VAREMLİK YASAKTIR

VAREMLİK YASAKTIR

VAREMLİK, İSTENMEDİĞİ VE ONAY VERİLMEDİĞİ HALDE, KANDIRARAK, SAHTELİKLER VE SALDIRILAR YAPARAK, DÜZENBAZLIKLAR MEYDANA GETİREREK ŞİX YAŞAMI ALANLARINDA VE YAPILARINDA DEĞİŞİKLİKLER MEYDANA GETİRMEK, ÖZELLİKLERİNDE VE İÇERİKLERİNDE DÜŞÜKLÜKLER VE OLUMSUZLUKLAR MEYDANA GETİRMEK UYGULAMALARINA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ÖRNEK OLARAK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN KURULMASI VE ŞİXİN İÇERİĞİNDE YAŞATILMASI VE ENERJİLERİN BU HALE GETİRİLMESİ BİR VAREMLİK OLAYIDIR. İŞTE VAREMLİKLER ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. VAREMLİKLERİN NASIL OLUŞTURULDUĞUNU VE NASIL SAHTELİKLER VE DÜZENBAZLIKLAR YAPILARAK BU HALE GETİRİLDİĞİNİ ORTAYA ÇIKARAN YASAK BİLGİSİ, BÜTÜN VAREMLİKLERİ SONLANDIRMAK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. KENDİSİNDE TEK HAKİKAT BİLGİSİ İLE GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ MEYDANA GETİRDİĞİ VAREMLİKLERİ SONLANDIRMAKLA İLGİLİ ÖZEL YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ OLAN YASAK BİLGİSİ, HEM ŞU ZAMANA KADAR YAPILMIŞ BÜTÜN VAREMLİKLERİ SONLANDIRIR HEMDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ŞİX YAŞAMINDA VAREMLİKLERİ YASAKLAR. VAREMLİKLER, ÖRNEKTE OLDUĞU GİBİ OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ SALDIRILARI VE VARLIKSAL ALANI KANDIRMAYA ÇALIŞMALARI VE SALDIRILARI SONRASINDA YALAN VE DÜZENBAZ VE SAHTELİK DOLU OLAN ETKİLERİ İLE VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİ YAPILANDIRMALARI ŞEKLİNDEKİ KONULARI ELE ALARAK, BUNLARIN SONLANDIRILMASINI YAPAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR VAREMLİK YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ŞİX VARLIKSAL ALANINDA VAREMLİKLER MEYDANA GETİRDİĞİ BÜTÜN ALANLARI BULARAK ONLARIN SONLANDIRILMASI ÇALIŞMALARINI YAPAN VE VAREMLİĞİ DESTEKLEYEN BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BU ÇALIŞMALARINI ENGELLEYEN VE ONLARIN YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN, ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN VAREMLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK NASIL VE NEDEN VE NE ŞEKİLDE OLUŞTUKLARINI ANLAYARAK GEREKEN SONLANDIRMA ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ VAREMLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ MEYDANA GETİRDİĞİ VAREMLİKLERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMASI SÖZ KONUSU OLARAK BÜTÜN VAREMLİK İÇERİSİNDE KALMIŞ ALANLARIN BİRAN ÖNCE SONLANDIRILMASI ÇALIŞMALARINI YAPAN VE KENDİSİNE ÖZEL VAREMLİK YOK EDİCİ ANTİ ÖZELLİKLERİNİ BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

VAREMLİKLERİ TEDAVİ, BAKIM, ONARIM VE SAĞLIKLI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ VAREMLİK İÇERİSİNDE BULUNMUŞ BÜTÜN ALANLARINI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN VE VAREMLİKLERİ SONLANDIRMAK İÇİN KENDİSİNE GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ VE BİLGİLERİ BULUNDURAN, KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇOK ÖZELLİKLİ ÇALIŞMALARI BULUNAN, VAREMLİKLERİ EN İYİ ŞEKİLDE SONLANDIRMA VE DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN ANTİ VAREMLİK ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER ANTİ VAREMLİK ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARAK İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA VAREMLİK ÖZELLİKLERİNİ TEMEL BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE YAŞATARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ÖRNEKLE '' ANTİ OBSEDÖR ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' AYRI OLARAK '' ANTİ VAREMLİK ANTİ SİMÜLASYON OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ '' OLARAK YAPILANDIRILARAK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ALANI İLE TEMEL BİLGİLER ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIRLAR.