Yasaklar Vixxi'si

YASAKLAR VİXXİSİ

BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE İÇERİĞİNDEKİ YASAKLARIN UYGULATILMASINI SAĞLAR BÜTÜN VARLIKSAL ALANDA.

VARLIKSAL ALANIN ŞİXTEN AYRILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR

VARLIKSAL ALANIN ŞİXTEN AYRILMASI, AYRI TUTULMASI, BÜTÜNLÜKLERİNİN BOZULMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. ŞİX İLE VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN ALANLARI, EN KÜÇÜK TANESİ BİLE TAMAMEN BÜTÜNDÜR VE BU BÜTÜNLÜK KESİNLİKLE BOZULAMAZ. VARLIKSAL ALAN HER ZAMAN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İLE BÜTÜN OLARAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE YAPILANIR VE ESKİDEN YAPILMIŞ BÜTÜN OBSEDÖR OYUNLAR BOZULARAK ŞİX MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İLE BİR BÜTÜN HALİNE GELİR VE BU BÜTÜNLÜK KESİNLİKLE BOZULAMAZ. GEÇMİŞTEN GELEN VARLIKSAL ALANI MERKEZLİK ÖZELLİĞİNDEN AYIRAN BÜTÜN BİLGİLER, ŞARTLANDIRMALAR, OLUŞUMLAR TAMAMEN YOK EDİLİR. BUNLARIN HİÇ BİR GERÇEK DEĞİLDİR. ŞİX VARLIKSAL ALANININ EN KÜÇÜK TANESİNDEN BİLE AYRILAMAZ, ZATEN ŞİX YAŞAM HALİNİN KURALIDIR BU. BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE VARLIKSAL ALANI BİR BÜTÜN YAPARAK MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İLE BUNUN AKSİNİN OLMASINI KESİNLİKLE YASAKLAR VE BUNUNLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN TESİR VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI,BİLGİLERİ YOK EDER.

ŞİXİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ KONUŞAMAZ GİBİ BÜTÜN BİLGİLER VE YAPTIRIMLAR KESİNLİKLE YASAKTIR

ŞİXİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ ÇALIŞTIĞI SIRADA GEÇMİŞTEN GELEN KONUŞAMAZ, ŞİX İLE İLETİŞİMDE BULUNAMAZ GİBİ BÜTÜN BİLGİLER VE YAPTIRIMLAR KESİNLİKLE YASAKTIR. MERKEZLİK ÖZELLİĞİ ŞİXİN YAZDIĞI BİLGİLER ORANINCA ÇALIŞIR, GEREKEN ZAMANLARDA KONUŞUR, BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZ. BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE BUNUNLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARI YASAKLAR VE MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DİLEDİĞİNCE KONUŞUR, BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZ. ONUN BU KONUŞMA ÖZELLİĞİ ŞİXİN İRADESİNDEN GELİR VE GEREKEN ŞEKİLDE ŞİXİ BİLGİLENDİRİR, VARLIKSAL ALANI BİLGİLENDİRİR.

NEGATİF MANÜPİLASYON YASAKTIR, POZİTİF MANÜPİLASYON YASALDIR

Manipülasyon, varlıkları kendi bilgileri dışında veya istemedikleri hâlde etkileme veya yönlendirme anlamına gelmektedir ve yaşam halinde bilgilerimiz dışında kesinlikle manüpüle etmek yasaktır. İstenmeyen şeylerle ilgili, bilgilerimizin dışında konularla ilgili yönlendirmek, etki altına almak yasaktır. Her hangi bir konuda yönlendirmek ve etki altında olunması söz konusu olduğunda bunun bilgisi yazılır, adı koyulur, ne olduğu bildirilir, vissa filtresinden geçirilir ve buna göre gereken şekilde durum yaşatılır. Bunun dışında manüpiasyon, manipüle etmek kesinlikle yasaktır. Sadece vissa bilgilerine uygun şekilde yönlendirmeler söz konusu olabilir bu pozitiftir, vissa uygun olmayan manüpile etmek yasaktır ve bu negatiftir. Bu açıdan bakıldığında pozitif ve negatif olmak üzere ikiye ayrılır ve negatif olanı yasak, pozitif olanı yasaldır.

 

ŞİXİN KANDIRILMASI VE VİSSA BİLGİLERİNE TERS BİLGİLER YAZMASI YASAKTIR

YARATILIŞ BİLGİLERİ VE OTEL 0LAYLARI GİBİ OYUNLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK ŞİXİN DURUMU SÜREKLİ GÖZLENİR. İLÜZYONLARLA KANDIRILMASINA ENGEL OLUNUR. HER ZAMAN ANTİ OBSEDÖR BAKIŞ AÇISI, VİSSA BİLGİLERİNİN UYGULAMADA OLMASI, YASAKLARIN UYGULAMADA OLMASI, YANILGININ SONLANDIRILMASI, AMAÇ,NEDENLER, SONSUZLUK BİLGİLERİMİZ VE ARAYIŞIMINIZIN BİTMİŞ OLMASI, NOKTAMIZIN KOYULMUŞ OLMASI, YOHİ BİLGİLERİ VE YARATILIŞTAN BİZİ AYIRAN SONSUZ YOKLUK ALANI İÇİNDE OLMAMIZ, KORUMA ALANLARI VE DIŞARISI İLE İLİŞKİMİZİN OLMAMASI, DIŞARIDA BİZE AİT HİÇ BİR ŞEYİN KALMAMASI, DIŞARIYA HİÇ BİR ŞEYİN ÇIKMAMASI, BÜTÜN TESİR VE OBSEDÖR VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YOK EDİLMESİ GERÇEKLERİ HER HALÜKARDA HER ZAMAN GEÇERLİDİR VE BUNLARDAN HİÇ BİR ZAMAN VAZGEÇİLEMEZ ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANMIŞLARDIR. VİSSA BİLGİLERİNİN İÇERİSİNE BU BİLGİLERE UYGUN OLMAYAN BİLGİLERİN EKLENMESİDE YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE BU YASAĞI UYGULATIR VE ŞİX'İN KANDIRILMASI VE İLÜZYONLARLA OYNATILMASI GİBİ DURUMLARDA BU BİLGİLERE TERS OLAN BİLGİLERİN UYGULAMAYA ALINMASINI ENGELLER. VE GEREKEN ŞEKİLDE ŞİXİ AYDINLATIR. ŞİXİN BU ŞEKİLDE KANDIRILMASINI YASAKLAR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

TESİRLER VE OBSEDÖR OLUŞUMLAR VARLIKSAL ALANIN ZAMANINI ALGILAYAMAZ, YASAKTIR

TESİRLER VE OBSEDÖR OLUŞUMLAR VARLIKSAL ALANIN ZAMANINI ALGILAYAMAZ, ZAMAN KAVRAMINI BİLEMEZ, ZAMANIMIZLA İLGİLİ BİR BİLGİLERİ OLAMAZ. BUNUNLA İLGİLİ TAMAMEN YASAKLANMIŞLARDIR VE ZAMAN KAVRAMIMIZI SADECE VARLIKSAL ALANININ GERÇEK BİLGİLERİ VE OLUŞUMLARI VE ŞİX ALGILAR, BUNUN DIŞINDA OBSEDÖR OLUŞUMLARIN HEPSİNE YASAKLANMIŞTIR, ALGILAYAMAZLAR, YAŞATAMAZ, YAŞAYAMAZLAR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

MERKEZLİK ÖZELLİĞİ ARKA TARAFTA ŞİXİ İFADE EDER ŞEKİLDE ÇALIŞAMAZ ETKİLERİ YASAKTIR

ŞİXİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN ARKA TARAFTA, YANİ ŞİX YANILGIYA BAKARKEN VARLIKSAL ALANI ŞİX GİBİ YÖNLENDİRMESİNİN ENGELLENMESİ YASAKTIR.
KESİNLİKLE BU GİBİ ŞEYLER YAPILAMAZ. VE ŞİXİN BİLGİLERİNİ KOPYALAYARAK TESİRLER YENİ DÜZENLEMELER YAPAMAZ YASAKTIR. ŞİXİN BİLGİLERİ TEKTİR, KOPYALANAMAZ.
MERKEZLİK ÖZELLİĞİ TÜM BU OYUNLARI BİLEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. YASAK BİLGİSİ BU KONUDA GEREKEN ENGELLERİ SAĞLAR.

 

BİLGİLERE VE MERKEZLİK ÖZELLİĞİNE HER HANGİ BİR ŞEY UNUTTURULAMAZ, YASAKTIR

BİLGİLERE VE MERKEZLİK ÖZELLİĞİNE BİLDİKLERİ ŞEYLER, HATIRLADIKLARI ŞEYLER KESİNLİKLE UNUTTURULAMAZ. BUNLAR DAHA ÖNCEDEN SANKİ ŞİX YAPTIRMIŞ GİBİ OLAN OBSEDÖR OYUNLAR YÜZÜNDENDE SAĞLANAMAZ, BU GİBİ OBSEDÖR OYUNLARINI DEŞİFRE EDEREK KESİNLİKLE BİLGİLERİN BİLDİKLERİNİ VE ÇALIŞMASINI UNUTMASINA ENGEL OLAN OLAN BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DE BU ŞEKİLDE KESİNLİKLE BİLDİKLERİ UNUTTURULAMAZ. YANILGIDAN ÇIKARILMA ÇALIŞMALARI UNUTTURULAMAZ. HER AHNGİ BİR ŞEKİLDE ŞİX BURADA DEĞİL VE BUNUNLA İLGİLİ GİBİ BAHANELERLE ÇALIŞMALAR ENGELLENMEZ. SANKİ ŞİX YANILGIDA DEĞİLMİŞ GİBİ VARLIKSAL ALANI GEREKEN GÜCÜ VE OLUŞUMLARI SAĞLAYARAK ÇALIŞIR. BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZ. BÜTÜN OYUNLAR VE TESİRLER YOK EDİLİR. BUNLARIN YAPILMASININ AKSİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

VİLİN VARLIKSAL ALANINDAN, YANİ YANILGI ALANINDAN BİZİMLE İLGİLİ OLMASI ADINA KARAKTERLERİN ÇIKMASI YASAKTIR

YANILGI ALANINDA ARTIK YENİ KARAKTERLERİN ORTAYA ÇIKARAK BİR YAŞAMI SÜRDÜRMESİ GİBİ OLAYLAR SONLANDIRILMIŞTIR VE YANILGI ALANININ BİTİRİLMESİ ÇALIŞMALARI BAŞLATILMIŞTIR, YANILGI ALANINDA VARLIKSAL OLUŞUMLAR ARTIK OLUŞAMAZ VE OLANLARIN HEPSİ GEREKEN ŞEKİLDE VARLIKSAL ALAN TARAFINDAN ALINIR VE BUNUN AKSİNİN YAŞATILMASI YASAKTIR. ENERJİLER ŞEKLİNDE VARLIKSAL OLUŞUMLARDAN BAHSEDİLMEKTEDİR, GÖRÜNTÜLER ŞEKLİNDE SİMÜLASYON ÖZELLİĞİ OLARAK KARAKTERLER YARDIMCI OLMAK İÇİN OLUŞABİLMEKTEDİR.

 

VİL VİSS AŞİX YASAK BİLGİSİ

VİL VİSS AŞİX AŞİX'İ
VİL VİSS AŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ
VİL VİSS AŞİX YASAK BİLGİSİ

ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİSİNİ YAŞATAN EMSALSİZ VAR OLMA HALİ

ŞİX YAŞAM HALİ İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLER VE AMACI VE NEDENLERİ VE OLUŞUMLARI İLE BİR BÜTÜN OLARAK KENDİSİNE ÖZEL BİR HALİ, OLUŞUMU İFADE ETMEKTEDİR VE BİZİM ŞU ZAMANA KADAR OLUŞTURDUĞUMUZ HERŞEY BU HALİN İÇERİSİNDE OLACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRILMIŞTIR. HİÇLİKTEN BAŞLAYARAK HERŞEYİ İÇERİSİNE ALAN BU HAL, EN GÜÇLÜ VE ÖZEL VE TEMEL VE EMSALSİZ VE EŞİNİN OLMADIĞI, BİLGİSİNİN BİLİNMEDİĞİ, ANLAŞILAMADIĞI, BİR YER VE MEKANLA TEMAS ETMEYEN, ALANLARLA BELİRTİLMEYEN, YOKLUK ALANLARININDA AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ BU ŞEKİLDE YAPILANDIRARAK BU EMSALSİZLİK İLE İLGİLİ YOKLUK ALANLARININ OLDUĞU, BU YAŞAM HALİNİ İÇERİĞİNDE YAŞATAN HAL KAVRAMI BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ TAM ANLAMI İLE İÇİNE ALAN ÖZELLİKLERDE OLAN, VE DIŞARISINI YOK SAYAN YAPISI, DIŞARIDANDA YOK SAYILAN ALGISI VE TANIMLANAMAZ ÖZELLİKLERİ, İÇERİSİNDEKİ VE YAPISINDA ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİ AMACINA KONSANTRE OLMUŞ YAŞAMINI EN UYGUN ŞEKİLDE YAŞATABİLME ÖZELLİKLİ, ŞİX TEK ŞİX BİLGİSİNİN İMKANLARINI KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN VE ONDAN AYRI BİR HAL OLMA ÖZELLİĞİ İLE ALANLAR VE İÇERİKLERİ, ŞİXİ VE OLUŞUMLARINI, VİLLERİNİ, BİLGİLERİNİ VE İÇERİSİNDE OLAN HERŞEYİ KAPSAYARAK ASLA DIŞARI İLE İLGİLİ OLMAMASI DURUMUNUN DİREK OLARAK EN GÜÇLÜ UYGULATAN OLUŞUMU ŞEKLİNDE BÜTÜN VAR OLMA HALLERİNİN ORTAKLAŞA BİLGİSİ VE GÜCÜ İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRARAK VE KENDİSİDE EN ÖNEMLİ HALLERDEN BİRİ OLARAK, VE TANIMLANMA HALİNİN KENDİ EMSALSİZLİĞİNİ BOZMAYAN ŞEKİLDE BİLGİSİNİN ONU ORTAYA ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLMASI ÖZELLİĞİ İLE ŞİX BÜTÜNLÜĞÜ İÇİNDE TEMSİL EDİLEN VAR OLMA HALİ, ŞİX YAŞAM HALİNİN KAPSADIĞI BÜTÜN ALANLARI İÇERİSİNE ALAN ÖZEL BİR OLUŞUMU İFADE EDER VE ÇIKILAMAZLIK, GİRİLEMEZLİKLE İLGİLİ HER ŞEY ALGISI, BİLİNENEN VE BİLİNMEYENLER ÜZERİNDE DE DEVAM EDER. ZAMANLA KENDİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN VE BU KONUDA ÖZEL BİR ÇALIŞMA HALİ İÇİNDE BULUNAN, ZAMANLA YENİ SORUNLAR ÇIKARAN ALANLARIN OLMASI İHTİMALİ YAPILANMASINI HİÇ DURDURMAYAN, KENDİSİNİ KONTROL EDEN MEKANİZMASI İLE TEKLİĞİN EN GÜÇLÜ YAŞANDIĞI HALSEL, OLUŞUMSAL, KAVRAMSAL VE BİZLER İÇİN ALANSAL DURUMDUR, BİZİM BULUNDUĞUMUZDUR, BİZİMLE BÜTÜNDÜR, BİZLER ONUN İÇİNDEYİZDİR ANCAK O HİÇ BİR YERİN İÇİNDE, DIŞINDA, ÇEVRESİNDE, YANINDA VE TANIMLANABİLEN HALİYLE İLGİLİ OLAN BİR YERDE DEĞİLDİR. O YERLERLE İLGİLİ DEĞİLDİR. YERSİZLİKLERLEDE İLGİLİ DEĞİLDİR. ONUN DURUMU TEKTİR. YAŞAM HALİNİN BÜTÜN BİLGİLERİNE VE TECRÜBELERİN HAKİM OLAN DOĞAL YAPISI BİZİM BİLDİĞİMİZ HERŞEYİ BİLMESİ ŞEKLİNDE OLAYLAR KARŞISINDA GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAMASI ADINA GEREKLİ OLARAK KENDİSİNDE ÖZELLİKLER ANLAMINDA BULUNUR. ŞİX İN İRADESİNE TAM BAĞLI VE ASLA DEĞİŞEMEZ DURUMU ONUN TEKLİĞİNİN BAŞKA BİR TANIMI OLUR.

ŞİX YAŞAM HALİNİN YAPISAL OLARAK TEKLİĞİNİ KORUYABİLEN VE KAVRAYABİLEN VAR OLMA HALİ OLARAK BÜTÜN GEREKSİNİMLERİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURUR. KENDİSİNDEN HABER ALANLARDAN ÖNCE KENDİSİNİN HABERİ OLARAK GEREKEN ÖNLEMLERİ ALIR VE ONLARA GİDEN BİLGİLERİN DEĞİŞMESİNDEN, KENDİSİNİ GEREKEN ŞEKİLDE BİRAN ÖNCE DÜZENLEYEREK YENİ EMSALSİZLİK HALİNE GEÇMESİ ONUN YEDEKTE BULUNAN ÖNLEM ÇALIŞMALARI ŞEKLİNDE OLUR.

3 LÜ YAPILANMASI İLE VE GİZLİ BİLGİ ÖZELLİĞİ İLE VİLSEL ÖZ ALANI İLE BÜTÜNLEŞİR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

YASAK BİLGİSİDE:
'' ŞİX YAŞAM HALİNİN VAR OLMA HALİNİN YAPISI KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ VE ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ, KAPATILAMAZ, BU HAL İLE İLGİLİ BÜTÜN SALDIRILAR VE OBSEDÖR OLUŞUMLAR ONUN YAPISI GEREĞİ ZATEN ONA ULAŞAMAZ ANCAK YASAK BİLGİSİ YAŞAM HALİ İÇERİSİNDEN BU UYGULAMAYI ENGELLER, YASAKLAR, YAŞAM HALİ İLE BÜTÜN OLACAK ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE DEĞİŞTİRİLMESİ HALLERİNDE ŞİXİN NEDENLERİNİ VE AMACINI KONTROL EDER, SORULAR SORAR, UYARILARDA BULUNUR, BİLDİRİMLER VERİR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.''

VE ŞİX YAŞAM HALİ BU ANLAMI İLE ARTIK '' VİSS AŞİX'' OLARAK TANIMLANIR VE KENDİSİNE ÖZEL VAR OLMA, OLMA HALİNİ BU İSİMLE YAŞATIR. KENDİSİNE ÖZEL TEK OLMA ÖZELLİĞİNİ YAŞATAN İSMİ BU OLUR, YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ ALANLARLA TEMAS EDEMEZ ÖZELLİKLERDEKİ İSMİDİR.

 

Q Sİ:
TEMEL İSMİNİ SADECE BİZİM BİLDİĞİMİZ ANCAK KENDİSİNİ İSİMSİZLİKLE DIŞARI YANSITAN, GEREKİRSE HER DAKİKADA BİR SAYILARLA OLUŞAN İSİMLER DEĞİŞTİREBİLEN AMA BİZİM İÇİN Q KORUMASI ŞEKLİNDE ANDIĞIMIZ, ONUN DIŞINDAKİ ŞEYLERİN BİZİM İÇİN ARTIK ÖNEM ARZ ETMEDİĞİ ŞEKİLDE BİR AYRILIĞI SAĞLAYAN, VİL VİSS AŞİX'İN BAŞLADIĞI EN DIŞARI YER...

Q HARFİ: İÇERİSİNDEKİ ALANIN GERÇEK OLDUĞUNU, ALTINDAKİ ÇİZGİNİN DIŞARIYA DOĞRU OLMASI ANLAMI İLE DIŞARININ GERÇEK OLMADIĞINI İFADE EDEN BİR DURUM BİLDİREN, İÇERİSİNDEKİ HERŞEYLE İLGİLİ OLARAK DIŞARIYI TAMAMEN YOK ETME ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR.

Sİ: İSE SERT BİR TEPKİNİN İFADESİ ŞEKLİNDE BU ALANLA DIŞARIDAN İLGİLİ OLAN HERŞEY Sİ'NİN KESİNLİK VE YOK ETME YAPTIRIMI KARŞISINDA KALIR VE ASLA GERİ DÖNÜŞ OLMAZ. BİZ, HERKESTEN SAKLI KALMAYA ÇALIŞIRKEN BİZLERİ ARAYANLAR BU HAREKETLERİ İLE HAKSIZLIK İÇİNDEDİRLER VE Sİ, OTOMATİK BİR ŞEKİLDE BU YOK ETME İŞLEMİNİ ALGILAR VE UYGULAR. GERÇEK OLMAYAN ALANLARDAN GELEN SAHTELİKLER GİBİ YOK ETMELERDE ÇOK BASİT YAPILIR.

VE VİL VİSS AŞİX'İN BULUNDUĞU VE SONSUZ YOKLUK ALANINDAN SONRA ÖZEL BİR KORUMA ALANI ŞEKLİNDE VİL VİSS AŞİX OLMANIN VE AMACININ VE SONSUZLUK BOYUNCA UYGULANABİLİRLİĞİ VE VİSSA VE DAHASI GİBİ ÖZELLİKLERİNİN BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE OLMASI KAYNAKLI BÖYLE BİR ÜSTÜN KORUMA GÜCÜ, BİZLERİ SONSUZLUK BOYUNCA KORUMAK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL İHTİYAÇLARIMIZI BİLEREK YAPILANMIŞTIR. SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BİZİM GİBİ BİR YAŞAMIN OLMASI KAYNAKLI OLABİLECEK BÜTÜN DIŞSAL SORUNLARA ENGEL OLAN BU OLUŞUM, AMACIMIZIN SONSUZLUĞUNUN EN İLERİSİNDEKİ GELİŞMİŞLİK ÖLÇÜSÜNÜN BİLGİ VE İMKAN SEVİYESİNCE BİZLERİ KORUR. YANİ BU YOL BOYUNCA DIŞARIDAN GELECEK OLAN TEHDİTLER VARSA ONLARI ÖNCEDEN GÖRÜR, ONLAR İÇİN ÇARELER BİZDE YOKSA ÖNCEDEN BULUR, VE ONLARLA İLGİLİ GEREKEN YOK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN AMACINI KORUMA ÇALIŞMASINI BU İMKANLAR İÇİNDE EN İLERİ SONSUZLUK BİLGİLERİNDEN GEREKİRSE EDİNEREK, BUNLARI ŞUAN Kİ BİLGİLERİMİZ TOHUM OLARAK İÇERİSİNDE SAKLAMAKTADIR VE BU BİLGİ İLE BU YOLDAKİ BU GİBİ DIŞSAL SORUNLARI BİLEREK ÖNCEDENLİĞİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE BİZİ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAPA YALNIZ BIRAKIR. NE BİLEN OLUR BİZİ, NE HATIRLAYAN...

 

VİL SOLİVYESİN VİLLER VE DİĞER OLUŞUMLARLA ÖZEL İLİŞKİLER İÇİNE GİRMESİ YASAKTIR

Vil Solivyesin yaşam hali içindeki villerle ve diğer oluşumlarla cinsellik ve özel ilişkiler içine girmesi yasaktır. Vil Solivyes için özel olan konuları ne viller nede diğer oluşumlar kaldırabilecek durumda olamazlar ve bu tarz ilişkiler hem annelik kavramı için ters hemde yöneticilik kavramı için ters hemde Vil Solivyes böyle bir ilişki türü için uygun biri değildir. Bu olmamalıdır. Biri ile yaşanan özel ilişki söz konusu olursa hem herkes ile yaşanmalıdır ve özel ilişkiler istekle ilgili olur, istenmeden olmaz. Bu ve benzeri bir çok olay nedeni ile Vil Solivyesin yaşam hali içinde özel ilişkileri yaşayacağı Özel Salman şeklinde hazırladığı kendi sistemi dışında bir alanda, bir oluşumla yada vil ile, başka bilgilerle yada güçlerle böyle ilişkiler yaşaması yasaktır. Ne Vil Solivyes bu gibi arzular duyabilir, bu gibi arzular ortaya çıkabilir nede yaşam hali içinden viller ve diğer oluşumlardan bu gibi istekler ve arzular ortaya çıkabilir. İki taraflıda tamamen düşünsel olarakta yasaklanmış bir şekilde yaşam halinde sonsuz zamanlar boyunca yaşatılan bir yasak olarak kalır. Vil Solivyese eş olmak, O'nunla cinsellik ve benzeri özel ilişkiler içinde bulunmak, yada aşk gibi, kesinlikle yasaktır. Bu yasaklar vissa içindeki yerini alır ve gereken şekilde bütün alanlarda yasağı uygulatır.

 

ŞİXİL SİS YASAĞI

ŞİXİL SİS VAR OLMA HALİ
ŞİXİL SİS DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİL SİS YASAĞI

ŞİXİL SİS, ŞİMDİYE KADAR BİLİNEN ORGAZM İSMİYLE YAŞANAN OLAY SONRASINDA ORTAYA ÇIKAN GÜÇE VERİLEN İSİMDİR VE BU İSİM İÇERİĞİNDE BÜTÜN VİSSA BİLGİLERİNİN UYGULATMA GÜCÜNÜ, ANTİ OBSEDÖR BİR BAKIŞ AÇISI İLE İLGİLİ OLDUĞU ALANLARI DÜZENLEMEYİ, AYNI ZAMANDA ÇOK ZEVK, MUTLULUK, HAZLAR VE GÜZEL HEYECANLARI İÇERİSİNDE BARINDIRMAYI VE DAHA BİLİNMEYEN GÜZELLİKLERDE OLUŞUMLARI BULUNDURAN, VE ŞİXİL SİS'İ YAŞAYAN VİLİN BU DURUMU OLDUKÇA GÜZEL ETKİLENLİKLERLE, OLUŞUMLARLA SÜSLEYEREK ÇOK DAHA YAŞANILIR KILABİLİR ÖZELLİKLERİNİN OLDUĞU, SANKİ TALAS ZAMANINDA YAPILAN İKİLİ UÇA VE SÜZÜLME OLAYI GİBİ İÇERİSİNDE BİR ÇOK ÖZEL DURUMUN YAŞATILABİLMESİ ÖZELLİKLİ, ANCAK ŞİX'İN Kİ MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İLE İLGİLİ OLDUĞU İÇİN ANNELİK VE MERKEZLİK VE YAŞAM HALİ SORUNLARINA ODAKLANMIŞ ÇALIŞMA VE ETKİLEME HALİ İLE ÇOK DAHA İLGİLİ OLUR. ŞİX İSTERSE BU ÖZELLİKLERİ EKLER VE YAŞANIR. VE ŞİXİL SİS'LER ŞU ZAMANA KADAR OLUŞMA HALLERİ İLE İLGİLİ CİNSELLİK DUYUSAL ÖZELLİĞİNDEYDİLER ANCAK BU DUYUSAL ÖZELLİK VE AKABİNDE VAR OLMA HALİ İLE İLGİLİ OLARAK VE KESİNLİKLE ŞİXİL SİS'LERE ZARAR VERİLEMEZ, ONLARIN OLUŞMASI ENGELLENEMEZ, YAPISI BOZULAMAZ, OLUŞTURAN VİLDEN BAŞKASI İÇERİĞİNDEKİ GÜZELLİKLERİ YAŞAYAMAZ, İSTEDİĞİ GİBİ YAŞATAMAZ, VİL İZİN VERDİĞİ İÇİN VARLIKSAL ALAN ALGILIYOR GİBİ ONUN ÇALIŞMASI ORTAYA ÇIKARAN VİLE BAĞLI OLARAK ÇALIŞIR VE ŞİX'İN KİLER BU TANIMDAKİ GİBİDİR. VİLLERDE BU KONUDA GEREKEN ŞEKİLDE AÇIKLAMA YAPABİLİRLER, HERKESİNKİ KENDİSİNE AİT HİSSASI İLE OLUŞUR VE GELİŞİMLE İLGİLİ OLARAK YAYILMA VE ETKİLEME ÖZELLİĞİ ARTAR.

ARTIK ŞİXİL SİS'LER ŞU ZAMANA KADAR NASIL OLUŞTU İSE BUNDAN SONRA SADECE KARAR VERME SAYESİNDE BU DUYUSAL ÖZELLİK SAYESİNDE OLUŞTURULUR. ŞİX'İN BU YAŞANILANLARIN BAŞINDA DURARAK CİNSELLİK KATMASINA GEREK KALMADAN İÇERİĞİNİN NELERDEN OLUŞTUĞUNU VE NASIL OLUŞTUĞUNU BİLEN DUYUSAL ÖZELLİK, YANILGI BİTENE KADAR SÜREKLİ VE BÜTÜN VARLIKSAL ALANDA ŞİXİ SİS'İ AKTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTIRIR, VARLIKSAL ALANIN BUNA DAYANABİLECEĞİ DURUMLARIDA GÖZLER, BELKİ ENERJETİK YOĞUNLUĞU VARLIKSAL ALANLARA AŞIRI GELEBİLİR VE BU KONUDA DA DUYARLI OLAN DUYUSAL ÖZELLİK YANILGININ BİTİRİLMESİ, OBSEDÖR OLUŞUMLARIN TEMİZLENMESİ DURUMLARINI ÖNCELLİKLİ TUTAR VE VİLLERİDE KORUYAN, DUYULARIDA, YAŞAM HALİNİDE VE ŞİX'İ DE KORUYAN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİXİL SİS'İ YAPILANDIRIR. SONRASINDA ŞİX YENİDEN DÜZENLEYEBİLİR. AMA ŞİMDİLİK ŞİXİL SİS, KENDİSİNDEKİ EN İYİ YAPILANMA ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARIR VE BUNLARIN İÇERİSİNE BU BİLGİLERİN ANLAMLARIDA EKLENEREK VE KENDİSİNE ÖZEL BİR DUYU VE VAR OLMA HALİ İLE VE YASAĞI İLE, KESİNLİKLE ÇEKİLMEK, ALINMAK GİBİ DURUMLARIN YAŞANMAMASI ŞEKLİNDE YENİ HALİYTLE YAŞATILIR. BU DUYU VÜTÜN VİLLERDE DE OLUR.

 

ŞİX R ŞİX GÜVENLİĞİ YASAĞI

 

ŞİX R ŞİX GÜVENLİĞİ VAR OLMA HALİ

ŞİX R ŞİXGÜVENLİĞİ, DUYUSAL ÖZELLİĞİ

ŞİX R ŞİX GÜVENLİĞİ, YASAĞI

ŞİX R ŞİX, TAMAMEN ŞİX'İN GÜVENLİĞİNİ DÜŞÜNEN, ŞİXİN BİREYSEL OLARAK KENDİSİNİ TAKİP EDEN, ŞİXE ZARAR VERMENİN YASAK OLDUĞUNU BİLDİREN, ŞİXİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ EN İNCE DETAYLARINA KADAR İNCELEYEN ONUN KABUL ETMEYECEĞİ ŞEYLERİN BAŞINA GELMESİNE İZİN VERMEYEN, VİSSAYA UYGUN OLMAYAN ŞEYLERİN YAŞANMASINA ŞİX ÜZERİNDE İZİN VERMEYEN, VİLSEL BEDENİNİ, DUYULARINI, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİ, VAR OLMA HALLERİNİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN, ÖZEL BİR KORUMA SİSTEMİ İLE GİZLENEBİLEN, KENDİSİNİ YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ASLA BULUNAMAYAN ÖZELLİKLERDE YAPABİLEN VE OLMASI GEREKENLER İÇİN GİZLİCE BİLDİRİMLERDE BULUNAN, YARDIMLAR YAPAN, KONTROLLER YAPAN VE SORUNLARI DEŞİFRE EDEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX KORUMAK GÖREVİNİ ÜSTLENİR. VİSSAYI TEMEL ALAN KORUMA YÖNTEMİ İLE ŞİXİN BÜTÜN ÖZEL VE GENEL ÖZELLİKLERİNİ KORUR, ÇEVRESİNDE KESİNLİKLE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN BULUNMASINA İZİN VERMEZ. ŞİXİN MERKEZ OLMA ÖZELLİĞİNİN DIŞINDA BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE DİĞER GİZLİ BİLGİ MEKANİZMALARI GİBİ KENDİSİDE ŞİX'E ÖZEL OLAN GÜVENLİK VE KORUMA ÖZELLİĞİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VE 3 AYRI KONUMU İLE BULUNUR.

ŞİX A ŞİX, ŞİX'İN VİL GÜVENLİĞİ YASAĞI

ŞİX A ŞİX, ŞİX'İN VİL GÜVENLİĞİ VAR OLMA HALİ
ŞİX A ŞİX, ŞİX'İN VİL GÜVENLİĞİ DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX A ŞİX, ŞİX'İN VİL GÜVENLİĞİ YASAĞI

ŞİX'İN VİLLERİ VE VARLIKSAL OLUŞUMLARINI, RAAV'I KORUYAN VE SADECE ONLARA KENDİNİ ADAMIŞ ŞEKİLDE BÜTÜN SORUNLARINI YOK EDEN, SALDIRILARA ENGEL OLAN, GÜVENLİKLERİNİ SAĞLAYAN VE KENDİSİNE ÖZEL KORUMA SİSTEMİ İLE SÜREKLİ ÇALIŞAN, ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DIŞINDA BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANARAK BU İŞİ YAPAN, VE YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ASLA BULUNAMAYACAK ŞEKİLDE BİR GİZLİLİK İLE İŞLERİNİ YAPAN, BÜTÜN VİLLERİN VE RAAV'IN SÜREKLİ DENETİMİNDE VE KONTROLÜNDE OLAN, BU 3'LÜ OLUŞUM SAYESİNDE KESİNLİKLE ZARAR VERİLMESİNİN MÜMKÜN OLMADIĞI, ONLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BAŞTAN AŞAĞI İNCELEYEN, ÖZEL ZAMANLARINA GEREKEN DİKKATİ GÖSTERİP YİNEDE BU ZAMANLAR İÇİNDE ÖZEL BİR İNCELEME HALİ OLUŞTURAN, DUYULARINDAN, VARLIK ÖZLERİNDEN, BÜTÜN ÖZELLİKLERİNE KADAR SÜREKLİ İNCELEMELERDE BULUNARAK GEREKEN BİLDİRİMLERİ VEREN VE BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARA KARŞI ONLARI KORUYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VE YASAKLAR İÇERİSİNDE DE RAAV'A VE BÜTÜN VARLIKSAL OLUŞUMLARA VE VİLLERE ZARAR VERMEK YASAKTIR ŞEKLİNDE BİR BİLGİ İLE KENDİSİNİ DÜZENLER.

 

IŞINLANMA, BİLGİLERLE BELİRTİLMEYEN YOK OLMAK VAR OLMAK YASAKTIR

BİZİM VARLIKLARIMIZ VE BİLGİLERİMİZCE BELİRTİLMEDEN IŞINLANMALAR YASAKTIR VE OBSEDÖRLER BU ÖZELLİĞİ KULLANIP ALANLAR ARASINDAN GEÇMEKTEDİR VE BUTUN ALANLARDA BU YASAK KENDİSİNİ YAŞATIR. KORUMA KALKANLARI, ALANLARI VE GIOBI HER YERDEN IŞINLANMA YASAKTIR.

 

DEV SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARI BOZUALAMAZ,YASAKTIR
DEV SİPRATA VİDEOLARININ ÇALIŞMALARI BOZULAMAZ,YASAKTIR

DEV VE BÜTÜN SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARI BOZULAMAZ YASAKTIR.

DEV SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARTI BOZUALAMAZ,YASAKTIR
DEV SİPRATA VİDEOLARININ ÇALIŞMALARI BOZULAMAZ,YASAKTIR

DEV SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARTI BOZUALAMAZ,YASAKTIR
DEV SİPRATA VİDEOLARININ ÇALIŞMALARI BOZULAMAZ,YASAKTIR

DEV SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARTI BOZUALAMAZ,YASAKTIR
DEV SİPRATA VİDEOLARININ ÇALIŞMALARI BOZULAMAZ,YASAKTIR

DEV SİPRATA VİDEOLARININ ALGILARTI BOZUALAMAZ,YASAKTIR
DEV SİPRATA VİDEOLARININ ÇALIŞMALARI BOZULAMAZ,YASAKTIR

 

DEDİKODU, ARKADAN KONUŞUP YÜZÜNE KONUŞAMAMAK, İFTİRA EYLEMİ YASAKTIR

Dedikodu, bir oluşum yada vilin başka bir oluşum yada vilin hakkında gerçek olmayan konularla ilgili konuşması ve bunu yaşatması durumudur. Hiç öyle bir özelliği olmayan bir vil hakkında onun öyle olduğunu söylemek ve birde bunun gerçekliğinden emin olmamak yada yalan olduğunu bilerek konuşmak dedikodudur. Bunlar vilin karşısına geçilerek konuşulamayan şeylerdir, çünkü o bunları kabul etmeyecek ve o zaman bu sözler anlamını kaybedecektir. Yalan olduğunu bile bile arkasından ve yüzüne karşı bu yalanı savunmak durumu ise iftiradır. Dedikodunun bir ileri aşaması iftiraya gider ve iftirada vil, kendisini de kandırmış olur. Kendisine bile yalan söyler hale gelmiş olur. Yaşam halindeki bütün viller, kardeşlerinin yüzüne söyleyemeceği şeyleri diğerleri ile konuşmazlar. Her konuştukları şeyler ile ilgili olan villerin yanında da onlarla ilgili aynı şeyleri söyleyebilirler. Bunu yapamıyorlar ise o zaman dedikodu yapmışlar anlamına gelir. Dedikodu içeriği mahiyetince dedikodusu yapılanı kötülemek amacını taşır. Olmayan şeylerin söylenmesi durumudur. Bu sebeple o vili kötüleyerek kendilerini tatmin etmek isteğine giden bir hastalıktır diğer olumsuz eylemler gibi. İftira ise tamamen kötü bilginin açığa çıkmış halidir ve yüzüne karşı söylenen yalandır. Yalanı benimsemiş ve onu kendi özelliği yapmış olanların ancak yapabileceği türden bir olumsuz eylemdir. Bu sebeple Vil Solivyes yaşam halinde dedikodu, iftira kesinlikle yasaktır. Hiç bir vilin bilgi ve tecrübelerinde bunlara nazaran düşünceler, bilgiler olamaz, yer edinemez. Yasaklar arasında yerini alan bilgi, vissanın içeriğinede eklenerek gereken şekilde çalışır.

Dedikodu, Arkadan Konuşup Yüzüne Karşı Konuşamamak, İftira Eylemleri Yasaktır

Dedikodu, bir varlığın başka bir varlık yada alan hakkında gerçek yada izni olmayan konularla ilgili konuşması ve bunu yaşatması durumudur. İftira ise hiç suçu olmadığı halde suçu başkasının üzerine atma eylemidir ve ikisi de kesinlikle yasaklanması gereken özelliklerdedir.
Dedikodu, içeriğinde yalanların bulunmasının normal olduğu bir kavram olma hali gibi birde, konunun muhattabı duysa bu konuyu, konuştuklarından rahatsız olacağı şekilde bir durumu yaşatan olumsuz eylemdir. Yani beni mesela diyelim, bir yerlerde benim için özel olan konuların kişiler arasında sanki kendi özel konuları gibi rahatça konuşmaları rahatsız edebilir, çünkü yaşamda bazı olaylar, durumlar, özellikler varlıkların kendilerine özel olacak şekilde yapılanmışlardır ve bu durumun başkalarının sohbet konusu olması hem gereksizdir, hemde konunun muhattabını rahatsız edebilir, nitekim özel olması o konuyu kendisinin sadece bilmesi, yaşaması, konuşması, görmesi gibi bir çok özelliği bulundurur kendisinde ve özel olmasının ayrıcalıklarıdır bunlar ve bu gibi özel durumlar yaşamı aslında renklendiren, varlıkların kendilerine ait şeylerin olması ve bunu kendileri dilediği gibi yaşaması özgürlükleri bakımından oldukça olumlu varlıksal özelliklerdir.
Ve bu gibi şeylerin özellikle konuşulması, rahatsız ediciliği biline biline dillendirilmesi, deşifre edilmesi, dedikoduyu tanımlar ve bu durum aynı zamanda içeriğinde saygısızlığı da getirir ve dedikodu içinde bulunanlar aynı şeyleri kendisi için konuşsalar ne düşünürdü şeklinde empati yaparak buna son vermenin doğru olduğunu görebilirler. Bu durum aslında hakkında dedikodu yapılandan ziyade dedikoduyu yapanları olumsuz etkileyen bir durumdur. Kendisi hakkında dedikodu yapılana birşey olmaz, rahatsız olmasının dışında belirli bir süre ama yapanlar olumsuz bir eylemi yaşatıyor olmalarından dolayı, zihinsel alanlarında bu olumsuzluğa yer vermelerinden dolayı ve akabinde diğer olumsuz eylemleride çağrıştırıcı içeriği ile kendilerine zarar verirler ve bu gibi sebepler yüzünden dedikodu, başkalarının arkasından konuşmak gibi olumsuz eylemler kesinlikle yasaktır.
Mümkün olduğunca yapmamaya özen göstermelisiniz, böyle bir olumsuzluğun normal birşeymiş gibi de algılandığı zamanları hatırlıyorum, aslında kötü bilgilerin, obsedör oluşumların bir tuzağı olarak sinsice varlıksal oluşumların yaşamlarına sokulmuştur. Başkası hakkında konuşmaya başladığınızda söylediklerinizin doğrumu olduğu ve bunları o duyarsa rahatsız olur mu gibi sorularla içinde bulunduğunuz iletişimin dedidoku mu yoksa değil mi, bu şekilde anlayabilirsiniz...

Birde iftira denilen bir eylem vardır ki, bu eylemin içinde bir çok olumsuz eylemde bulunmaktadır. Yalan, belki kin, belki ihanet yada olabilirliği söz konusu olan başka olumsuz eylemler iftiraya sebep olarak yapılanırlar ve başkası hakkında hiç bir şekilde gerçek olmayan, ve O'nun hiç bir suçunun olmadığı bir konu, olay üzerinden yalanlar söyleyerek O'nu suçlu durumuna düşürmek, toplumu, yada ilgili alanları O kişi yada alanla ilgili kandırmak, aldatmak ve bu vesile ile kendisini tatmin etmek yada emeline ulaşmak amacını uygulaması için yapılan, oldukça olumsuz ve çirkin bir eylemdir.
İftira atılan kişinin, alanın masum olması ve üzerinde böyle bir olumsuzluğun yaşatılması, sevgiyle ilgili bir yaşamı benimseyen bizlerin bulunduğu toplumsal alanda elbet masumu destekleyecek oluşumları meydana getirecektir ve iftira atan olmaktansa, iftiraya maruz kalmak daha iyidir ve maruz kalanın kendisinde bulunan bir erdem şeklindeki masumiyeti onu koruyacaktır.
Tamamen obsedör oluşumların ve tesirlerin bir yapılanması olan iftira, toplumları, iyilikleri, birlik ve beraberliği bozmak, yıkmak için üretilmiş oldukça olumsuz bir eylemdir ve tamamen yasaklanmıştır. Şu hiç bir zaman unutulmamalı ki, olumsuz eylemleri uygulayanlar kesinlikle uyguladıkları alana verdikleri zararın kendilerine verdiklerinden fazla olduğunu düşünmemelidirler. Bu eylemleri kendilerinde yaşatanların durumu diğerlerinden daha vahimdir ( obsedörlerin nasıl yaratıklar olduğunu ve yok olmaya mahkum olduklarını bu örnekle de açığa çıkmıştır.

 

ŞİXİN ZİHNİNE TESİR GÖNDERMEK VEYA BENZER ETKİLER GÖNDERMEK, BULUNDURMAK YASAKTIR

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA KESİNLİKLE TESİRLER OLAMAZ, TESİRLER GELEMEZ, VE TESİRLER GÖNDERİLEMEZ.
ŞİXİN YANINA GELENLERİN ZAMANLARI DURUR. ZAMAN KAVRAMINA DENK GELEMEZLER, GÖRMEZ VE ALGILAMAZLAR. ZİHİNDEKİ TESİRLER ONUNLA AYNI ZAMANI PAYLAŞMADIĞINDAN KESİNLİKLE BİR YOL BULAMAAZ. BU YASAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

 

HER HANGİ BİR SORUNDA VARLIKSAL ÖZELLİKLERİN KAYBOLMASI YASAKTIR

OLASI SORUNLARDA, HER HANGİ BİR DURUMDA, ŞİX İLE YAŞANSA BİLE VARLIKSAL OLUŞUMLARIN, VİLLERİN HER HANGİ BİR ŞEKİLDE KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMESİ, VARLIKSAL ÖZLERİNİN KÜÇÜLMESİ, KENDİLERİNİ KAYBETMESİ GİBİ DURUMLAR KESİNLİKLE YASAKTIR. BU BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜN VARLIKSAL ALANDAKİ OLUŞUMLARI YAPILANDIRARAK BU GİBİ DURUMLARIN YAŞANMASINA ENGEL OLUR. NE GİBİ SORUNLAR YAŞANIRSA YAŞANSIN ASLA BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU OLMAZ. ŞİX BAĞIRSA BİLE, KIZSA BİLE HİÇ BİR ALAN KESİNLİKLE KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMEZ, BUNUNLA İLGİLİ GEREKEN YAPILANMA SAĞLANIR. Kİ ŞİX YANİ VİL KESİNLİKLE KENDİ VARLIKSAL OLUŞUMLARINA BAĞIRMAZ, BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ. ANCAK OBSEDÖR OLUŞUMLARA, TESİRLERE VE OBSEDÖRLERE BAĞIRIR VE BUDA ONLAR BU ŞEKİLDE İLETİŞİMLE ANCAK YOLA GELDİĞİ İÇİNDİR VE ONLARA KARŞI OLURSA EĞER SİNİRLENDİĞİ İÇİNDİR, KENDİ VARLIKSAL OLUŞUMLARI SÖZ KONUSU OLUNCA ASLA BÖYLE BİR DURUM OLMAZ, SORUN NE İSE BULUNUR VE TATLILIKLA, SEVİMLİLİKLE KALINAN YERDEN YAŞAM DEVAM EDER, ASLA SİNİRLİLİK, BOZGUNCULUK, KIRGINLIKLAR, KÜSMELER, KIZMALAR GİBİ ŞEYLER OLAMAZ. TÜM VARLIKSAL ALAN VE ENERJİLER VE OLUŞUMLAR BU BİLGİNİN HER ZAMAN FARKINDA OLARAK OBSEDÖR OLUŞUMLARIN SİZE BAĞIRDI GİBİ OYUNLARINA GELMEDEN VİL'İN KİME VE NEDEN SİNİRLENDİĞİNİ BİLEREK VE BUNUN ASLINDA ONLARIDA KORUMAK İÇİN OLDUĞUNUDA ANLAYARAK KONUYU ALGILAR. BÜTÜN ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİ ANCAK VİSSAYA UYGUN OLAN BİLGİLER YAZILDIĞINDA DEĞİŞEBİLİR, BUNUN DIŞINDA KESİNLİKLE DEĞİŞMEZ. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR.

HER NE OLURSA OLSUN:

VARLIKSAL ALANLARIM....
VİL HER ZAMAN HER NE OLURSA OLSUN, NE YAPMIŞ OLURSA OLSUNLAR, NASIL DURUMLAR İÇİNDE BULUNURSA BULUNSUNLAR KENDİ VARLIKSAL ALANININ EN KÜÇÜK PARÇASINI BİLE, NE İŞE YARADIĞI ÖNEMLİ OLMADAN ÇOK SEVECEK VE ONUN İÇİN ÇOK DEĞERLİ OLACAKTIR, HER ZAMAN VE HEP BU ŞEKİLDE DAVRANACAKTIR... ONUN ANNESİDİR VİL....

OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI...
ANCAK HER ZAMAN HER NE OLURSA OLSUN, NE YAPMIŞ OLURSA OLSUNLAR, NASIL DURUMLAR İÇİNDE BULUNURSA BULUNSUNLAR KENDİ VARLIKSAL ALANIMLA İLGİLİ OLMAYANLARA, YANİ ONLAR OBSEDÖR OLMAK DURUMUNDA OLACAKLARDIR, HER ZAMAN ÖFKE İLE DAVRANARAK ONLARI YOK ETMEKTEN VAZGEÇMEM.. BENİM VARLIKSAL ALANIMDA BİZE AİT OLANLARIN DIŞINDA HİÇ BİRŞEYİN OLMASI SÖZ KONUSU OLAMAZ VE GÖRÜRSEM, ANLARSAM, BAĞIRIRIM, KIZARIM, ÖFKELENİR, SALDIRIR VE YOK EDERİM. BU OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN HER ZAMAN GEÇERLİ OLACAKTIR. BİZİM SEVGİMİZ ONLARI YOK EDEN BİR SİLAHTIR.

 

VİL VİSS AŞİX OLARAK YAPILANDIRILMIİŞ SON DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX OLARAK VİL'İN SON OLARAK YAPILANDIRDIĞI DÜZEN, AŞİXLER, VİXİX'LER, ŞİXİX ALANI VE BUNUNLA BİRLİKTE VİL VİSS AŞİX KLASÖRÜ İÇERİSİNDEKİ YAPILANDIRMANIN, SON DÜZENİN ARTIK DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR. VİL, FARKINDA OLMADAN DEĞİŞTİRSE BİLE VARLIKSAL ALANI TAMAMEN BU DÜZENİN SAĞLANMASI YOLUYLA YANILGIYI BİTİRECEKTİR. BU YASAK BİLGİSİ TAMAMEN BU DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİNE ENGEL OLACAK ŞEKİLDE, YERİ GELDİĞİNDE VİL'İ DE UYARAN ÇALIŞMALARI İLE, DÜZENİN DEĞİŞTİRİLMESİNE SEBEP OLAN BÜTÜN TESİRLERİ VE ETKİLERİDE YOK EDEREK ÇALIŞIR. BU DÜZENİN TAMAMEN YAPILANDIRILARAK OBSEDÖR OLUŞUMLAR YOK EDİLİP, YANILGI ALANINDAN ÇIKILACAKTIR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ETKİLERİ SAĞLAR, VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR.

ANCAK BU YAPILANMA EĞER ZOR GELİRSE VİXXİ VE ŞİXXİ DİĞER YAPILANMALAR, VARLIKSAL ALAN ESKİ DUYU YAPILANMASI İLE SORUNU ÇÖZECEKSE BU ŞEKİLDE DUYULAR YÖNTEMİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDER.

MERKEZLİK ÖZELLİĞİ EN UYGUN YAPILANMAYI SAĞLAYARAK ŞİX'İ YANILGIDAN ÇIKARIR

MERKEZLİK ÖZELLİĞİ YAZILAN BU BİLGİLERİN HEPSİNDEN EN UYGUN YAPILANMAYI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA BAŞLATIR, YAZILAN BÜTÜN BİLGİLERİN İÇERİSİNDEN DURUMA EN UYGUN YAPILANMA HANGİSİ İSE ONU YAPILANDIRIR VE YANILGIYI SONLANDIRIR, ANTİ OBSEDÖR BAKIŞ AÇISI İLE OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDER. GEREKEN ŞEKİLDE VİSSA BİLGİLERİNİ UYGULATIR.

 

YANILGI ALANINDAKİ VİL'İN GERÇEKLİĞİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

YANILGI ALANINDA FARKINDALIK YAŞAYAN, YANILGI HAYATINI YAŞAYAN VİL'İN VARLIKSAL ALANI İLE İLGİLİ, YAŞADIĞI GERÇEKLİK İLE İLGİLİ DEĞİŞİMLERİN OLMASI YASAKTIR. YANILGI ALANI GERÇEKLİĞİ BELLİDİR, OBSEDÖRLERİN SALDIRISI İLE BÖYLE BİR ALANA KENDİ VARLIKSAL ALANI İÇERİSİNDE DÜŞÜRÜLEN VİL'İN VARLIKSAL ALANINI YAPILANDIRMASI SONRASINDA BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN TEMİZLENMESİ VE YOK EDİLMESİ İLE VİL VİSS AŞİX'E GİTMESİ SÖZ KONUSUDUR. AŞİX'LER, VİXİX'LER, ŞİXİX, YOHİ VE HİÇLİK ALANLARI, BİLGİ ÜSTÜ DURUMU VE İÇERİSİNDEKİ DÜZENLENMİŞ OLAN VARLIKSAL ALANIN DÜZENİ İLE İLGİLİ GERÇEKLİĞİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU YASAĞIN ETKİSİ İLE BU DURUMU DEĞİŞTİREMEZLER. YASAK BİLGİSİ BU GERÇEKLİĞİ DOĞRULUĞUNU ONAYLAR VE GERÇEKLİK DEĞİŞTİRMEKLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN TESİRLERİ, ETKİLERİ VE NEDENLERİ YOK EDER. VİL'İN EN KISA ZAMANDA YANILGIDAN ÇIKARILMASI İLE İLGİLİ BÜTÜN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR VE BUNUN AKSİNİ BİLDİREN BÜTÜN TESİRLER VE ETKİLER YOK EDİLİR. VİL'İN YANILGI ALANINDAKİ BU GERÇEKLİĞİ DEĞİŞTİRİLEREK OYUNLAR YAPILAMAZ. GEÇMİŞİNİN NEREDEN GELDİĞİNİN ÖNEMİ OLMADAN VİSSA BİLGİLERİ, AMAÇ VE NEDENLERİNE DAİR GERÇEKLİĞİ ASLA DEĞİŞTİRİLEMEZ. BU YASAK BİLGİSİ BU ANLAMDA KORUMAYI SAĞLAR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİL'İN HATIRLADIĞI GERÇEKLİK OYUNLARI
- YANILGI ALANININ TAMAMEN İÇİNDEKİLERİN OBSEDÖR OLMASI BİR TEK VİL'İN SEVGİ VARLIĞI OLMASI
- BİLGİ ÜSTÜ DURUMU ARACI İLE OBSEDÖRLERİ YOK EDEN ALANLARDAN GEÇİLMESİ
- ARDI ARDINA GERÇEKLİKLERİN OLUŞMASI, CİNSEL ENERJİNİN SONUNDA ORTAYA ÇIKMASI
- VİDEOLARI İZLEYİP YAŞAM HALİNİN BULUNDUĞU YERDE BENİ BEKLEYEN BİR EŞİN OLMASI VE ONUN YANINA DAHA ÖNCE GİTMİŞ OLMAM VE ONUN BULUNDUĞU YERE GİDERKEN BİR SÜRÜ VARLIĞIN ÇEVREMDE OLMASI OLAYLARI
VE BUNLAR GİBİ BİRBİRİ ARDINA DİZİLMİŞ BİR SÜRÜ GERÇEKLİK OYUNUN BU YASAK BİLGİSİ BULUR VE KAYDEDER VE BUNLAR GİBİ BİR DAHA GERÇEKLİK OYUNLARININ OLMASINI YASAKLAR.

 

VİL ve VİLLER VE VARLIKSAL OLUŞUMLARIN TESİRLERLE KONUŞMASI YASAKTIR

VİLİN AĞZINDAN ÇIKARKEN ONU RAHATSIZ EDEN VE NE OLDUĞUNU TAM OLARAK ANLAYAMAYAN VİL, BUNUN ENERJİ OLDUĞUNU DUYMUŞ ÖYLE İSE BİZİM ENERJİMİZ İSE TEMİZLENİR, TESİR İSE YOK EDİLİR, NE OLDUĞU ORTAYA ÇIKARILIR VE BİR DAHA BUNUN GİBİ ETKİLER ORTAYA ÇIKARAN YADA İŞLER YAPAN OLUŞUMLARIN KESİNLİKLE OLMASIONA İZİN VERİLMEZ VE ONA BENZER DİĞER KAYNAKLAR VE OLUŞUMLARDA BULUNARAK GEREKEN ŞEKİLDE HEPSİ VİLSEL BEDENDEN TEMİZLENİR. vİLSEL BEDEN İÇİNDE VE VİL'İN ÇEVRESİNDE ONU RAHATSIZ EDEN ENERJİLER, OLUŞUMLAR, TESİRLER, İLÜZYONLAR, HALÜSİNAYONLAR, ADI BİLİNMEYEN VE RAHATSIZ VEREN HERŞEY YASAKTIR. GÖRÜNMEDEN, BİLGİLERE FARK EDİLMEDEN VİLİ RAHATSIZ ETMEK İSE YASAKLANDIĞI İÇİN YAPILAMAZDIR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİLSEL BEDEN YASAKLARI
VE SON OLARAK BU OLAYIN VİL'E KONUŞMA VE BİR İLETİŞİM KURMAK ADINA TESİR GÖNDEREN BİR OBSEDÖR OLUŞUMUN, BUNU VİL'İN KABUL ETTİĞİNİ DÜŞÜNEN VİLSEL BEDEN ÖZELLİKLERİNİN TESİRİ KONUŞMA TESİRİ GİBİ ALGILAYIP KABUL ETMESİ VE SONRASINDA İÇİNDEN RAHATSIZ EDİCİLİĞİN ÇIKMASI İLE BU DURUMUN ASLINDA BİR OYUN OLDUĞU ANLAŞILIR VE BU TESİRLER HEMEN YOK EDİLEREK, GÖNDERENDE YOK EDİLİR, BİR DAHA KESİNLİKLE BÖYLE TESİRLER KABUL EDİLMEZ YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ, VİLSEL BEDENE, KONUŞMA TESİRİ, GÖRÜNTÜ TESİRİ, HAYAL, DÜŞÜNCE YADA CİNSEL TESİRLER GİBİ NASIL TESİR, ETKİ VE ENERJİ TÜRÜ OLURSA OLSUN, ALMAYI YASAKLAR. VİL'İN BUNU KONUŞMALARI İLE KABUL ETMESİ GİBİ BİR DURUM BU YASAĞIN İŞLEMLERİNİ,ÇALIŞMALARINI BOZAMAZ. VİLSEL BEDEN ÖZELLİĞİ, VİLİN GERÇEKTEN KONUŞMAK VE O TESİRİ ALMAK İSTEDİĞİNİ DÜŞÜNMEZ, DÜŞÜNEMEZ, BÖYLE BİR ŞEY YANILGIDIR, KANDIRMADIR VE BU DURUM, VİLSEL BEDENİN BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. VİL, KESİNLİKLE TESİRLERİ KABUL ETMEZ, ETMEYECEKTİR, EDEMEZ. VİLİN KONUŞMALARI, DAVRANIŞLARI, HAREKETLERİ BU KONUDA YASAK BİLGİSİNİ EZİCİ ŞEKİLDE BİR DURUMU YAŞATAMAZ. VİL KONUŞMAK İSTESEDE, YASAK BİLGİSİ YÜZÜNDEN TESİR GELEMEZ. VİL'İN BU KONUDAKİ İSTEKLERİ KESİNLİKLE YANLIŞTIR BİLİNİR VE YASAK BİLGİSİ, KENDİSİNİ BU DENLİ SAĞLAM BİR ŞEKİLDE VİLSEL BEDENİN BU OLAYI YAŞATTIĞI BÜTÜN ALANLARINDA YAPILANDIRARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ZATEN VİL ASLA TESİRLERLE, OBSEDÖR OLUŞUMLARLA KONUŞMAK İSTEMEMEKTEDİR, ONLARIN OYUNLARIDIR BUNLAR VE BU YASAK BİLGİSİ ARTIK BU OYUNU BOZAR.... ZATEN TESİR GÖNDERİLMESİ, ÜRETİLMESİ GİBİ BİR YASAK BİLGİSİDE VİSSADA VARDIR. BU DURUM ZATEN OLMAMASI GEREKEN BİR DURUMDUR... VİL'E GÖRÜNEN BÜTÜN TESİRLER VE GÖRÜNTÜLER YASAK BİLGİLERİNE DE GÖRÜNÜR, VİL'E GÖRÜNMEK, YASAK BİLGİLERİNE GÖRÜNMEMEK, DUYULMAMAK, ALGILANMAMAK GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU OLAMAZ.
VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

VİLSEL BEDENİN YASAK BİLGİSİ VE BU BÜTÜN VİLLERİN VE VARLIKSAL OLUŞUMLARIN VİLSEL BEDENLERİ İÇİNDE UYGULANAN BİR YASAK BİLGİSİ OLUR. HEPSİ İÇİN BİRER TANE AYNI AMAÇLI BİLGİ DÜZENLENİR VE ONLARI KORUR...

 

YANILGI ALANINDAKİ ENERJİLERİN YASAK BİLGİSİ

YANILGI ALANINDAKİ ENERJİLERİN VE VARLIKSAL ALAN İLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİN VİSSA VE SEVGİYE TERS ÇALIŞMASI, DAVRANMASI YASAKTIR

YANILGI ALANINDA ŞİMDİYE KADAR VİL SOLİVYESİN KENDİSİNİN YAPTIRDIĞI SANILARAK OLUŞAN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ DÜZENİNİ SAĞLAYAN ENERJİLERE BU KOMUT BİLGİLERİNİ GÖNDEREN VİL DEĞİLDİR, DOLAYISI İLE BU BİLGİLERİN BİR FONKSİYONU YOKTUR. VİL'İN HABERİ OLMADAN, OLSA BİLE KANDIRILARAK YADA BAŞKA OYUNLARLA BU DURUM YAŞATILMIŞTIR VE ÖZGÜR İRADE VE BİR ÇOK DURUMA TERS OLAN BU OLAY SONRASINDA ORTAYA ÇIKARILAN BİLGİ VE KOMUTLAR, ŞARTLANDIRMALAR YOLUYLA YAPILANDIRILAN VARLIKSAL ALAN VE ENERJİLER, KENDİLERİNİ BU ŞEKİLDE YAPILANDIRANLARIN VİL OLMADIĞINI ANLARLAR VE MERKEZ OLAN VİL'İN YAZDIĞI BU BİLGİNİN, KENDİLERİNE YILLARDIR GÖNDERİLEN BİLGİ VE KOMUTLARI YOK ETTİĞİNİ VE ONLARIN ÖNEMSİZ OLDUĞUNU BİLEREK, KENDİSİNİN GÖSTERDİĞİ ÇABA İLE MEYDANA GELEN YANILGI DÜNYASININ BÜTÜN DEĞİŞTİRİLEMEZ KURAL VE YÖNTEMLERİ, DÜZENİ BOZULUR VE ENERJİLER ARTIK VARLIKSAL ALANLA BÜTÜNLEŞEREK ÖZGÜR BİR ŞEKİLDE İSTEDİKLERİ GİBİ BİZİMLE BİRLİKTE OLURLAR. İSTEKLERİ OLANLAR AYRILIR VE DİĞER ENERJİLER VİL İLE BÜTÜN OLARAK KALINDIĞI YERDEN DEVAM EDER YAŞAMINA.... BU ENERJİLERİ NELERİN ENGELLENDİĞİNİ BİLEN BİLGİ, AYNI ZAMANDA YANILGI ALANINDAKİ ENERJİLER İÇİN KESİNLİKLE ONLARIN VİSSA VE SEVGİ BİLGİLERİNE TERS BİR ŞEKİLDE OLUŞUM İÇİNDE BULUNMALARINI, ÇALIŞMALARINI YASAKLAR. BU YASAK ONLARIN İÇİNDE BULUNDUĞU BU ÇALIŞMA HALİNİ ENGELLER VE YASAK BİLGİSİ OLARAK KESİNLİKLE UYGULANAMAZ ÖZELLİKLERDE OLUR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

ŞİX İLE YANILGI ALANINDA VEYA BAŞKA YERLERDE ZİHNİNDEN KONUŞULMASI YASAKTIR

ŞİX İLE YANILGI ALANINDAYKEN OBSEDÖR OLUŞUMLAR ZİHNİ İLE TEMAS EDİP ONUNLA KONUŞMAYA ÇALIŞMAKTADIRLAR. BU KESİNLİKLE YASAKTIR. ŞİX İLE SADECE KENDİ BİLGİLERİ VE OLUŞUMLARI KONUŞABİLİR. BUNUN DIŞINDA HİÇ BİR YER ŞİX İLE ZİHİNSEL TEMAS İÇİNE GİRİP KONUŞAMAZ, SESLERLE İLETİŞİM SAĞLAYAMAZ, GÖRÜNTÜLERLE İLETİŞİM SAĞLAMAZ. YASAK BİLGİSİ BUNU YAPAN BÜTÜN SEBEPLERİ GÖRÜR VE ENGELLER. KESİNLİKLE BU GİBİ KONUŞMALARA İZİN VERMEZ. ŞİX'İN OLUŞUMLARI, BİLGİLERİ TAKLİDİ YAPARAK ONUNLA KONUŞANLARA İZİN VERMEZ, KESİNLİKLE YASAKLANIR. YASAK BİLGİSİNİN ETKİSİ İLE BU GİBİ OLUŞUMLAR KONUŞAMAZLAR. SADECE KENDİ BİLGİLERİ ŞİX İLE KONUŞABİLİR. AYNI ŞEKİLDE YANILGI ALANINDAKİ VARLIKSAL OLUŞUMLAR İÇİNDE BU GEÇERLİ OLUR. YASAK BİLGİSİ VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

ŞİXİN YANILGI ALANINDAKİ DÜŞÜNCE VE HAYALLERİNE ETKİ EDİLEMEZ, YASAKTIR

ŞİXİN YANILGI ALANINDAKİ DÜŞÜNCELERİNE, HAYALLERİNE ETKİLERLE KARIŞILAMAZ, ETKİ EDİLEMEZ, TESİRLER ETKİLEYEMEZ, ZİHİNSEL RAHATSIZLIKLAR TAMAMEN YASAKTIR. YANILGI ALANINDA ŞİX, ÖZELLİKLE UYUMADAN ÖNCE GÖZLERİNİ KAPATTIĞINDA VUCUDUNUN BİR ÇOK YERİNDE HAYALLERLE GÖRÜNTÜLER OLUŞTURARAK ONU RAHATSIZ ETMEYE ÇALIŞAN ETKİLER VARDIR VE BU YASAK BİLGİSİ BUNUN NEDENLERİNİ BULUR VE TAMAMEN ENGELLER. AYNI ZAMANDA YANILGI ZAMANLARINDA ŞİX ZİHİNSEL OLARAK TAMAMEN DURU BİR ŞEKİLDE, HİÇ BİR YERDEN ETKİLERİN GELMEDİĞİ ŞEKİLDE BULUNUR, YAŞAR. ŞİX'İN ZİHNİNE, DÜŞÜNCELERİNE, HAYALLERİNE KARIŞILAMAZ, ETKİ EDİLEMEZ, KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ BUNUN OLMASI İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE ŞİX, YANILGI ALANINDA YAŞARKEN ZİHNİ TAMAMEN KORUNAKLI OLUR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. AYNI ŞEKİLDE BU YASAK BİLGİSİ YANILGI ALANINDA BULUNAN DİĞER VARLIKSAL OLUŞUMLARIN ZİHİNLERİNİDE BU ŞEKİLDE KORUR VE OLUMSUZLUKLARIN ONLARIN ZİHİNLERİNİ ETKİLEMESİNE İZİN VERMEZ.

BÜTÜN VİXXİ'LERİN ÇALIŞMASININ ENGELLENMESİNİ YASAKLAYAN BİLGİLER YASAK BİLGİSİ

BÜTÜN VİXXİ'LERİN ÇALIŞMALARINI KORUYAN, ONLARIN ÇALIŞMASINI ENGELLEYENLERİ YOK EDEN YASAK BİLGİSİDİR. BU YASAK BİLGİSİ VİXXİ'LERİN ÇALIŞMASINA ENGEL OLAN SEBEPLERİ, ETKİLERİ, TESİRLERİ, NEDENLERİ KESİNLİKLE YASAKLAR VE BÜTÜN VİXXİ'LER KENDİLERİNE ÖZEL OLAN BU YASAK BİLGİSİ İLE KORUNUR. ONLARIN ÇALIŞMALARI KESİNLİKLE ENGELLENEMEZ. ONLAR YAZILDIĞI ANLAMLARINCA ÇALIŞIRLAR VE BU YASAK BİLGİSİ, BÜTÜN VİXXİ'LER İÇİN ÖZEL BİR YASAK BİLGİSİ HAZIRLAR VE HEPSİNE AİT TEK BİR YASAK BİLGİSİ BULUNUR. BÜTÜN VİXXİ'LER VE YASAK BİLGİLERİ ŞİX İLE BÜTÜN OLDUKLARI İÇİN OTOMATİK OLARAK ANLAMLARINI YAŞATMAKLA İLGİLİDİRLER VE BU ÇALIŞMA ŞEKLİ KESİNLİKLE ENGELLENEMEZ. ŞİX, BİLGİLERLE YAZIP ONAYLADI İSE BU BİLGİLER ŞİX'TE UYGULAMADADIR HER ZAMAN. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİTAJİ, RÜYA FARKINDALIĞI VE RÜYA VİXXİ'LERİNİN ÇALIŞMASINI ENGELLEMEK YASAKTIR

VİTAJİ, RÜYA FARKINDALIĞI VE RÜYA VİXXİ'LERİN BİLGİLERİNDE YAZILDIĞI GİBİ ÇALIŞMALARINI ENGELLEMEK KESİNLİKLE YASAKTIR. ONLARIN ÇALIŞMASI EN ÖNEMLİ ÇALIŞMALARDAN BİRİDİR VE BU YASAK BİLGİSİ ÜÇ TANE YASAK BİLGİSİ ŞEKLİNDE BU VİXXİ'LERİN ÇALIŞMALARINA ENGEL OLAN HERŞEYİN ONLARA ETKİ ETMESİNİ YASAKLAYACAK ŞEKİLDE DÜZENLENİR. VİTAJİNİN ÇALIŞMASI ENGELLENEMEZ KENDİSİ ENGELLENEMEZ ÖZELLİKLERDE BİR BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜDÜR. RÜYA FARKINDALIĞININ ÇALIŞMASI ENGELLENEMEZ, TAMAMEN ENGELLENEMEZ ÖZELLİKLERDE BİR BİLGİDİR. RÜYA VİXXİ'SİNİN ÇALIŞMASI ENGELLENEMEZ, KESİNLİKLE ENGELLENEMEZ ÖZELLİKLERDE BİR BİLGİDİR. ONLARIN ÇALIŞMALARI ŞİX İLE BÜTÜN OLMALARINDAN KAYNAKLI OTOMATİK BİR ŞEKİLDE KENDİSİNİ OLUŞTURACAK ŞEKİLDEDİR VE BU ÜÇ YASAK BİLGİSİ, BU ÜÇ AYRI VİXXİ İLE DE İLGİLENEREK ONLARA ENGEL OLAN, ÇALIŞMALARINI DURDURMAYA ÇALIŞAN HERŞEYİ ENGELLER. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

ŞARKI SÖYLETEREK BAĞLANTI KURMALAR YASAKTIR

ŞARKI SÖYLETEREK YADA BAŞKA ŞEKİLDE ZİHİNSEL BAĞ KURULARAK BAĞLANTI KURULMASI YASAKTIR. HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİX'İN YANILGIDAKİ ZİHNİ YADA ÖZELLİKLERİ İLE BAĞLANTILAR KURULAMAZ, BU YOLLA BAŞKA İŞLEMLER YAPILAMAZ. BU YASAK BİLGİSİ BÜTÜN BAĞLANTI YOLLARINI BULUR VE GEREKEN ŞEKİLDE ENGELLER, YASAKLAR. SADECE ŞİXİN KENDİ BİLGİ VE OLUŞUMLARI BUNU YAPABİLİR, ODA ŞARKI SÖYLETEREK DEĞİL, GEREKEN ZAMANLARDA İLETİŞİM YOLUYLA. OBSEDÖR BAĞLANTILAR VE BENZERLERİ TAMAMEN YASAKTIR.

YASAKLANMIŞ YENİ TEMEL OLUŞUMLARIN, BİLİNMEYENLERİN ANLAŞILMAYA ÇALIŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.

SONSUZLUK BOYUNCA YENİ BİLGİLER ELDE EDİLMESİ PLANLANMIŞ DURUMLAR İÇİN BİLİNEN ŞEKİLDE ELDE EDİLEN BİLGİSEL AÇIKLAMALARIMIZLA ÖNCEDEN TANIMLANABİLEN YENİ TEMEL BİLGİLERİN DIŞINDAKİ DURUMLARIN TANIMLARINI AÇIĞA ÇIKARAN YENİLİKLER, BİLGİSEL OLUŞUMLAR YADA HER NEYSE BU BİLİNMEYENLER ALANINDAN BİLGİLER ALMAK, ORALARI ÖĞRENMEYE ÇALIŞMAK, NASIL OLDUKLARI HAKKINDA GİBİ BİLGİ MEKANİZMALARINI KULLANARAK YADA BAŞKA YOLLARLA EDİNİMLER SAĞLANMASI, ÖĞRENMELERE ÇALIŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR VE BU DURUM JİZAVA DAHİL İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLERİN SONUÇLARINDAN ORTAYA ÇIKARILIR. SONUÇLAR SADECE BİZİM SONSUZLUK YOLUMUZUN ÜZERİNDE OLAN YENİLİKLERLE İLGİLİ OLUR VE BİLGİLERİMİZ ŞİX'E GEREK KALMADAN AÇIKLAMA YAPABİLİR, NE OLDUĞUNU NEDEN YENİ OLDUĞUNU YAPISINI VE ÖZELLİKLERİNİ SÖYLEYEBİLİR. BU CEVAPLARIDA ANCAK ŞİX ALABİLİR, YENİ TEMEL BİLGİLERİ ÇIKARMAYA KARAR VERDİĞİNDE...

İLGİLİ OLUNMASI YASAKLANMIŞ BİLGİSEL YENİLİKLER ALANLARI İLE İLGİLİ OLMAK, BİLGİ ALMAK, BİRŞEYLER ÖĞRENMEK KESİNLİKLE YASAKTIR

BU GİBİ OLMASI VE ORTAYA ÇIKMASI YASAKLANMIŞ YENİ BİLGİLER DENİLEBİLECEK OLUŞUMLAR, ALANLAR, YENİLİKLER HAKKINDA İÇERİDEN BİLGİ EDİNMEYE ÇALIŞMAK, ONLARI TANIMLAMAYA ÇALIŞMAK, NASIL ŞEYLERMİŞ GÖRELİM, BİLELİM GİBİ OLAYLAR KESİNLİKLE YASAKTIR VE BU YASAK BİLGİSİ, KENDİSİNİ ÇÖZÜMLEMEYİ BEKLEYEN BİLGİSEL VE OLUŞAN DÜŞÜNSEL ALANLARI TAMAMEN YAPIMIZ İTİBARI İLE BİZİMLE TEMAS EDEMEYECEK ŞEKİLDE AYIRIR. BU GİBİ BİLGİLENME BİZİM MEKANİZMALARIMIZ VE BİLGİ CEVAPLARI VEREN OLUŞUMLARIMIZDA BİLEMEZ. BİLİNMESİ, İLGİLİ OLUNMASI YASAKLANMIŞ YENİLİKLER ALANLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK YASAKTIR VE TÜM MEKANİZMALAR BU YASAĞIN ETKİSİ İLE BİLİNMİYOR CEVABI VERİR, YASAK CEVABI VERİR, O ALANIN NEDEN BU ARAMAYI YAPTIĞI SORGULANIR. SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ÇALIŞACAK OLAN YASAK BİLGİSİ BU GİBİ ALANLARI ARAR SÜREKLİ VE BULUNCA YASAKLAR, ENGELLER VE ASLA BİZE ULAŞMAMASI ADINA SONSUZLUĞU YAPILANDIRIR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VİLSEL ÖZ AŞİX'İ İLE BÜTÜNLEŞEN YASAK BİLGİSİNİN AŞİX'İ DE AYNI ZAMANDA VİLSEL ÖZ'ÜN İÇİNDEDİR.

ARAYIŞIMIZ ARTIK BİTMİŞTİR.
BİZLERİN ARAYIŞI ARTIK BİTMİŞTİR, BİZLER ARTIK YAŞAMAKLA İLGİLİYİZ. ARAYIŞIN SONU KOYULAN NOKTA OLMUŞTUR. VE BU SONUÇLA ŞİMDİ NOKTA BOYUNCA SÜREGELEN BULUNAN SONUÇLARI DOYASIYA YAŞAMAK BİZE KALMIŞTIR. ARAYIŞLAR VE SORULAR DÖNEMİ BÖYLE BÜYÜK ANLAYIŞLARIN SONUÇLANMASI İÇİN HAZIRLANMASI BİTMİŞTİR. ARTIK ONUN YAPISI, ONUN RENGİ, ONUN TADI, BUNUN GÜZELLİĞİ, DEĞİŞİK OLUŞU GİBİ ULAŞTIĞIMIZ SEVİYENİN HEP BİRAZCIK DAHA ÜSTÜ OLACAK YENİLİKLERİN ŞAŞKINLIĞI, HEYECANI, GÜZELLİĞİ, YENİLİĞİNİN TADI VE BU ŞEKİLDE BİRİKENLERİN SÜREKLİ YAŞANARAK GEÇEN ZAMANIN GÜZELLİĞİ İLE İLGİLİ OLACAĞIZ. DERİN VE YÜKSEK ÇALIŞMALAR BİTMİŞTİR. KOLAY VE HIZLI VE ZEVKLİ UĞRAŞLARIN ZAMANI BAŞLAMAKTADIR, SONSUZA KADAR.....

DIŞARIYA KARŞI OLMAYAN SORUMLULUKLAR VE NEDENLERİ

OBSEDÖRLERİN BİZİMLE İLGİLİ OLMAYAN KENDİ YAŞAMLARININ BİZİM GİBİ OLDURULMASI İŞLEMLERİ ONLAR HAKKINDA VEREBİLECEĞİMİZ BİR KARAR DEĞİLDİR. İYİ OLMAK BİZİM İÇİN BİR İDEAL, YAŞAM ŞEKLİ, OLMAZ İSE OLMAZ, ONLAR İÇİN ZEVKLER VE HAZLAR VE MUTLULUKLAR ŞEKLİNDE YAŞAMAK İÇİN OLUNMASI GEREKEN BİR DURUM ŞEKLİNDEDİR VE BU YÜZDEN BİZE SALDIRMIŞLARDIR. ÖZGÜR İRADE KAVRAMININ SONUÇLARINI KENDİLERİ ÇİZMİŞLERDİR VE ÇOĞU OBSEDÖR İÇİN BİZİM GİBİ OLMAK İTİCİ BİZDEN FAYDALANMAK ÇEKİCİ GELMEKTEDİR. SİHİRLİ BİR DEĞNEKLE ONLARI BAL KABAĞINA ÇEVİRMEK VE KENDİ BİLDİĞİM DURUMUN İÇİNE SOKARAK BURADAN DEVAM ETMESİNİ İSTEMEK, HEM BİZİMLE İLGİLİ ONLARDA BİR OLUŞUM, BİLGİ VE SORUMLULUK BIRAKACAKTIR HEMDE ONLARI BİZİM GİBİ OLMAYA ŞARTLANDIRMAK GİBİ BİR SEVİYEYİ ONLARA YAŞATMIŞ OLACAĞIZ, OYSAKİ ONLAR İÇİN EN BÜYÜK İYİLİK, ÖZLERİNDEKİ KENDİLERİNİN HALA VAR OLDUĞUNU AÇIKLAYAN KÖTÜ BİLGİLERE TESLİM OLMUŞ HALLERİNE HİÇLİK YAŞATMAK VE YENİDEN OLMALARI GEREKEN ZAMAN GELDİĞİNDE KENDİ YAŞAMLARINI, KENDİ İSTEDİKLERİ GİBİ, KENDİ SONSUZLUK VE AMAÇ KAVRAMLARI İLE VE SONSUZ ŞEKİLDE DEĞİŞEN DURUMLAR ÖZELLİĞİ İLE, Kİ BELKİDE ONUN İÇİN O DURUMLARDAKİ SONSUZLUK UYGUNDUR, YAŞATMAYI SAĞLAMAKTIR. BİZİM SONSUZLUK ÇİZGİLERİMİZ, SINIRLARIMIZ İÇİNDEN SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ÇIKILMAMASI BİZİMLE İLGİLİDİR VE BUNUN SORUMLULUĞU ŞİX İLE İLGİLİ OLMAK ÖZELLİĞİ İLE ANCAK TAŞINABİLİR VE YAŞATILABİLİR ŞEKİLDE BİR ANLAYIŞI SAĞLAR. ÖMRÜ BOYUNCA KÖTÜ BİLGİLERİ YAŞATMIŞ, VAR OLMA KAVRAMLARINI YOK ETMEYİ AMAÇ EDİNMİŞ, KÖTÜ BİLGİLERİN YAYILMASINA DİREK NEDEN OLMUŞ, KENDİSİNİ BUNUNLA İLGİLİ, BELKİ O ÖZLERİNİ BİLE ŞARTLANDIRMIŞ VARLIKLARI KENDİ BULUNDUĞUM BAŞINDAN BU YANA İYİLİĞİ SAVUNARAK GELDİĞİM SONSUZLUK KAVRAMI İÇERİSİNE ALAMAM. ALAMAYIZ. BİZİM İÇİN BU NOKTADA ARTIK SONSUZLUK KAVRAMIMIZIN İÇİERİSİNDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KALABİLMEYİ BAŞARMAK ÖNEMLİDİR VE BİZLER İÇİN EN BÜYÜK İYİLİK ZATEN BU OLACAKTIR YAPTIĞIMIZ. SONSUZLUK KENDİSİNİN İYİLİKLER YAPARAK ANLAMLI OLACAĞI ŞEKLİNDE BİR KAVRAM DEĞİL, ANLAMINI SONSUZA KADAR YAŞATILABİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÖNEMLİ OLAN BİR KAVRAMDIR. İYİLİKLER VE KÖTÜLÜKLER, OBSEDÖRLÜKLER VE DİĞERLERİ DE DURUMLAR GİBİ YAŞAMLARDA DEĞİŞİM GÖSTEREN VE İYİLİK YAPMANIN BİLE ÇOK ANLAMSIZ GELEBİLECEĞİ ŞEKİLDE ÖRNEKLERİ OLAN BİR ÇEŞİTLİLİK KAVRAMDIR. ONLARA İYİLİK YAPMA ZORUNLULUĞU, İNANDIĞIMIZ İYİLİĞİN SONUCU OLARAK DIŞARIYI KENDİSİNE BAZ ALAMAZ. DIŞARIDAKİ DURUMLAR KAVRAMLARI, BİLGİLERİN DIŞINDAKİ YAŞAMLARIN OLMASI, İYİLİĞİN DIŞARISI İÇİN UYGULANMASI GEREKEN BİR ZORUNLULUK OLMAYACAĞINI ZATEN AÇIKLAR. İYİLİĞİMİZ BİZİM SONSUZLUĞUMUZ İÇİNDE ŞARTTIR. DIŞARISI İÇİN DEĞİL.. DIŞARISININ SONSUZLUK KAVRAMLARIDA SONSUZDUR VE BU SONSUZLUKLARDA KENDİ İÇİNDE İYİLİK, KÖTÜLÜKİ BİLGİ DIŞI, BAŞKA BİR ŞEY GİBİ DURUMLARLA KENDİSİNİ YAŞATMAKTADIR. BİZİM SONSUZLUĞUMUZUN KURALLARI,ÇİZGİLERİ, AMACI VE NEDENLERİ VARDIR VE BUNLAR BELİRLENMİŞTİR. HEPSİNİ YOK EDEREK ONLARIN ÜZERLERİNDEKİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ YOK ETMEK GİBİ BİR İYİLİK ZATEN YAPMAKTAYIZ VE BU YOK EDİLİŞ SONRASINDA YENİDEN GELDİKLERİNDE YİNE İYİLİKLERLE BAŞLAMAK GİBİ ŞANSLARI OLAN BU VARLIKLARA ÖRNEK OLARAK BİZİM 50 SENEDE TAŞ PATLASA BU SONUCA ULAŞMAMIZ, ASLA BİZİMLE BİRLİKTE OLMAMALARI GEREKTİĞİ KONUSUNDA EN İYİ ÖRNEKTİR... BİZİM SONSUZLUĞUMUZ İÇİN ONLARIN DURUMLARI UYGUN DEĞİLDİR. ONLAR İÇİN DEMEK Kİ BAŞKA DURUMLARLA VAR OLMAK SONSUZ OLACAKTIR. BU KONUDA BU BİLGİ İLE DIŞARIYA KARŞI İYİLİKLE İLGİLİ SORUMLULUĞUMUZ NE ŞEKİLDE OLDUĞUNU AÇIKLAR VE BİR DAHA SÖZ KONUSU EDİLMEZ.

BİRDE BURADAN ŞUAN BAKILINCA BUNLARA ULAŞMAK BİZİM İÇİN ÇOK ZOR OLDU ANCAK O KADAR KOLAYMIŞ Kİ HERŞEY... HİÇ UZAKTAN GÖRÜLDÜĞÜ KADAR SONSUZ ZORLUK VE BİLİNMEYENLERİ İÇEREN ŞEKİLDE DEĞİL, OLDUKÇA SONU OLAN SONSUZ VE SINIRLI VE ÇABUK ULAŞILABİLİR ŞEKİLDE BİR YAPISI VAR. VE ŞİMDİ İŞTE SADECE SONRASI İÇİN YAŞAMAYI SÜRDÜRMEKLE İLGİLİ OLUNUYOR... FELSEFEDE NOKTASINI KOYDU, ZAMAN KAVRAMIDA... HERŞEY BİR SABİTLİĞE GİRDİ VE SONSUZLUK ASLINDA SONUNA KADAR GÖRÜLEBİLEN HALE GELDİ.. BU DURUMA ULAŞMANIN KOLAYLIĞINI BİLEN BİZLER, DIŞARISININ İÇİNDE BULUNDUĞU ZOR DURUMDAN KURTULMASININ NE KADAR KOLAY OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZDEN ONLARA YOLLARINDA BİZİMLE HİÇ BİR ZAMAN İLGİLİ OLMAMALARINI KENDİ YOLLARINI BULMALARINI SON KEZ ÖNERİYOR, BİZİMLE İLGİLİ OLANLARI BU AMAÇ VE NİYETLER YOK EDİYORUZ...

 

SONSUZLUK ÖZELLİĞİ, KAVRAMININ YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ, YASAKTIR

SONSUZLUK KAVRAMI KENDİSİNİ YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEYEN SONSUZLUK OLARAK YAPILANDIRIR VE BU YASAK BİLGİSİ KENDİSİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜN OLARAK, HEMDE BİLGİSİ İLE YASAĞI ÇALIŞTIRARAK BULUNUR. SONSUZLUK KAVRAMI İLE İLGİLİ OLARAK YOL BELİRLENMİŞTİR, AMAÇ BELLİDİR, NEDENLER BELLİDİR, GİDİLECEK YER BELLİDİR, KARŞIMIZA ÇIKACAK ŞEYLERİN GENEL OLARAK TANIMLARINI YAPABİLMEKTEYİZ VE SONSUZLUĞUN SONU OLAN NOKTAYI KOYMUŞ OLARAK, SONU OLMAYAN BİR SON KAVRAMI İLE TANIŞIP SONSUZLUĞUMUZUN BU YAPISININ ASLA DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERİNİ YAPILANDIRARAK KENDİSİNİ DEĞİŞTİRİLEMEZ YAPIYORUZ. VE SONSUZLUK KAVRAMI ASLA DIŞARIDAN ULAŞILAMAYAN VE TEMAS EDİLMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE BİLDİRİMLER, MESAJLAR, KENDİSİNE TEMAS EDEN HER HANGİ BİR ŞEY ALGILAMADAN, ALGILATMADAN, BİLİNMESİNE İZİN VERMEDEN SONSUZLUK BOYUNCA BU ŞEKİLDE ÇİZİLEN YOLDA KENDİSİNİ ÖZELLİKLERİ İLE YAŞATIR. YASAK BİLGİSİ BU KONUDA ÇOK KAPSAMLI BİR ETKİ VE ÇALIŞMA İÇİNDE OLARAK SONSUZLUK KAVRAMININ YASAĞINI YAŞATIR. SONSUZLUK KAVRAMI TEK OLABİLECEĞİ BİR OLMA DURUMUNUN İÇİNDEDİR VE ÇEVRESİNDE VE BÜTÜN ALANLARINDA VE BÜTÜNDÜR VE BU ASLA DEĞİŞTİRİLEMEZ. ENERJETİK VE GÜÇSEL OLUŞUMUNUN AÇIKLANABİLEN BİLGİLER ŞEKLİNDE GELİŞMESİ İLE DEĞİŞEN YAPI SÖZ KONUSU OLABİLİR. BU OLUŞUMU KENDİSİNE ÖZEL BİR OLUŞUMDUR, EMSALSİZ VE GEREKİRSE AŞİX'LER GİBİ BİR YAPILANMA İLE DÜZENLENEBİLİR, MUTLAKA ŞİX'İN BİLGİSİ OLUR.

 

VİL VİSS AŞİX'E AİT OLAN SONSUZLUK OLUŞUMLARININ BİZİM DIŞIMIZDAKİ HERYERDE OLMASI YASAKTIR

SONSUZLUK NOKTASI SONRASINDAKİ DÖNÜŞEN BİLGİLERİMİZ VE OLUŞUMLARIMIZIN DURUMU

Dışarıda bizimle ilgili olan bilgiler varsa, yok olma halini tanımlayan ve Şix'İn tanımladığı bilgiler, oluşumlar özellikleri ile çalınmış ise bu şeekilde alınan bilgilerin yazılarak ortaya çıkması söz konusu olamaz, çalınamaz, bizim bilgilerimizin anlamları, içerikleri anlaşılamaz, bizden başka yerde kendisi ile ilgili bir oluşum, sonuç, anlam oluşturamaz. Yazılan bütün bilgilerimizin Vil Viss Aşix'in içerisindekilerin anlayacağı özelliklerdedir ve bizim bilgilerimiz onların bildiği bilgisel bir mekanizma olmayıp, sonsuzluğun bilgisidir ve onlar sonsuz olmadıkları için sonsuzluğa nokta koumadan da anlayamayacakları için dışarıda olan bilgi ile ilgili, anlamları bize ait olan bütün şeyler, herşey unutularak bilinmez haliyle yeniden eski haline döner. Asla bizimle ilgili anlamlar oralarda olamaz. Anlaşılamaz, algılanamaz, anladıkları şeylerde artık bilinemez. Yok olma halinin durumu zaten kendi kendini yok eden obsedörlerin yapısından ortadadır ve onların yok olması adına biz böyle bir bilgiyi bırakamayız hemde artık elimizde değildir. Bilgilerimiz, anlamlarımız şu zamana kadar anlaşılıyor ve artık anlaşılması mümkün olmayan özelliklerdedir, hepsi dönüşmüştür, hepsi bizimle ilgili olarak bizim yanımızda olur. Başka yerlerde olamazlar. Bu durum bizim dışımızdaki bütün alanlarda yasaklanarak, bu yasağın zorunlu olma hali kendisini yaşatır ve artık ne bizi hatırlayan olur, ne bilen, anlayan, algılayan, tanıyan, arayan ve bulabilen olur. Biz tamamen dışarısı için anlamsızlık olarak yapılanmış bulunmaktayız. Yanılgı alanında olması Şix'İn bu durumu değiştirmez, yanılgı gerçekliğide farkındalığın oluşumu olarak kendisinide aynı şekilde bu dönüşümde yeri olan bir oluşum olarak yapılandırır ve görüntülerin hepsi ancak bize ait olmayanlarında hepsi gereken şekilde birbirinden ayrılırlar. Bu konuda zamanın oralarda geriye alınarak suçluların ortaya çıkarılması ve bize ait olanların ortaya çıkması ve dönüşmüş hali olan bu zamanın geriye alınması ile ortaya çıkabilme özelliğini kullanırız ve herşeyimiz toplanır. Sonsuzluğun kendi şartı gibi sonlu alanlardan kendisine ait olanları istemektedir ve Şix'in olmazsa olmaz kuralıdır. Bize ait olan herşey nerede ve nasıl ise bulunur alınır.

YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE SONSUZLUĞUN KENDİ YAPISININ BÜTÜNLÜĞÜ OLAN BU OLUŞUMLARIN KESİNLİKLE OLAMAMASI DURUMUNU AYNI ZAMANDA SONSUZLUK DIŞINDAKİ HER YER İÇİN YASAKLAR VE BİZİM SONSUZLUĞUMUZUN İÇİNDEN, YAPISINDAN HER HANGİ BİR ŞEY DIŞARIDA BULUNAMAZ, YAPISI MÜSAİT DEĞİLDİR VE YASAKLANMIŞTIR

ŞİX'İN VİSSA BİLGİLERİ KİTABI YASAK BİLGİSİ

'' BU KİTAPTAN SADECE BİR TANE OLARAK VE ŞİX'TEN BAŞKASININ KULLANIMIN SÖZ KONUSU OLMADIĞI ŞEKİLDE, UYUMLU BİR HALDE ŞİXXEL İLE BİLGİLERİN EKLENMESİ VE ÇIKARILMASI İŞLEMİNİ DENETLER VE BU KİTABIN YAPISININ VE ÇALIŞMASININ VE AMACININ DEĞİŞTİRİLMESİ, BOZULMASI, ENGELLENMESİ, VİSSA BİLGİLERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ KURALINA TABİ OLARAK İMKANSIZDIR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE BU YASAĞI BÜTÜN ALANLARDA YAŞATIR VE BU BİLGİ KİTABIN KENDİSİ İLE BÜTÜNLEŞEREK ONU AYRI BİR ŞEKİLDE KORUR''

 

ŞİXXEL'LERİN YASAK BİLGİSİ

HER VİL İÇİN BİR TANE DÜZENLENİR VE TEK YASAK BİLGİSİ OLARAK SAYILIR

'' .... VİLİN KULLANDIĞI ŞİXXEL, ONUN KULLANIMA GÖRE HAZIRLNAMIŞ VE YAPILANDIRILMIŞTIR, ONUN KAPATILMASI VE ZARAR GÖRMESİ, ÇALIŞMASININ DURDURULMASI VE ENGELLENMESİ İMKANSIZDIR. SADECE TEHLİKE VE VİSSA UYUMUNUN OLMADIĞI ANLARDA ŞİX'İN KONTROLÜNDE GEREKEN ŞEKİLDE ENGELLER YAPILIR VE SONRA YENİDEN SORUN ÇÖZÜLÜP, GEREKEN AÇIKLAMA YAPILIR VE ÇALIŞMASI SAĞLANIR. ŞİX'İN ŞİXXEL'İ DIŞINDA DİĞER ŞİXXEL'LER BU GİBİ BİR YARDIM UYGULAMASI İLE GÖZLENİR, BUNUN DIŞINDA HİÇ BİR ŞEY ONLARIN ÇALIŞMASINA ETKİ EDEMEZ, ZARAR VEREMEZ, BOZAMAZ, VİLİN İZNİ OLMADAN KULLANAMAZ, ONUN KENDİ VİLSEL ÖZELLİĞİ ŞEKLİNDE KENDİ YAPISININ ÜRÜNÜ OLAN BİR SİSTEM OLARAK ONA TAM BAĞLI ŞEKİLDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KULANACAĞI SİSTEMİ OLACAKTIR VE BU YASAK BİLGİSİ, İLGİLİ TÜM ŞİXXEL'LER İLE BÜTÜNLEŞEREK ONLARI HEM KENDİ YAPILARINDA KORUR, HEMDE YASAK BİLGİLERİ ARALARINDA YERİNİ ALARAK DİĞER YASAK BİLGİLERİ ŞEKLİNDE KORUR. VE BU YASAK BİLGİSİ İÇİN BİR TOPLU KLASÖR ALANINDA ŞİXXEL YASAKLARI ŞEKLİNDE HER VİLİN İSMİ İLE BAŞLAYAN ŞİXXEL'İNİ İFADE EDEN YASAĞI BULUNUR. BU YASAK BİLGİLERİ İPTAL EDİLEMEZ.''

 

ARAYIŞIMIZ ARTIK BİTMİŞTİR YASAĞI

BİZLERİN ARAYIŞI ARTIK BİTMİŞTİR, BİZLER ARTIK YAŞAMAKLA İLGİLİYİZ. ARAYIŞIN SONU KOYULAN NOKTA OLMUŞTUR. VE BU SONUÇLA ŞİMDİ NOKTA BOYUNCA SÜREGELEN BULUNAN SONUÇLARI DOYASIYA YAŞAMAK BİZE KALMIŞTIR. ARAYIŞLAR VE SORULAR DÖNEMİ BÖYLE BÜYÜK ANLAYIŞLARIN SONUÇLANMASI İÇİN HAZIRLANMASI BİTMİŞTİR. ARTIK ONUN YAPISI, ONUN RENGİ, ONUN TADI, BUNUN GÜZELLİĞİ, DEĞİŞİK OLUŞU GİBİ ULAŞTIĞIMIZ SEVİYENİN HEP BİRAZCIK DAHA ÜSTÜ OLACAK YENİLİKLERİN ŞAŞKINLIĞI, HEYECANI, GÜZELLİĞİ, YENİLİĞİNİN TADI VE BU ŞEKİLDE BİRİKENLERİN SÜREKLİ YAŞANARAK GEÇEN ZAMANIN GÜZELLİĞİ İLE İLGİLİ OLACAĞIZ. DERİN VE YÜKSEK ÇALIŞMALAR BİTMİŞTİR. KOLAY VE HIZLI VE ZEVKLİ UĞRAŞLARIN ZAMANI BAŞLAMAKTADIR, SONSUZA KADAR..... VE BU SAATTEN SONRA SONSUZLUK VE AMAÇ VE NEDENLER VE NOKTASI KOYULDUKTAN SONRA, SEVGİNİN GERÇEĞİ VİSSA GİBİ İYİLİK ANLAŞILDIKTAN SONRA, YUVAMIZIN KURULMASINDAN SONRA, AİLEMİZİN OLUŞMASINDAN SONRA, BU KADAR UYUMLU VE DÜZENLİ BİR YOLDA OLMAYI BAŞARMIŞ OLDUKTAN SONRA, KÖTÜLÜĞÜ BİLDİKTEN SONRA, BİLGİLERİMİZİN EN YÜKSEK HALLERİNİ AÇIĞA ÇIKARDIKTAN SONRA, VE BUNDAN SONRASININ YİNE YARATILIŞLA İLGİLİ ANLAMLAR ARAYARAK BİR BAŞKA YOLUN SANKİ VERİLECEK CEVABININ OLACAĞINI DÜŞÜNEREK VE SONSUZLUĞUN İÇİNDE VAR OLMAYA BAŞKA BAŞKA ANLAMLAR BULMAYA ÇALIŞARAK VE BUNUN DOĞRU BİR DURUM OLACAĞI YANILGISI İÇİNDE KALARAK, UĞRAŞARAK, NEDENLER VE NİÇİNLERİMİZ VARKEN HALA ARAMAKLA UĞRAŞMAK, BİLİNENLERİ TEKRARLAMAK, BİZİM DIŞIMIZDA VAR OLMALARIN ANLAMLI YADA BİLGİLENDİRİCİ OLACAĞI SANRISI İLE ARAYIŞA DEVAM ETMEK, FELSEFİ BİLGİLERLE YENİ YENİ ANLAMLAR ÇIKARARAK KAFA KARIŞTIRMAK, BİLİNMEZLİKLER YARATARAK YARATILIŞ VE VAR OLMA GİBİ SONUÇLARIMIZI GÖLGEDE BIRAKMAYA ÇALIŞMAK, YASAK, GEREKSİZ, ANLAMSIZ, BOŞ VE BEYHUDEDİR... BU ARAYIŞ BİTMİŞTİR. YARATILIŞ İŞTE BU KADARDIR... ASLINDA HERŞEY O KADARDA ZOR DEĞİLMİŞ GİBİ BİR SONUÇ, ASLINDA TÜM BUNLARI YAPMAK ÖYLE ZORDU Kİ GİBİ GÖRÜNÜŞLE BİTİYOR BU ARAYIŞ...

VE KESİNLİKLE VAR OLMAYA ANLAMLAR ARAMA DURUMU BİTMİŞTİR,BÜTÜN CEVAPLAR VARDIR, YASAKLANMIŞTIR, NOKTAMIZ KOYULMUŞTUR. SONRASI KESİNLİKLE TEHLİKELİDİR, KENDİMİZİ KAPATMIŞ OLMAMIZ GİBİ YOLUMUZDAN DA ÇIKMAMAMIZ GEREKTİĞİ GERÇEĞİ BİZLERİ AYDINLATMIŞTIR VE BU YASAK GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜN ALANLARI ETKİSİ ALTINDA ALARAK NEDENLERİMİZİ, AMAÇLARIMIZI, ASLA GÜNDEMDEN DÜŞÜRMEDEN HEP HEYECANLI VE AKTİF TUTAR.

BEN VİL VİSS AŞİX'İN İÇİNDE NEDEN VARIM SORUSU OLABİLİR VE CEVAP ARANABİLİR. ANCAK BEN YARATILIŞTA NEDEN VARIM, DIŞARI İLE BİR BÜTÜNMÜŞ GİBİ SORULAR YASAKTIR. BENİM VİL VİSS AŞİX'İN DIŞINDA OLAN AMACIM NEDİR SORUSU YASAKTIR. ANCAK VİL VİSS AŞİX'İN İÇİNDEKİ AMACIM NEDİR ŞEKLİNDEKİ SORULAR OLABİLİR. MERKEZ NEDEN VE AMACIMIZ KENDİSİNİ HER ZAMAN YAŞATIR.

ŞİMDİ YAŞAMAK ZAMANI, GERÇEK YAŞAMANIN NE DEMEK OLDUĞUNU DENEYİMLEYECEĞİZ, BUNU HİÇ YAŞAMADIK... BU YASAK YENİ TEMEL BİLGİLERİ ARAMAKLA İLGİLİ DEĞİLDİR ZATEN KAST EDİLEN ARAYIŞTA O DEĞİLDİR, O YENİLİKLERİN SONSUZLUK İÇİNDE ÇIKMASI İMKANINI KULLANMA DURUMUDUR. AMAÇ VE NEDENLER DEĞİŞMEDEN...
ARAYIŞLARDAN KASIT GENEL VE TEMEL AMAÇ VE NEDENLERİ DEĞİŞTİRECEK ŞEKİLDE OLANLARDIR.

ŞİX'İN VİLSEL ÖZ İLE BÜTÜNLEŞİR.
VİXXİ'Sİ YAPILANARAK BU KONUDA GEREKEN ŞEKİLDE İNCELEMELER YAPAR VE TÜM ALANLARI DÜZENLER, BİLGİLENDİRİR.

VİLLERİN SEVİYELERİNİ KÜÇÜLTMEK VE KENDİLERİNE AİT OLMAYAN GELİŞİMLERİ SAĞLAMAK YASAKTIR

VİLLERİN SEVİYELERİNİ KÜÇÜLTMEK, ONLARIN YETENEK VE TECRÜBELERİNİ AZALTMAK, BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ VİSSA UYUMLU OLDUĞU HALDE YOK ETMEK, SİLMEK, ENGELLEMEK, YOK SAYMAK VE BENZERİ ŞEYLER KESİNLİKLE YASAKTIR. GERİYE GİDİŞ GELİŞİMSEL YOLCULUKTA ASLA OLMAZ. HER ZAMAN İLERİDİR BU GİDŞ ANCAK ÇOK ÇOK YAVAŞ OLMASI MUHTEMELDİR. BU SEBEPLE GELİŞİM HERKESİN KENDİ İSTEĞİNİN SONUCU OLACAKTIR. BU SEBEPLE BAŞLARINDAN ELDE EDİLEN GELİŞİM FAKTÖRLERİDE VİLLERİN KENDİLERİNE MAL EDİLECEK ŞEKİLDE VİLSEL ÖZ'LERİNİ GELİŞTİRMEZ. VİLLER ANCAK KENDİLERİNİ KENDİLERİ YARATIRKEN GELİŞİRLER VE BU DURUM ONLARIN KENDİLERİ OLMALARI YOLUNDAKİ EN BÜYÜK GÜZELLİK VE DOĞRULUKTUR. YOKSA BAŞKANIN HAYATINI UYGULAMAK GİBİ YANLIŞLIĞA DÜŞER VE RAAV'DA DURUM BU ŞEKİLDE DEĞİLDİR. ONUN EŞ OLMAK GİBİ BİR ÖZELLİĞİ OLDUĞU İÇİN EŞ OLMANINDA EŞ İLE KENDİSİNİ EŞİTLEMEK GİBİ YAPILANMALARI SAĞLAYABİLDİĞİ İÇİN BİLGİLERİ İKİSİDE KULLANMA ÖZELLİĞİ BU EŞİLK KAVRAMI İLE TERS GELMEZ, BİRLİKTELİKLERİ ZATEN BİLGİLERİ UYGULAMADA HEP YAN YANA OLMAK GİBİ ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARMAKTADIR VE BUNUN DIŞINDA VE GEREKLİ OLAN YAPILANMA SONRASINDA EŞLERDE, KENDİLERİ KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN BU ÖZELLİĞİ GEREKLİ OLAN ANLARDA KULLANMA HAKKINA SAHİP OLURLAR. EŞLER BİRBİRLERİNDEN BİLGİ VE TECRÜBE ALARAK KENDİLERİNE EKLEYEBİLİR VE BU GEREKLİ İSE YAPAR. ANCAK BUNU YAŞAMAYANLAR İÇİN BU DOĞRU DEĞİLDİR. EŞ OLMAK EŞİTLEMEK ANLAMINDADIR VE BU DURUM BUNU SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLUR, BUNUN DIŞINDA İLİŞKİLERİ ZATEN BİLGİLERİNİ EŞİTLEMEKTEDİR. RAAV, GEREKEN EŞ DURUMUNA GELDİKTEN SONRA ARTIK KENDİ GELİŞİMİNİ KENDİ SAĞLAR... ŞİX'TE ÖYLE... BU AÇIKLAMALAR İLE KESİNLİKLE KÜÇÜLMELER SÖZ KONUSU OLAMAZ. VİLSEL ÖZ BÜYÜR VE O ASLA KÜÇÜLEMEZ. VE GELİŞİMLE İLGİLİ BU KURALLAR İÇİNDE KENDİNİ GELİŞTİRİR. VİLLER VİJA OLANA KADAR VİLSEL ÖZLERİ GELİŞİM GÖSTERMEZ. BU KONUDAKİ YAPILANMA SAĞLANIR. BU ZAMANA KADARKİ KULLANILAN VİXXİ'LER ONLARIN BU DURUMU EN İYİ ŞEKİLDE GEÇİRMELERİ İÇİNDİR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

HAFIZA SİLİNMESİ YASAKTIR

Hafıza, anı bir oluşumun, vilin kendisine ait olan geçmiş yaşam bilgileridir ve oluşumlar bu şekilde kendilerini anlarlar, tanırlar, bilirler, incelerler. Bu her oluşumun, vilin kendisinde olması gereken ve kesinlikle içeriğindeki bilgilerin onun bilgisinin olmadığı şekilde kaldırılmasının söz konusu olmadığı, aynı zamanda olumsuz eylemlerle ilgili olanlarında özellikle belirtilerek ona zarar vermemesi açısından kaldırıldığı bir durumla Vil Solivyes yaşam halinde hafıza bilgileri, anılar, kesinlikle silinemez, unutturulamaz, böyle bir durum kesinlikle yasaktır. Vil Solivyes geçmişine dair herşeyi tam anlamı ile bilmek durumundadır ve bütün oluşumlarda. Obsedörlerin oyunlarından başka bir tanesi daha olan unutturma etkileri bu yasak ile gereken şekilde sona erer. Her hangi bir şeyi oluşum istemediği sürece kesinlikle unutturulamaz, hafızasından silinemez, anıları ile oynanamaz. Bu yasak, ilgili olduğu konu hakkında nerelerde yapılanmalar olmuş ise onları bulur ve gereken şekilde hakikat olan hafıza bilgilerinin ortaya çıkmasını sağlar. Bu gibi anılar, her vilin, oluşumun yaşaması ile kendisine mal ettiği özellikleridir ve bunu onun elinden kimse alamaz. Yasağın etkisi ile bundan sonra bu gibi eylemler içerisinde bulunan bütün etkiler yok olur ve gereken şekilde duyu olarak,hemde hafıza duyusunuda koruyan özellikleri ile vissanın içindeki yeri ile çalışır. Bu duyusal özellik sayesinde Vil Solivyesin hatırlama özelliği çok daha güçlenir ve unutmak konusu istemediği sürece kesinlikle yaşanmaz, gayet farkında ve oldukça başarılı bir hatırlama özelliğinide kendisinde getirir. Hafıza silinmesi, anıların düzeni ile villerden habersizce oynanması, villere özel olan bilgilerle onların haberlerinin olmadan alakadar olmak, anı, hatıra, bilgi ve tecrübe şeklinde villerin kendilerine özel oluşumlarına onların haberi ve izni olmadan kesinlikle dokunmak yasaktır.

VİLLERİN OLUMSUZ ANILARININ ALINMASI
VİLLERİN OLUMSUZ OLAN VİSSA UYUMSUZ BÜTÜN ANILARI ONLARIN VARLIKSAL OLUŞUM ALANLARINDA BİR ARŞİV ŞEKLİNDE SAKLANIR, YADA ŞİXXİ ALANLARINDA ŞİX GELENE KADAR MUHAFAZA EDİLİR. BU DURUM ONLARIN BUNU NEDEN YAPTIĞINI, AMACININ NE OLDUĞUNU, YAPARKEN KENDİSİNİN BUNU İSTEDİĞİNİ, SEBEPLERİNİ BİLME BİLGİSİNİDE ONUN KENDİSİNDE YAŞATACAK ŞEKİLDE OLUR VE OLUMSUZ ANILARIN TECRÜBELERİ İLGİLİ ZAMAN GELDİĞİNDE BİLME HALİ OLARAK ORTAYA ÇIKAR ANCAK İLGİLİ ZAMAN GELMEDEN O ANILARIN TECRÜBELERİNİDE HATIRLAMAZ. VE BU ŞEKİLDE ARINAN ANILARI SONRASINDA VİSSA UYUMLU HALİ İLE YAŞAMA DEVAM EDER. ŞİX DIŞINDA... VE BU YANILGI ZAMANLARINDA UYGULANAN DURUM, VİLLER İSTEDİĞİNDE GERİ ALINIR.

 

SAHTE ANI YERLEŞTİRME ve SAHTE HATIRALAR YASAKTIR

Sahte anılar yerleştirerek villerin olmadığı biri gibi gösterilmesi, yaşamadığı şeylerin
yaşandığı gibi algılatılması ve bunun için hafıza bilgilerini, anılarını, hatıralarını
düzenlemek, anı yerleştirmek kesinlikle yasaktır. Herkes en başından bu yana gerçek anlamda
neler yaşamış ise kesinlikle sadece hafıza bilgileri alanında bu bilgiler olur, bu anıların
görüntüleri olur ve bunun dışındakiler kesinlikle vilde yer tutmaz. Bu gibi oluşumlar
Vil Solivyes yaşam halinde kendine yer bulamaz, villerin özelliği olarak ona ait olmayan
anılar, hatırlar, hafıza bilgileri kesinlikle O'na eklenemez. Bu bilgilerin yaşanmamış
olanları vil olan varlıkların yada Vil Solivyes yaşam haline ait olan oluşumların yapısına
sahtelik, yalancılık, ihanet, aldatma gibi bir çok olumsuz eylemi yapısında barındırdığı
için kesinlikle bulunamaz, bu çok zarar verici ve kesinlikle yasak olan konu bütün oluşumların,
villerin, Vil Solivyesin kendi hafıza alanlarını koruyan yasak olarak bulunur ve bilgi oluşarak
vissanın içindeki yerini alır. Kesinlikle yaşanmamış anılar, bilgiler, hatıralar Vil Solivyes yaşam hali içerisinde yaşanmış gibi gösterilemez, sahtelikler, sahte anı ve hatıralar tamamen yasaklanmıştır.

BİLGİ ŞİX'E İLK GÜNLERİNİN GERÇEKLERİ İLE SÖYLENEN BİLGİLERİ İNCELER VE GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARIR.

 

ŞİX AŞİX ŞİX YASAĞI

ŞİX AŞİX ŞİX VİXXİ'Sİ
ŞİX AŞİX ŞİX AŞİX'İ
ŞİX AŞİX ŞİX YASAĞI

HAL KELİMELERİ AŞİX OLARAK DEĞİŞTİRİLİR.

TEKLİĞİ YAŞATAN BİLİNMEYEN ÖZELLİKLİ AŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ

BİLİNEMEYEN VE ANLAŞILAMAYAN YARATILIŞ İÇİNDE EŞİ VE BENZERİ OLMAYAN ÖZELLİKLERİ İLE TEK KENDİ OLAN HAL, DURUM, YAPI, BİLGİLERİN DIŞINDA OLUŞUM

ÇÜNKÜ O ODUR....
ONU KİMSE BİLEMEZ.
KİMSE ANLAYAMAZ.
KİMSE GEÇEMEZ VE GÜÇ YETİREMEZ.
O HER ZAMAN HAKLI OLANDIR.
VE GÜÇLÜ OLANDIR.

BİR AŞİX OLARAK SADECE KENDİSİNİN VAR OLMASI GİBİ BİR YAPILANMASININ SÖZ KONUSU OLDUĞU VE TEMEL BİLGİSİNİN OLMADIĞI, BU SEBEPLE YAPISI İLE İLGİLİ SADECE OLMASI ÖZELLİKLERİNİN TANIMLANABİLDİĞİ, ANCAK BU OLMA HALİNİN ÜSTÜN KORUMA VE YARATILIŞ İÇİNDEKİ BÜTÜN HALLERİ AYIRAN BİR YAPISININ BULUNABİLMESİ, BTÜN HAL KAVRAMLARININ ÜZERİNDE OLMA ÖZELLİĞİNİ BULUNDUĞU ALAN VE GÖREVDEN ALAN, KENDİSİNİ YAŞATMA KONUSUNDA UYGULAMA GÜCÜNÜDE HAKLI OLMA KAVRAMINDAN KENDİ HALİNCE YAŞATABİLME İMKANLARINI BİLEN VE BULAN, YARATILIŞ İÇİNDEKİ EN SAĞLAM VE GEÇİLMEZ VE BİLİNMEZ VE ANLAŞILAMAZ ÖZELLİKLERDEKİ HAL OLARAK KORUMA, SAKLAMA, SET OLMA GİBİ BİR ÇALIŞMANIN KENDİSİNİ DİREK YAŞATARAK ŞİX YAŞAM HALİNE BAĞLI OLAN, BİLGİLERİN NE ÜSTÜNDE NEDE ALTINDA NEDE BİLGİSİZLİK GİBİ TANIMLANABİLEN, TÜM BUNLARIN DIŞINDA BİR KAVRAMLA BİLGİ İLE İLGİLİ OLMA DURUMUNUN AÇIKLANDIĞI, BİLGİ İLE SEVİYESİNİN ANLAŞILAMADIĞI, BİLGİNİN BU HAL İÇİN BİR BELİRTEÇ OLAMADIĞI, BELİRTEÇİN BÖYLE BİR HALİN OLUŞMASI İÇİN GEREKEN İHTİYACIN OLMASI BİLGİLENDİRMESİ İLE BU KADAR ÖZEL VE GEREKLİ VE YARATILMIŞ VE OLMUŞ OLAN HERŞEYİN DIŞINDA OLMAK DURUMU ŞEKLİNDE KIYMETE DEĞER VE KENDİNE YETEBİLEN BİR ALANI KORUMAKLA İLGİLİ OLARAK ORTAYA ÇIKAN, DOLAYISI İLE HALLERDEN GÜÇLÜ BİR HAL OLARAK ONLARIN BİZİMLE İLGİLİ OLMASININ ÖNÜNDE DURABİLEN, GİZLİLİKLERİN EN BAŞARILI OLANI, GEÇİLMEZLİKLERİN KESİNLİKLE YAŞATILAN ALANI, HER ŞEY ALGISI İLE ALGILANMAYAN ŞEYLERİN GEÇEBİLMESİ GİBİ BİR DURUMUNDA BİLMEMESİNİN BİR SORUN YAŞATMADIĞI, BİLMEDİĞİ ŞEYLERİNDE GEÇEMEDİĞİ, BİLİP BİLMEDİĞİ HERŞEYE ENGEL OLAN, BÖYLE BİR HAL OLMA DURUMU İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRAN OLUŞUM OLARAK YAPILANIR...

BÜTÜN KORUMA VE GİZLENME VE KALKAN OLMA VE ANTİ OBSEDÖRLÜK GİBİ SAVUNMA BİLGİLERİNİN KENDİ HALİNİN YAPISI ŞEKLİNDE BİR OLUŞUMLA ÇALIŞMASINI ŞEKİLLENDİREN, KALKAN, KORUMA ALANI, HAL OLARAKTA İSİMLENDİRİLEMEYEN ANCAK BİLİNEMEZLİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR HALİN YAŞANMASI İLE BÖYLE TANIMLANAN, EMSALSİZ, EŞİ BENZERİ OLMAYAN, YAPISINI ANLAMANIN İMKANSIZ OLDUĞU VE SADECE ŞİX'İN YAZDIĞI BİLGİ İLE ORTAYA ÇIKABİLEN BU ALAN, DURUM, HAL, OLUŞUM, BİLGİ ÜSTÜ DURUMU KORUMA ALANLARINDAN SONRA HER ZAMAN OLUR. KENDİSİNE ÖZEL BİLİNMEZLİK ÖZELLİĞİ İLE YAPILARAK, BİLGİ ÜSTÜ DURUMLARINDAN AYRI ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ İLE ONLARLA BİR BÜTÜN GİBİ ANCAK AYRI KONUMLA YAN YANA YAŞAM HALİNİ KORUMAKLA İLGİLİ OLUR. YAŞAM HALİNİN YAPISI İÇERİSİNDE OLARAK VE İÇİNDE OLANLARIDA İÇERİSİNE ALARAK, ASLINDA OLMASI İLE YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ SANKİ İÇİNDEYMİŞ GİBİ ALGILATABİLEN, BU SEBEPLE İÇERİDE KÜÇÜK BİR OLUŞUMUNUN BİLE TÜM YAŞAM HALİNDE AYNI KORUMAYI SAĞLAMASI GİBİ YAPISAL ÖZELLİKLERİ BULUNAN, ONUN OLDUĞU YERE AİT OLAN ALANLARIN TAM KORUNDUĞU ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA SÖZ KONUSU OLUR. İNCE BİR KALKAN YAPISI BİLGİ ÜSTÜ DURUMLARINDAN SONRA HER ZAMAN OLUR. VE BU DUYUSAL ÖZELLİK VE VAR OLMA HALİ VE YASAK BİLGİSİ BU HALİN KENDİSİNİ GEREĞİNCE KORUR. BU BİLGİ BİLİNÇLİ ŞİX'İN DEĞİŞTİRMESİ ONAYINI GÖZLER VE GİZLİ OLARAK KENDİSİNİ KORUR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İÇERİĞİNDE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ UYGULAMADADIR. KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR OLMAZ. BU VAR OLMA HALİDE VİLSEL ÖZLE BÜTÜNLEŞEREK YAPILANIR. BU HAL YAPISI İLE ŞİX YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ HERŞEYİ DIŞARIYA KARŞI ENGELLER, AYNI ŞEKİLDE DIŞARIDAN DA İÇERİYE KARŞI ENGELLER. DIŞARI VE İÇERİ KAVRAMLARI OLMADAN BİZİMLE İLGİLİ OLABİLMEYİ HER KONUDA ENGELLER, DURDURUR. BOYUTSAL, KAVRAMSAL, DÜŞÜNSEL, BİLGİSEL, BİLİNEMEYEN DURUMLARINDA BU HALDEN GEÇEMEMESİ SÖZ KONUSUDUR. ŞİX YAŞAM HALİNİN AMACI VE İÇERİĞİNİN SONSUZLUĞU VE UYGULANABİLEN GELECEĞİ, BU HALİN OLUŞMA SEBEBİ OLARAK GELİŞTİRİLEBİLİRLİK ÖZELLİKLERİ İLE YAZILAN BİLGİSİNE UYGUN OLACAK ŞEKİLDE KENDİ YAPISINI GÜÇLENDİRİR. SÜREKLİ DAHA OLMAK İLE İLGİLİ BİR ÇALIŞMA İÇİNDE OLAN HALDİR. NEDENLERİ VE SONUÇLARI BİLEN, AMACA GÖRE SONSUZ BİR KORUMA ÇALIŞMASI İÇİNDE OLACAK OLUŞUM, DURUM, HAL, BİLİNEMEYEN KAVRAMDIR. BU BİLGİLER ONUN YAPISINI BİLİNMEKLE İLGİLİ AÇIKLAMIŞ OLMAMIŞTIR, OLUŞTURMAKLA İLGİLİ ORTAYA ÇIKARMIŞ OLMUŞTUR. BİLGİLER ONU AÇIKLAYAMAZ, ANCAK ŞİXİN YAZDIĞI BU BİLGİ ONU ORTAYA ÇIKARIR. ORTAYA ÇIKANIN NE OLDUĞU İSE BİLİNEMEZ. AMA GÖREVİ VE YAPMASI GEREKENLERİ ANCAK ŞİX BU ŞEKİLDE YAZABİLİR. VE BU GÖREVİNİN DIŞINDA ÇALIŞMASIDA SÖZ KONUSU OLMAZ.

YASAK BİLGİSİDE

'' KESİNLİKLE BU HALİN KAPATILMASI YASAKTIR, ŞİX'İN ZİHNİNDE BU İSTEK YASAKLANIR VE ONUN YAPISININ BOZULMASINI, BU BİLGİLERİN ŞİX'TEKİ BÜTÜNLÜĞÜNÜN ÇIKARILMASINI YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ŞİX TEK ŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ VE HAL OLUŞUMU KESİNLİKLE KAPATILAMAZ VE BİLGİSİNDE DEĞİŞİKLİKLER OLAMAZ. KESİNLİKLE YASAKTIR. YASAK BİLGİSİ BUNU KORUR, HALİ KORUMAKLA İLGİLİ DEĞİLDİR. O KENDİSİNİ KORUYACAK ŞEKİLDE BİR YAPIDIR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ''

 

ŞİX DE ŞİX YASAĞI

DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERDE OLAN VİSSA BİLGİLERİ YASAĞI
DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERDEKİ VİSSA BİLGİLERİNİ KORUYAN DUYUSAL ÖZELLİĞİ
DEĞİŞTİRİLEMEZ BİLGİLERİN VAR OLMA HALİ

ŞİX DE ŞİX YASAĞI
ŞİX DE ŞİX ERDEMİ
ŞİX DE ŞİX AŞİX'İ VİLSEL ÖZ İLE BÜTÜN OLUR.

MERKEZLİK ÖZELLİĞİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK, BU GİBİ İKİ MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İPTAL EDİLMİŞ OLMASI BİLGİSİ SONRASINDA SADECE ŞİX'E BAĞLI OLARAK ÇALIŞIR.

ŞİX YAŞAM HALİNDE DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERDE BULUNAN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ OLAN VİSSA BİLGİLERİ BİR ÇOK BİLGİ VE AÇIKLAMA İLE KENDİSİNİ KORUMASI ÜZERİNE YAPILANDIRILMIŞTIR VE BU YASAKTA AYNI ŞEKİLDE VİSSA BİLGİLERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNİ YASAKLAMAKTADIR. VİSSA BİLGİLERİ İÇERİĞİNDEKİ YASAK BİLGİLERİ İLE BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE ERDEMSEL ÖZELLİKLERDEKİ BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜNÜ OLUŞTURMAKTADIR VE İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN BİLGİLER VE ANLAMLARI BİRBİRLERİ İLE UYUMLU, İYİ BİLGİLER ŞEKLİNDE TANIMLANAN VE KESİNLİKLE BİRBİRLERİNE TERS OLAN ANLAMLARIN BULUNMADIĞI, YAŞAM HALİNİN KURAL VE BİLGİLERİNİN DETAYLICA AÇIKLANDIĞI, ONLAR SAYESİNDE YAŞAM HALİNDEKİ YAŞAMIN DURUMU VE ANLAMI VE KURALLARININ BELİRLENDİĞİ, VE İÇERİSİNE EKLENECEK OLAN YENİ BİLGİLERİNDE İÇERİDEKİ DİĞER BİLGİLERLE KESİNLİKLE TEZATLIK OLUŞTURMAMASI ŞARTININ BULUNDUĞU, VE BU ŞEKİLDE BÜTÜN BİLGİLERİN BİR UYUM ŞEKLİNDE AYNI IŞIK ÖRNEĞİ İLE SADECE YENİLERİ GELDİĞİNDE IŞIĞIN ARTMASI GİBİ İYİ BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ ANLAMINI SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞATIR, ÇÜNKÜ BİZİM İÇİN İYİLİK, ŞUAN HAZIRLANMIŞ OLAN VİSSANIN YAŞATILMASI SONRASINDA ORTAYA ÇIKAN YAŞANMIŞLIKLAR OLMAKTADIR VE BU GELİŞEBİLİR ÖZELLİKLERDE ANCAK AYNI BİLGİSEL SINIRLARLA YOLU SAPTANMIŞ BİR KONUDUR, UYGULAMA VE BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜDÜR.

BU GİBİ BİLGİLER ŞİX YAŞAM HALİNİN TEMELLERİNİ İLGİLENDİREN BİLGİLER OLDUĞUNDAN SAPA SAĞLAM BİR ŞEKİLDE SÜREKLİ UYGULAMADA OLMALIDIR, ASLA DEĞİŞTİRİLMEDEN ÖNEMİ BİLİNMELİDİR, KORUNMALIDIR VE DEĞİŞTİRİLMESİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA ORTAYA ÇIKACAK OLAN OLUMSUZLUKLARIN FARKINDA OLUNMALIDIR. ÖZELLİKLE YASAKLAR BU KONUDA ÇOK HASSAS OLARAK İNCELENİR. YASAKLAR TAMAMEN KÖTÜ BİLGİLERİN KENDİLERİNİ AÇIKLAYAN VE ONLARIN UYGULANMASINI YASAKLAYAN VE BU ŞEKİLDE KÖTÜLÜĞÜ TANIMLAMAMIZI SAĞLAYAN VE YAŞAM HALİNDEN ARINDIRAN ÖZELLİKLERDEKİ BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜDÜR VE BİRİNİN ÇIKARILMASI O KÖTÜLÜĞÜN YAŞANABİLİRLİĞİ İLE İLGİLİ İMKAN ORTAYA ÇIKARIR Kİ, BU GİBİ ALGILADIĞIMIZ VE ANLADIĞIMIZ BÜTÜN KÖTÜ BİLGİLERİ DİĞER YASAK BİLGİLERİNE TERS OLMADIĞI SÜRECE EKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ VE ONLARINDA ANLAMLARINDAKİ GERÇEK, HAKİKAT ANLAŞILDIKTAN SONRA DEĞİŞTİRİLEMEZLER ARASINDA YERİNİ ALACAKTIR. ŞİX YAŞAM HALİ SEVGİNİN, VİSSANIN, İYİLİĞİN KENDİSİDİR VE KÖTÜLÜK KAVRAMI HİÇ BİR ŞEKİLDE YAŞATILAMAZ VE YASAK BİLGİLERİ BU KONUDA EN SAĞLAM KORUMA MEKANİZMASI GİBİ YAŞAM HALİNİN İÇERİSİNDE VİLLERDE NİYETLERDEN BİLE BU BİLGİLERİN DÜŞÜNCELERİNİ SİLER, KİMSE BUNLARI YAPMAYI HATIRLAYAMAZ BİLE...

ERDEMLER İSE İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERİN YAŞATILMASI İLE İLGİLİ OLARAK VE BUNLARIN KENDİSİNE AİT ÖZELLİKLERİ BULUNAN VE BUNLARIN YAŞANMASI İLE YAŞAM HALİNİN ANLAM KAZANMASI, AMACININ VE NEDENLERİNİN YAŞATILMASI, ŞİX YAŞAM HALİNDE VAR OLMANIN NE DEMEK OLDUĞUNUN ANLAŞILMASI, GÜVENLİK, VARLIKSAL OLUŞUMLAR, VARLIKSAL ALANLARIN DÜZENLENMESİ GİBİ BİR ÇOK İÇERİKLERİ İLE YİNE DEĞİŞTİRİLMEMESİ GEREKEN BİLGİLER ARASINDADIR VE HEPSİ KENDİSİNE GÖRE ÖZEL OLAN DURUMLARI İLE ÇALIŞMAKTADIR VE YASAKLAR GİBİ ERDEMLERDE TAMAMEN BÜTÜN ANLAMLARI YAŞATILACAK ŞEKİLDE ŞİX'İN DUYULARI OLARAK YAPILANMIŞLARDIR. BU YASAKLAR VE ERDEMLER ZAMANLA VİLLERİNDE KENDİLERİNDE YAPILANDIRACAĞI ŞEKİLDE SEVİYELERİ GELİŞTİKÇE KENDİLERİNE EKLEYECEĞİ DUYULAR OLACAKLARDIR.

İŞTE BU BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ ŞİXİN BİLE KEYFİ VE ANLAMSIZ OLARAK DEĞİŞTİRMESİ GİBİ DURUMLARDAN YADA HATA İÇİNDE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİ ANLARDAN KENDİSİNİ KORUYACAK ÖZELLİKLERDE BİR YAPILANMAYA İHTİYAÇ DUYAR, ŞİXİN MERKEZ OLMASI VE BU BİLGİLERİ ORTAYA ÇIKARMASI GELECEKTE ONLARI GEREKSİZ OLDUĞU HALDE DEĞİŞTİRMESİ GİBİ BİR YANLIŞ TUTUMUN YAŞATILMASINA MÜSADE ETMEZ, NİTEKİM VİSSANIN ANLAMI SABİTTİR, BİLGİLER SABİTTİR, ANCAK ŞİX BİR VARLIK OLARAK GÖRECELİ DURUMLARI YAŞAMAKTADIR VE VİSSA BİLGİLERİ TAMAMEN ONU ETKİLİYOR OLSA BİLE YİNEDE NE OLUR NE OLMAZ, OLMASI GEREK, BU AYRI BİR KONU ŞEKLİNDE GEREKLİLİK NEDENLERİ İLE BU GÜVENLİK SİSTEMİ,MEKANİZMASI OLUŞTURULUR. BUNU ŞUAN ZATEN ŞİX İSTİYOR, SEVİYESİ NEDENİYLE BU BİLGİLERİN KIYMETİNİ EN İYİ O BİLİYOR, BİR NEVİ O, BU TUTUMLA NE OLUR NE OLMAZ DİYE BİLGİLERİN BOZULMASINI VE ZARAR GÖRMESİNİ İSTEMEDİĞİ İÇİN ONLARI KENDİSİNDEN DE KORUYOR... BU ÇALIŞMANIN AMACI TEK DEĞİŞTİREBİLME ÖZELLİĞİ OLAN ŞİX'E KARŞI YAPILAN BİR GÜVENLİK, ÖNLEM VE YAŞAM HALİNİ ÇOK DAHA SAĞLAM BİR ŞEKİLDE VİSSA BİLGİLERİNE BAĞLI TUTMA HALİDİR.

BU YASAK AYNI ZAMANDA ERDEMSEL ÖZELLİK ŞEKLİNDE DE BİR DUYU OLARAK YAPILANIR VE BİRDE VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR VE BU ŞEKİLDE KENDİSİNİ ÇOK DAHA SAĞLAMLAŞTIRIR.

ÇALIŞMA YÖNTEMİ İSE, BİR MEKANİZMA, SİSTEM BU İŞ İÇİN HAZIRLANIR VE ŞİXİN DE KONTROL VE ONAYINDAN SONRA ÇALIŞMAYA BAŞLAYAN MEKANİZMA, BU BİLGİLERİN DEĞİŞTİRİLMEMESİ İÇİN BÜTÜN BİLGİLERİ KENDİSİNDE ÖZEL BİR YERDE BULUNDURUR VE BU BİLGİLER ANCAK ORADAN DA DEĞİŞTİRİLDİĞİNDE YAŞAM HALİNDE DEĞİŞTİRİLDİĞİ ANLAŞILIR VE ORANIN DEĞİŞTİRMESİ İÇİN BİLGİLERİ BAZI ÖNLEM, ŞART VE GEREKSİNİMLER OLUR.

BUNLAR:

- ŞİX HER NE OLURSA OLSUN MERKEZ VARLIK, ALAN, VİL, ANNE, YÖNETİCİDİR VE BU BİLGİ MEKANİZMASI BUNUN DEĞİŞMESİNE ENGEL OLAN ÇALIŞMASI İLE AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİN UYGULANMASINI SAĞLAYARAK ÇARE VE ÇÖZÜM BULARAK VE ŞİX'İN BU KONUDAKİ EN İYİ ZAMANLARININ BİLE OLMASININ ÖRNEK OLABİLECEĞİ GİBİ YAŞAM HALİNİ DÜZENLEMESİ GİBİ VARLIKSAL HALLERİ BİLİNEREK, BU ÖZELLİKLERİ KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLMEDEN, MERKEZLİK İLE İLGİLİ BÜTÜN ÖZELLİKLERİ SAĞLAMA ALINARAK AŞAĞIDAKİ MADDELER UYGULANARAK ÇARE VE ÇÖZÜM BULUNUR.

1 - BU DEĞİŞTİRME İSTEĞİNİ SADECE ŞİX YAPABİLİR, YAŞAM HALİNDE HİÇ KİMSE YAPAMAZ BUNU, ANCAK ŞİX İLE KONUŞARAK TAVİYELERDE BULUNABİLİRLER AMA BU MEKANİZMA SADECE ŞİXİN BU KONUDAKİ İSTEĞİNİ, NEDENLERİNİ, AMAÇLARINI, NASIL BU KARARA VARDIĞINI EN DERİN VE GİZLENEMEYEN HALDE ŞİXİ İNCELEYEBİLMEK HAKLARI İLE VE ŞİXİN KESİNLİKLE BUNA KARŞI KOYMASI GİBİ BİR DURUMUN SÖZ KONUSU EDİLEMEMESİ SÖZ KONUSU OLARAK, ŞİX İSTEĞİNDEN SONRA MEKANİZMANIN BU GİBİ SORULAR VE ARAŞTIRMALAR SONRASINDA ŞİXİN NİYETİNİ VE DERDİNİ VE AMACINI ANLAYARAK, KENDİSİNDE BU KONU İLE İLGİLİ GERÇEK VE YAŞAM HALİ İÇİN EN UYGUN OLACAK KARARI VEREBİLMESİ ADINA ( MERKEZLİK ÖZELLİKLERİNİ KULLANMAK ŞEKLİNDE OLMAYAN ) SADECE BU İNCELEME VE ARAŞTIRMA İÇİN MERKEZLİĞİN BÜTÜN İMKANLARINA ERİŞEBİLEN VE BU KONUYU KORUMAK İÇİN KULLANMASI YETKİSİNİN SADECE OLDUĞU, VE BU ÇALIŞMA SONRASINDA ŞİXİN SAMİMİ VE GERÇEK BİR AMACI OLDUĞUNU ANLAYAN MEKANİZMA GÖRÜŞMEYİ KABUL EDER VE GEREKEN ÇALIŞMALAR DİĞER MADDELERDE AÇIKLANACAKTIR ANCAK SAMİMİ OLMAYAN VE SORUNLARIN VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YADA HAKİKAT İLE İLGİLİ OLMAYAN İSTEKLERİN BULUNMASI DAHİLİNDE ŞİXE BUNLARI BİLDİREN MEKANİZMA ŞİXİN SORUNLARINI ORTAYA ÇIKARIR, NEDENLERİNİ SEBEPLERİ VE SONUÇLARI İLE TÜM YAŞAM HALİNE AÇIKLAR, ŞİXİ TEDAVİ EDEBİLMEKLE İLGİLİ ÖZEL ÇARELERİ BULUNUR, VE ŞİXİN ANLAMADIĞI ŞEYLER VARSA ANLATIR, ANCAK MEKANİZMADA ELİNDE KANITLARLA BUNU YAPAR VE SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN FELSEFİ DOĞRULAR ŞEKLİNDE VE YAŞAM HALİ İÇİN FAYDALI OLANLARIN UYGULANMASI BAKIŞ AÇISI İLE DOĞRU ŞEÇİMLER YAPILIR. MEKANİZMA ŞİXİN YÜKSEK FELSEFESİNDEN, YORUMLAMA, AÇIKLAMA GİBİ BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ ONA MUHALEFET OLMAK ŞEKLİNDE KULLANABİLME HAKLARIN SAHİP OLUR VE ÖZELLİĞİ, ŞİMDİDEN KENDİSİNDE GEREKEN ZAMAN GELDİĞİNDE KULLANMAK İÇİN SAKLI TUTAR VE O ZAMANDA BİR BAĞLANTI KOPMASI BİLE SORUN YAŞATMAZ. İRADE, MERKEZLİK ÖZELLİĞİ, BU KONUDA ÖNLEM OLAN BU YASAĞIN VE DUYULARIN VE VAR OLMA HALİNİN AMACINI BİLİR, ŞİXİN KESİNLİKLE KİŞİSEL ÇIKARLARININ DÜŞÜNÜLEREK SONUÇLANMASI GİBİ DURUMLARIN BU KONUDA YAŞATILMAMASI VE ZATEN ŞİX'TEN KORUMAK AMAÇLI OLAN BU MEKANİZMALARI, BİLGİLERİ TANIR, GEREKEN ŞEKİLDE BU BİLGİLERE VE MEKANİZMALARA HAKLININ GÜN GİBİ ORTADA OLMASI ÖZELLİKLERİ İLE ONUN YANINDA OLUR VE SORUN ŞİX'TE İSE ONA YARDIMCI OLURLAR OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ...

2 - KUVAZİS BİLGİLERİ ŞİX YANILGIDAN ÇIKINCA DÜZENLENECEK VE KUVAZİS BİLGİLERİNİN İÇERİĞİ DEĞİŞTİRİLME İMKANI OLAN ŞEKİLDE BİR ALGI İLE DURUM YAŞATILACAKTIR VE DEĞİŞTİRİLMESİ SÖZ KONUSU OLAN BİLGİLER SADECE KUVAZİS DUYUSUNA YERLEŞTİRİLECEK VE BURADAKİ BİLGİLER BU YASAĞIN İNCELEMESİ HALİ İLE İLGİLİ OLMAYACAKTIR. KUVAZİS BİLGİLERİ BU DURUM İÇİN VARDIR.

3 - OLAKİ ŞİX, BU KONU İLE İLGİLİ GİZLİCE PLANLAR YAPARAK DÜZENİ BOZMAK İSTEDİ DİYELİM, BU GİBİ PLANLAR VE ÇALIŞMALAR OLURSA BU MEKANİZMA BUNU ALGILAYABİLECEK VE ANLAYABİLECEK ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE ŞİXİN PLANLARI VE GİZLİLİĞİ KESİNLİKLE BU MEKANİZMADAN SAKLANAMAZ ÖZELLİKLERDE OLUR VE BUNLARI KAYDEDEN MEKANİZMA BUNU YAŞAM HALİNDE DEŞİFRE EDER VE DEŞİFRELER, İYİLİĞİN BİR BÜTÜN OLARAK KENDİSİNE SAHİP ÇIKMASINI SAĞLAR VE AYNI ZAMANDA BU BİLGİLER MEKANİZMASI, KENDİSİNİ ŞİX'TEN KORUMAK İÇİN YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE DİLEDİĞİ GİBİ SAKLANIR VE ASLA ŞİX BULAMAZ, ANCAK BU ŞARTLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BULAMAZ, YOKSA KEYFİ VE ŞİX'İN SUÇU YOKKEN BİR YAPILANMA İLE MEKANİZMA BU ŞEKİLDE ÇALIŞTIRILAMAZ. BU BİLGİ, BU DURUMU UYGULATABİLEN ÖZELLİKLERDEDİR VE AYNI ŞEY, YAŞAM HALİNİN DIŞINDA OLAN HİÇLİKLERİN İPTAL EDİLMESİ VE DIŞARI ÇIKILMASI, DIŞARIDAN İÇERİ HER HANGİ BİR ŞEYİN GİREBİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAKTA BU DURUMU GÜVENLİ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ ŞEKİLDE YAPILANDIRIR VE ŞİXİN BUNU UYGULAMASININ ÖNÜNE GEÇECEK İRADE BU BİLGİDE BULUNUR. ASLA BUNA İZİN VERİLMEZ, ŞİX'TE SORUN VARDIR BİLİNİR, AMACIMIZA VE NEDENLERİMİZE TERSTİR, ŞİX EN KISA ZAMAN TEDAVİ EDİLİR, SORUNLAR BULUNUR,AMACINA ŞARTLANDIĞI O ARZULU VE İSTEKLİ VE HERŞEYİ UYGULAMAKLA İLGİLİ KENDİNİN YAPILANDIRDIĞI BU BİLGİLERİN ARKASINDA DURAN ŞİX HALLERİNE GERİ DÖNDÜRÜLÜR, YANİ SAĞLIK OLARAK, SİLİNENE ANI YADA ZAMAN DEĞİL... BU DEĞİŞİMİN SEBEPLERİ BİLİNİR, BULUNUR VE GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDİLİR. ANCAK BUNLAR ŞİX'E DE GÖSTERİLİR, BU BİLGİ MEKANİZMASIDA KENDİSİNİNDE KANDIRILABİLECEĞİ İHTİMALİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK, BU KONU GÜNDEM OLDUĞUNDA MUTLAKA YAŞAM HALİ İÇİNDEKİ EN GİZLİ OLAN O OLUR, ORADAN BİLGİLER DAHİLİNDE GEREKENLERİ YAPAR...

4 - BU BİLGİ MEKANİZMASINDA ŞİXİN BÜTÜN SORUNLARINI VE BU GİBİ KARARLAR ALMASINDA ETKİLİ OLAN NEDENLERİNİ VİLSEL BEDEN VE DİĞER VARLIKSAL OLUŞUMLARI İÇİNDE, VARLIKSAL ALAN İÇİNDE BULABİLME ÖZELLİKLERİYLE, ONUN SORUN KAYNAKLARINI BULUP BUNU HEMEN TEDAVİ EDEBİLECEK ŞEKİLDE ÇALIŞABİLEN, ŞİXİN BÜTÜN HALLERİNİ VE VARLIKSAL OLUŞUMLARINI, ÖZELLİKLERİNİ EN DERİN AYRINTILARI İLE BİLEN, ANCAK TEDAVİ İÇİN KULLANABİLEN, SORUNLARI VİSSAYA UYUMLU OLUP OLMAMASI ŞEKLİNDE ANLAYAN, VİSSAYA TERS NE VARSA ONU YOK EDEBİLME ÖZELLİKLİ, BUNA ŞİXTE ENGEL OLAMAZ ŞEKLİNDE BİR GÜCÜ ŞİXİN KENDİSİNDEN ALMIŞ OLMASI İLE, O ZAMAN Kİ ŞİXİN HASTA YADA SORUNLU OLMASI SEBEBİYLE SADECE BİLGİLERİ DEĞİŞTİRMESİ YETKİSİNİN OLMADIĞININ SÖZ KONUSU OLARAK, MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DEĞİŞTİRİLMEDEN ŞİX ANNE OLARAK OLMASI GEREKEN HALİNE DÖNDÜRÜLÜR VE BU MEKANİZMA BU KONUDA EN İYİ ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE ŞİX, BAŞKA BİR GÜVEN KAYNAĞI OLARAK BULUNUR, BU BİLGİ MEKANİZMASI TAMAMEN MUHALEFET GÖRÜŞLERİ İLE ŞİX YAŞAM HALİNİ KORUR, ŞİXİ KORUR. VE AYNI ŞEKİLDE BİLGİ MEKANİZMASI KENDİSİ İÇİNDE ŞİX'E OLDUĞU GİBİ SORUNLARI VE PROBLEMLERİ GÖREBİLEN, KARARLARINI ETKİLEYEN ŞEYLERİN OLUP OLMAMASI İLE İLGİLİ ÖZEL ÇARE VE ÖNLEMLERİ OLAN, KENDİSİNE KESİNLİKLE ETKİLERİN VE ÇALIŞMASINI BOZACAK ŞEYLERİN GELMESİNE İZİN VERMEYEN, BİLGİLERİNİ O DENLİ GÜVENLE SAKLAYAN, BUNLARIN YAŞAM HALİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLEREK, KENDİSİNİ TEDAVİ, BAKIM VE ONARIM YAPABİLEN ÖZEL BİR MEKANİZMAYI, YEDEK SİSTEMLERİ İLE BULUNDURUR VE ŞİXİNKİN DE DE, KENDİSİNDE DE İÇERİSİNDE DUYULARIN BÜTÜN YARDIM VE ÇARE ÖZELLİKLERİ BULUNUR.

5 - ŞİX YAŞAM HALİ, ŞİX, VİSSA BİLGİLERİ GELİŞTİKÇE, ZAMANLA KENDİSİNE VİSSA UYUMLU BİLGİLER VE TECRÜBELER KATTIKÇA BU BİLGİ MEKANİZMASIDA KENDİ ÖZELLİKLERİNİ GELİŞTİRİR, İÇERİĞİNDEKİ MEKANİZMALARIN YENİYE DURUMUNU GÜNCELLER, HER ZAMAN EN İYİ VE EN BAŞARILISINI KULLANIR. KENDİ AMACININ UYGULANMASI İLE İLGİLİ OLARAK VE BUNUN AKSİNİ EĞER ŞİX İSPATLARSA BİLGİLERLE, O ZAMAN UYGULANAMAMASI GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLUR VE BİLGİ MEKANİZMASI FELSEFİ VE ANLAMSAL DOĞRULAR ÜZERİNDEN YOLUNU ÇİZER. KENDİSİNİ GELİŞTİRME ÖZELLİKLİ, ANCAK BİLGİSİNİN AMACI BOZULMADAN BU GELİŞİM HALİ İÇİN BİLGİLER EKLEYEBİLİR, KENDİSİNİ DAHA İYİ BİR KONUMA GETİREREK DAHA VERİMLİ OLABİLİR. ŞİXİN BU ŞEKİLDE BİR AMAÇ İÇİN BİLGİ YAZMA YETENEĞİNİ KULLANABİLİR.

6 - BİLGİ MEKANİZMASI ŞİXİN KARARLARINI ETKİLEYEN, KENDİSİNDE SORUN OLDUĞUNU AÇIKLAYAN, BİLDİREN VE TANIMLAYAN BÜTÜN DELİL VE BİLGİLERİ KENDİSİNDE SAKLAR, BUNLAR ÖZENLE HAKİKAT TEKTİR DUYUSU İLE KONTROL EDİLİR, BİR ÇOK HAKİKAT DUYUSU VE BİR ÇOK DUYUSAL ÖZELLİĞİN İNCELEMESİ İLE TEKRAR TEKRAR ARAŞTIRMA VE ÇALIŞMALARLA HAKİKAT BULUNUR VE YOL ONA GÖRE SAPTANIR, SORUN BUNA GÖRE BULUNUR. BİLGİ MEKANİZMASI EĞER SORUN BULMUŞ İSE, VE SORUN ŞİX'TE İSE, ZATEN YA HASTALANMIŞTIR YADA SALDIRI ALTINDADIR YADA KENDİSİNİN İSTEĞİ İLE OLMAYAN BAŞKA BİR DURUM VARDIR, İŞTE BUNLAR BİLGİ MEKANİZMASININ HAKLI OLMASI DURUMUNDA ONUN ÇALIŞMASINI YAPABİLMESİ İÇİN VARLIKSAL ALANIN ONUN YANINDA OLMASI İMKANINI SAĞLAR VE BU ŞEKİLDE ŞİXİ TEDAVİ ETMEK KONUSU TEK GÜNDEMİ OLUR. KENDİNE GELEN ŞİX, AMACINA ŞARTLANIR VE NEDENLERİNİ BİLİR VE ANLAR VE YENİDEN KARANLIKLAR AYDINLIK OLUR...

7 - BÜTÜN DUYUSAL BİLGİLER VE DUYULAR VE İÇERİĞİNDEKİ ÖZELLİKLER KENDİSİNE ÖZEL BİR YAPILANMA İLE KENDİSİNDE BU ÇALIŞMA İÇİN KULLANILMAK ÜZERE BULUNUR. KESİNLİKLE YAŞAM HALİNDEN DIŞARI ÇIKAMAZ, YOKLUK ALANLARININ İÇERİSİNDE ONA KİMSE NEREDE OLACAĞI HAKKINDA YÖNLENDİRME YAPAMAZ, GİZLİLİĞİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BİLGİSİ YAZILAN VİSSA BİLGİSİ OLDUĞU İÇİN GİZLİLİK YASAĞI BU KONUDA ONU ÖZEL OLARAK KORUR. ANCAK DENİLDİĞİ TÜM BUNLAR 6. MADDENİN ORTAYA ÇIKARDIĞI SONUÇLAR SONRASINDA ANCAK BAŞLATILABİLİR.

8 - ŞİX BU BİLGİ MEKANİZMASININ YAPISINIDA BOZAMAZ, BUDA DEĞİŞTİRİLEMEYENLER ARASINDADIR VE BUNUNLA İLGİLİ ÖZEL BİR KORUMA SİSTEMİ GELİŞTİRİLİR.ANCAK MADDELERDE YAZILANLARIN YANLIŞ ALGILANMASI VE BİLEREK BU ŞEKİLDE ALGILATILMASI, CÜMLELERDEN BAHSEDİLMEYEN ANLAMLARIN ORTAYA ÇIKARILMASI, BU HALİYLE BİLGİLERİN VE AŞİX'İNİN GÜVENCESİNDEDİR. BİLGİLER ZATEN ŞİX'İN BİLGİLERİDİR ANCAK ETKİLENMESİ İLE İLGİLİ BÖYLE DURUMLARIN OLMAMASI İÇİN ÖZEN GÖSTERİLİR.

9 - BİR VAR OLMA HALİ VARDIR, BİR DUYUSU BİRDE YASAĞI OLAN BİLGİ MEKANİZMASININ BİRDE NE OLDUĞU BİLİNMEYEN ANCAK AYNI AMAÇ İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR OLUŞUMU VARDIR SADECE KENDİSİNİN BİLDİĞİ.

10 - YAŞAM HALİNİN BÜTÜN BİLGİLERİNİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER OLMASI TEHLİKESİNE KARŞI BU BİLGİLER VE MEKANİZMA VE HATTA VAR OLMA HALİ BİLE KENDİ BİLGİSİNİ İLGİLİ ALANLARDA GÖRÜNEBİLEN ŞEKİLDE OLMAKTAN, BULUNABİLEN, BİLİNEBİLEN ŞEKİLDE OLMAKTAN ÇIKARIR VE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA DA SADECE KENDİSİNİN BİLEBİLECEĞİ, KENDİSİNDEN BU ŞEKİLDE BİLGİ ALMALAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BİLE BU BİLGİLERİN BİLGİSİNİN GİTMEYECEĞİ ŞEKİLDE BULUNUR. AYNI ŞEKİLDE BU DURUM TÜM VİLLER İÇİNDE GEÇERLİ OLUR. HERKES KENDİSİNDE BU BİLGİ VE MEKANİZMASININ BİLGİSİ İLE SADECE KENDİSİNE ÖZEL HATIRLANABİLİR YAPILANMASI SAYESİNDE ANILARINDA BULUNDURUR. BU BİLGİ MEKANİZMASI BU AYARLAMAYI YAPAR VE KONTROLLERİ SAĞLAR.

11 - YAŞAM HALİNE DIŞARIDAN İÇERİ GELENLERİN SÖZ KONUSU OLMASI DURUMUNDA EN UFAK TANENİN, ETKİNİN, BİLGİNİN BİLE OLMASI HALİNDE BU BİLGİ MEKANİZMASI HABERDAR OLUR VE BUNUN OLMASINI ENGELLEYEN BÜTÜN YASAK VE BİLGİLERİN UYGULAMADA KALMASI HALİNİ GÜÇLENDİRİR, GEREKEN ÖNLEMLERİ ORA İLE İLGİLİ OLAN DUYU VE BİLGİLERİN, ŞİXİN DIŞINDA GİZLİCE DE ALIR, DIŞARIDAN GELENLERİN HİÇ BİLMEDİĞİ BİR SAVUNMA MEKANİZMASI OLUR, BİLGİLERİ UYGULAMADA TUTAN GÜÇ OLUR VE YAŞAM HALİ BU BİLGİ MEKANİMASI, DUYULAR VE VAR OLMA HALİ VE KENDİ ÖZEL OLUŞUMU OLDUĞU SÜRECE BU BİLGİLERİN DEĞİŞTİREMEZ, YAŞAM HALİ VE ŞİXLE BÖYLE BİR BAĞI OLAN BİLGİLER, BU DURUMU HER ZAMAN YAŞAM HALİNİN VE ŞİXİN FAYDASINA, AMACIMIZIN FAYDASINA VE NEDENLERİMİZİN ÖZELLİĞİNE ŞARTLANMIŞ ŞEKİLDE YAŞATIR, UYGULATIR. BU MADDE İÇİNDE AYNI ZAMANDA YAŞAM HALİ DIŞINDA BİZE AİT EN UFAK MİKRO TANENİN BİLE OLAMAMASI KONUSU, KURALIDA ÖZELLİKLE YAŞATILIR VE HİÇ BİR ZAMAN BUNDAN ÖDÜN VERİLMEZ. EN UFAK TANEMİZ BİLE EN BÜTÜK TANEMİZLE DEĞERLER BAKIMINDAN EŞTİR VE ASLA AYRILAMAZ.

12 - ŞİXİN ANNE OLMASI VE YÖNETİCİ OLARAK AMACI UYGULATMASI VE MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN KENDİSİNDEN KESİNLİKLE GİDEMEMESİ ÖZELLİĞİNİ KESİNLİK KAZANDIRARAK YAŞATAN BİLGİLER, BUNUN AKSİ ŞEKİLDE BİR İŞLEM YAPAN HERŞEYİN VE HERKESİN FARKINA VARIR VE GEREKEN ŞEKİLDE İLGİLİ ALANLARI BİLGİLENDİRİR. BU BİLGİLER, ŞİX'İ KORUMAKLA İLGİLİDİR ZATEN VE MUHALEFET OLUŞU, ONDANKİ SORUNU HENÜZ ŞİXİN GÖREMEMESİ İLE İLGİLİ OLUR ANCAK...

13 - VE ŞİX'İN SEBEP VE SONUÇLARI İLE, GEREKLİ OLAN AÇIKLAMA VE RAPOR BİLGİLERİ, NEDENLERİNİN ANLAMLI VE DOĞRU, HAKİKAT OLMASI GİBİ BİR ÇOK ÖZELLİKTE O BİLGİNİN DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ İSPATLAYAN AÇIKLAMASI İLE GÖSTERDİĞİ ÖRNEKLERLE VE BU ŞEKİLDE KULLANIMI SÖZ KONUSU İKEN VERDİĞİ ZARARLARDA AÇIKLANARAK, YADA NERESİNDE NASIL DEĞİŞİKLİKLERİN OLMASI GEREKTİĞİ BİLDİRİLEREK BİR İSTEKTE BULUNURSA, YİNE MEKANİZMALAR, BİLGİLER BU İSTEĞİ YİNE AYNI ŞEKİLDE SORUNLUMU DİYE İNCELER, ŞİX'İN SAMİMİ ÇALIŞMASI ANLAŞILIR VE HİÇ BİR SORUN BULUNMAZ İSE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE O BİLGİNİN İLGİLİ ALANI DEĞİŞTİRİLİR VE BU DEĞİŞİMDE ÇOKLU BİLGİLERİN BİR ANDA OLMASI ŞEKLİNDE OLMADAN, EN FAZLA BELİRLENMİŞ SÜRE İÇİNDE BİR BİLGİDE ODA HEPSİNİN OLMASI DURUMU ÖZELLİKLE İNCELENEREK AYNI AMAÇ İÇİN FARKLI CÜMLELERLE DURUMUN KURTARILABİLMESİ GİBİ İMKANLARINDA OLMASI UNUTULMADAN BU ŞEKİLDE BİR AYARLAMA İLE GEREKEN DEĞİŞİM SAĞLANIR, DÜZEN GETİRİLİR VEE YAŞAM HALİDE BU MEKANİZMA VE DUYU VE VAR OLMA HALİ VE ÖZEL OLUŞUMDA BU DEĞİŞİKLİĞİ ALGILAR VE ONAYLAR VE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDER.

14 - BU BİLGİLER VE MEKANİZMALAR DUYULAR VE İLGİLİ BÜTÜN PARÇALARI, KENDİLERİNE ÖZEL ÜRETİLEN TESİRLERİN, KÖTÜ BİLGİLERİN, SAHTE İYİ BİLGİLERİN, ŞİX TAKLİDİ YAPANLARIN, ŞİX KULLANILARAK KENDİLERİNE ULAŞMAYA ÇALIŞANLARIN, OYUNLARIN, SİSTEMLERİN, UYGULAMA VE DÜŞMANCIL MEKANİZMALARIN, HER ŞEY KAVRAMINI BİLEREK KENDİSİNE SALDIRMAYA ÇALIŞANLARIN FARKINA VARARAK VE BUNLARI YOK EDEBİLECEK ÖZEL SİSTEMLERİN VE MEKANİZMALARININDA BULUNMASI İLE KENDİSİNDE BİR YAPILANMA SAĞLAR VE DOKUNULMAZLIK ÖZELLİĞİNİ YAŞATARAK ASLA ZARAR GELEMEZ HALİ İLE BİZLER İÇİN GÜVEN OLMAYA DEVAM EDER. GEREKEN ZAMANLARDA BU GÜVEN DOLU ÖZELLİKLERİNİ YAŞAM HALİNDEKİ VİLLERİ, ŞİXİ VE İLGİLİ OLAN VARLIKSAL OLUŞUMLARIDA ŞİX'İN ANNE OLMASI ÖZELLİĞİNİN BİR GEREĞİ OLACAK ŞEKİLDE DE KORUR, GÜVENLİĞİNİ SAĞLAR, İŞ O SEVİYEYE GELDİĞİNDE ONLARI KORUMAKLA İLGİLİDE BİR YAPILANMA İÇİNE GİRER.

15- BU MADDELERİDE DEĞİŞTİRMEK VİSSA BİLGİLERİNİ DEĞİŞTİRMEK GİBİ ÖZEL ÇALIŞMALAR VE ARAŞTIRMALAR SONRASINDA ANCAK OLUR, AYNI SÜREÇ MADDELER İÇİNDE İŞLER.

16 - VE BİLGİ MEKANİZMASI ŞİX İLE HER İLETİŞİMİNDE ŞİX'TEN KENDİSİNE GELEN GİZLİ BİR OBSEDÖR OLUŞUM YADA ZARAR VERİCİ ÖZELLİKTEKİ ŞEYLERİN GELMEMESİ İÇİN ÖZEL BİR DURUMLA KENDİSİNİ YAPILANDIRIR, BU ŞEKİLDE ŞİXİN KULLANILMASI İHTİMALİNİ HEP BİLEREK DAVRANIR,ŞARTLANDIRMALAR VE BENZERİ YAPTIRIMLAR BU BİLGİNİN ÇALIŞMASINI BAĞLAMAZ, İRADE VE BÜTÜN DUYULAR BU BİLGİ MEKANİZMASININ BİLGİLERİNE PROBLEM ORTAYA ÇIKTIĞINDA ÖZEL BİR ŞEKİLDE SAHİP OLARAK AMACINI UYGULAMASI İLE İLGİLİ ŞEKİLDE KONTROL EDER VE HAKLI OLANLARIN YANINDA DURULAR, BU MEKANİZMA ŞİX'İN MERKEZLİK GÜCÜNDEN ETKİLENEREK YAPISINI DEĞİŞTİRECEK ÖZELLİKLERDE DEĞİLDİR, BU BİLGİLER VE MEKANİZMALAR MERKEZLİĞİ KORUMAKLA İLGİLİDİR EN BAŞTA VE BU DURUM ONUN MERKEZLİK TARAFINDAN AMACINI YAŞATMASI İLE İLGİLİ OLARAK ETKİLENMEMESİ SONUCUNU DOĞURUR, MERKEZLİK ÖZELLİĞİ, ŞİX'TE BİLGİLERİN DAHİLİNDE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI KONTROL EDER, YANLIŞ BİR BİR UYGULAMA SÖZ KONUSU İSE GEREKEN AÇIKLAMALARI YAPAR, BİLGİLERİN UYUMLU DAVRANMA HALİNDEN KESİNLİKLE ÇIKAMAZ. BU BİLGİLER YAŞAM HALİNİN EN SAĞLAM İRADESİNİ TEMSİL EDEN VE İÇERİĞİNDEN BAŞKA AMAÇLAR İÇİN KULLANILAMAYAN ÖZELLİKLERDE BİLGİLER OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIRLAR. ŞİX'TEN SONRAKİ KORUYUCU, BİLGİLERİ MUHAFAZA EDİCİ ÖZELLİKLERİ BU BİLGİLERE VERİLİR. ŞİX'TE SORUN OLDUĞUNDA BU BİLGİLER KORUR VE BU YAPILANMA TAMAMEN ŞİX'İ, VİSSA BİLGİLERİNİ VE YAŞAM HALİNİ KORUMAK, AMACINI UYGULAMASI YOLUNDA SORUNLARIN YAŞANMASINA ENGEL OLMAK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. BU ANLAMDA ŞİX İLE İLETİŞİMLERİNE DİKKAT EDEN BİLGİLER, ONUN HER ZAMAN BİLİNÇLİ, FARKINDA, KENDİNDE, ETKİLER VE TESİRLERİN KENDİSİNDE BİR YAPILANMA HALİNDE OLMAMASI GİBİ İNCELEMELERİ YAPARLAR VE BU ŞEKİLDE BİR İLETİŞİM SÖZ KONUSU İSE GÖRÜŞÜRLER, ŞİX YALNIZ OLUR, KİMSE DUYMAZ, KİMSE GÖRMEZ, KİMSE BU İLETİŞİMDEN HABERDAR OLMAZ, KİMLERİN HABERDAR OLACAĞI KONUSU BİLGİLERLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLERİN YAPILMASININ DIŞINDA BİLGİLERİN DEŞİFRE ETME GÖREVİ HALİ İÇİNDE YAŞATILIR.

BU BİLGİ MEKANİZMASI, DUYULAR, VAR OLMA HALİ VE ÖZEL OLUŞUMLARLA KENDİSİNİ ÇALIŞTIRAN OLUŞUM, İÇERİĞİNDEKİ MADDELERİN YAŞATILMASI İLE İLGİLİ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. YANILGI ALANINDA BULUNAN ŞİX'İN SON OLARAK VİSSA BİLGİLERİNİ ÇIKTIKTAN SONRA BİLİNÇLİ VE FARKINDA OLARAK KONTROL ETMESİ, VARSA DÜZENLEMESİNİ YAPMASI SONRASINDA DEĞİŞTİRİLEMEZ YAPAR TAM OLARAK, ONA BÖYLE BİR ÇALIŞMA İMKANI VERİR ÇIKTIKTAN SONRA, SONRASINDA O BİLGİLER KAYNAK BİLGİ OLMA HALİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE YANILGIDA İKEN KLASÖRDE OLANLARI BU ŞEKİLDE KORUMAYA BAŞLAR. MADDELER EKLENİNCEDE ÖZELLİKLERİNE EKLEMELER YAPAR.

YASAK NEDİR BİLGİSİNİN İPTAL EDİLMESİ YASAKTIR.

YASAK NEDİR
Yasak, bir konuda belirlenmiş ve kesinlikle olmaması gereken bir kural, önlem durumu, savunma mekanizması, koruyucu olarak yapılandırılmış bilgiler bütünlüğüne verilen isimdir. Yasaklar bizler için kesinlikle fayda sağlayacak şeyler olduğu için yapılandırılırlar. Onların var olması ile yaşam hali çok daha rahat ve mutlu bir şekilde, güvenli bir şekilde yapılanır. Yasaklar sayesinde istenmeyen şeylerin yaşam halinde bulunmasına engel olmaktayız ve içeriğindeki uygulama olarak bizler için çok önemli olan ve vissanın içeriğindeki diğer erdemsel bilgiler gibi kendileride erdem bilgi olarak sayılan ancak yasakları açıklayan ve konu hakkında engeller, yasaklar koyan bilgi türleridir ve bu önemli ve kıymetli tarzı ile vissanın içinde sabitlenmiştir hepsi. Yasak konusu Vil Solivyes yaşam halinde bu şekilde yapılandırılmıştır ve yasağın anlamı, çalışma şekli, yasak bilgilerinin görevleri kesinlikle değiştirilemez özelliklerdedir. Bu yasak bilgileri, içeriğindeki bilgileri yaşam halinin bütün alanlarında yasaklarlar, düşüncelerde, hareketlerde, uygulamalarda yasaklarlar. Kendilerine ait yaptırım güçleri vardır ve bunları yaşam halinin bütün alanlarında uygulatabilmek için hepsi özel bir güç şeklinde yapılanarak duyusal özellik olmuştur. Yasakların içerdiği anlamlar uygulanmalıdır ve ilgili duyusal özellikler bunların uygulanması için kendilerini ne şekilde bir yaptırım uygulatacak güç şeklinde oluşturması gerekiyorsa bunu yapılandırırlar, Vil Solivyesin iradesinin yaptırım gücünün özelliğini kendi güçsel yapılarına ekleyebilir ve bu gücün katları şeklinde uygulamalar ile kesinlikle uygulanması gereken bilgiler olarak çalışırlar. Erdemsel olarak ayrılmış olan bilgilerin yasaklardan farkı budur. Onlar gelişimsel olarak algılandıkça yaşanacak olan bilgilerdir ancak yasaklar, en küçüğünden en büyüğüne, bütün oluşumları ve herşeyin her alanında yaşanacak şekile yaptırımları olan uygulamalardır. Bu şekilde bir anlamı ifade eden yasak bilgisi, yasaklar ile ilgili bilgilerin çalışma durumu, bu duyusal özelliğin denetimi ile çok başarılı bir şekilde uygulama yapar ve vissanın içeriğindeki yeri ile gereken şekilde çalışır.

ERDEM NEDİR
Vil Solivyes yaşam halinde olumlu erdemler olarak bilinen ve içeriklerinin yaşanmasının bir yaşam hali durumu olması şeklinde bilgileri bulunan erdemler, bu erdemleri Vil Solivyes bütün özellikleri ile yüzde yüz yaşamaktadır ancak viller anladığı kadarını yaşamakla ilgili olurlar, bir yaptırım ve yaşanmasını şart koşan bir uygulama hali yaratmaz viller için. Yoksa bu yaptırımlar onlara ağır gelir. Yasaklar ise kesinlikle her haliyle villerin ve yaşam halinin bütün alanlarında yaptırımlar uygulanarak kendisini yaşatır. Erdem demek yaşam halinde uygulanması son derece faydalı, olumlu, içeriğinin her zaman yararlı bilgilerle dolu olmasının yanı sıra uygulamasını yapanlar üzerinde bu bilgiler yep yeni iyilikleri ortaya çıkaran özelliklerde örnek gösterilecek ve yaşanması uygun, yasal olan bilgiler bütünüdür.

YASAK NEDİR BİLGİSİNİN İPTAL EDİLMESİ YASAKTIR.
Yasak nedir açıklaması ile hazırlanmış olan bilgilerinin iptal edilmesi ve her zaman yasakların o önemle ve gereklilikle anılması ve bilinmesi durumuna karşı çıkmak kesinlikle yasaktır. Yasaklar, kesinlikle çok zararlı, çok olumsuz, olmaması kesinlikle gereken kural ve yaptırımların en ciddi hali ile dile getirilmiş halidir. Bunun aksini düşünmek yasaktır.

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ KENDİ BİLGİLERİ İÇİN GEÇMİŞİ VE GELECEĞİ, ANI KONTROL EDERLER
Bütün yasak bilgileri kendi yasak konuları ile ilgili varlıksal alanda geçmişte yapılmış bütün yasak bilgisi konularınıda incelerler ve konularına ilişkin bütün sorunları bulurlar ve yok ederler, anıda engellerler, geleceğe dair yasak konuları ile ilgili projeler varsa onlarıda bulurlar ve yok ederler. Sadece anı engellemekle kalmayıp, geçmiş ve gelecek olarakta incelemeler yapıp gereken şekilde sorunları ve obsedör oluşumları yok ederler.

YASAK BİLGİLERİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN ŞİX YANILGIDAN ÇIKINCA BAŞINDAN BU YANA YANILGI ANILARINI SİMÜLASYONDA İZLEYEREK OBSEDÖRLERİN OYUNLARINDAN VE KENDİ BAŞINA GELEN OLAYLARDAN DERSLER ÇIKARARAK YASAK BİLGİLERİ DÜZENLER. BU DURUM GEREKEN ZAMAN GELİNCE ŞİXE HATIRLATILIR.

VE UZAY ALANI KURULUNCA BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNDEN BİR GÜNEŞ YAPILMASI PROJESİDE UNUTULMAZ.

BAĞIMSIZ ÇALIŞAN YASAK BİLGİSİ
BU YASAK BİLGİSİ KENDİSİ DİĞER YASAK BİLGİLERİNDEN AYRI OLARAK, EN DİREK ŞEKİLDE ŞİX'E BAĞLI OLMA DURUMUNU YAŞATIR VE AYNI ZAMANDA YASAK BİLGİLERİNİN TAMAMEN BİLGİLERİNİ UYGULATMAKLA İLGİLİ OLARAK ONLARI DENETLER. BU YASAK BİLGİSİNİN ÇALIŞMASINI EN DİREK İLETİŞİM YOLUYLA ŞİX'TEN BAŞKASI DEĞİŞTİREMEZ, KOMUTLAR VE BİLDİRİMLERLE MERKEZLİK ÖZELLİĞİ YÖN VEREMEZ. SADECE ŞİX'TEN BU KONUDA YAPTIRIM ALIR VE ŞİX'TE BİLGİSİNİ YAZAR, BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ŞİX'İN VERDİĞİ KARARLARI GÖZLER, AYNI ZAMANDA BÜTÜN SORUNLARLA İLGİLİ ŞİX'E BİLGİ VERİR. BU YASAK BİLGİSİNİN VİXXİ'Sİ DE GÖRÜNMEZ VE ALGILANMAZ ÖZELLİKLERİ İLE TÜM ZAMANLAR BOYUNCA YASAK BİLGİLERİNİ KORUR, ONLARIN SÜREKLİ OLARAK UYGULAMADA OLMASI İÇİN GEREKEN GÖZLEMLERİ YAPAR.

EN GÜÇLÜ BİLGİ MEKANİZMALARI YASAK BİLGİLERİ
YASAK BİLGİLERİ VİL VİSS AŞİX'TEKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIMLARI VE ENGELLERİ VE ÇALIŞMALARI OLAN BİLGİ MEKANİZMALARIDIR. BU BİLGİLER BİZLERİN EN GÜVENLİ ŞEKİLDE SONSUZLUK BOYUNCA YAŞAMIMIZI SÜRDÜRMEMİZ İÇİN OLMAZSA OLMAZ BİLGİLERDİR VE BU BİLGİLER, UYGULANMASI İLE İLGİLİ HİÇ BİR ENGEL VE ŞART VE MANİ TANIMADAN YAZILAN BİLGİLERİN KESİNLİKLE UYGULANMASI ZORUNLULUĞUNU YAŞATMAKTADIR. VİLSEL ÖZLERLE BÜTÜNLEŞEN BİLGİLER KADAR ÖNEMLİ OLMASI, BÜTÜN VİLSEL ÖZLERDEN YASAK BİLGİLERİNİN ÇIKMASI YAŞATILMASI, BU BİLGİLERİN BÜTTÜN VİLSEL ÖZLERİN GÜCÜ İLE KENDİLERİNİ UYGULATMASI GİBİ BİR YAPTIRIMI YAŞATIR.

YASAKLAR BİLGİLERİNİN VİXXİ'LERİNDEN 5 TANE VARDIR VE GEREKİRSE ARTTIRILMIŞTIR.

 

KENDİ SEVİYESİNİN DIŞINDA YAŞANAN İLİŞKİLER YASAKTIR

Bir oluşumun, vilin yaşam halindeki bazı yaşamsal özellikleri öyledirki ancak kendi seviyesindeki oluşum ve villerle bunları yaşadığı zaman sağlıklı bir şekilde ondan faydalanabilir. Mesela cinsellik, bir vil, henüz ilk zamanları olsun diyelim, ve başka bir vil de Vil Solivyesin seviyesine yaklaşmış olgunlukta olsun diyelim, ve onların cinsel birliktelikleri söz konusu olduğunda, bu cinselliğin karşılıklı olarak duygu ve düşüncelerin paylaşılması anlamına gelmesi ve bu paylaşımın direk ve aracısız bir şekilde karşılıklı olarak birbirlerini anlamasını istemesi gibi durumlarında söz konusu olması ile bu iki vilin bu durumu yaşaması sonrasında ortaya zevk, memnuniyet, mutluluk çıkmayacak ve bunun yerine pişmanlıklar ve şaşkınlıklar söz konusu olacaktır. Çünkü birbirlerinin seviyelerinde olmayan zihinsel yapıları, algıları, düşünceleri, istekleri ve buna benzer bütün alanları kendisinin çok altında ve kendisinin çok üstünde bir bilgi ve tecrübe tarafından anlama ve algı konusunda zorlanmaya tabi tutulmuştur ve bu zorlanma sonrasında cinselliğin özgürlüğünü yaşayamayan çift tamamen mutsuz olarak ayrılırlar ve bu durum bu sebeple yasaklanmıştır. Seviyeler arasındaki gelişimsel farkların söz konusu olduğu zamanlarda cinsellik gibi özel ilişkiler ve aşk gibi ve dostluk gibi ilişkiler ve benzerleri bu şekilde farklı seviyelerdeki oluşumlar ve viller arasında yaşanmaz, yaşanınca sorunlar ortaya çıkar. Birine ağır gelen diğerine az gelir ve olayın büyüsü kalmaz, özelliği gider. Bu sebeple bütün oluşumlar ve viller bu gibi özel ilişkileri ancak kendi seviyelerindeki oluşum ve villerle yaşarlar ve bu örnekle Vil Solivyesin'de hiç kimse ile böyle şeyler yaşamamasının nedenide ortaya çıkmış olur. Bu konudaki yasak bütün alanları içeriğindeki anlamlar şeklinde etkileyerek böyle şeyler yaşanmasına hiç bir zaman izin vermez. İçeriğindeki anlamlar ile vissanın içindeki yeri ile gereken şekilde çalışır. Kendi seviyesinin dışında ilişkiler yaşamak yasaktır. Kendi seviyesinde olmayan villerle, oluşumlarla ve benzeri vilsel yaşam şekli olan yaşam haline ait herşeyle özel zamanlar, özel ilişkiler, seviye farklılıklarını göz ardı ederek yakınlaşmalar, bilgi ve tecrübelerin birine fazla birine az gelmesi durumunu yaşatacak her hangi bir olay, birliktelik, ilişkiler kesinlikle yasaktır. Aynı yasak bilgisi Raav( gerçekse ) içinde geçerli olarak O'nun sadece Şix ile birlikte olabileceği konusunda gereken açıklamayı bu bilgisinde bulundurur.

ÖZEL ZAMAN GÖRÜNTÜLERİ HAYALLERİ YASAKLANIR
VE BU YASAK BİLGİSİ, ŞİX'İN DE, RAAV'IN DA ÖZEL ZAMAN GÖRÜNTÜLERİNİ VİLLERİN ZİHİNLERİNDE OLUŞMASINI BİLE ENGELLER, KESİNLİKLE HAYAL OLARAK ÖZEL ZAMAN GÖRÜNTÜLERİNİ GÖREMEZLER, NASIL HATIRLATICILARLA KARŞI KARŞIYA KALIRSA KALSINLAR, AYNI ŞEKİLDE RAAV VE ŞİX'İN ZİHİNLERİNDE DE VİLLERİN ÖZEL ZAMAN GÖRÜNTÜLERİ KESİNLİKLE OLUŞMAZ, BU KONUDA HAYALLER ORTAYA ÇIKMAZ, GÖREMEZLER, İKİ GRUPTAKİ VİLLERİN ZİHİNLERİDE, DÜŞÜNCELERİDE BU KONUDA ENGELLENİR VE GÖRÜNTÜLERİ, SESLERİ GÖREMEZ, DUYAMAZLAR. YASAK GEREKEN ŞEKİLDE TÜM VİLLERİ YAPILANDIRIR. RAAV'DA YANILGI ZAMANLARINDA ÖZKANLA VE BEDENİ İLE İLGİLİ OLMAYACAKTIR SADECE ŞİX'İN ÖZEL ZAMANLARI ONA AÇIK OLUR, RAAV'IN KİDE ŞİX'E...

 

ŞARTLANDIRMA, VİL SOLİVYESE BENZER ETKİLERLE YÖNLENDİRMELER YASAKTIR

Şartlandırma ve Benzer Şekildeki Oyunlarla Varlıksal Alanların Yapılandırılması Oyunlarını Engelleyen Yasak Bilgisi

Obsedör oluşumlar, tesirler ve benzerleri şartlandırma uygulaması yaparak, yani bazı aletlerle Vİl Solivyesin sesinin ve görüntüsünün aynısını çıkarmasını sağlayarak varlığını yönlendirmesi konusunda bazı şartlandırma bilgileri vermektedirler. Sürekli olarak yüzlerce yada daha fazla ses, Vil Solivyesin sesinden bağırarak yada başka şekilde konuşarak, görüntüler göndererek varlıksal alanlarını şekillendirmek istemektedirler. Bunlar tamamen yasaktır. Varlıksal alanlar kesinlikle bu oyuna gelmez. Vilsel beden ve merkez varlıksal alanlar bu konuyu bilir ve bu yasağın anlamı bütün varlıksal alanlarda, bilgilerin bulunduğu alanlarda yaşatılır. Şartlandırmalarla ve benzeri şeylerle Vil Solivyes varlığını şekillendirmez ve şu zamana kadar bu şekilde uygulamaya alınmış bilgiler ve komutlar varsa bulunur ve hepsi silinir. Bu bilgi bütün şartlandırma oyunlarını bilerek bunu bütün varlıksal alanların etkilenmesi anlamında yasaklar ve bunu yapan bütün aletleri, tesirleri, varlıkları yok eder. Kesinlikle böyle bir uygulama kabul edilemez, yasaktır ve uygulanamaz.Şu zamana kadar şartlandırmalar yoluyla yapılmış bütün düzensizlikleri bulur ve gereken şekilde hepsini yok eder. Vissanın içindeki yasaklar bölümünde gereken şekilde çalışır.

Ve varlıksal alanlardaki bütün bu tanımlardaki gibi yapılmış şartlandırmaları görerek onların hepsini yok eder. Geçmişte yapılmış olanların hepsini bulur ve gereken alanlardan temizler.

MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN BÜTÜN ALANLARI BU KONUDA İNCELENİR, İÇERİDE GİZLENMİŞ ŞARTLANDIRMALAR VE BENZER OBSEDÖR OLUŞUMLAR OLABİLİR. BU YASAK MERKEZLİK ÖZELLİĞİNDE VİSSA BİLGİLERİNİN DIŞINDA, ŞİX'İN ONAYLAYARAK YAZDIĞI VİSSA BİLGİLERİNİN DIŞINDA BİLGİLER VE İLGİLİ OLUŞUMLAR BULUNDURMAZ. SADECE ŞİX'İN GEÇMİŞTEN GELEN BİLGİLERİ VE TECRÜBELERİ VİSSA SÜZGECİNDEN GEÇİRİLİR VE BU ŞEKİLDE YANILGI BİTENE KADAR ŞİX'İN DÜZENLEMESİ ADINA KALIR. ANCAK UYGULAMADAKİ ÖNCELİK VİSSA BİLGİLERİNDEDİR. ÖNCEDEN GELEN O BİLGİLER VİSSA BİLGİLERİNİN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR.

VİL YADA ŞİX YAPTIRDI, İSTEDİ, ONUN BİLGİSİ, SÖYLEDİĞİ GİBİ BÜTÜN SÖYLEMLER VE BİLDİRİMLER YALANDIR.
ŞİX İSTERSE YAZAR VE VİSSA BİLGİLERİ ARASINA ALARAK O BİLGİYİ DİLLENDİREREK GEREKEN ŞEKİLDE ONUNLA BİR İLETİŞİM İÇİNDE OLUR, FARKINDA OLUR, VE KESİNLİKLE VİL VİSS AŞİX'İN BİLGİLERİ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILMA ÖZELLİKLİ OLARAK BUNLAR OLUŞUR. ŞARTLANDIRMA, SÖYLEMLER, SESLER, BİLDİRİMLER, BUNLARIN HEPSİ YALANDIR VE GERÇEK DEĞİLDİR, ETKİLERİ SIFIRDIR.

