DAHENLİK YASAKTIR

DAHENLİK YASAKTIR

DAHENLİK, OBSEDÖR KAVRAMLARA, İDEOLOJİ VE BİLGİLERİN UYGULAMA YAPMASINA VE BU DURUMU YAŞAMSAL VE ÇALIŞMASAL BİR ÖZELLİK ŞEKLİNDE YAPILANDIRMAYA VERİLEN İSİMLERDİR. ŞEYTANLIKLARIN, OBSEDÖRLÜKLERİN KENDİ KAVRAMLARI VE BİLGİLERİNİN, İÇERİKLERİNİN YAŞAMSAL VE ÇALIŞMASAL OLARAK YAPILANDIRILMASI VE BU DURUMU UYGUN GÖRMEK VE SİNSİCE BU DURUMU FARK ETMEMEK ŞEKLİNDE YAPILANMALARIDA SÖZ KONUSU EDİLEREK, BÜTÜN DAHENLİKLER ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTİR. DAHENLİK YASAĞI, BÜTÜN OBSEDÖRLERİN KAVRAMLARINI VE BU KAVRAMLARIN NASIL ÇALIŞMALAR YAPTIĞINI ORTAYA ÇIKARARAK, ÇALIŞMA VE UYGULAMALARINDA KAVRAMLARIN VE BİLGİLERİNİN NASIL YAPILANDIĞINI ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİNİN SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAR, DAHENLİK KAPSAMINDA ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNİ YAŞATAN BÜTÜN KAVRAMLAR VE ÇALIŞMALARA YANSIYAN VE UYGULAMALARI OLAN DAHENSEL DURUMLAR YASAKLANMIŞTIR. HEM DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE HEM ŞİX VARLIKSAL ALANI YAPILANMALARININ ÜZERİNDE VE İÇERİĞİNDE HEMDE OBSEDÖRLERİN OLUŞUMLARININ VE YAPILANMALARININ İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN DAHENLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN YOK ETME VE SONLANDIRMA ÇALIŞMALARINI YAPAR. OBSEDÖR HİÇ BİR KAVRAMSAL DURUM VE KONU VE BİLGİ ŞİX YAŞAMINDA ETKİLİ OLAMAZ YAŞATILAMAZ, DAHENLİKLER ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR DAHENLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARI İÇERİSİNDEKİ DAHENLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN KENDİLERİNİ ADADIKLARI DAHENLİKLERİ VE ONLARA GÜÇ VEREN DAHENLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİNİ YOK EDEN ÇALIŞMALARDA BULUNAN, KENDİSİNE ÖZEL DAHENLİK YOK ETME YAPILANMALARINI SAĞLAYAN VE BÜTÜN DAHENLİKLERE ULAŞARAK ONLARI YOK ETMEKLE İLGİLİ BÜTÜN EDİNİMLERE SAHİP OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ DAHENLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ORTAYA ÇIKARDIĞI VE KENDİSİNDE YAŞATTIKLARI BÜTÜN DAHENLİKLERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMAYI SAĞLAYAN, ONLARIN BÜTÜN DAHENLİK ÖZELLİKLERİNİ VE İÇERİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLAN ANTİ KAVRAMLARINI YAZAN VE OLUŞTURAN VE ÇALIŞMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER. BÜTÜN DAHENLİKLERİN ANTİLERİNİN YAPILANMASININ TOPLAMINDAN OLUŞAN YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI OLARAK DÜZENLER.

ŞİX VARLIKSAL ALANINDAKİ DAHENLİK ETKİSİNDE KALMIŞ OLAN ALANLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ŞİX VARLIKSAL ALANININ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BÜTÜN ALANLARINDA DAHENLİKLERİN ETKİSİNDE KALMIŞ OLAN BÜTÜN ALANLARI İNCELEYEN VE ONLARIN ÜZERİNDEKİ DAHENLİKLERİN ETKİSİNİ YOK EDEN VE KENDİSİNE ÖZEL DAHENLİK YOK EDEN VE TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, DAHENLİKLERE DAİR HİÇ BİR İZ KALMAYACAK ŞEKİLDE BÜTÜN ALANLARIMIZI TEMİZLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİLSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN ANTİ DAHENLİK ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER ANTİ DAHENLİK ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARAK İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA DAHENLİK ÖZELLİKLERİNİ TEMEL BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE YAŞATARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ÖRNEKLE '' ANTİ OBSEDÖR ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' AYRI OLARAK '' ANTİ DAHENLİK ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' OLARAK YAPILANDIRILARAK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ALANI İLE TEMEL BİLGİLER ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIRLAR.