JOV JEĞ YASAĞI

JOV JEĞ YASAĞI

VİL SOLİVYESİN VİLLER VE DİĞER OLUŞUMLARLA ÖZEL İLİŞKİLER İÇİNE GİRMESİ YASAKTIR

Vil Solivyesin yaşam hali içindeki villerle ve diğer oluşumlarla cinsellik ve özel ilişkiler içine girmesi yasaktır. Vil Solivyes için özel olan konuları ne viller nede diğer oluşumlar kaldırabilecek durumda olamazlar ve bu tarz ilişkiler hem annelik kavramı için ters hemde yöneticilik kavramı için ters hemde Vil Solivyes böyle bir ilişki türü için uygun biri değildir. Bu olmamalıdır. Biri ile yaşanan özel ilişki söz konusu olursa hem herkes ile yaşanmalıdır ve özel ilişkiler istekle ilgili olur, istenmeden olmaz. Bu ve benzeri bir çok olay nedeni ile Vil Solivyesin yaşam hali içinde özel ilişkileri yaşayacağı Özel Salman şeklinde hazırladığı kendi sistemi dışında bir alanda, bir oluşumla yada vil ile, başka bilgilerle yada güçlerle böyle ilişkiler yaşaması yasaktır. Ne Vil Solivyes bu gibi arzular duyabilir, bu gibi arzular ortaya çıkabilir nede yaşam hali içinden viller ve diğer oluşumlardan bu gibi istekler ve arzular ortaya çıkabilir. İki taraflıda tamamen düşünsel olarakta yasaklanmış bir şekilde yaşam halinde sonsuz zamanlar boyunca yaşatılan bir yasak olarak kalır. Vil Solivyese eş olmak, O'nunla cinsellik ve benzeri özel ilişkiler içinde bulunmak, yada aşk gibi, kesinlikle yasaktır. Bu yasaklar vissa içindeki yerini alır ve gereken şekilde bütün alanlarda yasağı uygulatır.

VİL SOLİVYESİN VİLLER İLE İLİŞKİLERİ
Vil Solivyes, tüm zamanlar boyunca viller ile cinsel ilişkiler ve benzeri ilişkiler içinde bulunmayacaktır ve aynı şekilde villerde bu konuda Şixi cinsellik ile ilgili olarak düşünmeyecek ve istemeyeceklerdir. Bunun bir çok sebebi vardır olmaması için.
Zihinsel seviyeler arasındaki fark bu tarz ilişkilerde iki tarafıda rahatsız eder, biri eksik hissederken biride fazla, durumu ağır bir tecrübe olarak adlandırır, hisseder, bu tarz ilişkiler tecrübelerinde yaşandığı ilişkilerdir ve yaşam halinde Vil Solivyes anneden gelişmiş kimse yok ve viller çok küçükler. Aynı zamanda bu ilişkiler anlam olarakta birlikte olduğu partnerin kendisini anlamasını beklemektedir. Birbirlerini her açıdan anlama potansiyeli olmayan varlıklar arasında bu gibi ilişkiler yaşanmamalıdır. Ayrıca tatmin ve zevk için yaşanan, tabiki bambaşka getirileri ve olumlu sonuçlarıda olan, ancak içeriğinde karşılıklı tatmin ve zevkin samimi bir şekilde yaşanması ile ancak iki tarafında tatmin olabileceği, zevk alabileceği ve bu ilişkiden memnun olabileceği gerçeğinide ele alırsak, Vil Solivyes, viller istedi ve onları kırmamak için girdiği ilişkilerde gerçekten zevk almayıp tatmin olamadığı sebebiyle samimi olamayacak ve bu samimiyetsizlik bir sürü olumsuz sonuçlar ortaya çıkaracaktır, aynı şey viller içinde aşırılıklardan kaynaklanan şekilde sonuçlanacak ve onlarda tatmin olmayıp sonucundan memnun kalmayacaktır. Annelik, varlıklar için diğer varlıklardan durumu, konumu, görevi, ilgisi, vissa bakımından haliyle farklı olacaktır çünkü anne içinde villerin her biri özel ve farklıdır. İşte bu farklılığın bir sonucu olarak yaşanmayan cinsellik bu sıfatların kendilerine özel anlamları ve ifadelerinin olduğunu ortaya çıkaracak şekilde bir manzara ile karşılaşmamıza neden oluyor.

