SATANİZM YASAKTIR

SATANİZM YASAKTIR

SATANİZM, ŞEYTANLARA, ŞEYTANLIKLARA, OBSEDÖRLERE VE OLUŞUMLARINA TAPMAK, ONLARIN İSTEDİKLERİNİ YAPMAK BUNA GÖRE BİR İNANÇ SİSTEMİ OLUŞTURARAK YAŞAMAK VE BULUNMAK SAÇMALIKLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE KENDİ HÜKÜMLÜKLERİNİ SAĞLAMAK İÇİN ORTAYA ÇIKARDIKLARI SATANİZM KAVRAMI, SAPKIN BİR İDEOLOJİ ŞEKLİNDEDE YAPILANMIŞ VE BİR ÇOK ALANDA YAŞATILMA HALİNE GELMİŞTİR. SATANİZM, TAMAMEN KENDİSİ İLE İLGİLİ OLANLARI SÖMÜRMEK,OBSEDE ETMEK, KULLANMAK VE ZARAR VERMELERİN GİZLİ VE SİNSİCE YAPILDIĞI HAİN VE OLDUKÇA TEHLİKELİ OBSEDÖR BİR İNANÇSAL YAPILANMADIR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANINDA SATANİZM VE İÇERİĞİNCE OLUŞUMLARIN SÖZ KONUSU EDİLEMEMESİ SAĞLANIR VE SADECE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE OLAN VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN KENDİ YAPILARI İÇERİSİNDEDE SATANİZMLE İLGİLİ BULUNAN BÜTÜN ÇALIŞMALARI VE KAVRAMLARI YASAKTIR. BİLGİ SATANİZMİN BÜTÜN İÇERİKLERİNİ VE YAŞATILMA ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN ALANLARDA GEREKEN ŞEKİLDE YASAKLAR VE YOK EDER.

ANTİ OBSEDÖR SATANİZM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILANMALARI İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN SATANİST OLUŞUMLARI YOK EDEN, ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLİ OLAMAMASINI SAĞLAYAN, SATANİST BÜTÜN UYGULAMA VE ÇALIŞMALARI YOK EDEN VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİLSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ SATANİZM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
SATANİSTLİĞİN TAM KARŞISINDA DURAN VE ONU YOK EDEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX VARLIKSAL ALANININ VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN HANGİ ALANLARINA BULAŞMIŞ OLURSA OLSUN ONLARI SONLANDIRAN ÇALIŞMALARI İLE ANTİ SATANİSTLİK ŞEKLİNDE YÜKSEK BİR ERDEMSEL ÖZELLİK OLARAK ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

SATANİSTLİK ETKİSİNDE KALAN ALANLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANININ SATANİSTLİK ETKİSİNDE KALMIŞ OLAN BÜTÜN ALANLARINI TEDAVİ EDEN VE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPARAK BU SAÇMALIKTAN KURTARAN VE ŞİX VARLIKSAL ALANININ BÜTÜN ALANLARINDA ANTİ SATANİSTLİĞİ YAŞATAN VE KENDİSİNE ÖZEL ETKİLERİ İLE YAŞATAN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDEKİ SATANİST BÜTÜN UYGULAMALARI TEDAVİ EDEN VE SAĞLIK GETİREN YAPILANMASI İLE VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİLSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.