KAVANLIK YASAKTIR

KAVANLIK YASAKTIR

KAVANLIK, OLUMSUZ VE ZARAR VERİCİ ÖZELLİKTE OLAN ALANLARIN, ÖRNEKLE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI GİBİ ALANLARIN KENDİLERİ GİBİ OLMAYAN İYİLİKLERLE İLGİLİ OLAN BAŞKA ALANLARLA İLGİLENME, ETKİSİ ALTINA ALMAYA ÇALIŞMASI, KENDİSİ GİBİ KÖTÜ BİR ALAN YAPMA UYGULAMALARINA VERİLEN İSİMLERDİR. OBSEDÖRLERİN ŞİX VARLIKSAL ALANINDA YAPMAK İSTEDİKLERİ ŞEYİN BİR DİĞER İSMİ, OBSESYONU AÇIKLAYAN BİR DİĞER YAPILANMA ŞEKLİ OLARAK TANIMLAYABİLECEĞİMİZ KAVANLIK ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMINI, ŞİXİ HİÇ BİR ALAN VE DURUM VE OLAY VE KONU VE ÖZELLİK KAVANLIK İÇERİSİNE SOKAMAZ, BU ANLAMDA ŞİX YAŞAMI BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İLE ANTİ KAVANLIK ŞEKLİNDE BİR YAPILANMADIR. KENDİ HAKİKATLERİNİ YAZAN VE YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE İYİLİKLERE ŞARTLANMIŞ OLAN ŞİX YAŞAMINDA KAVANLIKLARIN YAŞATILMASI SÖZ KONUSU OLAMAZ VE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA KAVANLIĞI YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR KAVANLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN KAVANLIK ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI YOK EDEN ASLA KAVANLIKLAR YAPMALARINA İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE, ONLARIN ARTIK KAVANLIK YAPAMAYACAK HALE GELMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, BÜTÜN KAVANLIK ÜZERİNE YAPILANMALARINI YOK EDEN ÜSTÜN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ KAVANLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
KAVANLIKLARIN BÜTÜN İÇERİĞİNİ VE ÖZELLİKLERİNİ BİLEREK ÇALIŞAN VE ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE KENDİ YAPISINI OLUŞTURAN VE BÜTÜN OBSEDÖR KAVANLIKLARI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ANTİ KAVANLIKLARI ŞEKLİNDE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİREREK VE BU ANTİ KAVANLIKLARIN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLERE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KAVANLIK ETKİSİ ALTINDA KALMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
KAVANLIKLARIN NASIL YAPILDIĞINI VE VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI NASIL ETKİSİ ALTINA ALDIKLARINI BİLEREK, BÜTÜN ENERJİLERİMİZ VE YAPILANMALARIMIZ ÜZERİNDEKİ KAVANLIKLARI YOK EDECEK ÇALIŞMALAR YAPAN VE KENDİSİNE ÖZEL BÜTÜN KAVANLIKLARI ORTAYA ÇIKARARAK ALANLARIMIZI TEDAVİ EDEN, BAKIMLARINI YAPAN, ONARIM VE SAĞLIK GETİREN ÖZELLİKLERİ İLE VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN ANTİ KAVANLIK ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER ANTİ KAVANLIK ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARAK İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA KAVANLIK ÖZELLİKLERİNİ TEMEL BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE YAŞATARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ÖRNEKLE '' ANTİ OBSEDÖR ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' AYRI OLARAK '' ANTİ KAVANLIK ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' OLARAK YAPILANDIRILARAK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ALANI İLE TEMEL BİLGİLER ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIRLAR.