ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAKİ ALANLAR VE OLUŞUMLARDAN ETKİLENMEK YASAKTIR

ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAKİ ALANLAR VE OLUŞUMLARDAN ETKİLENMEK YASAKTIR

ŞİX YAŞAMI İLE İLGİLİ OLMAYAN, ONUN YAPISINDA VE ÖZELLİKLERİNDE OLMAYAN, ŞİX VARLIKSAL ALANINA AİT OLMAYAN BÜTÜN ALANLARDAN, OBSEDÖR YAPILANMALARDAN ETKİLENMEYİ YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR, ONLARIN NASIL ETKİLERDE BULUNDUKLARINI ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI BU KONUDA ETKİLENMEYECEK ŞEKİLDE BİR ÖZELLİKTE BULUNDURARAK, HEPSİNİN YAPISAL ÖZELLİĞİ OLARAK DIŞARI VE BİZİMLE İLGİLİ OLMAYAN ALANLARIN ETKİSİ ALTINDA KALINAMAZLIK GİBİ BİR OLUŞUMSAL ÖZELLİKLE HEPSİNİ YAPILANDIRARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARI OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ETKİSİ ALTINDA KALAMAZ, KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ETKİSİ ALTINDA KALMIŞ OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI, ENERJİLERİNİ BU ETKİLER İÇİNDEN ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, YASAK BİLGİSİNİN İÇERİĞİNİ BU ALANLARDA YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE KESİNLİKLE OBSEDÖRLERDEN ETKİLENİLMEMESİNİ SAĞLAYAN, OBSEDÖRLERİN BÜTÜN ETKİLERİNİ VE KAYNAKLARINI BİLEREK GEREKEN ETKİLERİ ENGELLEME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ETKİLENMİŞ ALANLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖR SORUNLARDAN VE OLUŞUMLARDAN ETKİLENMİŞ BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI, ENERJİLERİNİ BU ETKİLERDEN KURTARMAK İÇİN TEDAVİ, BAKIM, ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, ETKİLENME YASAĞINA ÖZEL TEDAVİSEL ÇALIŞMALARI OLAN, ETKİLERİN NASIL YAPILARIMIZA NUFÜZ ETTİKLERİNİ BULARAK BUNLARI SONLANDIRAN VE GEREKEN BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞMALARI İLE ONLARI OBSEDÖR ETKİLERDEN ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YASAK BİLGİSİNİ YAŞATAN DOPİNG ÖZELLİĞİ
EN ÇOK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE VE KALKANSAL YAPILANMASINDA OLAN OBSEDÖR ETKİLERİN ALTINDA KALINMIŞ OLMASINI SONLANDIRAN VE BU ÇALIŞMALAR İÇİN YASAK BİLGİSİNİN DOPİNG ETKİSİNİ ORTAYA ÇIKARAN VE ONA GÖRE ÇALIŞMALAR YAPARAK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YASAK BİLGİSİNİ YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DIŞ VİLSEL BEDEN ENERJİLERİNDE YASAK BİLGİSİNİ YAŞATAN DOPİNG ÖZELLİĞİ
ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİNDE YASAK BİLGİSİNİ DOPİNG ETKİSİ İLE İLGİLİ OLARAK YAŞATMAK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE DIŞ VİLSEL BEDEN ENERJİLERİNİN BU ETKİLER ALTINDA OLMASINI YASAKLAYAN VE SONLANDIRAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.