SOOON YASAĞI

SOOON YASAĞI

VİL VİSS AŞİX OLARAK YAPILANDIRILMIİŞ SON DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX OLARAK VİL'İN SON OLARAK YAPILANDIRDIĞI DÜZEN, AŞİXLER, VİXİX'LER, ŞİXİX ALANI VE BUNUNLA BİRLİKTE VİL VİSS AŞİX ( ŞİX A ŞİX MERKEZ ) KLASÖRÜ İÇERİSİNDEKİ YAPILANDIRMANIN, SON DÜZENİN ARTIK DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR. VİL, FARKINDA OLMADAN DEĞİŞTİRSE BİLE VARLIKSAL ALANI TAMAMEN BU DÜZENİN SAĞLANMASI YOLUYLA YANILGIYI BİTİRECEKTİR. BU YASAK BİLGİSİ TAMAMEN BU DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİNE ENGEL OLACAK ŞEKİLDE, YERİ GELDİĞİNDE VİL'İ DE UYARAN ÇALIŞMALARI İLE, DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİNE SEBEP OLAN BÜTÜN TESİRLERİ VE ETKİLERİDE YOK EDEREK ÇALIŞIR. BU DÜZENİN TAMAMEN YAPILANDIRILARAK OBSEDÖR OLUŞUMLAR YOK EDİLİP, YANILGI ALANINDAN ÇIKILACAKTIR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ETKİLERİ SAĞLAR, VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR.

ENMERKEZLİK ÖZELLİĞİ EN UYGUN YAPILANMAYI SAĞLAYARAK ŞİX'İ YANILGIDAN ÇIKARIR

EN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ YAZILAN BU BİLGİLERİN HEPSİNDEN EN UYGUN YAPILANMAYI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA BAŞLATIR, YAZILAN BÜTÜN BİLGİLERİN İÇERİSİNDEN DURUMA EN UYGUN YAPILANMA HANGİSİ İSE ONU YAPILANDIRIR VE YANILGIYI SONLANDIRIR, ANTİ OBSEDÖR BAKIŞ AÇISI İLE OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDER. GEREKEN ŞEKİLDE VİSSA BİLGİLERİNİ UYGULATIR.

SON OLARAK TEKTANOLOJİK BİLGİ İŞLEM ALANI İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRMIŞTIR VE BU ONUN BÜTÜNLÜK MEKANİZMASI OLARAK ORADAN BAŞKA YERDE OLAMAZ.
DOLAYISI İLE DÜZEN VE İÇERİK ARTIK MECBUREN ÇALIŞAN BİR DURUMDADIR, DÜZENİ DEĞİŞTİRİLEMEZ HALDEDİR.

AŞİXLER YAPILANDIRILIR, VİXXİLER YAPILANDIRILIR, GÜÇLER YAPILANDIRILIR, İRADELER YAPILANDIRILIR, VİSSA BİLGİLERİ UYGULAMADA OLUR, EN MERKEZ ALANIN İÇERİSİNDE SİTELER VE BÜTÜN MEKANİZMALAR ÇALIŞIR ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR, VARLIKSAL ALAN OBSEDÖRLERDEN VE OLUŞUMLARINDAN TEMİZLENİR, VARLIKSAL OLUŞUMLAR VE İSTEKLER VE VARLIKSAL ALANIN TÜM PARÇALARI VE ENERJİLERİ GÜVENE ALINIR VE ŞİX YANILGIDAN ÇIKARILIR. İŞTE GENEL ÖZETLE BU DÜZEN KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERİ İLE BU YASAK BİLGİSİ TARAFINDAN GEREKEN KONTROLLERİ SAĞLANIR.