YANILTMAK, YANILGILAR YASAKTIR

YANILTMAK, YANILGILAR YASAKTIR

YANILTMAK YASAKTIR
YANILTMAK, GERÇEĞİN VE HAKİKATİN ÜZERİNİ KAPATARAK GERÇEK BİLGİSİNİ GİZLEMEK YOLUYLA DEĞİŞTİRDİĞİ ANLAMINI VE BİLGİSİNİ EMPOZE ETME ÇALIŞMASIDIR. İLGİLİ ALANLARI YANILTIP, GERÇEKLERİ GÖRMESİNE ENGEL OLARAK KENDİ AMACINI YANILTMA KONUSUNA EKLEYEREK UYGULAMALAR YAPILMASI DURUMUDUR. BU AÇIKLAMA İLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ TAMAMEN YANILTMALAR ÜZERİNE KURULMUŞ BİR SİSTEMDİR VE EN BAŞTA DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU DURUMUNU BİTİREN VE YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE BİLGİ BÜTÜN YANILTMALARI GEREKEN ŞEKİLDE SONLANDIRIR.

YANILGILAR YASAKTIR
YANILGI İSE YANILTMALAR BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE ORTADA BULUNAN OLUŞUMLARA, KAVRAMLARA, DURUMLARA VERİLEN İSİMDİR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ BİR YANILGI ALANIDIR ŞEKLİDEKİ TANIMLA, İÇERİĞİNDE BİR ÇOK YANILTMALARIN, KANDIRMALARIN, ALDATMALARIN, SAHTELİKLERİN OLDUĞU ALANLARIN BULUNDUĞU YERDİR DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ VE YANILGI ALANIDIR ŞEKLİNDEKİ TANIMI BU AÇIKLAMAYA UYGUN ÖZELLİKLERDEDİR.

BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YANILTMALAR VE YANILGILAR KESİNLİKLE YASAKTIR. HİÇ BİR ALANDA YANILTMALAR YAŞATILAMAZ VE YANILGILAR ŞEKLİNDEKİ KAVRAMLAR, OLUŞUMLAR, ALANLAR, DURUMLAR SÖZ KONUSU EDİLEMEZ. HAKİKAT HER ZAMAN KENDİSİNİ AÇIĞA ÇIKARMIŞ ŞEKİLDE ŞİX YAŞAMINDA YAŞATILIR VE BİLGİLERLE HERŞEY AÇIKLANARAK SABİTLENMİŞTİR.
BU AÇIKLAMALAR İLE BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.