İLLET YASAKTIR

İLLET YASAKTIR

İLLET, RAHATSIZLIKLARI, HASTALIKLARI, SORUNLARI ORTAYA ÇIKARAN DÜŞÜNSEL VE ETKİLEŞİM ÖZELLİKLERİ BULUNAN DÜŞÜNCELER, DAVRANIŞLAR, ENERJETİK YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. İLLETİN ETKİSİNDE KALARAK NEREDE VE NASIL OLACAĞI BİLİNMEYEN SORUNLAR VE HASTALIKLARIN MEYDANA GELMESİ SÖZ KONUSU OLABİLİR YADA KONULARA VE DURUMLARA ÖZEL İLLETLER MEYDANA GELEBİLİR. KENDİSİNE ÖZEL DÜŞÜNSEL VE YAPISAL SORUN ÇIKARMA HALİ BULUNAN, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ENERJETİK YAPILANMALARINA VEREBİLECEĞİMİZ İSİMLER İLLETLERDİR. ONLARIN ENERJETİK HALLERİ TAMAMEN KÖTÜLÜKLERİN BÜTÜN BULMUŞ HALİDİR VE ONLARIN BU ENERJETİK YAPISININ BİR YERDE BULUNMASI ÇEVRESİNE BİR ÇOK RAHATSIZLIK VE KÖTÜLÜK YAYMASI ANLAMINA GELİR VE NE YAYACAĞI, NASIL SONUÇLAR ORTAYA ÇIKARACAĞI BİLİNMEDEN DÜŞÜNCELERİ, YAPILARI, ALANLARI ETKİLEMEK ŞEKLİNDE YAPABİLDİĞİNCE KÖTÜLÜK YAPMAK ŞEKLİNDE İLLETSEL BİR YAPILANMALARI SÖZ KONUSU OLMAKTADIR. İŞTE İLLET, KÖTÜLÜKLERLE İLGİLİ OLAN, SORUN ÇIKARMALARLA İLGİLİ OLAN, HASTALIKLAR VE RAHATSIZLIKLARLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARA, ENERJETİK YAPILANMALARI, DÜŞÜNSEL ALANLARA VE OBSEDÖR ALANLARA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA İLLETSEL DURUMLAR, KAVRAMLAR, OLAYLAR VE YAPILANMALAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. İLLET YASAĞI GEREKEN BÜTÜN ENGELLERİNİ YAŞATARAK ŞİX YAŞAMINI İLLETLERDEN KORUR.

ANTİ OBSEDÖR İLLET OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ İLLET ÖZELLİKLERİNİ SONLANDIRAN, ONLARIN TAMAMEN NASIL YOK EDİLECEĞİNİ BİLEREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ANTİ OBSEDÖR İLLET OLMAKLA İLGİLİ OLARAK ONLARI BÜTÜN PİSLİKLERİNE KARŞI DURABİLME VE ETKİSİZ HALE GETİREBİLME ÖZELLİKLERİNDE BULUNAN, BÜTÜN İLLETLİK ÖZELLİKLERİNİ BİTİREREK İLLETLERİNİN ETKİSİNİ VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN KISIMLARINDAN VE ALANLARINDAN VE ŞİXTEN KORUYAN, ŞİXE HİÇ BİR ŞEKİLDE İLLETLERİN BULAŞMAMASINI VE ETKİLEMEMESİNİ SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİ İLLETLERDEN KORUYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ŞİXİN VİLSEL BEDENİNDE VE ÇEVRESİNDE İLLETLERİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARINI ENGELLEYEN, ŞİXİ BU ANLAMDA KORUMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ANTİ İLLET ÖZELLİĞİ İLE ONLARIN BÜTÜN PİSLİKLERİNİ SONLANDIRAN VE ŞİXE BULAŞMASINI VE RAHATSIZ ETMESİNİ ENGELLEYEN, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ İLLET OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ İLLETLERİNİN ANTİSİ OLARAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİREREK HEPSİNİN ETKİSİZ HALE GELMESİNİ SAĞLAYAN, BU KONUDA ANTİ ÖZELLİKLER GÖSTEREREK İLLETLERİN ASLA VARLIKSAL ALANDA BİR ETKİSİNİN OLMAMASI ÇALIŞMALARINI YAPAN, İLLETLERİN YOK EDİCİSİ ŞEKLİNDE KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN BİLGİLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNDURAN VE VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN KISIMLARINDA İLLETSEL YAPILMALAR ARAYARAK VE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ İLLETSEL İÇERİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİ İÇİN ANTİ İLLETSEL BİR ÇALIŞMA YAPARAK GEREKEN BÜTÜN YAPILANMALARI SAĞLAR.

VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI OBSEDÖR İLLETLERDEN TEMİZLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VARLIKSAL ALANIN YAPILARI VE ENERJİLERİ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN YAPILANMALARI UZUN ZAMANDIR OBSEDÖR İLLETLERİN ETKİSİ ALTINDA KALMIŞTIR VE BUNLARI SONLANDIRMAK VE YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK TEDAVİ EDİCİ VE ONARIM VE SAĞLIK GETİREN, BÜTÜN İLLET ETKİLERİNİ YAPILARIMIZDAN ATAN, TEMİZLEYEN, İLLETLERİN ETKİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMİZLEME VE YOK ETME ÖZELLİKLERİNİ GÖSTEREN VE BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

İLLETSEL KORUMA ALANLARI VE KALKANLARI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN İÇERİKLERİNDEKİ İLLETSEL PİSLİKLERİNİN ETKİLERİNDEN KORUYAN ÖZEL KORUMA ALANLARI VE KALKANLARI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN BÜTÜN ALANLARDA KULLANILMASI İÇİN ÇOK ÖZELLİKLİ ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANMALAR SAĞLAR. GEREKEN BÜTÜN ALANLARA KORUMA ALANLARI VE KALKANLARI OLUŞTURUR.