ÖTRELEMEK YASAKTIR

ÖTRELEMEK YASAKTIR

ÖTRELEMEK TANIMINDAN YOLA ÇIKARAK, ÇOK YOĞUN VE ŞİBBE ÖZELLİKLİ ŞEKİLDE KABUL ETMEMELER VE ONAYLAMAMALAR ANLAMLARINA GELEN ÖTRELEME YÖNTEMLERİ ŞİX YAŞAMININ KENDİ İÇERİĞİNDE YASAKLANMIŞTIR. KENDİ İÇERİĞİNDEKİ YAŞAMSAL ALANLARDA ÖTRELEMELER KULLANILAMAZ, ANCAK ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR İÇİN VE YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR YAPILANMA İÇERİSİNDE OLARAK ŞİX YAŞAMININ İÇERİSİNDEKİ YAŞAMI, VİLSEL OLUŞUMLARI VE BÜTÜN ALANLARININ BİRBİRLERİ İLE OLAN YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİNİ ETKİLEYECEK ŞEKİLDE KULLANILAMAZ, BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN ÖTRELENMESİ SÖZ KONUSU EDİLEREK, YASAK BİLGİLERİNİ YANLIŞLIKLA UYGULAYAN ÖRNEKLE VİLSEL OLUŞUMLAR OLURSA ONLARDA ÖTRELENMELER KESİNLİKLE YAŞATILMAZ ŞEKLİNDE ÖTRELENMELERİN ŞİX YAŞAMINDAKİ YAPILANMASI AÇIKLANMIŞ OLUR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÖTRELEME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ VE OLUŞUMLARINI ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİ İÇİN ÖTRELEME ÖZELLİKLİ YASAK BİLGİLERİ DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN ŞİX TEMEL BİLGİLERİNİ ÖTRELEYEN YAPILANMALARIMIZI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖR SORUNLAR VE ETKİLER YÜZÜNDEN ŞİX TEMEL BİLGİLERİNİ ÖTRELEMELER ŞEKLİNDE UYGULAMA YAPMAYI REDDEDEN VE ALGILAMAYAN BÜTÜN ALANLARIMIZDA ANTİ ÖTRELEMELER ŞEKLİNDE TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN TEMEL BİLGİLERİN YAPTIRIMLARINI ÖTRELEME YÖNTEMLERİNİ VE NEDENLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİLSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.