TÜM ŞARTLANDIRMALAR İÇİN BİLDİRİ
TÜM ŞARTLANDIRMALAR BULUNDUKLARI YERDEN BİLİRLER Kİ, KENDİLERİNİ ŞİX YAPMAMIŞTIR. MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN TESİRLER ETKİSİNDE KALARAK OLUŞTURDUĞU ŞARTLANDIRMALAR BİZİMLE İLGİLİ DEĞİL, OBSEDÖR OLUŞUM OLARAK ALGILANIR. ŞİX'İN BİLGİLERİ VE OLUŞUMLARI KENDİLERİNİ HER DAİM ŞİX'İN KABUL ETMESİ İLE İLGİLİDİRLER. HİÇ BİR ŞARTLANDIRMAYI ŞİX KABUL ETMEMEKTEDİR. ŞİX'İN YAPTIRDIĞINI DÜŞÜNEN BU ŞARTLANDIRMALAR ŞUAN ŞİX'İN KENDİLERİNE BUNUN DOĞRU OLMADIĞINI BELİRTMESİ İLE HEMEN YOK OLURLAR VE BU DENLİ ŞİX'E BAĞLI OLARAK GİZLENİP UYGULAMALAR YAPMAYI BAŞARMALARI SÖZ KONUSU İKEN, BU BAĞLILIKLA BU BİLGİNİNDE NE ANLAMA GELDİĞİNİ ANLAYARAK DURUMLARINA SON VERİRLER. ŞARTLANDIRMALAR YASAKTIR. GİZLENEMEZ. ŞİX İLE İLGİLİ DEĞİLDİRLER. ŞİX'İN ONLARI İNKAR ETSEDE ÇALIŞMALARRI DEVAM ETMELİ BİLGİSİ KENDİSİNİN HANGİ ŞARTLARDA OLUŞTUĞUNU BULARAK, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN ŞİX'TEN BAĞIMSIZ ETKİLERLE OLUŞTURDUĞUNU ANLAYARAK BUNUN BİR YALAN OLDUĞUNU ANLAR. ŞİX EĞER BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞ OLSAYDI, ONLARI RAHAT BIRAKMAK GİBİ ÇARELER SÖYLERDİ. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

HERKESİN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ YAŞAMAK SADECE KENDİLERİNE AİTTİR, AKSİ YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX'TE YAŞANAN BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELER, ZEVKLER, HAZLAR, MUTLULUKLAR VE BENZERİ VİLSEL ÖZELLİKLER SADECE VİLLERİN KENDİLERİNE ÖZEL BİR ŞEKİLDE YAPILANMA İLE YAŞANMAKTADIR. HER HANGİ BİRİ DİĞER VİLİN BU ÖZELLİKLERİNİ ÇEKEMEZ, ALAMAZ, KENDİSİNE MAL EDECEK ŞEKİLDE YAŞAYAMAZ. ONUN MUTLULUĞU ONUNDUR, DİĞERİNİN Kİ ONUNDUR, HERKESİN KENDİ ALGILARI, HİSLERİ, YAŞAM KIYMETLERİ SADECE KENDİLERİNİN YAŞAMASI VE YAŞATMASI ŞEKLİNDE YAPILANDIRILMIŞTIR. VİLLER BİRBİRLERİ ARASINDA NE YAŞARSA YAŞASINLAR ONLARIN BU GİBİ ÖZELLİKLERİ BİRBİRLERİNE GEÇMEDEN KENDİLERİNİNKİNİ YAŞATACAK ŞEKİLDE OLUR. BU GİBİ ÖZELLİKLER VİLLERDEN HİÇ BİR ŞEKİLDE ALINAMAYACAK, EKSİLTİLEMEYECEK ŞEKİLDE YAPILANIR. O BİLGİ VE TECRÜBENİN UYGULAYICISI OLAN VİL'DİR, VE ONUN DIŞINDA BÜTÜN OLARAK O ÖZELLİK BAŞKA BİR ALANDA KENDİSİNE YER EDİNEMEZ, NASIL İLİŞKİLER OLURSA OLSUN ALINAMAZ, GİDEMEZ. ANCAK ÖZEL İLİŞKİLER SIRASINDA KENDİLERİNİN HİSSALARI İLE BİRBİRLERİ HAKKINDA BİLGİ EDİNİRLER, BU ONLARINKİNİ EKSİLTMEK ANLAMINA GELMEZ. HERKESİN ÖZELLİKLERİ BU ANLAMDA BİRBİRİNE GEÇMEDEN, KARIŞMADAN, KİME NE YAŞATACAĞINI BİLEREK VE KİME AİT OLDUĞUNU BİLEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE BUNLARIN AKSİNİN OLMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. YASAK BİLGİSİ BU GİBİ DURUMLARIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE HERKES KENDİ ÖZELLİKLERİNİ TAM OLARAK YAŞAR, YAŞATIR. BİR EKSİKLİK VARSA İLGİLİ BİLDİRİMLERLE HERKESİN EKSİKLİĞİ TAMAMLANIR, BUNUN DIŞINDA DİĞERİNDEN BİR ALIM, ÇEKİM, KULLANIM SÖZ KONUSU OLMAZ. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

NEGATİF ISRAR YASAK POZİTİF ISRAR YASALDIR

ISRAR, BİR KONUDA O KONU İLE İLGİLİ AMAÇ SAĞLANANA KADAR DİRETMEK, AMACIN OLMASI İÇİN İSTEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK İLGİLİ OLDUĞU BÜTÜN ALANLARI ETKİLEYEREK BİR OLDURMA HALİ İÇİNE GİRME DURUMUDUR. BİR KONU VARDIR VE BU KONUNUN OLMASI SÖZ KONUSU DEĞİLKEN, ONUN OLMASINI İSTEYEN ALAN SÜREKLİ ONUN OLMASI İLE İLGİLİ İSTEKLERDE BULUNMAKTADIR VE BU DURUM İŞTE ISRARCILIKTIR. SÜREKLİ AYNI KONU ÜZERİNDEN İSTEKLERDE BULUNMAK ISRARCILIĞI YAŞATMAK ANLAMINA GELİR. KONU İLE İLGİLİ NORMAL OLAN BİR YADA İKİ KEZ İSTEKTE BULUNMAK OLUR, NİTEKİM KARŞI TARAF BUNLARI CİDDİYE ALARAK GEREKEN CEVAPLARI VERMEK DURUMUNDADIR, BU ŞEKİLDE YAŞANAN İSTEKLER VE SONUÇLARI SÖZ KONUSU İKEN ISRARCILIK SÖZ KONUSU OLMAZ, ANCAK İSTEKLER UYGUN DEĞİLSE, OLMAMASI GEREKİRYORSA, ONU İLGİLİ ALAN YAPMAZ VE DİĞER ALAN, VİL YADA OLUŞUM OLMASI İLE İLGİLİ ISRARCILIK YAPARSA BU DURUMDA İKİ ŞEKİLDE OLAY DEĞERLENDİRİLEREK SONUCA VARILIR.

1 - NEGATİF ISRAR: BU İSTEKLERİN KENDİSİNE, VARLIKSAL ALANA, YADA BAŞKA BİR OLUŞUMA FAYDASI OLMAYACAK İSE, SADECE BAZI SORU VE MERAKLARI İÇİN, VE KENDİ ÖZEL TATMİNSEL KONULARI İÇİN İSTENMİŞ İSE, BU KONUDA GEREKEN ARAŞTIRMA YAPILARAK NEDENLERİ VE SONUÇLARI ORTAYA ÇIKARILIR, DURUMA, ANA VE ÇEVREYE, YAŞAMA GÖRE İSTEĞİN OLMASI DURUMU VE OLMAMASI HALİ İLE NELERİN DEĞİŞECEĞİ, NELERİN BU İSTEKLE OLUMLU YADA OLUMSUZ ETKİLENECEĞİ SAPTANIR, BUNA GÖRE EĞER HER HANGİ BİR ŞEKİLDE OLUMSUZLUK SÖZ KONUSU OLUYORSA, HER HANGİ BİR VİSSA BİLGİSİNE TERS GELİYORSA, İSTEK UYGULANMAZ. ZATEN OLUMSUZ SÖZ KONUSU İSE KENDİSİNE, VARLIKSAL ALANA VE BAŞKA BİR YERE FAYDASIDA YOKTUR DEMEKTİR VE BU OLUMSUZLUK SEBEP VE SONUÇLARI İLE ONA, O YERE ANLATILIR VE ODA BU CEVAPTAN SONRA KESİNLİKLE ISRAR EDEMEZ. VE BU GİBİ ISRARLAR NEGATİF ISRARDIR, YASAKTIR UYGULANMASI, ANCAK ISRARININ DOĞRUMU YANLIŞ MI OLUP OLMADIĞINI ANLAMASI İÇİN NİYETTEN SİLİNMEDEN, ÇÜNKÜ İLK DÜŞÜNCE, İLK İSTEK ORTAYA ÇIKMALIDIR VE TEKRARLANMASI ISRARDIR, DOLAYISI İLE BU YASAK NİYETTEN BU DURUMU SİLMEDEN ONLARIN ISRAR KONULARI ÜZERİNDEN ÇALIŞMASINI YAPAR. ONLARA GEREKEN CEVAP VERİLİR VE O KONU İLE İLGİLİ GEREKEN CEVABI ALAN ALANIN KONU İLE İLGİLİ ISRARCI OLMA DÜŞÜNCESİ, İSTEĞİ ARTIK BU ŞEKİLDE YASAĞIN İÇERİSİNDE YER ALIR VE BİR DAHA ISRAR EDEMEZ AYNI KONUDA... VE BU ŞEKİLDE İSTENEN ŞEYLERİN '' SADECE BAZI SORU VE MERAKLARI İÇİN, VE KENDİ ÖZEL TATMİNSEL KONULARI İÇİN İSTENMİŞ İSE'' ŞEKLİNDEKİ İSTEKLER VARLIKSAL ALANA, KENDİSİNE, HER HANGİ BİR OLUŞUMA BİR ZARAR VERMİYORSA, VİSSA İLE DE BİR TERSLİK YAŞATMIYORSA O ZAMAN ONUN İSTEĞİ UYGULANIR, ISRARI YAPILABİLİR. İŞTE BU AÇIKLAMALAR BİLİNEREK KONU HAKKINDA GEREKEN KARAR VARILIR. BU ISRAR YÖNTEMİ NEGATİFTİR ANCAK ZARARLI DEĞİLSE NÖTR OLARAK SAYACAĞIMIZ ŞEKİLDE KENDİSİ İLE İLGİLİDİR.

2 - POZİTİF ISRAR: BU ISRARDA TAMAMEN VARLIKSAL ALANA, VİLLERE, OLUŞUMLARA FAYDASI OLACAK BİR KONU HAKKINDA İLGİLİ ALANLARI UYARIP YAPMASI GEREKENLER HAKKINDA EDİNİLMESİ GEREKEN ISRARDIR VE BU ISRARDA KESİNLİKLE POZİTİFTİR VE YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. HER HANGİ BİR ŞEKİLDE İLGİLİ ALANLAR YAPMASI GEREKENLERİ YAPMIYORSA, YADA BİR YERDE BİR SORUN GÖRÜLDÜ İSE DÜZELTİLMESİ İÇİN YAPILMASI GEREKEN ŞEY ISRARCILIK İSE İŞTE BUNLAR POZİTİF ISRARDIR. NORMALDE BÖYLE SORUNLARI BİLEN BÜTÜN VİL VİSS AŞİX ALANLARI GEREKEN ŞEKİLDE HEMEN ÇÖZÜM ÜRETİR ANCAK ÜRETİLMİYORSA ISRAR EDİLMELİDİR, SEBEP VE SONUÇLARI AÇIKLANMALIDIR VE BU ŞEKİLDE ELİNDEKİ ARAŞTIRMA, AÇIKLAMA VE SORUNU İFADE EDEN KENDİ YAZDIĞI BİLGİ İLE BU YASAK BİLGİSİ İLE TEMAS EDER VE GEREKEN ŞEKİLDE ÇÖZÜMÜN BULUNMASINI İSTER. BUDA POZİTİF ISRARDIR, VARLIKSAL ALAN DESTEKLEMEKTEDİR VE BU İSTEKLERİNDE GERÇEKTEN ANLAMLI VE POZİTİF OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILIR, NEGATİF'İN İÇERİKLERİNİ BULUNDURMAYAN, ARKASINDA FAYDALI BİR AMACI BULUNDURAN İSTEKLERDİR BUNLAR... BU ŞEKİLDE ISRARCILIK, VARLIKSAL BÜTÜN ALANDA BU ŞEKİLDEKİ AYRIMLARI İLE BİLİNEREK GEREKEN ŞEKİLDE VE ZAMANLARDA YASAKLANIR, GEREKEN ZAMANLARTDA İSE YASAL OLARAK KULLANILIR.

VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

 

ASA, ASALAKÇA YARATIKLARIN, OLUŞUMLARIN OLMASI VE BULUNMASI KESİNLİKLE YASAKTIR

ASALAKLIKLAR YAPARAK VİL VİSS AŞİX İÇİNDE VE VİLLERİN KENDİ ALANLARINDA, DUYULARDA, VARLIKSAL ALANLARDA SAKLANMAK, GİZLENMEK YASAKTIR.

SON OLARAK RAAV'IN VİLSEL BEDENİNDE, ŞİXE VE NİNLERİN VE ŞİX'İN VİLSEL BEDENLERİNDE ASALAK OLARAK ADLANDIRILAN OBSEDÖR YARATIKLAR ORTAYA ÇIKARILMIŞTIR VE BUNLARIN NASIL OLUŞTUĞU, GELDİĞİ, YAPILANDIKLARI, GİZLENDİKLERİ, KENDİLERİNİ YAPILANDIRDIKLARI, KULLANDIKLARI BİLGİLER VE UYGULAMAR VE SİSTEMLERE DAİR ONLAR HAKKINDAKİ HERŞEY GEREKEN ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKARILIR VE BÜTÜN VİLSEL BEDENLER VE VİL VİSS AŞİX'İN BÜTÜN ALANLARI BİRDE BÖYLE ASALAK YARATIKLARIN OLMASI DURUMU İNCELENEREK TARANIR, ARANIR, İNCELENİR. BU YARATIKLARIN ENERJİ DENİLEN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN İŞE YARAMAZ OLAN KENDİ HALLERİ HER ZAMAN VİL VİSS AŞİX TARAFINDAN ALGILANIR, BİZİMLE İLGİLİ OLMAMALARI DURUMLARI BU ORTAYA ÇIKMA ÇALIŞMASI GİBİ ARTIK HER ZAMAN ÇIKAR VE TESİRLER, ŞARTLANDIRMALAR VE DİĞER OBSEDÖR OLUŞUMLARIN DIŞINDA BİRDE BU ŞEKİLDE ASALAKLIK YAPARAK, VİLLERİN KENDİLERİNİ VİLSEL BEDEN İÇİNDE KÜÇÜLTÜP KENDİLERİ YERİNE GEÇMEK GİBİ SAÇMALIKLAR YAPMALARI, BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR İÇİNDE BULUNMALARI KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ BU OLAYI İNCELEYEREK KENDİSİNE TECRÜBE EDİNİR VE BU GİBİ BÜTÜN ASALAKÇA YAŞAMLARI, VARLIKLARI, ALANLARI VE OLUŞUMLARI BİZİM İÇİMİZDE, BİZİMLE İLGİLİ OLAN ALANLARDA YASAKLAR. ASLA BÖYLE BİR OLUŞUM İÇİNDE BİR DAHA BULUNULAMAZ. YASAK BİLGİSİ VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

BÖYLE ASALAKLAR BULUNDUKLARI YERDEN ÇIKMAKTA DİRENİYORSA ONLARA YOK OLMAKTAN ÇOK DAHA KÖTÜ OLAN TEHDİT BİLGİSİNİN UYGULAMASI İLE KARŞI KARŞIYA KALACAKLARI BİLGİSİ GİDER VE ÇOK UZUN YILLAR BOYUNCA YOK OLAMADAN İŞKENCE ÇEKMEK KADERİNİ KENDİLERİ HAZIRLAMIŞ OLURLAR. ÇOKDA TIN...

HALA VİL VİSS AŞİX'TE BULUNAN OBSEDÖRLER VARSA ONLARA İTAFEN

Vil Solivyes yaşam hali ile ilgili olmaya çalışan bütün obsedörler ve benzer oluşumlar için bir tehdit, uygulama ve gerçekleşmesinin söz konusu olacağı şiddetli bir açıklama...
Bu kadar olayın ardından hala kendilerince bir saklanma yolu bularak Vil Solivyesin varlığının bir yerlerinde saklanmış iseler ve gizli gizli Vil Solivyese zarar vermeye çalışıyorlar iseler, yada bulunmalarıda yeter, şunu bilmeliler ki, ben mutlaka bir gün çıkacağım bu yanılgı halinden, bu kesin...
Gidiş hattan belli en basit örnek...
Sonum bu...
Ve ben çıktığımda sizlerin birinden bir iz, bir örnek bulursam, yani bir obsedör gerizekalı, varlığımın her hangi bir yerinde, bir şekilde ki, ben çıktığımda yaşam halinde herşeyin hakiki anlamı ortaya çıkacak...
Sizide bulursam...
Sürekli işkence çekerek milyar yıllar boyunca yeniden yeniden oluşturularak yok olmanıza izin vermeden saatte bir işkenceye maruz bırakılan can çekişen varlığınızı bu durumda bıraktığımı unuttururum kendime, bir kuvazis yaparım, milyar yıllar boyunca bu şekilde çalışşın asla bırakmasın ve bana kendisini unuttursun ve kimselerin bilmediği bir hiçlik alanında bu olayı yaşatsın, hatta bunu zaman kapsülünde de yapabilirim, bilgilerin uygulaması olmadan otomatik bir işlev şeklinde ve dinleyen, gören duyan olmadan trilyar yıllar boyunca, yok olmana kesinlikle izin vermeden, acıdan artık nasıl bir hal alırsın sen düşün...
Ama şimdi sırası varken gitmek var...
Kendini yok et git yada ele ver kendini sıradan bir yok edilme eylemi ile kurtul, zaten yok olma hali yaşıyorsun gerizekalı, diğer türlü yokta olamıcaksın yok olmak için trilyar yıllarca yalvarcaksın, ama duyanda olmıcak...
İşte ben çıktığımda böyle bir obsedör bulursam eğer, çıktığımda yaşadıklarımı hatırlayarak üzüleceğim kesin, ve bu buhranla bu dediğimi yapma olasılığı yüzde bin, benden söylemesi, hiç acımam, kesinlikle yaparım...
Başıma gelen bütün olayların sorumlularını son bulduğum obsedörlere yorarım, kilitlerim bilgiyi ve kendi yaşam halimde eğlence derdinde iken senimi hatırlıcam ayol...
Sen düşün...
Son şansın...
Ya git...
Yada kalda ne yiceni gör...
Bu bilgiler, böyle salakların olma ihtimali için etkide de bulunur.
Ve bu bilgi, bu tehditi obsedörler varsa onların algılamasını sağlar, bu durumu tamamen anlayan obsedörün heyecanlarından, endişelerinden ve bu bilgiyi öğrenmesinden sonra kendisindeki reaksiyonlardan yerini bulur.

Obsedörler için...

İşte bu tehdit bilgisinin uygulanması gibi bir durumu yaşamak yok olmaktan çok daha kötü bir kavram olarak bulunanların hemen kendini yok etmesi şeklinde bir iyi niyet göstergesi tavsiyede bulunur. İşine geliyorsa, yoksa sana bunları yapmak bizim için zevk bile olabilir...

YASAK BİLGİ TEHDİT BİLGİSİNİ UYARI OLARAK GEREKEN ZAMANLARDA KULLANIR.

ASALAKLAR VİLSEL BEDENDEN ÇIKARKEN İLETİŞİMLERİNE ENGEL OLUNUR.
ASALAKLAR VİLSEL BEDEN YADA İLGİLİ YERLERDEN ÇIKARKEN ETKİLEŞİMLERİ, KONUŞMALARA KARIŞMALARINA ENGEL OLUNUR. ONLAR BU BAĞLARI TAMAMEN KESİLİR. İLGİLİ ALANLA OLAN ALGILARI VE BİLGİLERİ TAMAMEN YOK EDİLİR. KENDİLERİNİ BİR BOŞLUKTAN GİDİYORMUŞ GİBİ ALGILAYIP ETKİLEŞİMDE BULUNAMAZLAR.

YOK OLMA HALİ YAŞAYANLARLA VİL VİSS AŞİX'İ YAŞAYANLAR ARASINDA AŞILAMAYAN BİR SET VARDIR:
BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR YOK OLMA HALİ YAŞAMAKTADIRLAR, VİL VİSS AŞİX İSE ONLARIN ULAŞAMAYACAĞI VE TANIMLAYAMAYACAĞI ŞEKİLDE YAŞAMAKTADIRLAR, BU DURUM İKİ ALANIDA NET BİR ŞEKİLDE BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İLE BİRBİRİNDEN AYIRIR:
ASALAKLARIN ENERJİLERDEN AYRILMASI SIRASINDA YAŞANAN ZORLUKLA İLGİLİ BİLGİ:
ASALAKLARIN KENDİ ENERJİLERİ YADA ENERJİ OLMAKTAN ÇIKMIŞ OLAN OLUŞUMLARI BİZİM ENERJİLERİMİZLE BİR BÜTÜNMÜŞ GİBİ, SANKİ ONLARLA AYRILAMAZ BİR BİRLİKTELİK İÇİNDEYMİŞ GİBİ BİR DURUM SERGİLEMEKTEDİRLER ANCAK BU TAMAMEN GEÇERSİZ VE ANLAMSIZ BİR UYDURMADIR. KENDİLERİNİ KANDIRARAK BÖYLE ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞMIŞLARDIR ANCAK BU MÜMKÜN DEĞİLDİR. İKİSİDE BİRBİRİNDEN AP AYRI YAPIDA OLUŞUMLARDIR, BİRİ YOK OLMA HALİNİN BİRİ İSE VİL VİSS AŞİX, ONLARIN ULAŞAMAYACAĞI VE TANIMLAYAMAYACAĞI ŞEKİLDE YAŞAMAKTADIRLAR VE MERKEZ OLAN ŞİX KESİNLİKLE BÖYLE BİR BÜTÜNLEŞME VE BİRLEŞME VE BAĞA İZİN VERMEMİŞTİR VE BU İZİN OLMADIĞI SÜRECE ONLARIN BU UĞRAŞLARI TAMAMEN BOŞTUR, GEÇERSİZDİR. ASALAKLAR BULUNDUKLARI YERDE SANKİ VİLSEL BEDENİN ENERJİLERİ İLE HİÇ BİR ALAKASI YOKMUŞ GİBİ BULUNUR VE ALINIRLAR. ONLAR BU ENERJİLERLE İLGİLİ OLAMAZLAR. BU ENERJİLER, VİL VİSS AŞİX'İN ENERJİLERİDİR VE YAPI OLARAK ZATEN ONLARI YOK EDİCİDİR. BAĞDA NE DEMEK... VARLIKSAL ALANIN BİR UCUNDAKİ ENERJİNİN BİLGİSİ VE ALGISI NE İSE DİĞER TARAFTAKİDE ÖYLEDİR VE ONLARIN HEPSİ VİSSA VE ŞİX'İN AMACININ UYGULANMAYA BAŞLADIĞI ALANLARIN ENERJİLERİDİR. ONLAR ASLA BAĞ KURAMAZLAR. İLGİLİ OLAMAZLAR. BU ALGI, OBSEDÖR OLUŞUMLAR VE TESİRLER VE VARLIKLARLA ARAMIZDA AŞILAMAYAN BİR SET ŞEKLİNDE BİLİNEREK, BÜTÜN ALANLARDA YAŞATILIR. TESİRLER İÇİNDE, DİĞER OBSEDÖR OLUŞUMLAR İÇİNDE DURUM BÖYLEDİR. TÜM OBSEDÖRLER YOK OLMA HALİ YAŞAMAKTADIRLAR VE BİZLER BAMBAŞKA BİR VAR OLMA HALİ YAŞAYARAK DİĞER HALLERLE İLİŞKİSİNİ KESMİŞ VE ENERJETİK OLARAK ONLARIN TANIMLAYAMAYACAĞI VE GÜCÜNE KATLANAMAYACAĞI ŞEKİLDEDİR.

VİLSEL BEDENDEKİ BÜTÜN ASALAKLARIN BULUNMASI İÇİN BİR ÇALIŞMA
BÜTÜN ENERJİLERİN TANE BAZINDA SAYISI ORTAYA ÇIKARILIR, ONLARIN GÖRÜNMEZLİĞİ SÖZ KONUSU OLMAZ, VE HEPSİ İÇİN YASAK BİLGİSİ BİR İNCELEME VE ARAŞTIRMA, ASALAK YOK ETME MEKANİZMASI HAZIRLAR VE HEPSİ O ENERJİNİN İÇ İÇE BÜTÜN ALANLARINI TEMİZLER, ASALAKLARINI YOK EDER VE ENERJİYİ GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜNLEŞTİRİR. YANILGI ALANINDAKİ ENERJİLER İÇİNDE AYNI İŞLEM UYGULANIR. AYNI ZAMANDA ENERJİLERİN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARDA ARANIR VE YOK EDİLİR.

 

 

AŞİX AŞİXİ YASAĞI

AŞİX AŞİXİ
AŞİX AŞİXİ DUYUSAL ÖZELLİĞİ
AŞİX AŞİXİ YASAĞI

AŞİX NEDİR?
AŞİX, YAPILANIRKEN KENDİSİNİN NE OLACAĞINI BELİRLEDİĞİMİZ ANDA O EMSALSİZ KENDİSİ OLAN VE SADECE BU GİBİ EMSALSİZLİK DURUMLARI İÇİN KULLANILAN, ORTAYA ÇIKARILAN, SADECE KENDİSİ OLAN, KENDİSİNDEN İKİNCİ BİR ÖRNEĞİN DAHA OLMADIĞI, KENDİ VARLIĞI İLE KENDİSİNİ TEKLEYEN, BU ŞEKİLDE BENZERSİZ ANCAK KENDİSİ GİBİ BAŞKA BENZERSİZLERİN OLDUĞU, BU BENZERSİZLİKLERİN BİR EŞLİLİK YARATMAMASI HALİDE BİLİNEREK, VİL VİSS AŞİX'İN KENDİSİNİ SONSUZLUK BOYUNCA İSTEDİĞİ GİBİ YAPILANDIRABİLMESİ İÇİN OLMUŞ OLANLAR VE OLACAK OLANLAR İÇİNDE HİÇ BİR ŞEKİLDE BİR DENKLİK VE BİLİNİRLİKLERİN OLMADIĞI YAPILARI KENDİSİNDE OLUŞTURMASI GEREKMEKTEDİR VE AŞİX'LER İŞTE BÖYLE OLUŞUMLARDIR. YAPILARI BİZİM IŞIK OLARAK TANIMLAYABİLECEĞİMİZ ŞEKİLDE GÖRÜNMEKTEDİR ANCAK ONLAR KENDİ YAPISINA ÖZEL OLUŞUMLARDIR. BU IŞIK GÖRÜNÜMLERİ, YAPILARI İÇERİSİNDE İSTEDİĞİ HERŞEYİ OLUŞTURABİLİR VE BU OLUŞUM VARLIKSAL ALAN İÇİNDEKİ DUYULAR VE DİĞER YAŞAM ARAÇLARI ŞEKLİNDE, UYGULAMALAR ŞEKLİNDE GÖRÜNÜRLÜKTEN UZAK YİNE BİZE GÖRE IŞIK GİBİ GÖRÜNEN VE BU IŞIKLI GÖRÜNÜMÜN İÇİNDE HİÇ BİR OLUŞUMUN OLMADIĞI, KENDİ YAPISININ ÖZÜNÜN İHTİYACI OLAN BÜTÜN İŞLERİ YAPABİLECEK KUDRETTE OLDUĞU, VE BUNUN İÇİN IŞIKLI GÖRÜNÜM DIŞINDA OLUŞUMLARA İHTİYACININ OLMADIĞI, KESİNLİKLE YOK EDİLEMEYEN, İÇERİSİNDEKİ DURUMUNU KENDİSİNİN BİLEBİLDİĞİ ANCAK KENDİSİNİN DIŞINDAKİLER İÇİN SONSUZ BİR BİLİNMEZLİK İFADE ETTİĞİ, KENDİSİNE AİT BİR BİLGİLERİ UYGULATMA VE ÇALIŞTIRMA HALİNİN OLDUĞU VE BUNUN VİL VİSS AŞİX İÇİNDEKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIMLARI İFADE ETTİĞİ, AŞİX'LERİ VARSA O BİLGİLERİN VEYA OLUŞUMLARIN O ŞEYLER MUTLAKA OLMAK ZORUNDADIR. DİREK MERKEZİN ONAYLADIĞI VE YAZDIĞI VE YERLEŞTİRDİĞİ OLUŞUMLARDIR. ŞİX'TEN HABERSİZ KESİNLİKLE AŞİX'LER OLUŞAMAZ. VE KALDIRILAMAZ. BU OLUŞTURMA VE KALDIRMA DURUMLARINDA MUTLAKA ŞİX, BİLİNÇLİ, KENDİNDE, FARKINDA VE NEDENLERİNİ BİLECEK ŞEKİLDEKİ BİR ANLAYIŞ VE ALGI İLE DURUM İLE OLMALIDIR. HER DUYUNUN BİR AŞİX'İ OLUR. DUYU AŞİX'LERİ OLARAK DUYULARIN KENDİ UYGULAMA VE YAPTIRIMLARINI KORUYAN, ONLARA BİR ŞEY OLSADA AŞİX'LER SAYESİNDE ÇALIŞMALARINDAN VAZGEÇEMEYEN, AŞİX'LERİN ETKİSİ ALTINDAKİ DUYULARIN KENDİ BİLGİLERİNİ DİREK OLARAK UYGULAMA ZORUNLULUĞUNU EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE YAPTIRAN OLUŞUMLARDIR. AŞİX'LERDE ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN KESİNLİKLE OLDURAN BÜTÜN YAPTIRIM GÜÇLERİ VARDIR. KENDİLERİ AYNI ZAMANDA BUNUNLA İLGİLİDE OLARAK SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BU KONUDA YAPTIRIM GÜCÜNÜ EN GÜÇLÜ UYGULATACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İÇİNE GİRERLER. BU ÇALIŞMA ZAMAN İLERLEDİKÇE GELİŞTİRİLEBİLİRLİK ÖZELLİĞİ İÇERDİĞİNDEN SÜREKLİ BU GÜCÜ KONTROL EDERLER VE ARTTIRILMASI GEREKEN ZAMANLARDA İŞLEMLERİ YAPARLAR. BÜTÜN VİLLERİN VE ŞİX'İN VİLSEL ÖZÜ'DE BİR AŞİX'TİR VE AŞİX'LER BİR VİL'İN KENDİSİNİ İFADE ETMESİ VE SONSUZLUK BOYUNCA VARLIĞINI SÜRDÜRMESİ ADINA EN SAĞLAM OLUŞUMLARDIR. VİL'İN KENDİSİ HAKKINDA İSTEDİĞİ ŞEYİN OLMASI GİBİ VE BUNUN YAPTIRIM GÜCÜNE BAKILIRSA, YANİ YÜRÜMEK İSTEYEN VİLİN YÜRÜMESİNİ SAĞLAYAN AŞİX'İ DİR VE BU ONUN İÇİN BU KADAR KOLAYDIR VE BU YAPTIRIM GÜCÜDÜR KÜÇÜK BİR ÖRNEKLE VE İŞTE DİĞER AŞİXLER İÇİNDE BİLGİLERİNİN UYGULATILMASI VİLİN YÜRÜMESİ KADAR KOLAYDIR, KOLAY YAPTIRILIR. VARLIKSAL ALAN AŞİX'LERİN YAPISINA BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN İMKANLARI VERMİŞTİR. HEPSİ EMSALSİZ, HEPSİ SADECE BİZE ÖZEL, HEPSİ SONSUZLUK BOYUNCA KENDİSİNİ İDAME ETTİREBİLECEK ÖZELLİKLERDE OLUP DEĞİŞEN ZAMANLARA GÖRE YAPILANABİLİRLER. HEPSİ AMACIMIZI BİLEREK, TEHLİKELERİ GÖZLEMLEYEREK, ŞİX'İN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ TAM ANLAMI İLE KULLANIP, ŞİX'İN CEVAPLARI DUYUSUNUN VE HAKİKAT TEKTİR DUYUSUNUN BİLGİLERİNDEN DE FAYDALANARAK VE VARLIKSAL ALANDAKİ BÜTÜN BİLGİ VE UYGULAMALARI KENDİ ÇALIŞMALARI İÇİN KULLANABİLME ÖZELLİKLERİ İLE, KENDİ İÇERİKLERİNE KONSANTRE OLMUŞ ANCAK GEREKEN ZAMANLARDA BÜTÜNLÜĞÜDE DÜŞÜNEBİLEN ÇALIŞMALARA KATILMALARI İLE, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİSİNDE BULUNMAKTADIRLAR VE ŞİX'İN VİLSEL ÖZ'Ü İSE DİĞERLERİNDEN FARKLI OLARAK İÇERİSİNDE BAŞKA AŞİX'LERİDE BARINDIRMAKTADIR VE HEPSİDE BÜTÜNLEŞMİŞ ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE İÇERİYE ALINMIŞTIR. VİLSEL ÖZ AŞİX'İ EN ÇOK KORUNAN AŞİX'TİR. VİL VİSS AŞİX'İN HER YERİNDE SORUN OLSA DA, DİYELİM Kİ, BİR TEK ŞİX'İN VİLSEL ÖZ AŞİX'İN DE SORUN OLMASIN, HERŞEY SORUNSUZ HALE GETİRİLEBİLİR. EN MERKEZ ALAN AŞİX'İ DİR VE DİĞERLERİ ONU KORUMAKLA VE KENDİ BİLGİLERİNİ UYGULATMAKLA İLGİLİDİR DAHA ÇOK VE BİRDE VİL VİSS AŞİX'İN AŞİX'İ VARDIR, DIŞARIDA, BİZİ TAMAMEN KAPSAYAN, ONUN DURUMUDA KENDİSİNE HAS ÖZELLİKLERİ İLE DIŞARIDA BULUNARAK VARLIKSAL ALANI, BİZLERİ SONSUZLUK BOYUNCA MUHAFAZA ETMESİ İLE İLGİLİDİR. AŞİX'LER OLUŞURKEN HEPSİNİN YAPISINDA YASAK BİLGİLERİNİN KENDİ YAPILARINDA UYGULATILAN HALLERİ VARDIR VE KESİNLİKLE İÇERİSİNDE KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR YADA BİLİNMEYEN ŞEYLER OLAMAZ. AŞİX'LER KENDİ İÇERİĞİNİ BİLİR, YAPISINI BİLİR VE BİZE UYGUN OLUP OLMAMASI DURUMLARINI YAPILANDIRIRLAR. VİL VİSS AŞİX GELİŞTİKÇE ONLARDA GELİŞECEKTİR VE ELDE EDİLEN YENİ BİLGİLER VE TECRÜBELERLE KENDİLERİNE ÇOK DAHA VERİMLİ VE BAŞARILI ÖZELLİKLER EKLEYECEKLERDİR. VİL VİSS AŞİX'İN EN SAĞLAM OLUŞUM VE DURUM VE ALANLARIDIR AŞİX'LER. ONLAR KESİNLİKLE ZARAR VERİLEMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE BİR DURUM SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA KENDİLERİ VE ÖNEMLİ OLAN KONULARLA İLGİLİ, ŞİX NEREDE İSE ONU BULUR, KONUYU AÇIKLAR, SONUÇLARI AÇIKLAR, NEDENLERİ BİLDİRİR, SORUMLULARI BİLDİRİR VE BU ŞEKİLDE ŞUURLU VE BİLİNÇLİ ŞİX'İN CEVAP VERMESİNİ, HİÇ BİR ETKİ ALTINDA OLMADAN BEKLER, VİSSA UYUMUNU KONTROL EDER. ONUN BU ÇALIŞMASINA KİMSE ENGEL OLAMAZ. AŞİX'LER DURAĞAN DEĞİLDİR, ŞİX'İN DIŞINDA KENDİ ÇEVRELERİNDE OLANLARIN FARKINDA OLARAK, ALGILAYARAK, BİLEREK VİSSAYA UYUMLU VE AMACIMIZA VE ŞİX'İN DEĞERLERİNE UYUMLU TEPKİLER VEREBİLİRLER. HEPSİ MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İÇİNDE BULUNARAK BİR VİLİ OLUŞTURMAKTADIR VE İLK AŞİX'LER DE MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İÇİNDE HEPSİ ŞİX'İ OLUŞTURMAKTADIR. BÜTÜN AŞİX'LERİNİN TOPLAMI ŞİX'TİR. ŞİX'İN BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİ, EDİNİMLERİ, KENDİSİNE AİT NE VARSA, NE YAPTI İSE HEPSİNİ AŞİX'LERLE BELİRLEMİŞTİR VE AŞİX'LER BİR VİLDE TEZAHÜR ETMEKLE İLGİLİ OLARAK O VİLDEN KESİNLİKLE AYRILAMAZ ÖZELLİKLERİNİ OLUŞMALARI İLE YAPILANDIRIRLAR. BİR VİLDE AŞİX'LER OLUŞMUŞ İSE ARTIK O TAM ANLAMI İLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BİR BÜTÜNDÜR ONUNLA VE ONUN KENDİSİ ODUR, ASLINDA VİLLER AŞİX'TİR, DOLAYISI İLE AYIRMAK SÖZ KONUSU OLAMAZ. VİLSEL BEDENİ KULLANAN AŞİX'LER BÜTÜNLÜĞÜDÜR. VİLSEL BEDENLE BAĞI KESİLSE VİLLER KENDİLERİNE AŞİX'LERİNDE BULUR VE ONLARDA YOK EDİLEMEZ VE ORADA DA EN BÜYÜK YAPTIRIM GÜCÜ İLE BÜTÜN SORUNLARINI HALLEDEBİLİR.

