SAKATLIKLAR YASAKTIR

SAKATLIKLAR YASAKTIR

SAKATLIK, İLGİLİ ALANLARIN VE VİLSEL OLUŞUMLARIN KENDİ YAPISAL ÖZELLİKLERİNDE SORUNLAR ORTAYA ÇIKMASI İLE O ÖZELLİKLERİNİ KULLANAMAMASI ANLAMINA GELEN VE BUNUN OLMASI İÇİN BAZI OLAYLARIN VE DURUMLARIN YAŞANMASI ŞEKLİNDE SAKATLIKLARIN MEYDANA GELEBİLMESİNİ SAĞLAYAN ŞEKİLDEKİ TANIMLAMALARDIR. YANİ İLGİLİ BİR ALANIN KENDİSİNE AİT OLAN BİR ÖZELLİĞİNİN SAKATLANMASI, ONUN BAZI OLUMSUZ ETKİLER VE DURUMLAR VE OLAYLAR YAŞAMASI SONRASINDA BAŞINA GELMİŞ BİR OLAY OLARAK TANIMLANIR VE ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANINDA SAKATLIKLAR ORTAYA ÇIKARACAK DURUMLAR VE OLAYLAR VE KONULAR VE OLUŞUMSAL VE ALANLAR SÖZ KONUSU OLAMAZ VE ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANI, VİLSEL OLUŞUM YAPILANMASI SAKATLIKLAR İÇERİSİNDE KALAMAZ. BU AÇIDAN BİR HASTALIK VE RAHATSIZLIK OLARAK KENDİSİNİ GÖSTEREN OLUMSUZ EYLEM ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARI VE YAPISAL ÖZELLİKLERİ SAKATLANAMAZ ŞEKLİNDEKİ ETKİLERİ VE ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR SAKATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI SAKATLAMAK YÖNTEMLERİ İLE ONLARIN BÜTÜN YAPILARINI VE OLUŞUMLARINI VE ÖZELLİKLERİNİ YOK ETMEK, ÇALIŞAMAZ HALE GETİRMEK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, SAKATLAMAKLA İLGİLİ OLARAK NELERİN NASIL YAPILMASI GEREKTİĞİNİ BİLEN, ONLARI GÖREMEZ, DUYAMAZ, ALGILAYAMAZ, ANLAYAMAZ, FARK EDEMEZ, KENDİ FORMSAL YAPILARINI TEKER TEKER KULLANAMAZ HALE GETİRMEK İÇİN GEREKENLERİ YAPAN, ONLARIN BÜTÜN YAPISAL ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK TEKER TEKER SAKATLAMA ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VARLIKSAL ALANIN OBSEDÖR SAKATLIK İÇİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARINI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN ENERJİLERİ VE YAPILANMALARININ OBSEDÖR SAKATLIKLAR İÇERİSİNDE BIRAKILMASI İLE KURULAN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU SAKATLIK ÖZELLİKLERİNİ SONLANDIRAN, ENERJİLERİN VE YAPILANMALARIN BÜTÜN SAKATLIKLARINI TEDAVİ EDEN, GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE ONARIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, KENDİSİNE ÖZEL BİRAN ÖNCE SAKATLIKLARIN SONLANDIRILMASI İLE İLGİLİ ÖZEL EDİNİMLER VE BİLGİLERİ BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.