DÜZENBAZLIK YASAKTIR

DÜZENBAZLIK YASAKTIR

DÜZENBAZLIK, GİZLİCE VE SİNSİCE DÜZENLERİ BOZMA ÇALIŞMALARI YAPAN ALANLAR İÇİN İFADE EDİLEN TANIMLAMALARDIR. DÜZEN İÇİNDE BULUNAN VE İYİLİKLE İLGİLİ OLAN ALANLARI GİZLİ YÖNTEMLERLE VE FARK EDİLMEDEN, SİNSİCE BOZMAK VE KENDİSİNE AİT OLAN AMACINI UYGULATMAK İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARA DÜZENBAZLIKLAR DENİLMEKTEDİR. VE BU TANIMLAMA ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DÜZENBAZLIKLAR HİÇ BİR ALANDA KESİNLİKLE YAŞATILAMAZ. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR DÜZENBAZLIK ALGILAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ DÜZENBAZCA BÜTÜN SALDIRILARINI ALGILAYAN VE ANLAYAN VE KONU İLE İLGİLİ ÖZEL ENGELLER VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, DÜZENBAZLIKLARA KARŞI ÖZEL KORUMA VE UYGULAMA ÇALIŞMALARI YAPARAK VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN YAPILANMALARINI, ŞİXİ OBSEDÖR DÜZENBAZLIKLARDAN KORUMAK İÇİN ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR DÜZENBAZLIKLARLA YOK EDİCİ OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN DÜZENBAZLIKLAR ŞEKLİNDE YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK ONLARI GİZLİCE VE FARK ETTİRMEDEN YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİNDE İHTİYACI OLAN ALANLARA BU ŞEKİLDE BİR YÖNTEMLE YOK ETME VE İÇERİKLERİNE SIZABİLME ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN VE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN ANTİ OBSEDÖR DÜZENBAZLIKLAR SAĞLAYICI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.