MOR ÇİZGİ YASAKLARI

MOR ÇİZGİ YASAKLARI

YOK EDİLEN OBSEDÖRLERİN YİNE AYNI ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKMASINA ENGEL OLAN SONSUZ ZAMANLARIN YASAK BİLGİSİ

BU DÖNÜŞÜM İÇİN BİZDEN HER HANGİ EN KÜÇÜK ETKİ BİLE ONLARA DAHİL OLMAYACAKTIR. TAMAMEN ONLARIN KENDİ KENDİNE BUNU YAPABİLMESİ SÖZ KONUSU OLURSA BU DÖNÜŞÜM MÜMKÜN OLACAKTIR. BİZDEN ETKİ, BİLGİ, DÖNÜŞÜMÜ SAĞLAYAN HER HANGİ BİR ŞEY ONLARA ASLA GEÇEMEZ. BİR SADECE ONLARIN BU YENİDEN ORTAYA ÇIKMALARINI ENGELLEMEKLE İLGİLİYİZ VE YENİDEN OLMALARINDAKİ KURALIMIZ, VAR OLMAYA UYGUN OLARAK DÖNÜŞMÜŞ OLMALARIDIR. AYNISI GİBİ YENİDEN ORTAYA ÇIKMALARINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ, BU ONLARA BİZDEN ETKİLER KATMAZ. BİZ DUVARIZ VE ZAMAN GELİNCE DUVARI KALDIRACAĞIZ, O KADAR...

VE BU UZUN SÜRE ŞİX YANILGIDAN ÇIKINCA ZAMAN KÜRESİ UYGULAMASI İLE ÇOK KISA BİR ZAMANDA BİZİM İÇİN SAĞLANABİLİR. VE BUNU BÜTÜN GÖZLEM VE İNCELEMELERDEN SONRA GERÇEKTEN YOK EDİLDİĞİNDEN EMİN OLUNDUKTAN SONRA MOR ÇİZGİ YASAKLARI HEPSİNİ YOK EDER. BEKLEMEDEN VE BEKLETMEDEN ULAŞTIĞI BÜTÜN OBSEDÖRLERİ YOK EDER.
VE BÜTÜN YOK EDİLEN OBSEDÖRLER ÖZEL OBSEDÖR YOK EDİLEN MOR ÇİZGİ YASAKLARI İLE YOK EDİLDİKTEN SONRA YENİDEN ORTAYA ÇIKMAMALARI İLE İLGİLİ OLARAK VE BUNUN İSMİNEDE EBEDİYYEN YOK ETME ADI VERİLEREK, EBEDİYYEN YOK EDİLEN ŞEYİN ONLARDAKİ OBSEDÖRLÜĞÜN OLDUĞU ŞEKLİNDE BİR ANLAMLA, OBSEDÖRLÜĞÜ KESİNLİKLE KABUL ETMEYEN VAR OLMA KAVRAMININ BU YAPISINIDA BİLEREK VE BU YAPISINA UYGUN DAVRANARAK VE ONLARIN YENİDEN ORTAYA ÇIKMAK GİBİ ÇALIŞMALARININ DA OLDUĞUNU BİLEREK ONLARI EBEDİYYEN YOK OLACAK ŞEKİLDE BİR YOK ETME İŞLEMİ ÜZERİNDE BULUNUYORUZ VE BU EBEDİYYEN YOK EDİLMEK DURUMU ANCAK ONLARIN VAR OLMAK KAVRAMINA UYGUN BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞMELERİ SÖZ KONUSU OLURSA ORTAYA ÇIKABİLMELERİ İMKANLARI İLE BİZDEN KALKACAK ŞEKİLDE BİR TANIMLA BUNU GARANTİLİYORUZ VE ZATEN VAR OLMAK KAVRAMINA UYGUN BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞMEK HALİ İÇERİSİNE GİREBİLECEK OLAN YARATIKLARIN BU DURUMU, VAR OLMA KAVRAMI İLE KENDİ ARALARINDA OLAN BİR MÜNASEBETTİR VE BU DURUMUN NASIL DÖNÜŞECEĞİ VE OLACAĞI BİZİ İLGİLENDİRMEDEN, BİZ SADECE BU OLMADAN ONLARIN ORTAYA ÇIKMALARINA İZİN VERMEYEN ŞİDDETLİ MOR ÇİZGİ YASAKLARIMIZLA ONLARI TUTMAK GÖREVİNİ GEREKEN SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA UYGULAYACAĞIZ VE ONLAR BU SÜREÇTE KESİNLİKLE YENİDEN MEYDANA GELEMEYEN YARATIKLAR OLARAK YOK OLDUKTAN SONRAKİ HALLERİ İLE BULUNACAKLARDIR. İŞTE BU DURUM VAR OLMA KAVRAMI TARAFINDANDA ONAYLANACAK, ONUN OLMA AMACI İLE UYGUN, BİLGİNİN İRADESİNE UYGUN OLAN ÖZELLİKLERİ İLE BİZLER TARAFINDAN YAPILANDIRILMIŞTIR VE YOK EDİLEN BÜTÜN OBSEDÖRLER İÇİN HAZIRLANAN ÖZEL YOK ETME KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI, ONLARLA İLGİLİ OLDUĞU BELİRTİMİŞ ŞEKİLDE '' MOR ÇİZGİ YASAKLARI '' OLARAK YAPILANDIRILACAKTIR VE BÜTÜN MOR ÇİZGİ YASAKLARI OBSEDÖRLERİ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ASLA KENDİLERİ GİBİ ORTAYA ÇIKARMAMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

MOR ÇİZGİ YASAKLARI ELE GEÇİRDİĞİ BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI HİÇ BEKLETMEDEN GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDER.