HASAR VERMEK YASAKTIR

HASAR VERMEK YASAKTIR

HASAR VERMEK, İLGİLİ ALANLARIN YAPILARINA DAİR BOZUKLUKLAR MEYDANA GETİRMEK, ZARARLAR VERMEK ANLAMLARINA GELEN, ONUN KENDİ ÖZELLİKLERİNDE EKSİKLİKLER ORTAYA ÇIKARMAK ŞEKLİNDE BİR DURUMU TANIMLAYAN İFADELERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA HASAR VERMELER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR YAPILANMAYA VE ALANA KESİNLİKLE HASAR VERİLEMEZ. KENDİ YAPISINCA HASAR ÖNLEYİCİ ÇALIŞMALARI OLAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR HASAR ENGELLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ŞİX YAŞAMINA SALDIRIDA BULUNAN BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YAPILARIMIZA VE ALANLARIMIZA, KAVRAMLARIMIZA, İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARIMIZA HASARLAR VERMESİNİ ENGELLEYEN, BUNA GÖRE ÖZEL ÇALIŞMA İMKANLARI ORTAYA ÇIKARAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARIN NASIL HASARLAR VERMEK İSTEDİKLERİNİ VE YAPTIKLARI HASAR VERME ÇALIŞMALARINI ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİ İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÖNLEMLER ALAN, HASAR ÖNLEYİCİ ŞEKİLDE KORUMA ALANLARINI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR HASAR VERİCİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YAPILANMALARINA, KENDİ ÖZELLİKLERİNE, KENDİLERİNE EN ŞİBBE ÖZELLİKLİ VE ONLARA ÖZEL YOK EDİCİ ŞEKİLDE HASARLAR VERME ÖZELLİKLERİNDE OLAN, HASARLAR VEREREK YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, KENDİSİNE ÖZEL YÜKSEK HASAR VERME ÇALIŞMALARI BULUNAN, KONU İLE İLGİLİ BİR ÇOK ÖZELLİK MEYDANA GETİREREK ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN HASAR VERİCİ OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.