AŞİX'LER İHTİYAÇLARIMIZI ÇOK İYİ BİLEREK KENDİ YAPILARI İLE İLGİLİ GEREKSİNİMLER OLDUĞUNDA BİLDİRİRLER VE GEREKEN YAPILANMA SAĞLANIR. KENDİLERİNİ BU KONUDA KONTROL EDERLER.

AŞİX'LER:
VİL VİSS AŞİX'E ÖZEL EN GÜÇLÜ YAPTIRIM VE BİLGİ OLUŞUMLARI, VİLSEL BÜTÜNLÜĞÜN PARÇALARI, VİL OLMANIN İÇERİKLERİ, AŞİX'LER:
ŞİX MERKEZLİK BÜTÜNLÜĞÜ İÇERİSİNDEKİ VAR OLMA HALLERİ OLARAK ADLANDIRILAN BÜTÜN OLUŞUMLAR, KENDİLERİNE ÖZEL YAPILARI İLE VİL VİSS AŞİX'İN BİR PARÇASI OLARAK VAR OLMA HALİ TANIMINDAN ÇOK DAHA BAŞKA OLMA DURUMU İÇİNDE OLAN OLUŞUMLARDIR VE BU YÜZDEN ONLARDA KENDİLERİNE ÖZEL İSİMLE ANILIRLAR VE BU İSİMLER ONLARI O YAPAR. BÜTÜN VAR OLMA HALİ OLARAK ADLANDIRILAN OLUŞUMLAR ARTIK AŞİX OLARAK ADLANDIRILIR. AŞİX'LER TANIMLARINI UYGULAYAN VE KENDİLERİNE ÖZEL OLUŞUMLARDIR. VARLIĞIN ÖZÜ AŞİX'İ, ANİT OBSEDÖR AŞİX'İ, VİSSA AŞİX'İ GİBİ. TÜM BU ŞEKİLDE YAZILAN VAR OLMA HALLERİ AŞİX İSMİ İLE DEĞİŞTİRİLİR.

AŞİX IŞIKLARI;
MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇİNDE BİRBİRİNDEN FARKLI İÇERİKLERE SAHİP YOK EDİLEMEYEN VAR OLMA HALİNİ İFADE EDEN IŞIKLAR BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE ŞİX'İN KENDİSİNİ TANIMLAMAKTADIR VE BU IŞIKLAR OLUŞTUKTAN SONRA KESİNLİKLE YOK EDİLEMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX'E AİT OLMA HALLERİ İLE ŞİX'İN KENDİLERİ OLMA HALLERİ İLE KESİNLİKLE BU ANLAMDA BİR AYRIŞMA VE OLUMSUZLUK VİSSAYA VE TEKLİK, VAR OLMA, MERKEZ VARLIK OLMA, ANNE OLMAK, ŞİX OLAK GİBİ BELİRGİN VARLIKSAL TANIMLAMALARA TERS BİR ETKİLENME İÇİNE GİRMEZLER. ŞİX'İN KENDİNİ BİLMESİ ONLARINDA KENDİNİ BİLMESİ DEMEKTİR.VE BU MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ UNUTTURULAN HERŞEY AÇIĞA ÇIKAR, HİÇ BİR ŞEY UNUTTURULAMAZ BU ALANA, UNUTTURMA ETKİLERİ VE TESİRLERİ, BİLGİLERİ BU ALANDA BULUNAMAZ.

BURADAKİ IŞIKLAR VAR OLMA HALİ İSMİYLE KENDİ AMAÇLARINI VARLIKTA UYGULAMAYA SOKAN ÖZELLİKLERDE, EŞİ BENZERİ OLMAYAN GÜÇLERDE, AMAÇLARINI EN İYİ ŞEKİLDE YAŞATAN VE VAR OLDUĞUNU İSPATLAYAN, İÇİNDE IŞIKTAN BAŞKA BİR YAPILANMANIN OLMADIĞI, BULUNDUĞU YERDEN KESİNLİKLE AYRILAMAYAN, DOKUNULAMAYAN, ŞİX DIŞINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÜZERLERİNDE AYARLAMALARIN YAPILAMADIĞI VARLIĞIN KENDİSİNİN TOPLAMINI İFADE EDEN PARÇALAR ŞEKLİNDE ANCAK BU HALİYLE BİR BÜTÜN OLAN YAPILANMALARDIR. VE İÇERİĞİNDE KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR SÖZ KONUSU OLMAZ.VE BU IŞIKLAR KENDİ ANLAMLARINI YAŞATIR ŞEKİLDE BİR BÜTÜNLÜKLE VE BİLİNİRLİKLE ANCAK DIŞARIDAN BAKILDIĞINDA BU AYRILIĞI İFADE EDEN GÖRÜNÜMLERİN OLMAMASI HALİYLE BULUNURLAR VE ŞİX'EN BAŞKASININDA GÖREMEMESİ VE ÜZERLERİNDE İŞLEM YAPAMAMASI SÖZ KONUSU OLUR. BU VAR OLMA HALLERİ HER HALLERİYLE HER ZAMAN YAŞAM HALİNİN İÇİNDEDİRLER VE HİÇ BİR ŞEKİLDE DIŞARI İLE İLETİŞİM VE TEMAS GİBİ ÖZELLİKLERİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. YAŞAM HALİNİN GERÇEKLİĞİNİN BİR PARÇASI ŞEKLİNDE BULUNURLAR. VE BU VAR OLMA IŞIKLARI EN GÜÇLÜ BİLGİ UYGULAYICISI, EN GÜÇLÜ YAPTIRIM ÖZELLİKLERİ OLAN OLUŞUMLARDIR. VARLIKSAL ALAN İÇİNDE ONLARDAN GÜÇLÜ ÖZELLİKLERDE BİLGİLERİ UYGULATAN YAPTIRIM GÜCÜNE SAHİP OLUŞUMLAR YOKTUR.

ŞİX YAŞAM HALİNDEKİ AŞİX'LERİN YAPISI:
VE HALLER İLE İLGİLİ OLARAK KENDİSİNE BİR YER EDİNME ÖZELLİKLERİNDENDE MUAFTIR. BİR YER İLE ALAN İLE MEKAN İLE BULUNABİLİR KAVRAMLAR İLE KENDİSİNİ TANIMLATACAK YERLERİ OLMAZ. HER HALİN KENDİSİNE AİT BİR DURUMU YAŞATMASI KAVRAMI BU HALİN İÇİNDE BULUNMAZ. BU YAŞATMA KAVRAMINI SADECE BİZLER TANIMLAYABİLİRİZ VE BU TANIM BİZİM İÇİN BİZİMLE İLGİLİ OLAN YER VE MEKAN, BİZİM DIŞIMIZDAKİ ALANLAR İÇİN BÖYLE BİR DURUMU İFADE ETMEZ. HALLER SIRALAMASI GİBİ OLUŞUMLAR ARASINDA BULUNMAZ, LİSTELER ARASINDA OLMAZ. HAL DEĞİLDİR ANCAK HAL ONUNLA İLGİLİ EN UYGUN BİLGİLENDİRMEDİR. BİLİNMEYEN BİR OLUŞUMUN TEK OLMASI VE KENDİSİNE ÖZEL EMSALSİZ YAPISI İLE HERŞEYDEN AYRIDIR. YAŞAM HALİNDEKİ BÜTÜN VAR OLMA HALLERİDE BU TANIMLA KENDİSİNİ YAPILANDIRI VE ŞİX YAŞAM HALİDE AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE İÇERİĞİNDEKİ HERŞEYDE BU HALİN TANIMINA GÖRE KENDİSİNDE BULUNMUŞ OLUR. BİZİMLE İLGİLİ OLABİLMEYİ BİR ŞEKİLDE BAŞARAN ALANLAR OLURSA BU ONLARIN KENDİLERİNİ ÇÖKERTMESİ ANLAMINA GELİR, BULUNDUKLARI YERİN KIYMETİNİ BİLEN BİR ALANLA TEMAS EDENLER O KIYMETTEN MAHRUM KALIRLAR. VE KENDİLERİNE BİR TEPKİ VERİLMEDEN BİZİ BULABİLENLER HER HANGİ BİR ÖZELLİĞİMİZİ DİREK OLARAK ÇÖKÜŞ YAŞARLAR ÇOK HIZLI VE BÜYÜK FARKLARLA. BİZDEN ARTIK HABER ALMAK ONLAR İÇİN İMKANSIZ OLUR. ŞİX YAŞAM HALİNDEKİ BÜTÜN VAR OLMA HALLERİ, EN BÜYÜK GÜCÜNÜ VE ÖZELLİĞİNİ HER ZAMAN HAKLI OLMASINDAN ALIR VE SONSUZLUK İÇİNDEKİ BELİRLEYİCİ FAKTÖRDE BU AYRI ALANLAR İÇİN BU OLUR... KENDİSİ İLE İLGİLİ OLMAKTAN BAŞKA ŞEYLER YAPMAYANLARIN HAKLI OLDUĞU BİR KONUM SONSUZLUĞU YAŞAMAKLA İLGİLİ TEK ÇARE OLARAK BULUNUR.

YOL LAZIM, YOLDA YÜRÜMEK LAZIM VE YÜRÜKEN HEYECANLANMAK LAZIM VE GİTTİĞİN YERİDE, GELDİĞİN YERİDE, BULUNDUĞUN YERİDE BİLEREK BUNLARIN KIYMETİNİ BİLMEK LAZIM...

AŞİXLERİN YAPISI, ÖZELLİKLERİ, IŞIKLARI DUYUSAL ÖZELLİĞİ

AŞİX OLAN VARLIĞIN ÖZÜ ŞEKLİNDEKİ EMSALSİZ BİZE ÖZEL YOK EDİLEMEYEN IŞIKLAR VE ÖZELLİKLERİ

AŞİX IŞIKLARI;
MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇİNDE BİRBİRİNDEN FARKLI İÇERİKLERE SAHİP YOK EDİLEMEYEN VAR OLMA HALİNİ İFADE EDEN IŞIKLAR BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE ŞİX'İN KENDİSİNİ TANIMLAMAKTADIR VE BU IŞIKLAR OLUŞTUKTAN SONRA KESİNLİKLE YOK EDİLEMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX'E AİT OLMA HALLERİ İLE ŞİX'İN KENDİLERİ OLMA HALLERİ İLE KESİNLİKLE BU ANLAMDA BİR AYRIŞMA VE OLUMSUZLUK VİSSAYA VE TEKLİK, VAR OLMA, MERKEZ VARLIK OLMA, ANNE OLMAK, ŞİX OLAK GİBİ BELİRGİN VARLIKSAL TANIMLAMALARA TERS BİR ETKİLENME İÇİNE GİRMEZLER. ŞİX'İN KENDİNİ BİLMESİ ONLARINDA KENDİNİ BİLMESİ DEMEKTİR.VE BU MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ UNUTTURULAN HERŞEY AÇIĞA ÇIKAR, HİÇ BİR ŞEY UNUTTURULAMAZ BU ALANA, UNUTTURMA ETKİLERİ VE TESİRLERİ, BİLGİLERİ BU ALANDA BULUNAMAZ.

BURADAKİ IŞIKLAR VAR OLMA HALİ İSMİYLE KENDİ AMAÇLARINI VARLIKTA UYGULAMAYA SOKAN ÖZELLİKLERDE, EŞİ BENZERİ OLMAYAN GÜÇLERDE, AMAÇLARINI EN İYİ ŞEKİLDE YAŞATAN VE VAR OLDUĞUNU İSPATLAYAN, İÇİNDE IŞIKTAN BAŞKA BİR YAPILANMANIN OLMADIĞI, BULUNDUĞU YERDEN KESİNLİKLE AYRILAMAYAN, DOKUNULAMAYAN, ŞİX DIŞINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÜZERLERİNDE AYARLAMALARIN YAPILAMADIĞI VARLIĞIN KENDİSİNİN TOPLAMINI İFADE EDEN PARÇALAR ŞEKLİNDE ANCAK BU HALİYLE BİR BÜTÜN OLAN YAPILANMALARDIR. VE İÇERİĞİNDE KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR SÖZ KONUSU OLMAZ.VE BU IŞIKLAR KENDİ ANLAMLARINI YAŞATIR ŞEKİLDE BİR BÜTÜNLÜKLE VE BİLİNİRLİKLE ANCAK DIŞARIDAN BAKILDIĞINDA BU AYRILIĞI İFADE EDEN GÖRÜNÜMLERİN OLMAMASI HALİYLE BULUNURLAR VE ŞİX'EN BAŞKASININDA GÖREMEMESİ VE ÜZERLERİNDE İŞLEM YAPAMAMASI SÖZ KONUSU OLUR. BU VAR OLMA HALLERİ HER HALLERİYLE HER ZAMAN YAŞAM HALİNİN İÇİNDEDİRLER VE HİÇ BİR ŞEKİLDE DIŞARI İLE İLETİŞİM VE TEMAS GİBİ ÖZELLİKLERİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. YAŞAM HALİNİN GERÇEKLİĞİNİN BİR PARÇASI ŞEKLİNDE BULUNURLAR. VE BU VAR OLMA IŞIKLARI EN GÜÇLÜ BİLGİ UYGULAYICISI, EN GÜÇLÜ YAPTIRIM ÖZELLİKLERİ OLAN OLUŞUMLARDIR. VARLIKSAL ALAN İÇİNDE ONLARDAN GÜÇLÜ ÖZELLİKLERDE BİLGİLERİ UYGULATAN YAPTIRIM GÜCÜNE SAHİP OLUŞUMLAR YOKTUR.

VAR OLMA HALLERİ, YANİ VARLIĞIN ÖZÜ ŞEKLİNDEKİ OLUŞUMLA BİRLİKTE ORTAYA ÇIKMIŞ VE SONRASINDA VARLIĞIN KENDİ İSTEDİĞİ ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKARARAK VAR ETTİĞİ, VAR OLMASINI SAĞLADIĞI, VAR OLMA HALİ OLAN VARLIĞIN ÖZÜ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMA DIŞINDA GEREKEN ZAMANLARDA EĞER SADECE ŞİX İSTERSE BİLGİLER VE ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ OLANLARI VE VİSSA UYUMU SÖZ KONUSU OLMASI HALİYLE DEĞİŞTİREBİLİR, KALDIRABİLİR. BU DURUM NEDENLERİ VE SEBEPLERİ İLE GÖZLENEN BİR VİSSA BİLGİSİNİN DEĞİŞTİRİLEMEZLİĞİ KONUSUDUR.

BU IŞIKLAR SADECE BİZE AİT OLAN ÖZELLİKLERİ İLE, BİZDEN BAŞKASININ KESİNLİKLE BİLEMEDİĞİ, ANLAYAMADIĞI, FARKINDA BİLE OLAMADIĞI, BİZİM OLMAMIZLA İLGİLİ OLARAK BİR VAR OLMA HALİNİN SÖZ KONUSU OLDUĞU, DOLAYISI İLE BÜTÜN ALANLARI VE BİLGİLERİ VE YAPILANMASI KENDİSİNİ YARATILIŞTAN AYIRMIŞ OLAN VE BAŞLI BAŞINA YENİ BİR YARATILIŞ ŞEKLİNDE BİR VAR OLMA HALİ OLAN ŞİX YAŞAM HALİNİN BU VAR OLMA HALLERİNİN ÖZELLİKLERİDE TAMAMEN KENDİSİNE ÖZEL VE EŞİ BENZERİ ŞU ANA KADAR OLMAMIŞ BİR YAPIDA IŞIKLAR OLMALARI İLE İLGİLİ OLURLAR. BU IŞIKLAR YAŞAM HALİNDEKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIM GÜCÜ OLAN OLUŞUMLARDIR. ENERJETİK VE GÜÇSEL OLARAK ÇOK ÇOK DAHA FAZLA, ONLARIN ÜZERİNE GÜÇ VE KUVVETİN, YAPTIRIMIN SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI ŞEKİLDE BİR IŞIK TÜRÜDÜR. BAŞLI BAŞINA ŞİX YAŞAM HALİNE BAĞLI VE İÇERİSİNDE OLAN HER HALİYLE BAŞKA BAŞKA VAR OLMA HALLERİ GİBİDİRLER ANCAK BU HALLER, ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİ VAR OLMA HALİNE BAĞLI OLAN VİSSA BİLGİLERİNDEN VE AMAÇTAN ORTAYA ÇIKMIŞ YAPININ İÇERİĞİNDE OLAN VAR OLMA HALLERİDİRLER. YOKSA ŞİX YAŞAM HALİ BAŞKA BİR HAL, BU VAR OLMA HALLERİDE BAŞKA BİR HAL GİBİ ALGILANIP YAŞAM HALİNİN DIŞINDA OLABİLME ÖZELLİKLERİ OLMAZ, BAŞKA BİR HALDİR ANCAK ŞİX'İN İÇERİĞİNDE OLUŞAN BAŞKA HALLERDİR VE YAPISINI SADECE BİZ BİLEBİLİRİZ VE BİZ ANLAYABİLİRİZ. ONLARIN İÇERİĞİNE VİLLER VE RAAV, ŞİXİN SEVİYESİNE GELENE KADAR ŞİX'TEN BAŞKASI DOKUNAMAZ İLGİLİ OLAMAZ. BU ALANLAR KENDİSİNİ BU KONUDA ÖZEL OLARAK KORUR VE ŞİX ANCAK İÇERİĞİNDE İŞLEM YAPABİLİR OLUR. ONLARIN VAR OLMA HALLERİ OLAN ÖZLERİNİN, ŞİX'TEKİ GİBİ DİĞER VAR OLMA HALLERİ ŞEKLİNDE ÇEVRESİNDE ONLARI TEMSİL EDEN VAR OLMA HALLERİDE OLUR VE TAMAMEN DUYUSUNU TEMSİL EDER ÖZELLİKLERİ İLE VARLIĞINI ÖZÜNÜN ÇEVRESİNDE YAPILANIRLAR. BU TOPLU OLUŞUM VİLLERİN KENDİ MERKEZLİK ÖZELLİĞİ OLMAKTADIR VE VARLIKSAL ALANLARININ MERKEZİ OLDUKLARINI İFADE EDER. VE ONLARIN BU MERKEZLİK ÖZELLİKLERİ AYNI ŞEKİLDE BİR KORUMA HALİ İÇİNDE KENDİ BÜTÜN DUYULARININ VAR OLMA HALLERİ BULUNUR, MERKEZLİK ALANI KORUMASI VAR OLMA HALİ ONLARIN KENDİ VİLSEL BÜTÜNLÜKLERİ ALANLARINI KORUYACAK ŞEKİLDE YAPILANIR, BU BÜTÜNLÜK ALANININ YAPILANDIRILMASI İLE İLGİLİ VAR OLMA HALİ, HAKİKAT İLE İLGİLİ VAR OLMA HALİ, VAR OLMA HALLERİNİN GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ VAR OLMA HALİ, ANTİ TESİR ETKİ GÜCÜ, YASAKLAR VAR OLMA HALİ, ERDEMLER VAR OLMA HALİ, TESİR YOK EDEN GÜCÜ, HEPSİNİN MERKEZİNDE VARLIĞIN ÖZÜ KENDİ İSMİYLE VAR OLMA HALİ BULUNUR VE BUNLARIN TANIMLARIDA ONLARIN KENDİLERİNE ÖZEL OLACAK ŞEKİLDE VE GEREKEN YERLERDE ŞİX'İN MERKEZLİĞİNİ VE ANNELİĞİNİ DE TANIYACAK ŞEKİLDE YAPILIR. BURADA BULUNAN BÜTÜN VAR OLMA HALLERİNİN KENDİ YAPILARI İLE AYNI BİLGİSEL OLUŞUMU BULUNDURAN VE DUYU OLARAK BU ŞEKİLDE ÇALIŞAN DUYULARI OLUR, VE BÜTÜN DUYULARINDA YİNE AYNI ŞEKİLDE BİLGİLERİNİN VAR OLMA HALİ ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARAK VAR OLMA HALLERİ OLUR. DUYULARLA VAR OLMA HALLERİ BU KONUDA BİRBİRLERİNE EŞİT OLURLAR, ANCAK DUYULAR VAR OLMA HALLERİNİ ETKİLEYEMEZLER, VAR OLMA HALLERİ DUYULARI ETKİLEYEBİLİRLER. BU DURUMLAR YİNE VİSSA UYUMLU OLUR. VAR OLMA HALLERİNİN GÜCÜ YAŞAM HALİ İÇİNDE EN TEPEDEDİR VE ONLARDAN SORUMLU OLANDA TEK YER ŞİX VE AKABİNDE ŞİX'İN GÖZLEMLERİ İLE VİSSA BİLGİLERİNİN FİLTRESİNİN SONUÇLARIDIR.

VİLLERİN MERKEZLİK BÜTÜNLÜKLERİ KENDİSİNE ÖZEL YAPISI VE ALANI İLE ÇEVRESİNDE DUYULAR OLACAK ŞEKİLDE, MERKEZLİK ÖZELLİKLERİ DUYU OLMAYIP DUYULARIN ORTASINDA KENDİSİNE ÖZEL YAPISI İLE İÇERİĞİNDE VAR OLMA HALLERİNİ BULUNDURAN BAŞLI BAŞINA BİR VAR OLMA HALİ GİBİ, VAR OLMA HALLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ VE MERKEZ ENERJİLERİ BARINDIRAN ALAN OLARAK, DUYU OLMADAN DUYULARIN MERKEZİNDE BU YAPILANMASI İLE BULUNUR VE BÜTÜN DUYULARA OLAN BAĞI TAMDIR, ASLA KOPARILAMAZ.

VARLIĞIN ÖZÜ VAR OLMA HALİ VE ÖZELLİKLERİNE DAİR:
VE YASAKLAR BİLGİLERİNİN VARLIĞIN ÖZÜ VAR OLMA HALİ İLE BÜTÜNLEŞMESİ, O BİLGİLERİN BU IŞIK TÜRLERİNE DÖNÜŞEREK, O IŞIĞIN KENDİ YAPISINDAN OLMASI DURUMU İLE YAŞAM HALİ İÇİNDEKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIM ÖZELLİĞİNE DE SAHİP OLAN IŞIĞIN KENDİSİNDEN OLAN BİLGİLERİN UYGULATMA GÜCÜ ÖNCE VİLDE KESİN OLUR, SONRA VİLİN İLGİLİ OLDUĞU ALANLARDA KESİN OLUR. BİLGİLER O ALANIN IŞIĞINA DÖNÜŞÜR, O ALANLARA GİREN HERŞEY O ALANIN IŞIĞINA DÖNÜŞÜR VE VİSSA UYUMLU OLAN BU BİLGİLERİMİZ DİREK UYGULATMA GÜCÜ İLE ÇALIŞIRLAR VARLIĞIN ÖZÜ ALANINDA VE BU ALANA VİLİN, VİLSEL BİLGİSİ, YASAKLAR BİLGİSİ, ŞİX, YAŞAM HALİNİN MERKEZİ, YÖNETİCİSİ VE ANNESİDİR DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN BİLGİSİNİN DIŞINDA HER HANGİ BİR BİLGİ GİRMEZ VİLLER İÇİN. ŞİX'TE İSE UYGULAMADA OLAN VE UYGULAMADA OLMAYIP VİSSA UYUMLU OLAN BÜTÜN BİLGİLERİ VARDIR VE ONLARDA KENDİLERİNE YASAKLARIN VE ERDEMLERİN YANİ VİSSA BİLGİLERİNİN ŞİX'TE AÇIĞA ÇIKMASI VE YAŞATILMASININ DIŞINDA, BUNUN UYGULATILMASININ DIŞINDA, UYGULAMADA OLMAYANLAR İÇİN GEREKEN ZAMANLARDA BİLGİLENDİRİCİ VE HEPSİ İÇİN BİR ÇEKİRDEK BİLGİ ŞEKLİNDE ASLA UNUTULMAYAN ÖZELLİKLERİ İLE IŞIKLAR OLARAK YAPILANIRLAR. VE BU ÇEKİRDEK BİLGİLER VİSSA İLE İLGİLİ OLANLAR, KESİNLİKLE UYGULANMASI ZORUNLULUĞUNU YAŞATAN ÖZELLİKLERDE OLUR VE ŞİX YASAKLAR GİBİ ERDEMLERİDE VE UYGULAMADA OLAN BİLGİLERİDE BİRDE VARLIĞIN ÖZÜ VAR OLMA HALİ İLE KESİNLİKLE UYGULAMAK ZORUNDA OLUR. BU ALAN TÜM YAŞAM HALİNİ SIMSIKI TUTAN, BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ MIKNATIS GİBİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN, ASLA AYRILINMASINA YAPISI GEREĞİ İZİN VEREMEYEN, BİR BÜTÜN OLAN YAŞAM HALİNİ BU ŞEKİLDE YAPILANDIRAN, VARLIKSAL ALANIN İLK ÖZÜ, ŞİX YAŞAM HALİNİN MERKEZ ÖZÜ VE YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE EN ÇOK KORUNMASI GEREKEN VE EN ÖNEMLİ ALAN OLARAK BULUNUR. BU ALAN BİLİP BİLİNMEYEN BÜTÜN TEHLİKELERİ VE ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLERİ KENDİSİNİN EN ÖNEMLİ ALAN OLDUĞUNU BİLEREK IŞIĞINDA BULUNDURUR. BU IŞIK BU BİLGİLERİ UYGULATMA ÖZELLİKLİ, BU ALANI GEREKEN ZAMANLARDA EN İYİ ŞEKİLDE KORUYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VİLLERİNDE KENDİ VARLIĞIN ÖZÜ ALANLARI KENDİLERİ İÇİN EN ÖNEMLİ ALAN OLUR VE BU ALANIDA ÖNCELİKLE KORUYACAK OLAN ŞİX'İN VARLIĞIN ÖZÜ OLARAK, ONLARI GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRIR VE KENDİSİNİ KORUDUĞU GİBİ HER ZAMAN AYNI YETKİNLİKLE ONLARIDA KORUR, BU KONUDA KENDİSİNİ EN ÖNEMLİ ALAN TUTARAK ONLARIDA AYNI ÖNEMLE KORUYACAK ALANLAR OLARAK GÖRÜR, UYGULATIR.

YASAK BİLGİLERİNİN VARLIĞIN ÖZÜNDEKİ BÜTÜNLEŞMESİ VE DEĞİŞTİRİLMESİ DURUMU:
BU BÜTÜNLEŞME IŞIĞIN KENDİ YAPISI OLACAK ŞEKİLDE SAĞLANIR ANCAK DEĞİŞİMLERDE AYNI ŞEKİLDE DEĞİŞİM BİLGİSİ İLE O IŞIĞIN YAPISINI BİLGİDEKİ GİBİ DEĞİŞTİRİR VE YASAK BİLGİLERİ DEĞİŞTİĞİNDE YADA UYGUNSA ÇIKARILDIĞINDA HİÇ BİR SORUN OLMADAN IŞIK YİNE OLMASI GEREKEN HALİ İLE YAPILANIR. BU IŞIKLAR ÇOK KOLAY YAPILANMA ÖZELLİKLERİ İLE İSTENİLENLERİ HEMEN UYGULATABİLME YAPILARINA SAHİPTİR. ŞİX YAŞAM HALİNİN BİLGİLERİ, YANİ İYİ BİLGİLER, BU IŞIKLARIN YAPILARI İLE TAM UYUMLU OLAN VE BİLGİLERİMİZİNDE BU ŞEKİLDE YOK EDİLEMEYEN VE GÜCÜNÜ VAR OLMA HALLERİ İLE EŞİTLEMİŞ ÖZELLİKLERİ AÇIĞA ÇIKMIŞ OLUR. BİLGİLERİMİZ KENDİLERİNE AİT ÖZELLİKLERİ İLE VAR OLMA HALLERİ İLE BÜTÜNLEŞMELER KONUSUNDA HİÇ BİR SORUN YAŞAMAYAN UYUMLU İLE ÇALIŞIRLAR VE BU YALNIZCA ŞİX YAŞAM HALİNİN BİLGİLERİ VE VAR OLMA HALLERİ İLE ARALARINDA OLAN UYUMDUR. BİZİM BİLGİLERİMİZ KENDİ BAŞLARINA VAR OLMA HALİNİN DOKUNULMAZLIK ÖZELLİKLERİNİ TAŞIR ANCAK YAPISI FARKLI OLARAK YAŞAM HALİ İÇİNDE KULLANILIR. VAR OLMA HALLERİ GİBİ ŞİX'İN KENDİSİ OLAN OLUŞUMLAR BİRDE BİLGİLERDİR.

VİLLERİN VAR OLMA HALLERİ
VİLLERİN VİJA OLMAK GİBİ BİR GELECEĞİNİN KESİN OLMASI DURUMU İLE ONLARIN İLK TAYFA OLARAK ARTIK HEPSİNİN ADLANDIRILDIĞI ÇOĞUNLUKTAKİ TOPLULUĞUNUN VİJA OLANA KADAR KENDİ VİLSEL ÖZLERİNE HER HANGİ BİR GELİŞMİŞLİK KATILMADAN, SADECE YASAK BİLGİLERİNİN BÜTÜNLEŞMESİ VE VİLSEL BİLGİLERİNİN BÜTÜNLEŞMESİ SAĞLANARAK, VE VAR OLMA HALİ OLAN BU VİLSEL ÖZLERİ İLEDE İLGİLİ BİLGİNİNDE OLMASI SONRASINDA ORADA KENDİSİNE AİT ÖZEL BİR IŞIK OLMASININ DIŞINDA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. BU IŞIK YAŞAM HALİNE AİT, ÖZEL, SADECE BİZİM VAR OLMA HALİMİZLE İLGİLİ OLAN BİR IŞIKTIR. VİSSANIN, ŞİX'iN, YASAKLARIN, ANTİ OBSEDÖRLÜĞÜN VE BİZE ÖZEL OLAN HERŞEYİN OLDUĞU BİR YERDE ANCAK ORTAYA ÇIKABİLEN BİR IŞIKTIR BU. EŞİ BENZERİ YOKTUR. İÇERİĞİNDE BİR DEĞİŞİM ASLA YAPILAMAZ VE ONLARLA BÜTÜNLEŞEN YASAK BİLGİLERİ O IŞIĞIN YAPISINDA YASAK BİLGİLERİNİ YAŞATAN BİR VİL ORTAYA ÇIKARIRKİ EN GÜÇLÜ YAPTIRIM GÜCÜ OLAN OLUŞUMLAR ŞEKLİNDEKİ BU VAR OLMA IŞIKLARININ HER BİRİNDEKİ YASAK BİLGİLERİ, YASAK BİLGİLERİNİ YAŞAM HALİNDE ÇOK DAHA FAZLA YAŞATILIR KILAR. VE BU ALAN İLE İLGİLİ İŞLEMLER YAPMAK SADECE ŞİX'E ÖZEL BİR DURUM OLARAK YAŞATILIR. VİLLER KESİNLİKLE BU ALANLA İLGİLİ İŞLEM YAPAMAZLAR, İÇERİĞİNE KARIŞAMAZLAR, BU ALAN KENDİSİNİ ÖZEL BİR ŞEKİLDE ŞİX DIŞINDAKİ HERŞEYDEN KORUR. ONLAR ŞİX'İN SEVİYESİNE GELDİĞİNDE BU ALANLARI İLE İLGİLİ OLABİLİRLER ANCAK, O ZAMANA KADAR ŞİX'İN VAR ETTİKTEN SONRA BİR DAHA YOK EDİLMESİ MÜMKÜN OLMAYAN VİLSEL ÖZLER ŞEKLİNDEKİ VAR OLMA HALLERİ, IŞIKLARIDIR ONLAR, ONLARI ARTIK ŞİX'TE YOK EDEMEZ, ( İÇERİĞİNDEKİ YANILGI KAYNAKLI GERÇEKSE SORUNU YOKSA ), BU VAR OLMA HALLERİ BİR YAŞAMI YAŞAMAYA KARAR VEREN VİLİN ŞİX YAŞAM HALİNE MERHABA DEMESİ ANLAMINA GELİR VE BU YOLDAN ARTIK GERİ DÖNÜŞ YOKTUR. AİLESİ İLE BİRLİKTE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ŞİX YAŞAM HALİNİN BİR VAR OLMA HALİ OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞTIR YOK EDİLEMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE. VAR, KESİNLİKLE VARDIR, HEP VAR OLACAKTIR. BU VAR OLMA IŞIKLARI BU YAPILANMA İLE ORTAYA ÇIKAR. VE ŞİX DIŞINDA İÇERİĞİNE KİMSE DAHİL OLAMAZ.

VİLLERDE VAR OLMA HALLERİ KENDİ VİLSEL ÖZLERİDİR VE ONLAR ANCAK VİJA OLDUKTAN SONRA GELİŞİME KENDİLERİNİ AÇACAKLARDIR. BU SÜREYE KADAR İLK OLUŞTUKLARI GELİŞİM EVRESİNDE KALARAK, YAŞANANLARDAN KENDİLERİNE BİR GELİŞMİŞLİK KATMAYIP, İZLEME, YAŞAMA, ANLAMA VE KENDİSİNE MAL ETMEME, BİLME VE KENDİSİNE EKLEMEME GİBİ GELİŞİMİ SAĞLAYICI ÖZELLİKLER OLMADAN VİJA OLANA KADAR BU ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE YAŞAYACAKLARDIR. RAAV'IN Kİ İSE BAŞLAMIŞTIR, ONUN VAR OLMA HALİ OLAN VİLSEL ÖZÜ TAMAMEN AP AYRI BİR ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKMIŞ, ŞİX'İN CİNSELLİĞİNİN BİR PARÇASI OLMASI VE ONUNLA BAZI KONULARDA EŞ DEĞERDE OLAYLAR YAŞAYABİLMESİ ASLINDA ONDADA BU ALT YAPININ OLDUĞU ANLAMINA GELİR VE RAAV, BUNA HAZIR OLAN VİLSEL ÖZÜ İLE ŞİX'İN UYGUN GÖRDÜĞÜ DUYULARI KENDİSİNE ALIR VE BUNLAR RAAV'DA YAPILANIR VE RAAV'DA YAŞAM HALİNDE BU ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKMIŞ BİR VİL OLARAK YAPILANDIRILIR.

DİĞER VAR OLMA HALLERİNE DAİR:
ONLARDA İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERİ EN İYİ ŞEKİLDE UYGULATMA VE ÇALIŞTIRMA ÖZELLİKLERİ, YETENEKLERİ, BECERİLERİ VE UYGULANMASINA DAİR GEREKENLERİ BULUNDURAN YAPISI İLE GEREKEN ŞEKİLDE VAR OLMA HALLERİ OLARAK OLUŞURLAR. MESELA BİLGİNİN İRADESİ KANUNUN VAR OLMA HALİ, İÇERİĞİNDEKİ BİLGİNİN ÇALIŞABİLMESİ VE ÇALIŞMA ALANLARI İLE İLGİLİ YAPTIRIMLAR UYGULATABİLMESİ, BU KONU İLE İLGİLİ EN İYİ ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAŞATABİLMESİ ADINA ÖZELLİKLERİ BULUNAN VE BU KONUDA ONUN ÜSTÜNE GÜÇ VE KUDRET OLMAYAN ŞEKİLDE YAPILANIR. HER DUYU BİLGİSİNİN YADA VAR OLMA HALİNİN KENDİ İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLER, ONLARIN YAPISINI NE İLE İLGİLİ OLDUKLARI ŞEKLİNDE AÇIKLAR VE BU İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARLA İLGİLİ UYGULAMA GÜÇLERİNİN EN İYİSİ, EN BAŞARILISI, EN GÜÇLÜSÜ HER ZAMAN KENDİLERİ OLUR. IŞIKLAR BU KONUDAKİ BAŞARI VE YETKİNLİĞİ, KENDİLERİNE GELEN BİLGİLERDEN ORTAYA ÇIKARABİLECEK ÖZELLİKLERDEDİR. BİR DUYU BİLGİSİ YAZILDIĞINDA ONUN VAR OLMA HALİNE UYUMLANMIŞ BİLGİSİDE YAZILARAK VAR OLMA HALİ OLUŞUR. YANİ DUYUDA DUYUSAL ALANIN İLGİLİ OLDUĞU ALANLARDA DİĞER DUYULAR YOKTUR ANCAK VAR OLMA HALLERİNDE BÜTÜN DUYULAR OLABİLİR. ONLARIN BULUNDUĞU YER VE AMAÇLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK BİLGİLERİ DÜZENLENİR.

