ZORLUKLAR YERİNE GÖRE YASAL, YERİNE GÖRE YASAKTIR

ZORLUKLAR YERİNE GÖRE YASAL, YERİNE GÖRE YASAKTIR

ZORLUK, İLGİLİ BİR DURUM, OLAY VE KONU İLE İLGİLİ OLARAK ONUNLA İLGİLİ OLMA DURUMUNUN KOLAY OLMAMASI, UĞRAŞTIRICI ŞEKİLDE BİR HALİNİN SÖZ KONUSU OLMASI, BU ZORLUK DURUMU YÜZÜNDEN İTİCİLİĞİNİN ORTAYA ÇIKMASI, ZOR OLAN ŞEYLERLE İLGİLİ YÜKSEK MÜCADELE VE AZİM VE ÇABA GİBİ GEREKSİNİMLERİN OLMASI ZORUNLULUĞUN SÖZ KONUSU OLDUĞU DURUMLARIN YAŞATILMASI ŞEKLİNDE BİR KAVRAMI İFADE EDEN ZORLUKLAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA, ANCAK YAŞAMSAL ALANLARDA YASAKLANMIŞTIR. ZORLUKLAR ŞİX YAŞAMININ DIŞARISI İLE İLGİLİ OLAN, ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALARI VE BİLGİLERİ İLE İLGİLİ OLAN, DIŞARIDAN BİZE AİT OLMAYAN ALANLARIN BİZİMLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİ ŞEKLİNDE ÇOK ZORLUKLAR ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLACAĞIMIZ ŞEKİLDE, HATTA ONLAR İÇİN BİZE DAİR HERŞEYİ ZOR, EN ZOR ŞEKİLDE ALGILANMASINI SAĞLAYACAĞIMIZ ÖZELLİKLERLE ANCAK BİZLER İÇİN BİZE DAİR HERŞEYİN ÇOK KOLAY VE UĞRAŞI GEREKTİRECEK ŞEKİLDE BİR YAPILANMASININ SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI ÖZELLİKLERİ İLE TANIMLAYARAK ŞİX YAŞAMINDA ZORLUKLAR BU ŞEKİLDE YASAK VE YASAL OLMASI HALİ İLE YAŞATILIR.

BİRDE ZORLUKLAR, ŞİX YAŞAMINDA OYUNLARDA VE İLGİLİ OLABİLECEK, SEBEP VE SONUÇLARI İLE NETİCELERİ AÇIKLANABİLECEK OVDALAR VE BENZER OLUŞUMLARIN KULLANILMASI DURUMLARINDA YAŞATILABİLMEKTEDİR. BU DURUMA ÖZEL YASAK BİLGİSİ KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE ZORLUKLAR YERİNE GÖRE YASAL, YERİNE GÖRE YASAK OLMASI KONUSU İLE ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

ANTİ OBSEDÖR ZORLUKLAR YAPILANMASI ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ DİRENÇLERİNİ TAMAMEN KIRAN VE YOK EDEN VE ONLARIN YOK EDİLMESİ UYGULAMALARINI TAMAMEN KOLAYLAŞTIRAN KENDİSİNE ÖZEL YAPTIRIM VE UYGULATMA GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARAN ŞEKİLDEKİ YAPILANMASI İLE BU ÖZELLİĞİ ŞİX YAŞAMININ İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN BİLGİLERE VEREBİLMESİ ŞEKLİNDEKİ UYGULAMASI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ZORLUKLARI KOLAYLAŞTIRAN YAPTIRIM VE UYGULATMA GÜCÜ
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN BİLGİLERİNDE YAPILANDIRILMAK ÜZERE ZOR OLAN HERŞEYİ KOLAY BİR ŞEKİLDE YAPTIRABİLME ÖZELLİKLERİ İLE BÜTÜN ZORLUKLARI AŞAN YAPTIRIM VE UYGULATMA GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN BİLGİLERE YAPTIRIM VE UYGULATMA GÜCÜ ŞEKLİNDE EKLEYEN BİLGİ GEREKEN YAPILANMASI SAĞLAR.