SAĞIRLIK YASAKTIR

SAĞIRLIK YASAKTIR

SAĞIRLIK, DUYAMAMAK VE DUYMA SORUNLARI YAŞAMAK ANLAMLARINA GELEN, İLGİLİ ALANLARIN DUYMAKLA İLGİLİ OLAN ÖZELLİKLERİNİN ÇALIŞAMAMASI SORUNLARINDAN ORTAYA ÇIKAN DURUMLARDIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SAĞIRLIKLAR KESİNLİKLE YASAKTIR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VİLDE SAĞIRLIKLAR OLUŞTURMAYA ÇALIŞMASININ ÖNÜNE GEÇEN YASAK BİLGİSİ, SAĞIRLIKLARA NEDEN OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDER. NASIL VE NE SEBEPLE BUNLARIN YAPILDIĞINI BİLEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SAĞIRLIKLARI YASAKLAR.

ANTİ OBSEDÖR SAĞIRLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VİLİN DUYMAMASINI İSTEDİKLERİ BÜTÜN DURUMLARI SONLANDIRARAK, VİLİN VARLIKSAL ALANIN HAKİKATLERİNİ DUYMASINI VE DUYMASI GEREKEN HERŞEYİ DUYABİLMESİNİ SAĞLAYAN VE BUNA ENGEL OLAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR EX SAĞIRLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINA SAĞIRLIKLAR YAŞATMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE ONLAR İÇİN DUYMAK NASIL OLUYORSA BUNLARI SONLANDIRAN, HİÇ BİR ŞEYİ DUYAMADAN YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN, DUYMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN VE HEPSİNİ SAĞIRLAŞTIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.