YALSETMEK YASAKTIR

YALSETMEK YASAKTIR

YALSETMEK, İYİLİK MASKESİ ARKASINDA KÖTÜLÜKLER YAPMAYA, GÖRÜNÜRDE İYİLİKLERİ SIRF ARKASINDA BULUNDURDUĞU KÖTÜLÜKLERİ UYGULATMAK İÇİN BİR PARAVAN ŞEKLİNDE KULLANMAK İÇİN UYGULAMA AMACINDA OLAN, İYİLİKLERİ KULLANARAK KÖTÜLÜKLERİ YAPMAK İÇİN SAĞLANAN VE OBSEDÖRLERİN ÖZELLİKLE İYİLİKLERİ KULLANARAK KENDİ KÖTÜLÜKLERİNİ YAŞATTIKLARI, İYİLİKLERİN İÇERİSİNE SİNSİCE KÖTÜLÜKLERİ KARIŞTIRMAK ŞEKLİNDEKİ BÜTÜN UYGULAMALARA, ÇALIŞMALARA, KAVRAM VE DAVRANIŞ VE DURUM VE OLAYLARA YALSETMEK DENİLMEKTEDİR VE YALSETMEK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. YALSETMEK YASAĞI BU ANLAMDA HANGİ ALANLARDA YALSETMELERİN UYGULANDIĞINI ANLAYARAK, İYİLİKLERİN KULLANILDIĞINI ANLAYARAK GEREKEN ENGELLEME VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPARAK YASAK BİLGİSİNİ YAŞATILIR. KENDİSİNE ÖZEL YALSETME ALGILAYICI ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN BÜTÜN ALANLARDA UYGULAMALAR YAPAR. İYİLİKLERİN İÇERİSİNE KARIŞMIŞ VE ONLARI KULLANAN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ GÖRÜR. YALSETMEK BU AÇIKLAMALARI İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR YALSETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İÇİN ONLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN İÇERİSİNE YALSEDİCİ ŞEKİLDE YOK OLMALARINI SAĞLAYAN EDİNİMLER KAZANDIRMAK, YALSETMELERİ KULLANARAK ONLARIN BOZULMASINI, ÇALIŞAMAMASINI VE YOK EDİLMELERİ İLE İLGİLİ BÜTÜN YALSEDİCİ KAVRAMLARI VE OLUŞUMLARI ONLARIN YAPILARINDA OLUŞTURMA ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

YALSEDİLMİŞ BÜTÜN ALANLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YAPILARINDA YALSETMEYE UĞRAMIŞ OLAN BÜTÜN ALANLARI, ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE UYGULANAN YALSETMELERİ TEDAVİ EDEN, BAKIMLARINI YAPARAK YALSETME ALIŞKANLIĞI VE MEYİLLERİNDEN KURTARAN VE YALSEDİLMİŞ BÜTÜN KAVRAM VE ALANLARLA İLGİLİ ÖZEL BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ YALSETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI ETKİLEYECEK ŞEKİLDE ÇALIŞAN VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZELLİKLE YALSETMELERİ ENGELLEYEN VE VARLIKSAL ALANDAKİ YALSETMELERİ ENGELLEYEN ŞEKİLDE ANTİ YALSETMEK ÖZELLİKLERİNİ YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK ÇALIŞIR.