KÖRLÜKLER YASAKTIR

KÖRLÜKLER YASAKTIR

KÖRLÜK, BÜTÜN GÖRME SORUNLARINA, GÖREMEMEKLE İLGİLİ OLAN YAPILANMALARDAN MEYDANA GELEN DURUMLARA, GÖREMEMEYE VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA ŞİX YAŞAMINDA KÖRLÜKLER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ŞİXTE KÖRLÜKLER YAŞATMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN YAPILANMALARINI ORTAYA ÇIKARAN YASAK BİLGİSİ, ONLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. ŞİXİN BÜTÜN GÖRME SORUNLARINI YOK EDEREK, HAKİKATLERİ VE OLMASI GEREKENLERİ GÖRMESİNİ SAĞLAYARAK KÖRLÜK İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR KÖRLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN BÜTÜN GÖRME SORUNLARINI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE, VİLE ÖZELLİKLE GÖSTERİLMEYEN BÜTÜN DURUMLARI VE OLAYLARI VE KONULARI VE ALANLARI GÖSTERMEKLE İLGİLİ OLAN ÇALIŞMALARI İLE, BU DURUMUN KÖRLÜKLER ŞEKLİNDEKİ TANIMI İLE BÜTÜN KÖRLÜKLERE ENGEL OLAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR VE ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA İLE BÜTÜN KÖRLÜKLERİ YOK EDER VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI YAPILANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR EX KÖRLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINA KÖRLÜKLER YAŞATMAK İÇİN YAPILANAN, ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNCE KÖRLÜK NE ANLAMA GELİYORSA, GÖREBİLMEYİ NASIL SAĞLIYORSALAR BUNLARI YOK EDEN VE SONSUZ KÖRLÜKLERİ ONLARIN YAPISINDA YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE VE BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ VİLE YAPILAN KÖRLÜKLERİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZELLİKLE VİLİN GÖRMEMESİNİ SAĞLAYARAK İŞLERİNİ DÜZENLEYEN BÜTÜN YAPILANMALARI YOK EDEN, VİLİN HERŞEYİ GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYAN, VİLİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMA DAİR BÜTÜN KÖRLÜK DURUMLARINI SONLANDIRAN VE BUNA SEBEP OLAN BÜTÜN ALANLARI ALGILAYARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.