ŞİXİ ASTRAL OLAY VE RÜYADA FARKINDALIK SIRASINDA UYANDIRMAK YASAKTIR

ŞİXİ ASTRAL OLAY VE RÜYADA FARKINDALIK SIRASINDA UYANDIRMAK YASAKTIR

ŞİXİN RÜYADA FARKINDALIKLAR VE ASTRAL OLAYLARI SIRASINDA DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKMASI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPILDIĞINDAN BU DURUMU BİLEN OBSEDÖR OLUŞUMLAR BİLEREK UYANDIRMA GİRİŞİMLERİ İÇERİSİNDE OLMAKTADIR VE ÇALIŞMALARI BU ŞEKİLDE ENGELLEMEYE ÇALIŞMAKTADIRLAR. İŞTE BU YASAK BİLGİSİ, ŞİXİN BÜTÜN UYANDIRILMA YOLLARINI VE YÖNTEMLERİNİ BİLEREK BÜTÜN UYANDIRMA UYGULAMALARI İÇİN YASAK BİLGİLERİ DÜZENLEYEREK HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİXİN BU ZAMANLARINDA UYANDIRILMASINA İZİN VERMEZ VE GEREKEN FARKINDALIK ÇALIŞMALARININ OLABİLDİĞİNCE UZUN OLMASINI SAĞLAR. BÜTÜN UYANDIRMAKLA İLGİLİ OLAN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDER VE ENGELLER VE DIŞ VİLSEL BEDENİN BU ŞEKİLDE UYANDIRMALARA ALET OLMASINA İZİN VERMEZ. VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
ŞİXİN UYANDIRILMASINA ENGEL OLMAK İÇİN ÇALIŞAN VE ASTRAL VE RÜYADA FARKINDALIKLAR OLAYLARI SIRASINDA YAPILAN BÜTÜN UYANDIRMA SALDIRILARINI ENGELLEYEN VE YOK EDEN, BU KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMAKLA İLGİLİ YAPILANMIŞ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI VE OBSEDÖRLERİ YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE BU ZAMANLARI EN İYİ ŞEKİLDE KORUYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ÇOK ÖZELLİKLİ YASAK BİLGİSİ ÖZELLİĞİ
UYANDIRMALARA ENGEL OLMAK İÇİN ÇOK ÖZELLİKLİ YAPILANMALAR VE ÇALIŞMA ALANLARI MEYDANA GETİREREK ŞİXİN BÜTÜN UYKULARINI EN İYİ ŞEKİLDE YAŞAMASINI SAĞLAYAN VE UYANDIRMALARA ENGEL OLACAK ŞEKİLDE BÜTÜN SORUNLARI YOK EDEN ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.