İMKANSIZLIK VE ASLALIK YASAK BİLGİLERİ YAPILANMASI

İMKANSIZLIK VE ASLALIK YASAK BİLGİLERİ YAPILANMASI

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ İÇİN YAPILANDIRILMASI ÜZERE İMKANSIZLIK VE ASLALIK ÜZERİNE YENİDEN YAPILANMALARI SÖZ KONUSU OLARAK AYRI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARI SÖZ KONUSU EDİLİR.

İMKANSIZLIK YAPILANMASI
İMKAN TANIMINDAN YOLA ÇIKARAK, KESİNLİKLE OLUŞMASI VE YAPILANMASI VE ÇALIŞMASI İÇİN İMKANLARIN SÖZ KONUSU OLMADIĞI VE BULAMADIĞI ÖZELLİKLERİ İLE, BÜTÜN OLUŞMA VE ORTAYA ÇIKMAK KONUSUNDAKİ İMKANLARININ YOK EDİLMESİ VE SAĞLANAMAMASI ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ İMKANSIZLIK OLARAK BİR YAPILANMA ŞEKLİNDE KENDİSİNİ ÇALIŞTIRIR. ONLARIN İÇERİKLERİNİN İMKANSIZ BİR ŞEKİLDE UYGULANAMAYACAĞINI AÇIKLAR.

ASLALIK YAPILANMASI
ASLA, HİÇ BİR ŞEKİLDE OLMASI SÖZ KONUSU OLMAYAN, KESİN VE NET BİR ŞEKİLDE OLMASI ENGELLENMİŞ VE İMKANLARIN VE OLANAKLARIN OLMADIĞI VE İSTENMEYEN VE ONAY VERİLMEMİŞ ŞEKİLDEKİ TANIMLAMALAR İÇİN KULLANILAN TERİMLERDİR VE BU AÇIKLAMA İLE ASLALIK ÖZELLİKLERİNİ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ İÇİN YAPILANDIRARAK ONLARIN İÇERİKLERİNİN ASLA UYGULANAMAYACAĞI ŞEKİLDE BİR YAPILANMAYI MEYDANA GETİRİR.

İŞTE BU İKİ TANIMLA YASAK BİLGİLERİNİN HEPSİ İMKANSIZLIK VE ASLALIK ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANDIRILARAK AYRI BİR ŞEKİLDE KENDİLERİNE ÖZEL ETKİLERİ İLE ÇALIŞIRLAR.