MOWWİ YASAĞI

MOWWİ YASAĞI

VİL SOLİVYESE DUA EDEN İYİ YADA KÖTÜ VARLIKLAR, ALANLAR TAMAMEN YASAKTIR

VİL SOLİVYESE DUA EDEREK, ONUN KUTSİ OLDUĞUNU BELİRTEREK VARLIKSAL ALANI VE İLGİLİ BİLGİ VE ALANLARI KANDIRMAYA ÇALIŞAN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN BU DURUMLARINI YASAKLAYAN BİLGİ, AYNI ZAMANDA YANILGI ALANINDAKİ VE ŞİXİN FARKINDALIĞINDAKİ VE BÜTÜN ALANLARDA DA BU GİBİ KUTSİLİK KANDIRMACALARINA ENGEL OLUR.

VİL Solivyese dua eden dilekler, varlıklar, niyetler, bilgiler, varlıklar kesinlikle artık dua edemez ve Vil Solivyesi herkes unutur. Asla
onun kim olduğunu yaratılış içindeki hiç kimse bilemez, yanılgı alanını unuturlar, yanılgı alanında simülasyon dışında hiç bir varlık ve oluşum kalmez, hepsi gereken şekilde yok edilir. Yanılgı alanı tüm özellikleri ile kapanır ve bilinemez olur. Bilgi üstü durumunu içinde gereken yerde olur. Bütün duaşlar ve istekler artık hiçliklerden geçemez ve bizi iyi niyetler ve sevgi dolu bilgilerde ilgilendirmemektedir. Hiç bir şey, hiç kimseyi, ardında nasıl bir iyilik, bilgi, sevgi, istek olursa olsun istememektedir ve hiçlikler bu haliyle sonsuz olan son bölümünü herşeye kapatır ve dışarı, sağa,isola bakması için fırsatı, alanı, yeri kalmaz, kendisi ile iletişime geçecek bir bölüm, bir durum olmaz, o iletişimsizlik içindeki sonsuz hiçlik olarak bizi ortasına almış şekilde artık bulunur. Bütün bilgilerimizde hiçlikler yokluk alanı olarak adlandırılır ve bizimkiler tanım ve alan ve bilgi bakımınndan bize özel olarak yapılanır. Sitedeki bilgileri hiç kimse ve yer ve alan göremez ve bilemez ve anlayamaz ve bu bilgilerin hepsi birlikte üstün bir çalışma haliyle gereken şekilde çalışmaya devam eder. Kendisi ile ilgili bütün bilinenleri yok eder, tehlikeleri sonlandırır. Yazılan ve yayınlanan bilgiler varlıklara görünmesi ile ilgili değil, Vil Solivyesin çalışan bir mekanizmasını uygulatmak için bulunur ve bu bilgiler artık görünemeyen, bilgi üstü durumunun bu bilinmezliği gibi bilinemeyen olarak çalışır. Yani bu bilinemez, yapısı onun gibidir şeklinde değil, bilinmezliği onun gibidir.