HAİNLİK YASAKTIR

HAİNLİK YASAKTIR

HAİNLİK, DÜZENLİ OLAN, DOĞRU OLAN VE KENDİSİNE GÖRE DÜZENLİ VE GEREKLİ BİR AMACI OLAN ALANLARA YAPILAN KÖTÜLEŞTİRME, DÜZENSİZLEŞTİRME, ONLARIN YAPILARINI BOZMA ÇALIŞMALARINA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN BİLGİLERİ VE YAPILANMALARI BİR DÜZEN TEŞKİL ETMEKTEDİR VE BU DÜZENLİLİĞİ BOZMA ÇALIŞMALARININ HEPSİNE HAİNLİKLER DENİLMEKTEDİR. YASAK BİLGİLERİ İÇERİK OLARAK HAİNLİKLERİ YOK ETMEKLE İLGİLİDİR, ŞEKLİNDE ÖRNEKLE HAİNLİK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YASAKLANMIŞTIR. HAİNLİK ORTAYA ÇIKARMA GİRİŞİMİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARI TESPİT EDEREK, BİLGİLERİMİZE VE ÇALIŞMALARIMIZA BİR DÜZENSİZLİK GETİRMEYE ÇALIŞAN ALANLARI ALGILAYARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR HAİNLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN YAPILANMALARINDA HAİNLİKLERİN YAŞATILMASINI SAĞLAYARAK, ONLARIN KENDİ YAPILARINCA OLUŞTURDUKLARI OLUŞUMLARI BOZARAK, YAPILARINI DEĞİŞTİREREK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN VE ONLARA GÖRE HAİNLİKLERİ ONLARDA YAŞATAN VE YOK EDİLMELERİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN İMKANLARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDEKİ YAŞAMDAKİ HAİNLİKLERİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ BÜTÜN HAİNLİKLERİ ALGILAYARAK GEREKEN ENGEL VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN NERESİNDE NASIL HAİNLİKLER MEYDANA GELDİĞİNİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN ENGEL VE SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN, KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.