KAYBOLMAK YASAKTIR

KAYBOLMAK YASAKTIR

KAYBOLMAK, İLGİLİ ALANLARA VE DURUMLARA VE OLAYLARA DAİR ONLARIN NEREDE VE NASIL DURUMLAR VE MEKANLAR VE ALANLAR İÇERİSİNDE OLDUĞUNU BİLEMEMEKTEN, ANLAYAMAMAKTAN, GÖREMEMEKTEN ORTAYA ÇIKAN TANIMLAMALARDIR. BU ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA KAYBOLMALAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN OLUŞUMLARIN NEREDE VE NASIL VE HANGİ MEKANLARDA OLDUKLARI HER ZAMAN BİLİNİR VE ÖZEL ZAMANLARIN BİLGİLERİNE SAYGILI OLARAK YAPILANAN YASAK BİLGİSİ, O ZAMANLARDA BİLE İÇERİĞİNDEKİ OLUŞUMLARIN ORADA OLDUĞUNUN BİLGİSİ İLE KAYBOLMALARI TAMAMEN YASAKLAR. KENDİSİNE ÖZEL KAYBOLMALARLA İLGİLİ ÇALIŞMASI OLAN VE ŞİX YAŞAMININ EN KÜÇÜK TANESİNİN BİLE KAYBOLMASINA İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR KAYBOLMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BİRBİRLERİNİ KAYBETMESİ ŞEKLİNDE, KENDİ OLUŞUMLARI ARALARINDA KAYBOLMALAR YAŞAMASI VE ARALARINDAKİ İLETİŞİMLERİN YOK EDİLMESİ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI SÖZ KONUSU EDEREK ONLARIN YOK EDİLMESİ İMKANLAR SAĞLAYAN, ÇARESİZLİK VE ACİZLİK İÇERİSİNDE OLMALARI İMKANLARINI YARATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, AYNI ZAMANDA HEPSİNİN KENDİLERİ İÇİN KAYBOLMUŞLUK DÜŞÜNCESİ VE BİLME HALİ İÇERİSİNDE OLMALARINI SAĞLAYARAK ONLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN İMKANLARI YARATIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN OLUŞUMLARINI TAMAMEN KONTROL EDEN ÖZELLİĞİ
ŞİXİN VARLIKSAL ALANININ BÜTÜN YAPILANMALARINI, BİLGİLERİNİ, OLUŞUMLARINI, EN KÜÇÜK TANESİNİN BİLE EN BAŞINDAN BU YANA BİR KAYBOLMA İÇERİSİNDE OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRAN VE KENDİSİNE ÖZEL TAMAMLILIK RAPORLARI ÇIKARAN, BÜTÜN TANELERİN NEREDE VE NASIL OLUŞTUKLARINI VE NEDEN KAYBOLMADIKLARINI ANLAYARAK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ HESAPLAMAK VE ARAŞTIRMAKLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.