ADİLİK YASAKTIR

ADİLİK YASAKTIR

ADİ, İLGİLİ BİR DURUMUN, OLAYIN VE KONUNU, ALANIN, ÇALIŞMANIN KENDİ OLMASI GEREKEN DOĞAL VE NORMAL VE EN İYİ ŞEKİLDEKİ HALİNİN SÖZ KONUSU EDİLMEDEN DAHA DÜŞÜK, DAHA VERİMSİZ, DAHA KALİTESİZ, DAHA BASİT, SAHTE, DAHA SAĞLAM OLMAYAN, ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASININ SÖZ KONUSU OLMASI İLE ORTAYA ÇIKAN TANIMLAMALARIDIR. BİR OLUŞUMUN ADİ OLMASI, ONUN ADİ OLMAYAN HALİNE KIYASLA YAPILAN TANIMIDIR VE GÖRÜNÜRDE AYNI ŞEKİLDE VE GÖRÜNTÜDE OLMASI GİBİ SAHTELİKLERDE SÖZ KONUSU EDİLEREK İÇERİĞİNDE ADİLİKLERİNİNDE YAŞATILMASI SÖZ KONUSU EDİLİR. ADİLİK, VERİMSİZLİK, SAĞLAMSIZLIK, BASİTLİK, KALİTESİZLİK ŞEKLİNDE BUNUN TAM TERSİ OLAN ALANLARA GÖRE KIYASLANAN ÖZELLİKTE TANIMLAMALAR OLARAK BİLİNİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA ADİLİKLER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ALAN ADİLİK İÇERİSİNDE BULUNAMAZ, HİÇ BİR ALAN ADİLEŞTİRİLEMEZ, HİÇ BİR ALANDA ADİLİĞİN SÖZ KONUSU OLACAĞI ŞEKİLDE DURUMLAR ORTAYA ÇIKARILAMAZ. BU AÇIKLAMA İLE ADİLİKLER ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR ADİLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI ADİLEŞİTİRMEK ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN ZATEN TEMELİNDE OLAN ADİLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN, ONLARI BÜTÜN DİRENÇLERİNİ YOK EDEREK ADİ OLDUKLARINI ONLARA GÖSTEREN VE YAŞATAN, BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN GEREKEN ADİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI YAPARAK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ KOLAYLAŞTIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ADİLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI TARAFINDAN ADİLEŞTİRİLMİŞ BÜTÜN YAPILANMALARINI VE OLUŞUMLARINI BU ADİLİKTEN ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ENERJİLERİN MADDİ HALE BÜRÜNMESİNİN ADİLEŞTİRME ÇALIŞMASI OLDUĞU GERÇEĞİ İLE BU ADİLİKTEN BÜTÜN ALANLARI ÇIKARMA ÇALIŞMALARI YAPAN, KONU İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPARAK ANTİ ADİLİK ŞEKLİNDE BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI BU ADİLİK DURUMLARINDAN KURTARMAKLA İLGİLİ OLARAK SİLAHLAR, ARAÇLAR, BÜTÜNLÜKLER MEYDANA GETİREREK VE HEPSİ İÇİN LİSTELER ŞEKLİNDE İÇERİKLER OLUŞTURARAK GEREKEN ANTİ ADİLİK ÇALIŞMASINI YAPAR.

ADİLİKLERİ YOK EDEN VE TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VARLIKSAL ALANIN OBSEDÖR ADİLEŞTİRME ÇALIŞMALARININ ETKİSİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARINI BU ADİLİK HALLERİNDEN KURTARMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONARIM, TEDAVİ, BAKIM VE TEMİZLEMEKLE İLGİLİ OLARAK KENDİSİNE ÖZEL BİR ÇALIŞMA SİSTEMİ GELİŞTİREREK MADDİ ADİLEŞME DURUMUNU SONLANDIRAN, BUNUNLA İLGİLİ ARAÇLAR, SİLAHLAR VE BÜTÜNLÜKLER MEYDANA GETİREREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.