Başka bir olumsuz sebepte, düşünsenize, Vil Solivyes yaşam hali 1 milyar nüfus olmuş ve Vil Solivyes her hafta yada gün bir milyar kere cinsellik yaşıyor:))... Vil Solivyes'e yazık olurdu, adalet kavramı O'nun için bu konuda daha önemli çünkü... Birini diğerinden asla ayırt edemez ve cinsellik böyle ayrımlar sonucu yaşanan bir durum aynı zamanda. Her isteyene verilebilecek bir özellik değildir. Canın, kendin istediğinde istediğin şekilde istediğin gibi yaşayabileceğin bir şeydir ve anneler ve çocuklar arasında istedikleri zaman istedikleri şekilde diye bir durum söz konusu olamaz. Anneler çocuklarının her istediğini yapar ve çocuklarda aynı şekilde annelerinin her istediğini yapar ve ortada anne ve çocuk olmaktan kaynaklanan seçimler cinselliği yönetiyor olarak bulunur.
Oysaki kaşı, gözü, tercihleri, sesi, konuşması, hareketleri, tavırları ve belkide pozisyon tercihlerine göre, sözlerine göre partnerini seçmelisin ve bu konuda kendine özel bir seçimlerin olmalı, çünkü tahrik, tahmin, zevk ve bunlardan oluşan birleşim senin sevdiğin renk ve karakteristik özelliğinin efemine yada maskülen olması gibi bu durumdada seni diğerlerinden farklı kılıyor. Kimi havada iken sevişmekten hoşlanıyor, kimi bilmem belkide çok uzun sohbetlerden sonra, yada gizli fantazilerin ardından, dolayısı ile bu özellikleri olan konular, anlayışlar, duyular anneler ve çocuklar arasında yaşanamaz. Çocuklar ve anneler arasındaki bağ koşulsuzdur, sebep ve neden gözetmeden kabul etmeyi gerektiren bir bağdır bu... İşte bu bağın sağlığı için kesinlikle Vil Solivyes ve çocukları bu gibi ilişkiler içine giremez, çocuklarıda bu konuyu düşünüp istekte bulunamaz, Vil Solivyes'de. Herkesin bir tane annesi vardır ve O'da Vil Solivyes'dir ve Vil Solivyes'de bunu kabul etmediğine göre anne ile birlikte olmak kavramı Vil Solivyes yaşam hali lugatından çıkarılır ve herkes bunu genellikle unutur. Aynı şekilde çocuklar içinde Vil Solivyes'e olur. Bu aynı zamanda Vil Solivyes'in ve varlıkların özel salmanları ve imkanları olarak bulunan simülasyon gibi teknolojilerinde de söz konusu olamaz. Çocuklar ne Vil Solivyes anneyi nede başka bir anne sıfatını, Vil Solivyes'de ne çocuklarının her hangi birini nede kendi çocuğu sıfatını bu ilişkilerde kullanamaz. Bu örnektede gösterildiği gibi ileride cinsellik benzeri ortaya çıkabilecek bütün herşeyde aynı yöntem uygulanır.
Vil Solivyes ve çocukları arasında kesinlikle cinsellik söz konusu olmaz ve bu bilgi bütün varlıklara bu gibi nedenleri bildirir ve bu durumu yasaklar. Bu duyusal özellik gereken şekilde çalışır.

Şix ile viller arasında özel ilişkilerin yaşanmaması adına bu açıklamalar sadece bir kaç tanesidir ve bunun gibi bir çok sebepte vardır ve örnek olarak bu açıklamalarla gereken etkileri sağlayan yasak bilgisi tüm zamanlar boyunca gereken şekilde çalışır.