KÖTÜLÜKLER YASAKTIR

KÖTÜLÜKLER YASAKTIR

KÖTÜLÜK, İYİ OLMAYAN, DOĞRU OLMAYAN, YANLIŞ OLAN, BENİMSENMEYEN, İSTENMEYEN, ZARAR VEREN TANIMLAMALARI İLE YAPILANAN BÜTÜN KAVRAMLAR, OLAYLAR, DURUMLAR, ALANLAR İÇİN YAPILAN TANIMLAMALARDIR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLER YASAK BİLGİLERİN İÇERİKLERİNCE AÇIKLANMIŞTIR. KÖTÜLÜKLER BU ŞEKİLDE ENGELLENMİŞLERDİR. ŞİX YAŞAMINDA İYİ VE KÖTÜ ARASINDAKİ AYRIM YASAK BİLGİLERİNCE TANIMLANMIŞTIR VE YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE BAHSEDİLEN VE YASAKLANAN BÜTÜN KAVRAMLAR KÖTÜLÜKLER OLARAK TANIMLANMIŞTIR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİN İÇERİĞİNDEKİ AÇIKLAMALARDAN BİR KÖTÜLÜK ÜZERİNE BÜTÜNLÜK TANIMLAMASI YAPARAK, KÖTÜLÜKLERİN NELER OLDUĞUNU BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİK TOPLAMLARINDAN YAPARAK, BUNLARDAN KÖTÜLÜK ÜZERİNE BİR BÜTÜNLÜK TANIMI YAPIP KENDİSİNE ÖZEL YAPTIRIMI VE UYGULATMA ÖZELLİĞİ İLE KÖTÜLÜKLERİ ENGELLEYEN VE YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAKİ KÖTÜLÜKLERİ ALGILAMA VE BENZER KÖTÜLÜKLERİ ORTAYA ÇIKARMA VE ENGELLEME KONUSUNDAKİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. KÖTÜLÜKLER ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
KENDİ İÇERİĞİNCE ZARAR VERME ÖZELLİĞİ YÜKSEK OLAN KÖTÜLÜKLERİN BU ZARAR VERİCİ YAPILANMASININ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN EN UYGUN OLAN HALLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ONLAR ÜZERİNDE UYGULANMASINI SAĞLAYARAK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, BU ÇALIŞMASI İLE BİR ERDEM HALİNİ ALARAK OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. ONLAR İÇİN EN KÖTÜ OLABİLECEK ŞEYLERİN LİSTESİNİ ÇIKARARAK, KENDİSİNİ ONA GÖRE DÜZENLEYEN VE KENDİ İÇERİĞİNDEN DE GEREK OLURSA YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK BİR ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK SAĞLAYICI ŞEKLİNDE YAPILANMA MEYDANA GETİREREK BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİĞİ OLUŞTURARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. ONLARA KÖTÜLÜK YAPMAK BİZİM İÇİN İYİLİK YAPMAKTIR VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ETKİLİ BİR YAPTIRIMI OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARIDA DÜZENLEYEREK GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAR.

BÜTÜN BİLGİLER İÇİN ANTİ KÖTÜLÜK YAPTIRIM VE UYGULATMA BİLGİSEL OLUŞUM YAPILANMASI
BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLENEREK KÖTÜLÜK YASAĞININ TAMAMEN UYGULANMASINI SAĞLAYAN, BİLGİLERİN İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA, KENDİ YAPILANMALARINDA VE UYGULAMA VE ÇALIŞMALARINDA TAMAMEN KÖTÜLÜK YASAĞININ YAPTIRIMI VE UYGULATMA ÖZELLİĞİNİ YAŞATACAK ÖZELLİKLERİ İLE BİR YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİĞİ MEYDANA GETİREREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMASI SAĞLANIR.

