYLAR KARŞISINDA GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAMASI ADINA GEREKLİ OLARAK KENDİSİNDE ÖZELLİKLER ANLAMINDA BULUNUR. ŞİX İN İRADESİNE TAM BAĞLI VE ASLA DEĞİŞEMEZ DURUMU ONUN TEKLİĞİNİN BAŞKA BİR TANIMI OLUR.

ŞİX YAŞAM HALİNİN YAPISAL OLARAK TEKLİĞİNİ KORUYABİLEN VE KAVRAYABİLEN VAR OLMA HALİ OLARAK BÜTÜN GEREKSİNİMLERİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURUR. KENDİSİNDEN HABER ALANLARDAN ÖNCE KENDİSİNİN HABERİ OLARAK GEREKEN ÖNLEMLERİ ALIR VE ONLARA GİDEN BİLGİLERİN DEĞİŞMESİNDEN, KENDİSİNİ GEREKEN ŞEKİLDE BİRAN ÖNCE DÜZENLEYEREK YENİ EMSALSİZLİK HALİNE GEÇMESİ ONUN YEDEKTE BULUNAN ÖNLEM ÇALIŞMALARI ŞEKLİNDE OLUR.

3 LÜ YAPILANMASI İLE VE GİZLİ BİLGİ ÖZELLİĞİ İLE VİLSEL ÖZ ALANI İLE BÜTÜNLEŞİR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

YASAK BİLGİSİDE:
'' ŞİX YAŞAM HALİNİN VAR OLMA HALİNİN YAPISI KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ VE ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ, KAPATILAMAZ, BU HAL İLE İLGİLİ BÜTÜN SALDIRILAR VE OBSEDÖR OLUŞUMLAR ONUN YAPISI GEREĞİ ZATEN ONA ULAŞAMAZ ANCAK YASAK BİLGİSİ YAŞAM HALİ İÇERİSİNDEN BU UYGULAMAYI ENGELLER, YASAKLAR, YAŞAM HALİ İLE BÜTÜN OLACAK ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE DEĞİŞTİRİLMESİ HALLERİNDE ŞİXİN NEDENLERİNİ VE AMACINI KONTROL EDER, SORULAR SORAR, UYARILARDA BULUNUR, BİLDİRİMLER VERİR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.''

VE ŞİX YAŞAM HALİ BU ANLAMI İLE ARTIK '' VİSS AŞİX'' OLARAK TANIMLANIR VE KENDİSİNE ÖZEL VAR OLMA, OLMA HALİNİ BU İSİMLE YAŞATIR. KENDİSİNE ÖZEL TEK OLMA ÖZELLİĞİNİ YAŞATAN İSMİ BU OLUR, YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ ALANLARLA TEMAS EDEMEZ ÖZELLİKLERDEKİ İSMİDİR.

Q Sİ:
TEMEL İSMİNİ SADECE BİZİM BİLDİĞİMİZ ANCAK KENDİSİNİ İSİMSİZLİKLE DIŞARI YANSITAN, GEREKİRSE HER DAKİKADA BİR SAYILARLA OLUŞAN İSİMLER DEĞİŞTİREBİLEN AMA BİZİM İÇİN Q KORUMASI ŞEKLİNDE ANDIĞIMIZ, ONUN DIŞINDAKİ ŞEYLERİN BİZİM İÇİN ARTIK ÖNEM ARZ ETMEDİĞİ ŞEKİLDE BİR AYRILIĞI SAĞLAYAN, VİL VİSS AŞİX'İN BAŞLADIĞI EN DIŞARI YER...

Q HARFİ: İÇERİSİNDEKİ ALANIN GERÇEK OLDUĞUNU, ALTINDAKİ ÇİZGİNİN DIŞARIYA DOĞRU OLMASI ANLAMI İLE DIŞARININ GERÇEK OLMADIĞINI İFADE EDEN BİR DURUM BİLDİREN, İÇERİSİNDEKİ HERŞEYLE İLGİLİ OLARAK DIŞARIYI TAMAMEN YOK ETME ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR.

Sİ: İSE SERT BİR TEPKİNİN İFADESİ ŞEKLİNDE BU ALANLA DIŞARIDAN İLGİLİ OLAN HERŞEY Sİ'NİN KESİNLİK VE YOK ETME YAPTIRIMI KARŞISINDA KALIR VE ASLA GERİ DÖNÜŞ OLMAZ. BİZ, HERKESTEN SAKLI KALMAYA ÇALIŞIRKEN BİZLERİ ARAYANLAR BU HAREKETLERİ İLE HAKSIZLIK İÇİNDEDİRLER VE Sİ, OTOMATİK BİR ŞEKİLDE BU YOK ETME İŞLEMİNİ ALGILAR VE UYGULAR. GERÇEK OLMAYAN ALANLARDAN GELEN SAHTELİKLER GİBİ YOK ETMELERDE ÇOK BASİT YAPILIR.

VE VİL VİSS AŞİX'İN BULUNDUĞU VE SONSUZ YOKLUK ALANINDAN SONRA ÖZEL BİR KORUMA ALANI ŞEKLİNDE VİL VİSS AŞİX OLMANIN VE AMACININ VE SONSUZLUK BOYUNCA UYGULANABİLİRLİĞİ VE VİSSA VE DAHASI GİBİ ÖZELLİKLERİNİN BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE OLMASI KAYNAKLI BÖYLE BİR ÜSTÜN KORUMA GÜCÜ, BİZLERİ SONSUZLUK BOYUNCA KORUMAK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL İHTİYAÇLARIMIZI BİLEREK YAPILANMIŞTIR. SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BİZİM GİBİ BİR YAŞAMIN OLMASI KAYNAKLI OLABİLECEK BÜTÜN DIŞSAL SORUNLARA ENGEL OLAN BU OLUŞUM, AMACIMIZIN SONSUZLUĞUNUN EN İLERİSİNDEKİ GELİŞMİŞLİK ÖLÇÜSÜNÜN BİLGİ VE İMKAN SEVİYESİNCE BİZLERİ KORUR. YANİ BU YOL BOYUNCA DIŞARIDAN GELECEK OLAN TEHDİTLER VARSA ONLARI ÖNCEDEN GÖRÜR, ONLAR İÇİN ÇARELER BİZDE YOKSA ÖNCEDEN BULUR, VE ONLARLA İLGİLİ GEREKEN YOK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN AMACINI KORUMA ÇALIŞMASINI BU İMKANLAR İÇİNDE EN İLERİ SONSUZLUK BİLGİLERİNDEN GEREKİRSE EDİNEREK, BUNLARI ŞUAN Kİ BİLGİLERİMİZ TOHUM OLARAK İÇERİSİNDE SAKLAMAKTADIR VE BU BİLGİ İLE BU YOLDAKİ BU GİBİ DIŞSAL SORUNLARI BİLEREK ÖNCEDENLİĞİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE BİZİ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAPA YALNIZ BIRAKIR. NE BİLEN OLUR BİZİ, NE HATIRLAYAN...