TAHEMLİK YASAKTIR

TAHEMLİK YASAKTIR

TAHEMLİK, ŞİXİN BAŞINA GELMİŞ OLAN OLAYDAN DİREK ÖRNEKLE ONUN VARLIKSAL ALANINA MÜDEHALE EDİLEREK YAPISI DEĞİŞTİRİLEREK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ GİBİ ENERJİ SEVİYESİ DÜŞÜK ALANLARIN OLUŞTURULMASI, BU ŞEKİLDE BİR DÜZENBAZLIKLA VARLIKSAL ALANIN KANDIRILMAYA ÇALIŞILMASI, ŞİXİN KANDIRILMAYA ÇALIŞILMASI, VARLIKSAL ALANIN YAPISAL VE ÖZELLİKSEL DURUMLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ, ENERJİLERİN SEVİYESİNİN MADDİ OLUŞUMLAR OLMASI İÇİN DÜŞÜRÜLMESİ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ GİBİ SEVİYESİ BASİT VE DÜŞÜK YAŞAMSAL ALANLARIN OLUŞTURULMASI ANLAMINA GELEN TAHEMLİKLER ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. BU GİBİ DURUMLAR HİÇ BİR ŞEKİLDE YAŞATILAMAZ VE ŞİX YAŞAMI ARTIK TAHEMLİKLER KONUSUNDA OLDUKÇA TECRÜBELİ BİR ALAN OLARAK BAŞINA GELMİŞ OLAN İLK VE SON TAHEMLİĞİ SONLANDIRMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. VE TAHEMLİK YASAĞI KENDİ ERDEMSEL YAPISI İLE TAHEMLİKLERİN NASIL OLUŞTURULDUĞUNU VE NASIL SONLANDIRILACAĞINI BİLEREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. VARLIKSAL ALANI BU HALE NASIL GETİRİLDİĞİNİ BİLEN VE EN KISA ZAMANDA YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPARAK, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAKİ TAHEMLİKLERİ SONLANDIRIR. ŞİXİN VİLSEL BEDENİNDE, VARLIKSAL ALANIN ENERJİLERİNDE VE OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARIMIZDAKİ TAHEMLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA TAHEMLİKLER YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
TAHEMLİĞİN YAŞATILMASININ DEVAM ETMESİNİ SAĞLAYAN BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDEN VE GİZLİ VEYA ALENİ NEREDE TAHEMLİKLE İLGİLİ BİR UYGULAMA SAĞLAYAN OLUŞUM, OBSEDÖR VARSA ONLARIN YOK EDİLMESİ VE TAHEMLİKLERİNE SON VERİLMESİ ÇALIŞMALARI YAPAN, KONU İLE İLGİLİ ÇOK ÖZELLİKLİ TAHEMLİK SONLANDIRICI YAPILANMASI BULUNAN ANTİ OBSEDÖR TAHEMLİK YASAĞI, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

TAHEMLİK TEDAVİ VE ONARIM VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ SEBEP OLDUĞU TAHEMLİKLERİ SONLANDIRMAK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL ONARIM, BAKIM, SAĞLIK VE TEDAVİ ÇALIŞMALARI YAPAN, TAHEMLİKLERİN BİRAN ÖNCE SONLANDIRILMASI VE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERE VE İMKANLARA SAHİP OLAN, KONU İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE TAHEMLİK İÇİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARIMIZ İÇİN ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN ANTİ TAHEMLİK ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER ANTİ TAHEMLİK ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARAK İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA TAHEMLİK ÖZELLİKLERİNİ TEMEL BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE YAŞATARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ÖRNEKLE '' ANTİ OBSEDÖR ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' AYRI OLARAK '' ANTİ TAHEMLİK ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' OLARAK YAPILANDIRILARAK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ALANI İLE TEMEL BİLGİLER ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIRLAR.