İSTİSMAR YASAKTIR

İSTİSMAR YASAKTIR

İSTİSMAR, İYİ NİYETİ, DÜŞÜNCEYİ, HAREKETİ, DAVRANIŞI, ÇALIŞMAYI KÖTÜYE KULLANMAK ANLAMLARINA GELEN VE BU DURUMU GİZLİCE VE ALENİ BİR ŞEKİLDE ZORLA YAPABİLMEK GİBİ DURUMLARIN SÖZ KONUSU OLDUĞU, İYİLİKLERİ VE GÜZELLİKLERİ KENDİ KÖTÜ AMACI İÇİN KULLANMAK ŞEKLİNDEKİ UYGULAMALARA VE DAVRANIŞLARA, YAPILANMALARA VERİLEN İSİMDİR. VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA İSTİSMARLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. İSTİSMAR, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ EN ÇOK KULLANMAKLA İLGİLİ OLDUĞU OLUMSUZ BİR EYLEMDİR. ONLARIN FORMSAL AMAÇLARININ İÇERİĞİNDE İSTİSMAR EN ÇOK BULUNAN ŞEKİLDE BİR OLUMSUZ EYLEMDİR. İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARI BU ŞEKİLDE KULLANMAK VE ONLARIN BÜTÜN İYİLİKLERİNİ VE GÜZELLİKLERİNİ KÖTÜYE DÖNÜŞTÜRMEK, OBSEDÖRLERİN YAPISAL ÖZELLİKLERİ ŞEKLİNDE BİR DURUM OLARAK YAŞATILMAKTADIR. İŞTE BU AÇIKLAMA İSTİSMARLAR BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA TAMAEN YASAKLANMIŞTIR VE İSTİSMARA NEDEN OLAN BÜTÜN ALANLARI ALGILAYAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR İSTİSMAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN İSTİSMAR ÇALIŞMALARINI SONLANDIRAN VE YOK EDEN, ONLARIN İSTİSMARLARLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN YAPILANMALARINI ENGELLEYEN, AYNI ZAMANDA ONLARIN BÜTÜN ÇALIŞMALARINI VE İÇERİKLERİNİ KENDİLERİNİ YOK EDECEK ŞEKİLDE YAPILANDIRMA ÖZELLİKLERİNDE BULUNAN, ONLARIN KÖTÜ NİYETLERİNİN VE YAPILANMALARININ SONUCU OLARAK BU KÖTÜLÜKLERİNİ KENDİLERİNDE YAŞATMA ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN, KENDİ KENDİLERİNİ İSTİSMAR ETMELERİ ŞEKLİNDE YAPTIRIM VE UYGULATMALAR MEYDANA GETİREREK, HEDEFLERİNİ KENDİLERİNE VERİLMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VARLIKSAL ALANIN İSTİSMARA UĞRAMIŞ YAPILANMALARINI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
VARLIKSAL ALANIN ENERJİLER VE OBSEDÖR İSTİSMARI ALTINDA KALMIŞ BÜTÜN YAPILANMALARINI BU DURUMUN İÇERİSİNDEN ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN ÇOK UZUN ZAMAN ÖNCE BU İSTİSMAR ALTINDA KALARAK DEĞİŞEN YAPILARINI EN İYİ HALE GETİRMEK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL İSTİSMAR SONLANDIRICI ETKİLERİN VE ÇALIŞMALARIN OLDUĞU, OBSEDÖRLERİN KENDİ ETKİLERİNİ NASIL VARLIKSAL ALANA ŞARTLANDIRDIKLARINI VE İSTİSMAR ETTİKLERİNİ BİLEREK GEREKEN BÜTÜN TEDAVİSEL VE ONARIMSAL ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ İSTİSMAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN ALANLARINDA ANTİ İSTİSMAR ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMAYI SÖZ KONUSU EDEREK, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ İSTİSMAR YAPILANMALARINI ANTİ ÖZELLİKLERİ İLE YOK EDEN, OBSEDÖRLERLE İLGİLİ SORUNLU OLAN BÜTÜN ALANLARA ÖZEL ANTİ İSTİSMAR ETKİLERİ VE ÇALIŞMALARI YAPARAK ONLARIN BU DURUMUNU SONLANDIRMAKLA İLGİLİ OLARAK VE BİR DAHA KESİNLİKLE İSTİSMARLARA İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.