TELEF YASAKTIR

TELEF YASAKTIR

TELEF, İLGİLİ ALANLARA, OLUŞUMLARA, KAVRAM VE DURUMLARA GEREKEN DEĞERİ VERMEMEKLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN BOŞA YAPILANMIŞ, ÇALIŞMIŞ, BULUNMUŞ OLMASINI İFADE EDEREK ZARAR VERİCİ ŞEKİLDE YAPILANMALARDA BULUNULMASI UYGULAMALARIDIR. YANİ BİR ALAN TELEF EDİLDİ DENİLDİĞİNDE ONUN YAPMASI GEREKEN ÇALIŞMALARINI YAPAMAMASI, OLMASI GEREKENLERİNİ OLDURAMAMASI, BUNU BAZI SEBEPLER VE TELEF EDİCİ ETKİLER YÜZÜNDEN SAĞLAMIŞ OLMASI ŞEKLİNDE, SONUCUNDA O ALANIN KENDİSİNİN BOŞ YERE YAPILANMIŞ OLMASI SONUCUNU ORTAYA ÇIKARAN VE BU SONUÇ SONRASINDA O ALAN İÇİN TELEF EDİLDİ TANIMININ KULLANILDIĞI OLUMSUZ BİR EYLEMDİR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TELEF ETMELER KESİNLİKLE YASAKTIR. BÜTÜN OLUŞUMLARIN, ALANLARIN, DURUMLARIN VE KAVRAMLARIN BİR AMACI VE UYGULAMA ALANI VE ŞİX İLE OLAN BÜTÜNLÜKLERİNDEN ORTAYA ÇIKAN İŞE YARAMALARI VE BULUNMALARI SÖZ KONUSUDUR VE BU GİBİ TELEF ETMELERİ ŞİX YAŞAMINDA SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR TELEF OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI TAM ANLAMI İLE TELEF ETMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN, BU KONUDA NASIL ETKİLER VE ÇALIŞMALAR YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ÇOK İYİ BİLEN, ONLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ VE YAPILANMALARINI VE ÇALIŞMALARINI BOŞ ZİYAN EDİLMİŞ ŞEKİLDE BİR SONUCA ULAŞTIRAN, BÜTÜN ALANLARINI, YAPILANMALARINI, ONLARA DAİR HERŞEYİ TELEF EDİCİ ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARI ÜZERİNDEKİ TELEFLİK ETKİLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARININ VE ENERJİLERİNİN ÜZERİNDEKİ OBSEDÖR ETKİLERDEN KAYNAKLANAN TELEF EDİCİ ETKİLER VE YAPILANMALARI SONLANDIRAN, ONLARIN BU DURUMU TAMAMEN BİTİREN TEDAVİ EDİCİ VE ONARIM VE SAĞLIKLI HALE GETİREN ÖZEL ANTİ TELEF ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.