ŞİXİN ÇEVRESİNDEN KÖTÜLÜKLERİ YOK EDEN ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ÇEVRESİNDEN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİĞİNDEN, VİLİN ÇEVRESİNDEN, ZİHİNSEL ALANINDAN VE ŞİX İLE İLGİLİ OLAN ALANLARDAN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONU KÖTÜLÜKLERLE İLGİLİ OLARAK ÖZEL BİR KORUMA HALİ İÇERİSİNDE BULUNAN, KONU İLE İLGİLİ KENDİSİNDE BİR ÇOK ARAÇ VE SİLAH ŞEKLİNDE YAPILANMALARI BULUNAN ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KÖTÜLÜKLERİ ENGELLEYEN ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK KORUMA ALANLARI VE KALKANLARI
BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ ENGELLEMEK VE VARLIKSAL ALANA, ŞİXE BULAŞMASINI YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK ÖZEL BİR ÇALIŞMA HALİ İÇERİSİNDE BULUNAN KORUMA ALANLARI VE KALKANLARI DÜZENLEYEREK OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİNİ ŞİXE VE VARLIKSAL ALANA ULAŞMAMASI ŞEKLİNDE ÇALIŞMALAR YAPAN, BÜTÜN KÖTÜLÜK ETKİLERİNİ ENGELLEYEN ŞEKİLDEKİ YAPILANMASI İLE İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARDA KULLANILAN KALKANLAR VE ALANLAR YAPILANMASI GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK HALİ
BİR HAL OLARAKTA YAPILANMASI SÖZ KONUSU OLARAK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI ETKİSİ ALTINA ALARAK BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN KESİNLİKLE YAŞATILMAMASI ŞEKLİNDE FORMSAL YAPISI OLAN HALİN İÇERİĞİNDE KÖTÜLÜKLERE DAİR BULUNAN HERŞEYİN HEMEN YOK OLMASI ŞEKLİNDE ANTİ OBSEDÖR KÖTÜLÜK HALİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIR. BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI KÖTÜLÜKLER OLARAK ALGILAYAN BU HAL, ONLARIN YOK OLMASI İLE İLGİLİ ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPARAK,YASAK BİLGİSİNİN YÜKSEK ETKİSİNİ HALSEL YAPILANMASININ İÇERİSİNDE YAŞATARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ KÖTÜLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDEKİ YAPILANMASI İLE KÖTÜLÜK KAVRAMININ ANTİSİ OLAN VE BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ ALGILAYARAK ONU YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ANTİ KÖTÜLÜĞÜN BULUNDUĞU VARLIKSAL ALANDA KÖTÜLÜKLERİN BİR UYGULAMASININ SÖZ KONUSU OLAMAYACAĞI ŞEKİLDE YAPTIRIMLARI VE UYGULATMALARI BULUNAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARIDA DÜZENLEYEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. VARLIKSAL ALANIN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERLE İLGİLİ LİSTELER ÇIKARARAK O KÖTÜLÜKLERİ YOK EDECEK ANTİ KÖTÜLÜK ARAÇLARI, SİLAHLARI VE BÜTÜNLÜKLERİ HAZIRLAYARAK BİR ÇOK ÇALIŞMA MEYDANA GETİRİR.

