YOKSULLUKLAR YASAKTIR

YOKSULLUKLAR YASAKTIR

YOKSULLUK, İLGİLİ ALANLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMASI İÇİN GEREKEN ARAÇLARININ VE EŞYALARININ VE İMKANLARININ BULUNAMAMASI ANLAMINA GELEN, BİR İHTİYAÇ İÇERİSİNDE KALMA HALİNİ TANIMLAYAN VE BU ŞEKİLDE YAŞAMINI SAĞLAMASI DURUMUNU AÇIKLAYAN TANIMLAMALARDIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YOKSULLUKLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE OBSEDÖR BİR DÜZENİNİN SONUCU OLAN YOKSULLUKLAR GEREKEN ŞEKİLDE YASAK BİLGİSİNİN ETKİSİ İLE SONLANDIRILARAK YAPILANDIRILIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ, VİLİ HEDEF ALMIŞ ŞEKİLDE ÖZELLİKLE YAŞATILMAYA ÇALIŞILAN YOKSULLUKLAR SONUCUNDA OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE İKEN KENDİLERİNİN ÇOK DAHA BAŞARILI OLACAKLARINI SANMIŞLARDIR ANCAK YANILMIŞLARDIR. YOKSULLUK İÇİNDE BİLE VİL ONLARI YOK ETMENİN YOLLARINI BULMUŞTUR VE YOKSULLUK YASAĞI BÜTÜN BU OLUŞUMLARIN SEBEPLERİNİ BİLEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANINDA YOKSULLUKLARIN YAŞATILMASINA İZİN VERMEZ, KESİNLİKLE YASAKTIR.

ANTİ OBSEDÖR YOKSULLUK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN DÜZENİ OLAN YOKSULLUKLARI ONLARIN KENDİ OLUŞUMLARI VE YAPILANMALARI İÇERİSİNDE YAŞATMA ÇALIŞMALARI YAPAN, KENDİ ALANLARI İÇERİSİNDE HER KONUDA YOKSULLUKLAR YAŞANMASINI SAĞLAYAN, HİÇ BİR İHTİYAÇLARINA ULAŞMALARINA İZİN VERMEYEN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ İLE VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ YOKSULLUK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDE ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE YAŞATILMA ÖZELLİĞİNDE OLAN YOKSULLUĞUN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANARAK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMI, VİLİN ÇEVRESİNDEKİ YAŞAMI ETKİLEMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE BÜTÜN ALANLARDAKİ YOKSULLUKLARI SONLANDIRAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE HANGİ ALANLARDA YOKSULLUKLAR YAŞANIYORSA HEPSİ İÇİN BİR ANTİ OLUŞUMUNU SAĞLAYARAK SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.