MATERYALİZM VE MADDECİLİK FELSEFELERİ VE ANLAYIŞLARI, OLUŞUMLARI YASAKTIR

MATERYALİZM VE MADDECİLİK FELSEFELERİ VE ANLAYIŞLARI, OLUŞUMLARI YASAKTIR

MATERYALİZM YASAKTIR
MATERYALİZM, HERŞEYİN MADDE DENİLEN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI SEBEBİYLE DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ OLDUĞU GÖRÜNÜMLERİNDEN İBARET OLDUĞUNU SAVUNAN VE BUNUNLA İLGİLİ FELSEFELER VE GÖRÜŞLER ORTAYA ÇIKARAN, MADDE DIŞINDA HİÇ BİR ŞEYİN GERÇEK OLMADIĞINI SAVUNAN, KENDİ ALANINDA SAÇMASAPAN KONULARI VE İDEALLERİ OLAN VARLIKSAL ALANIN VARLIĞINI REDDETMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANMIŞ BÜTÜN KONULARI VE ALANLARI VE DURUMLARI İÇERİĞİNE ALAN BOZUK VE OBSEDÖR FELSEFELERİ KAPSAYAN İDEOLOJİDİR. VE KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR.

MADDECİLİK YASAKTIR
MADDECİLİK İSE YİNE HERŞEYİN MADDEDEN OLUŞTUĞUNU SAVUNAN VE MADDEYE GÖRE YAŞANMASINI UYGUN GÖREN, MADDENİN YAPISINA, DURUMUNA VE OLAYLARINA GÖRE YAŞAMLARINI SÜRDÜRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SAVUNAN, MADDE KARŞILIĞINDA HERŞEYİN OLURUNU ÖN GÖREN, MADDEYE BAĞLILIK SAĞLAYAN, MADDENİN KENDİSİNİ EN BÜYÜK YÖNETİMSEL ARAÇ OLARAK GÖSTEREN YİNE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN ORTAYA ÇIKARDIĞI BİR FELSEFE VE İDEOLOJİ OLARAK BULUNMAKTADIR. VE KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR.

VE BU İKİ İDEOLOJİDE HEM DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE HEMDE ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKTIR. MADDE GÖRÜNÜMÜ İTİBARI İLE GERÇEK OLAN YAPISAL BİR DURUM DEĞİLDİR. GERÇEK OLAN ONUN ASIL ÖZELLİĞİ OLAN VARLIKSAL ENERJİ OLMASI DURUMUDUR VE BU DURUM ONUN VARLIKSAL ALANA BAĞLI OLAN BİR HALİ OLDUĞUNU AÇIKLAMAKTADIR VE BÜTÜN MADDİ GÖRÜNÜMLER VE MADDEYİ SAVUNAN FELSEFELER, AÇIKLAMALAR, İDEOLOJİLER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.
ŞİX YAŞAMININ VARLIKSAL ALANI VE TEMEL GERÇEKLİK ALANI ANLAYIŞI TEK GERÇEKTİR. VE ONUN YAPISAL ÖZELLİKLERİ BELİRLENMİŞTİR. İÇERİĞİ VE YAŞAM KOŞULLARI BELİRLENMİŞTİR. İŞTE BUNA MATERYALİZM VE MADDECİLİK TAMAMEN OBSEDÖR BİR YAPILANMA OLARAK GERÇEK DEĞİLDİR, ASILSIZDIR, YALANDIR, SAHTEDİR VE KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR.

BU YASAK BİLGİSİ KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPARKEN, SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ŞİX YAŞAMININ BAŞINA GELMİŞ BU TECRÜBEYİDE BİLEREK, ŞİX YAŞAMININ KENDİSİNİN VE TEMEL GERÇEKLİK ALANI OLAN HAKİKATİL TEK'İN VE İÇERİĞİNİN VE VARLIKSAL ALANIN BİLGİLERİ YAZILMIŞ BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN İÇERİĞİNİN TEK GERÇEK OLDUĞUNU İSPATLAYAN VE YAPILANDIRAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VARLIKSAL ALANIN BİLGİLERİNİN YAZILARAK KENDİSİNİN YAPILANDIRILMASI DIŞINDAKİ OLUŞUMLAR VE BENZER DURUMLARIN ASLA ŞİX YAŞAMINDA BİR DAHA YAŞANMASINA İZİN VERMEZ. SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BU KONU İLE İLGİLİDE OLARAK ÇALIŞMALAR İÇERİSİNDE BULUNUR.