ANTİ OBSEDÖR ANTİ KÖTÜLÜK ARAÇLARI VE SİLAHLARI VE BÜTÜNLÜKLERİ ÇALIŞMASI BÜTÜNLÜĞÜ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANINDA KÖTÜLÜK KAVRAMLARININ YAŞATILMASINI SONLANDIRMAK İÇİN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİNİ YOK ETMEK İÇİN ANTİ OBSEDÖR ANTİ KÖTÜLÜK ÖZELLİKLİ SİLAHLAR, ARAÇLAR, BÜTÜNLÜKLER, OLUŞUMLAR MEYDANA GETİREREK, TAKIMLAR, DİZİLER OLUŞTURUP GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. BÜTÜN OBSEDÖR YAPILANMALARI İLE İLGİLİ OLARAK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ KÖTÜLÜĞÜNÜ SONLANDIRMAK
DIŞ VİLSEL BEDEN KÖTÜLÜKLERİNİ SONLANDIRMAK
VİLİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ PARA VE ENGELLERİ İLE İLGİLİ KÖTÜLÜKLERİNİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN GÖRME SORUNLARINA YOL AÇAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN RÜYADA FARKINDALIK YAŞAMASINA ENGEL OLAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN KALBİNDE YER EDİNMİŞ OLAN OBSEDÖR KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
VARLIKSAL ALANIN İÇERİSİNDE YER EDİNMİŞ OLAN OBSEDÖR KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN FARKINDALIĞINA ENGEL OLAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINI ETKİLEYEN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN İNANÇLARI İLE İLGİLİ KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXE VARLIKSAL ALANLA İLGİLİ GERÇEK BİLGİLERİN GELMESİNİ ENGELLEYEN, ŞX'İN KONUŞMASINI ENGELLEYEN VE SAHTE ŞX OLARAK KONUŞAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ KALKANSAL YAPISINI ETKİLEYEN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ KALKANSAL YAPISININ DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ ETKİLEYEN KÖTÜLÜKLERİNİ SONLANDIRMAK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ HAYATTA YAŞANAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ŞİXİN VARLIKSAL ALANI ENERJİLERİNİN ÜZERİNDE OLAN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
DIŞ VİLSEL BEDEN ENERJİLERİNİN ÜZERİNDE OLANA BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
ZİHİNSEL ALAN ENERJİLERİ ÜZERİNDE OLAN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
VİLİN HAYATINDA YAŞATILAN KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
VİLİ ETKİLEYEN OBSEDÖR KÖTÜLÜKLERİ SONLANDIRMAK
VE KÖTÜLÜK ALANI OLARAK GÖRDÜĞÜ OBSEDÖR YAPILANMALARI BELİRLEYEREK BU MADDELERDEKİ GİBİ BAŞLIKLARLA KÖTÜLÜKLERİNİ BELİRLEYEREK ONLARI SONLANDIRMAK ŞEKLİNDE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİRMEK ŞEKLİNDE KENDİ YAPISINA ÖZEL ÇOK ÖZELLİKLİ KÖTÜLÜK SONLANDIRICI ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.
VE BU ÇALIŞMA İÇİN ÇOK ÖZELLİKLİ TAKIMLAR, OLUŞUMLAR, DİZİLER VE SÜRÜLER VE BİR ÇOK OLUŞUM MEYDANA GETİRME ÖZELLİKLERİ İLE KENDİ ÇALIŞMALARINI SAĞLARLAR. HER MADDE İÇİN AYRI OLUŞUMSAL ÇALIŞMA ALANI MEYDANA GETİREREK KÖTÜLÜKLERİNİ SONLANDIRIRLAR.

KÖTÜLÜK YOK EDİCİ ÖZEL TEDAVİ VE ONARIM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANININ OBSEDÖR KÖTÜLÜKLERDEN ETKİLENMİŞ VE KÖTÜLÜK YAPMAK ZORUNDA KALAN BÜTÜN ALANLARINI GEREKEN ŞEKİLDE KÖTÜLÜKLERİNDEN TEMİZLEMEK VE YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAN VE KONU İLE İLGİLİ KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİSEL VE ONARIMSAL VE SAĞLIKSAL EDİNİMLERİ BULUNDURAN VE KÖTÜLÜKLERİ HEMEN SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI İLE BÜTÜN SORUNLU YAPILANMALARIMIZ İÇİN ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN KÖTÜLÜK YOK EDİCİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. KENDİSİNE ÖZEL HASTANELER, İLAÇLAR, VE BİR ÇOK YAPILANMALAR BÜTÜNLÜKLER, ARAÇLAR, SİLAHLAR MEYDANA GETİREREK ÜSTÜN TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPAR.

BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.