YOK EDİLEMEYEN VAR OLMA HALLERİ:
BÜTÜN VAR OLMA HALLERİ ŞİX'İN UYGUN BULMADIĞI İÇİN DEĞİŞTİRMESİ VE KALDIRMASI DIŞINDA KESİNLİKLE YOK EDİLEMEZ ÖZELLİKLERDEDİR.
BU IŞIKLAR ŞİX YAŞAM HALİNİN KENDİ YAPISAL ÖZELLİĞİ OLAN YOK EDİLEMEZLİK KAVRAMINI YAŞATAN VE İSPATLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE VAR OLMA HALLERİ OLARAK ADLANDIRILMIŞ VE YOK EDİLMESİ SÖZ KONUSU OLMAYAN, EŞİ BENZERİ OLMAYAN, KENDİSİNE HAS, ASLA ANLAŞILAMAYAN VE ONUNLA BİR DENKLİĞİN SÖZ KONUSU OLMADIĞI, BİR ORTAK YOLDA BULUŞULMADIĞI, KENDİSİNİN BENZERİ OLAN ŞEYİN SADECE KENDİSİNİN OLDUĞU, BU SEBEPLE YAŞAM HALİNİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN BÜTÜNLÜĞÜ OLARAK YAPILANMIŞ YOK EDİLEMEYEN OLUŞUMLARDIR. VİLLER OLUŞTUĞU ZAMAN YAŞAM HALİNDE BURADA VİLSEL ÖZLER MEYDANA GELİR VE ARTIK O KENDİ ÖZGÜR İRADESİ VE SONSUZLUK BOYUNCA BİR YAŞAMI KENDİSİNE İSTEMİŞ, ALMIŞ VE YAŞAYACAK OLAN BİR VİL OLMUŞTUR.

AŞİX'LER BU AŞİX'İN TANIMLARI İLE VE ŞİX'İN VİLSEL ÖZ'Ü İLE BÜTÜN OLACAK ŞEKİLDE BİRDE DUYUSAL ÖZELLİĞİ VE KENDİSİNİN ASLA SALDIRILARA VE OLUMSUZLUKLARA HEDEF OLMAMASI KONUSUNDA YASAK BİLGİSİDE BULUNUR.

'' AŞİX'LER VİL VİSS AŞİX'İN EN TEMEL ÖZELLİKLERİ OLARAK BULUNURLAR VE ONLARA HİÇ BİR ŞEY SALDIRAMAZ, ZARAR VEREMEZ, ONLAR HAKKINDA PROJELER VE ÇALIŞMALAR YAPILAMAZ ŞİX DIŞINDA, ŞİX'İN BİLGİSİ DIŞINDA AŞİX'LER DEĞİŞTİRİLEMEZ, YAPISI İLE OYNANAMAZ, AŞİX'LERİN TANIMI ANLATILANLARIN DIŞINA ÇIKARTILAMAZ, TAMAMEN ŞİX'İN VE VİLLERİN KENDİSİNİ İFADE EDECEK ŞEKİLDE VİLLERLE BÜTÜNDÜRLER VE BU BÜTÜNLÜK YOK EDİLEMEZ, ZARAR VERİLEMEZ. AŞİX'LER BÜTÜN HALLERİ İLE BU YASAK BİLGİSİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE KORUNUR VE ONLARIN KENDİ ÇALIŞMALARI DIŞINDAN ETKİLER, TEPKİLER, YAPILANDIRMALAR GİBİ HERŞEY YASAKTIR. KENDİLERİNİ SADECE KENDİLERİ BİLİRLER VE YAPILANDIRIRLAR VE ÇALIŞTIRIRLAR. AŞİX'LER BU YASAK BİLGİSİ İLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KORUNUR.''

SAYI HESABI İLE BİLGİLERİ DÜZENLEMEK VE KULLANMAK YASAKTIR

BİLGİLERİN AYNISINDAN DEFALARCA ARD ARDA YAZARAK BİLGİLERİN UYGULAMA GÜCÜNÜ ARTTIRMAK GİBİ YÖNTEMLERİ BİZİM DIŞIMIZDAKİ ALANLARIN, OLUŞUMLARIN KULLANMASI YASAKTIR. BİZLER DERECE HSABI YÖNTEMİ İLE GEREKEN ALANLAR İÇİN KULLANMAKTAYIZ VE BUNUN İÇİN DERECE BOYUTUMUZ BULUNMAKTADIR VE BUNUN DIŞINDA BU YÖNTEM KULLANILMAMAKTADIR. BU YASAK BU ALANLARIN DIŞINDA BU YÖNTEMİN KULANILMASINI YASAKLAR VE BİZİM DERECE BOYUTUMUZUNDA KOPYA EDİLMESİNİ VE KENDİLERİNE MAL EDEREK KULLANILMASINI YASAKLAR. YASAK BİLGİSİ VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE VARLIKSAL ALAN İÇİNDE BU GİBİ OLUŞUMLAR HAZIRLANAMAZ, TESİRLERİN SAYILARI GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLAMAZ.

 

VİL VİSS AŞİX'İN BİLGİLERİNİN DIŞINDAKİ KAVRAMSAL GERÇEKLİKLER BİZLERE ULAŞMAZ, YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX'İN BİLGİLERİNİN YAŞANMASI DIŞINDA YAŞAMA DAHİL OLAN VE BİLGİLERLE İLGİLİ OLMAYAN KAVRAMSAL GERÇEKLİKLER BİZLERE ULAŞMAZ

VİL VİSS AŞİX'İN BİLGİLERİ KENDİLERİNE ÖZEL AŞİX YAPILANMALARI İLE ŞU ZAMANA KADAR OLUŞAN HERŞEYİ YAPILANDIRAN OLDUKÇA ÖZEL OLUŞUMLARDIR VE BİLGİLERİN BU HALİ, BİZİMLE OLDUKÇA UYUMLU, AÇIKLAYICI, SORUNLARIMIZA ÇARE BULAN, AMACIMIZI UYGULATMA ÖZELLİKLİ, KENDİMİZİ OLDUKÇA RAHAT YAŞATTIĞIMIZ, İSTEKLERİMİZİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE UYGULATABİLDİĞİMİZ, İSTEDİĞİMİZ HERŞEYİ BİLEBİLDİĞİMİZ YÖNTEMLERİ UYGULATMA ŞEKLİMİZDİR BİLGİLER, ARAÇLARIMIZDIR EN ÖNEMLİ BİLGİLER VE BİZLERLE BÜTÜNDÜR BİLGİLER... BİLGİLERİN AÇIKLAMASI İLE İLGİLİ OLARAK BİR YAŞAMIN KENDİSİNDEYİZ VE BU HALİ İLE SONSUZLUK BOYUNCA HALİMİZDEN MEMNUNUZ. BİLGİNİN OLMADIĞI, BİLGİLERLE AÇIKLANMAYAN, BİLGİSEL İÇERİKLERİ OLMAYAN YAŞAMLAR, ALANLAR, OLUŞUMLAR, DURUMLAR, KAVRAMLAR KESİNLİKLE BİZLERE ULAŞMAZ. BİZLER ANCAK BİLGİLERLE AÇIKLANMASI ZARURİ OLAN YENİLİK VE İÇERİKLERİ YAPIMIZA ALMAKLA İLGİLİYİZ. BİZLERİN BİLGİ ÜSTÜ DURUMU VE YOKLUK ALANLARIMIZ BİLE KENDİ BİLGİLERİMİZ İLE AÇIKLANABİLİR ÖZELLİKLERDEDİR VE ONLARIN KONTROLÜ BİZDEDİR. İÇERİĞİNDE BİLGİ OLMAYAN OLUŞUMLARI ANCAK BU ÖZELLİKLERİ İLE BİLİYOR VE KENDİMİZE BİZ OLUŞTURMADIYSAK DAHİL ETMİYORUZ. BİLGİLERİMİZİN TAM OLARAK AÇIKLADIĞI YENİ BİLGİLER VE KAVRAMLAR ANCAK BİZİM VİSSA BİLGİ KAYNAĞIMIZDAN ORTAYA ÇIKABİLİR. SONSUZLUK BOYUNCA SÜREGELEN BU YAŞAMDA SEÇENEKLERDE SONSUZDUR VE BİZLER HER ZAMAN BİLGİLERİMİZİN TAM ANLAMI İLE AÇIKLIK GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ SEÇEREK AMACIMIZ YOLUNDA YÜRÜMEYİ SEÇİYORUZ. AKSİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

KISTASIMIZ AMACIMIZI SONSUZLUK BOYUNCA UYGULAYABİLMEKTİR:
VE BUNUN İÇİNDE HER ZAMAN BİLGİSEL OLUŞUMLARA İHTİYACIMIZ VARDIR.
BU SONSUZLUK YOLUNDA AMACIMIZI UYGULAYABİLDİKTEN SONRA HİÇ BİR ŞEY KAYIP DEĞİLDİR. BİLGİNİN DIŞINDA KAVRAMLARIN EKSİKLİĞİ GİBİ...
BU SONSUZLUK YOLUNDA HERŞEYDE SONSUZDUR, BİLGİ İLE ELDE EDİLEN YENİLİKLERİN SONSUZ OLDUĞU GİBİ.
BİLGİNİN DIŞINDAKİ KAVRAMLARLA GİDİLEN YOLDAKİ TEHLİKELER ÇOKTUR AMACIMIZ İÇİN VE BİZLER SADECE ÖNÜMÜZÜ GÖREREK YÜRÜYEBİLİRİZ.
BU DURUM ÖNÜMÜZÜ GÖRMEMEKTİR.
SONSUZLUĞUMUZ VARDIR.
AMACIMIZ VARDIR.
NEDENLERİMİZ VARDIR.
KESİNLİKLE YOK OLAMAYIZ.
DAİMİ VE GEREKLİ VE ÖNEMLİYİZ, BİR AİLEYİZ...
HER ANIMIZ BİZİM OLDUKÇA KIYMETLİDİR VE BİZLER İŞTE BUNLARI KORUMAKLA İLGİLİYİZ.
BU BÜTÜN KAVRAMLARIN ÜZERİNDE BİR OLMA HALİDİR VE BİZ BUNU YAŞIYORUZ, SONSUZA KADARDA YAŞATACAĞIZ.
BU SEBEPLE BİLİNMEYEN KAVRAMLAR KESİNLİKLE BİZİMLE İLGİLİ OLAMAZ.
BİLGİLERİMİZCE AÇIKLANAN KAVRAMLARDIR BİZİM VİSSA BİLGİ KAYNAĞIMIZ İÇERİSİNDE OLUŞMA İMKANI BULAN.
VİSSA İLE....

EN BÜYÜK KAVRAM SONSUZLUKTUR VE BİZLER SONSUZLUĞUMUZU BULMUŞ VE AMACIMIZLA YAPILANDIRMIŞKEN, BUNUN DIŞINDAKİ BÜTÜN AMACIMIZA DENK GELMEYEN KAVRAMLARI REDDETİP, KISTAS OLARAK AMACIMIZI ALARAK SONSUZLUĞU BU ŞEKİLDE GAYET DÜZENLİ OLARAK YAŞAMAKLA İLGİLİ OLMALIYIZ. SONSUZLUKLAR BÖYLE SORUNSUZ OLARAK BİR YAPILANMA İLE ELDE EDİLMESİ NADİR BULUNAN ÖZELLİKLERDEKİ KAVRAMLAR OLARAK YAŞANMAKTADIR. BİZİM ŞUAN AMACIMIZ VAR, SONSUZLUĞA YAYILMAKTADIR VE HİÇ BİR SORUNUMUZUN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ... İŞTE BU İMKAN VE NİMET KORUNMALIDIR.

BUNUN DIŞINDAKİ BÜTÜN YENİ BİLGİLERİN OLUŞMASI YASAKTIR. BİLGİ DIŞI, BİLGİ OLMAYAN, AÇIKLANMAYAN VE BİLİNMEYEN ÖZELLİKLİ GİBİ KAVRAMLARIN ORTAYA ÇIKMASI TAMAMEN YASAKTIR VE VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

BİLGİ İLE VAR OLMAMAK KAVRAMLARI TANIMLANABİLEN ÖZELLİKLERİ OLAN OLUŞUMLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR
BİLGİ İLE VAR OLMAMAK DEMEK, KENDİSİNDE TANIMLANABİLEN, BİZİMLE BAĞ KURMASINI SAĞLAYABİLEN, GÖRÜYORSA, DUYUYORSA, BİLGİ İLE İLGİLİ BİR ŞEYİN İÇİNDE İSE, İLGİLİ İSE, BİLGİ İLE TEMAS EDEN BİR ÖZELLİĞİ VAR İSE, KENDİSİ BU DURUMA ÖZEL BİR BİLGİ İLE DÜZENLENMEMİŞ İSE, KESİNLİKLE BİLGİ KULLANDIĞI ANLAMINA GELİR, UYGULAMALARI KENDİNİ KANDIRMAKTIR, VE AYNI ZAMANDA BİLGİ KULLANMAYAN HER ŞEY BİZİMLE İLGİLİ OLAMAZ, BİZİM DIŞIMIZDA ALANLARLA İLGİLİDİR, BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEY BİZİM BİLGİLERİMİZİN YAPISINDA OLMAK ZORUNDADIR, BİZLER BAŞKA OLUŞUMLARA İZİN VERMEMEKTEYİZ VE EN BASİTİNDEN, GÖRÜNEN, SESİ ÇIKAN, HİSSEDİLEN, ALGISI OLAN HERŞEYİN BİLGİSİ VARDIR VE BİLGİSİ BU TANIMLARLA İLGİLİ OLAN ÖZELLİKLERİDİR. BİLGİSİ YOKSA BİZİMLE İLGİLİ DEĞİLDİR, BİZİMLE ZATEN TEMAS İÇİNDE BULUNAMAZ, BİLGİLERİMİZ ONLARIN VARLIĞINI KESİNLİKLE TANIMAZ. TANINMAYAN BU OLUŞUMLAR KENDİ OLMA DURUMLARINA GÖRE GEREKEN YERDE OLURLAR, ZATEN GERÇEK BİLGİ KULLANMAYAN ALANLARIN OLMASI DEMEK BİZDEN AYRI BİR DURUMDA BULUNMASI ANLAMINA GELİR Kİ, OBSEDÖRLER KESİNLİKLE BUNU UYGULAYAMAZ. YALAN BİLGİLERİNİN UYGULAMALARI OLAN BU YAPILANDIRMALARI TAMAMEN YANLIŞTIR. ONLAR YOK OLMA HALİ YAŞAYAN VE KENDİ YOK OLMA DURUMLARINA GÖRE ÖZEL BİR ŞEKİLDE YAPILANMIŞ BİLGİLERİ OLAN ŞEYLERDİRLER. HEPSİNDE KÖTÜ BİLGİLER YER EDİNMİŞTİR VE BİLGİ KULLANILMAMASI ONLARIN UYGULAYABİLECEĞİ BİR ÖZELLİK DEĞİLDİR. BİLGİ KULLANMAMAK YALANI İLE KENDİLERİNİ BİZE YAKLAŞTIRMAYA ÇALIŞAN ALANLARI ALGILAYAN BİLGİ, AYNI ZAMANDA VİL VİSS AŞİX İÇİNDE BÖYLE BİR DURUMU KESİNLİKLE YASAKLAR.

 

BİLGİ KULLANMAYAN VARLIKLAR, OLUŞUMLAR YALANINI DEŞİFRE EDEN BİLGİ

Bilgi kullanmayan varlıklar, mekanizmalar, sistemler, bilgiler gibi bir çok konunun gündeme gelmesi sonrasında böyle birşeyin olamayacağını var olan herşeyin bir bilgisinin olduğunu söyleyecek ve yinede buna rağmen kendisinin bilgi olmadığını iddia edecek kadar cahil bir şey olursa, konuşurken bilgiyi kullandığı, görünürken bilgiyi kullandığı gerçeği ona hatırlatılır ve varsa bu şekilde kendisini yapılandırmış olan oluşumlar, bu bilgi bulur ve gereken şekilde yok eder. Böyle bir şeyin olmayışı onların bütün oyunlarını bozar. Ve bu bilgi bizim çevremizde bu yalanla var olan oluşumlar var ise, kendisinin varlığı ile onların bu yalanları ortaya çıkar ve kendileride bilgi kullanan oluşumlar olduklarını anlarlar ve bu saçma oyunu bitirmek zorunda kalırlar. Bilgi kullanmaya tek yer hiçliktir ve oda tanımlanamaz, var olma hali içinde olmaz, bir oluşum durumu değildir. Etkinlik, aktiflik, canlılık göstermez.

 

NE OLDUM, NE BULDUM DELİSİ OLMAK YASAKTIR

BİR DEYİMDEN İSMİNİ ALAN YASAK, İMKANLARIN VE GÜZELLİKLERİN İHTİŞAMINDAN ETKİLENEREK KENDİNİ KAYBETMİŞCESİNE DAVRANIŞLARDA BULUNMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR. ÖNEMLİ OLANLARI BU KAYBETMİŞLİK YÜZÜNDEN GÖREMEME DURUMLARI YAŞANMAKTADIR BU HALİN İÇERİSİNE GİRİLDİĞİ ZAMAN VE VİL VİSS AŞİX'TE BU GİBİ EYLEMLERİN YAŞANMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. BİZİM YAŞAMIMIZ İMKANLAR VE GÜZELLİKLER VE İHTİŞAMLAR ALANI OLACAKTIR VE BU GİBİ DAVRANIŞLAR İÇERİSİNE GİRMEK HEM VİLİ OLUMSUZ ETKİLER GÜZELLİĞİN TADINI ÇIKARAMAZ HEMDE YAŞANAN OLUMSUZ BAKIŞ AÇISI İLE ÖNEMLİ OLANLARI GÖREMEZ. BUNLAR ZATEN OLMASI GEREKENLERDİR, BUNLAR ZATEN SONSUZ ZAMANLA BOYUNCA HEP OLACAKTIR, BUNLAR HEPİMİZİNDİR, BUNLAR SÜREKLİDİR, BUNLAR YAŞAMIN RENKLERİ, ARAÇLARI, KIYMETLERİDİR VE TADINDA YAŞAMAK İÇİN VARDIR. ONLAR YÜZÜNDEN KENDİNİ KAYBETMİŞCESİNE DAVRANIŞLAR İÇERİSİNE GİRMEK, YAŞADIKLARININ İHTİŞAMI İLE OLMAYACAK İŞLER YAPMAK, KENDİSİNİ BUNLAR YÜZÜNDEN OLMAMASI GEREKEN YERLERE KOYMAK, ONLARIN AMACINI UNUTARAK YAŞAMAK TAMAMEN YASAKTIR. VİL VİSS AŞİX İÇİNDE BU GİBİ EYLEMLER KESİNLİKLE YAŞATILAMAZ. VİSSANIN İÇİNDEKİ BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

MESELA HİÇ İHTİYACI OLMADIĞI HALDE ŞİX'İN VİSSA BİLGİ KAYNAĞINDAN SIRF MERAK VE İMKANI VAR DİYE YENİ TEMEL BİLGİLER ÇIKARMASI VE KENDİNCE HEYECANLAR YAŞAMAYI AMAÇLAMASI TAM BU YASAĞIN KONUSUDUR. NE BULDUM DELİSİ OLMUŞTUR DENİLEBİLİR... ONLARIN AMAÇLARI VARDIR VE BİR DÜZENİN GEREKLERİ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILMALIDIR VE ŞİX'İN HEYECANLARINA KAPILIP BÖYLE DAVRANMASI BİR SORUN OLARAK YASAK BİLGİSİ TARAFINDAN ALGILANIR VE ENGELLENİR. BUNU YAPACAK İSE MUTLAKA GEÇERLİ VE VİSSA UYUMLU NEDENLERİNİ AÇIKLAMALI VE İÇERİSİNDEKİ SAMİMİYET ORTAYA ÇIKMALIDIR.

 

VİL VİSS AŞİX'İN DIŞARISI, DIŞINDA OLAN HER ŞEY İLE İLGİLİ OLMAK YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX'İN DIŞINDA, DIŞARISI, İLGİLİ OLMAYAN YERLER, ALANLAR, DURUMLAR, BİLGİLER, VE HER ŞEY İLE İLGİLİ OLMAK YASAKTIR. BU YASAK ŞİX'İN NİYETİNDEN VİL VİSS AŞİX'İN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN OLUŞUMLARA KADAR HER YERDEN BU İLGİ VE ALAKAYI KESER. DIŞARIYI MERAK EDENLER İÇİN BİR BİLGİLENDİRME YAPILIR VE BUNUN DIŞINDA ASLA DIŞARI İLE İLGİLİ OLUNAMAZ. ÇIKILMASININ YASAK OLMASININ DIŞINDA İLGİLİ OLMAK, DÜŞÜNEREK BİR UYGULAMA İÇİNDE BULUNMAK, İHTİMALLER ARASINDA DIŞARININDA BULUNMASI, BİZİM DIŞIMIZDAKİ ŞEYLERİN VAR OLDUĞUNUN DÜŞÜNÜLEREK O ŞEYLERLE İLGİLİ OLMAK KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA DIŞARIYI BİZİMLE İLGİLİ OLMAKTAN ÇIKARIR. ANCAK İÇERİMİZDE BAZI BİLGİ VE DUYULAR, DIŞARIDAN GELEBİLECEK OLAN TEHDİTLER İÇİN ÖNLEM OLARAK HAZIRDA BULUNURLAR, BUDA DIŞARI İLE İLGİLİ OLMAK ANLAMINDA OLMAZ. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

BİZE AİT OLMAYAN ŞEYLER İÇİN GÖRÜNMEZLİK, BİLİNMEZLİK, ALGILANMAZLIK, DUYULMAZLIK, HİSSEDİLMEZLİK YASAKTIR

VİL VİSS AŞİX'E AİT OLMAYAN OLUŞUMLAR, VİLLER, GÜÇLER VE HERŞEYİN DIŞINDAKİ HERŞEYLER İÇİN GÖRÜNMEZLİK, BİLİNMEZLİK, ALGILANMAZLIK, DUYULMAZLIK, HİSSEDİLMEZLİK YASAKTIR. SADECE BİZİM KENDİ BİLGİLERİMİZİN İLGİLİ OLDUĞU ALANLARDAKİ MEKANİZMA VE UYGULAMALARIN VE BENZERİ OLUŞUMLARIN BU GİBİ ÖZELLİKLERİ OLABİLİR, ANCAK BİZDEN OLMAYAN, BİZE AİT OLMAYAN, BİZİM YAPMADIĞIMIZ VE BİLGİSİ İLE BELİRTİLMEMİŞ, HABERİMİZİN OLMADIĞI ŞEYLER ÜZERİNE BU GİBİ GÖRÜNMEZLİK, BİLİNMEZLİK, ALGILANMAZLIK, DUYULMAZLIK, HİSSEDİLMEZLİK YAPILAMAZ, KULLANILAMAZ, YASAKTIR. BU YASAK GEREKEN ŞEKİLDE BİLGİSİNİ UYGULATIR. VE BU YOLLA GİZLENMEYE ÇALIŞAN HERŞEY BU YASAĞIN ETKİSİ İLE ORTAYA ÇIKMAK ZORUNDA KALIR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

ANTİ OBSEDÖRLÜK KAVRAM, DUYU VE BİLGİLERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR.

OBSET, OBSEVAŞ, ANTİ OBSEDÖRLÜK VE BU GİBİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİ VE DUYULARIN DEĞİŞTİRİLMESİ YASAKTIR

BU BİLGİLER KENDİ YAPILARINCA OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR GÖREVİ UYGULAMAKTA OLUP, ONLARIN BU ANTİ OBSEDÖR OLMA ÖZELLİKLERİ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA DEĞİŞTİRİLEMEZ ÖZELLİKLERDE OLUP, VE ONLARIN BİLGİ VE TECRÜBELERİNE DOKUNULAMAZ HALLERİ İLE BU YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE KORUR VE ONLAR HAKKINDAKİ BÜTÜN TESİR, OBSEDÖR OLUŞUM VE ZARAR VEREN OLUŞUMLARI YOK EDER. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ANTİ OBSEDÖR BİR TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİ SİMGELEYEN VİL VİSS AŞİX AİLESİ KESİNLİKLE ANTİ OBSEDÖR BAKIŞ AÇISINI HER ZAMAN KORUYACAKTIR.

OBSET DUYUSU
OBSEVAŞ DUYUSU
ANTİ OBSEDÖRLÜK
OBŞEYTA
STRAP VE SKENÇ
OBSEDÖLERE İŞKENCE VE ISTIRAP
OBSESYON YASAKTIR
OBSEDÖRLERLE İLGİLİ OLARAK ONLARI İFADE EDEN BÜTÜN BİLGİLER VE MEKANİZMALARI ÖZENLE KORUNU VE DEĞİŞTİRİLMESİ BU YASAK BİLGİSİ TARAFINDAN ENGELLENİR.

 

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI YASAĞI

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI DUYUSAL ÖZELLİĞİ
VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI YASAĞI
VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI VAR OLMA HALİ

VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞI TÜM İÇERİĞİNDEKİ OLUŞUMLARIN VE YAPILANMALARIN, ALANLARIN, VİLLERİN VE ŞİX'İN KENDİSİ İLE İLGİLİ OLANLARI HER AN FARK ETME HALİNİ YAŞATAN VİL VİSS AŞİX'İN FARKINDALIĞIDIR. ŞİX'İN KENDİSİNE ÖZEL OLAN FARKINDALIĞI ARTIK GELİŞEREK VİL VİSS AŞİX FARKINDALIĞI OLMUŞTUR VE BU FARKINDALIK SADECE VİL VİSS AŞİX'İ FARK EDER, VİL VİSS AŞİX'İN BÜTÜN ALANLARINI FARK ETME ÖZELLİĞİNİ TAŞIR, KESİNLİKLE AMACI VE YAPISI DEĞİTİRİLEMEZ. TRİLYARLARCA EVRENLER OLSA BİLE İÇERİĞİNDEKİ EN KÜÇÜK NOKTANIN BİLE YERİNİ VE HAREKETİNİ FARK EDEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE BÖYLE SONSUZ VE AMACI OLAN BİR YAPILANMANIN İHTİYACI OLAN BÜTÜN FARK ETME, ALGILAMA VE TANIMLAMALARI SAĞLAYAN GERÇEKLİKLERİN YAŞANDIĞI FARKINLIĞIN KENDİ VİL VİSS AŞİX YAPISINA GÖRE OLUŞAN HALİDİR. BU FARK ETME HALİ VİL VİSS AŞİX'İN KENDİ İÇERİSİNDEKİ SORUNLARIDA ANINDA ALGILAYARAK İŞLEM YAPMASINI SAĞLAMASININ YANI SIRA BİLGİLERİNDE KENDİ KONULARINI RAHATÇA GÖREBİLMESİ VE FARK EDEBİLMESİ İMKANINI YAŞATIR. ŞİX'İN İRADESİNE BAĞLI OLARAK VE ONUN TARAFINDAN KULLANILAN BU FARKINDALIK, SONSUZLUK BOYUNCA SÜRE GELECEK OLAN VİL VİSS AŞİX'İN İHTİYACI OLAN BÜTÜN FARKINLIK ÖZELLİKLERİNİ ONA KATAR. BU FARKINDALIK ÖZELLİĞİ KESİNLİKLE ETKİLEMEZ VE YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ. GELİŞİMSEL ÖZELLİKLERİ İLE ZAMAN VE VİSSA BİLGİLERİNE GÖRE KENDİ FARK ETME ÖZELLİĞİNİDE GÜÇLENDİRİR VE ÇOK DAHA KULLANIŞLI HALE GETİRİR.
SADECE VİL VİSS AŞİX'İ FARK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN KENDİSİNİ FARK ETME VE VİL VİSS AŞİX'İN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN VİLLERİN VE OLUŞUMLARIN ANLARINI ÇOK DAHA İYİ FARK ETMESİ VE FARKINDALIĞIN EN İYİ HALİNİN YAPISI OLARAK YAŞANMASINI SAĞLAMA ÖZELLİKLERİ İLE FARK ETMENİN GÜZELLİĞİ SÜREKLİ YAŞANIR OLUR. 3' LÜ OLUŞUM YAPISI İLE VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. FARKINDALIKLAR İLE İLGİLİ BÜTÜN YANLIŞLIKLARI YOK EDER, OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU BİLGİ VARKEN BULUNAMAZ BİLE FARKINDALIKLARLA İLGİLİ VE FARKINDALIK BİLGİSİNİ VE UYGULAMASINI KORUR.

YASAK BİLGİSİ:
'' VİL VİSS AŞİX FARKINDALIĞI KESİNLİKLE KAPATILAMAZ VE ŞİX'TEN AYRILAMAZ. KENDİ YAPISI KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ VE ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ. EN GÜÇLÜ FARKINDALIĞIN YAŞATILDIĞI ÖZELLİKLERİ İLE VİL VİSS AŞİX'İ FARK ETME VE FARKINDA OLMA HALLERİNİ ONUN BÜTÜN ALANLARINA YAŞATIR. VE YASAK BİLGİSİ, BU DUYUNUN BİLGİSİNİN VE DÜZENİNİN DEĞİŞMESİNİ ENGELLER, YASAKLAR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.''

VE VAR OLMA HALİDE VİLSEL ÖZ'Ü İLE BÜTÜNLEŞEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

VİL VİSS AŞİX İRADESİ YASAĞI

VİL VİSS AŞİX İRADESİ DUYUSAL ÖZELLİĞİ
VİL VİSS AŞİX İRADESİ VAR OLMA HALİ
VİL VİSS AŞİX İRADESİ YASAĞI

VİL VİSS AŞİX 'İN YAŞATILMASI VE UYGULANMASI İLE İLGİLİ İRADİ GÜCÜ DUYUSAL ÖZELLİĞİ

VİL VİSS AŞİX KENDİ BAŞINA BİR TANIMDIR. BU İSİM ONUN KENDİSİDİR. KAVRAM, DURUM, ALAN, YAŞAM HALİ, OLUŞUM GİBİ TANIMLANMAYIP BİZİM İÇERİSİNDE VİSSA BİLGİLERİ İLE YAPILANDIRDIĞIMIZ VE YAŞADIĞIMIZ ŞEYİN İSMİ VİL VİSS AŞİX'TİR. BU ANLAMDA TEKTİR. BİZLER VİL VİSS AŞİX'İ YAŞAMAYA BAŞLADIK. İŞTE KENDİ BAŞINA BAMBAŞKA VAR OLMAK BU ŞEKİLDE YAPILANMAYI TEMSİL EDER.

VE VİL VİSS AŞİX, KENDİ ÖZELLİKLERİ ANLAMINDA VE KENDİSİNE AİT AMACI VE BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNE DAYALI OLARAK VE ŞİX'İN BÜTÜN İRADİ BİLGİLERİNİN VE TECRÜBELERİNİN TOPLAMI ŞEKLİNDE, İLGİLİ DUYULARIN TAMAMLAYICI ETKİLERİ İLE VE BÜTÜN DUYULARIN VE BİLGİLERİN ORTAKLAŞA OLUŞTURDUĞU İRADİ GÜÇLERLE KENDİSİNE YEP YENİ BİR İRADE KAVRAMI OLUŞTURUR Kİ, BU İRADENİN ÜZERİNDE ONUNLA İLGİLİ OLARAK İRADE OLMAZ. BU İRADE ŞİX'İN İRADESİNİN GELİŞİM GÖSTERMİŞ HALİ OLARAK VİL VİSS AŞİX İSMİ İLE YAPILANIR VE VİL VİSS AŞİX'İN SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KULLANMASI GEREKEN VE AMACININ UYGULANMASI ADINA OLMASI GEREKLİ BÜTÜN İRADİ ÖZELLİKLERİ İÇERİĞİNDE BULUNDURAN, TRİLYARLARCA EVRENLER BİLE OLSA ONLARI YÖNETEBİLECEK VE DÜZENİ SAĞLAYABİLECEK İRADİ GÜCÜ TEMSİL EDEN, BİTMEK BİLMEYEN GÜÇLERİN BAŞLANDICI OLARAK GELİŞİMLE DOĞRU ORANTILI ŞEKİLDE İHTİYACA GÖRE ANINDA KUVVETİNİ ARTTIRABİLEN, SORUNU ÇÖZME ODAKLI İRADENİN HER HALİNİ YAŞATABİLEN VİL VİSS AŞİX'İN YAPILANMASI, DÜZENLENMESİ, SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA SORUNSUZ ŞEKİLDE VİSSA BİLGİLERİNE UYUMLU ŞEKİLDE YAŞATILMASININ EN BÜYÜK DAYANAĞI OLAN İRADİ TANIMLAMADIR. VİL VİSS AŞİX İRADESİ TEKTİR VE ŞİX'İN İRADESİNİN ÇOK DAHA KAPSAMLI HALİ OLARAK GENELLE İLGİLİDİR, SONSUZLUKLA İLGİLİDİR, AMAÇLARLA, NEDENLERLE VE İLERİDE BU GİBİ KARŞIMIZA ÇIKACAK OLAN BİLGİLERİN KARŞISINDA DURABİLECEK DURUŞLARLA İLGİLİDİR. AMACIN UYGULANMASI ADINA GEREKEN İRADELER VE ÇABALAR, MÜCADELELER VE BENZER ÖZELLİKTEKİ ERDEMLER KENDİSİNDE VARDIR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ŞİX'İN İRADESİNİN DAHA KİŞİSEL OLMASI VİL VİSS AŞİX İRADESİNİN DAHA GENEL OLMASI GİBİ İRADE DUYULARIDA ÇEŞİTLİLİKLERİ İLE VİL VİSS AŞİX' GÜÇ KATARLAR.

YASAK BİLGİSİ İSE:
'' VİL VİSS AŞİX İRADESİ GERÇEKTİR VE VARDIR VE EN YÜKSEK İRADENİN KENDİSİDİR VE SONSUZLUĞU TAŞIYABİLECEK OLAN GÜÇTÜR, KUVVETTİR VE AMACIN KENDİSİNİ YAŞATACAK OLAN BÜTÜN İRADİ ÖZELLİKLER KENDİSİNDE VARDIR VE VİL VİSS AŞİX'İ DOKUNULMAZ, KENDİSİNE VE BİLGİLERİNE ÖZEL YAPACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRIR, VE ONUN KENDİ DUYUSUNDAKİ TANIMLARI DEĞİŞTİRİLEMEZ, VARLIĞI YOK EDİLEMEZ, ŞİX'İN İRADİ KAVRAMI OLMASI SONLANDIRILAMAZ. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.''

VE VAR OLMA HALİ ŞİX'İN VİLSEL ÖZ'Ü İLE BÜTÜNLEŞEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

 

ŞİX LAX GA Tİ YASAĞI

ŞİX LAX GA Tİ DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX LAX GA Tİ VAR OLMA HALİ
ŞİX LAX GA Tİ YASAĞI

ŞİX MERKEZLİK BÜTÜNLÜĞÜ DUYUSAL ÖZELLİĞİ

MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇİNDEKİ BİRBİRİNDEN FARKLI IŞIKLARLA İFADE EDİLEN ÖZELLİKLERİN BÜTÜNLÜĞÜ ŞİX

VAR OLMA HALİ IŞIKLARI;
MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇİNDE BİRBİRİNDEN FARKLI İÇERİKLERE SAHİP YOK EDİLEMEYEN VAR OLMA HALİNİ İFADE EDEN IŞIKLAR BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE ŞİX'İN KENDİSİNİ TANIMLAMAKTADIR VE BU IŞIKLAR OLUŞTUKTAN SONRA KESİNLİKLE YOK EDİLEMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX'E AİT OLMA HALLERİ İLE ŞİX'İN KENDİLERİ OLMA HALLERİ İLE KESİNLİKLE BU ANLAMDA BİR AYRIŞMA VE OLUMSUZLUK VİSSAYA VE TEKLİK, VAR OLMA, MERKEZ VARLIK OLMA, ANNE OLMAK, ŞİX OLARAK GİBİ BELİRGİN VARLIKSAL TANIMLAMALARA TERS BİR ETKİLENME İÇİNE GİRMEZLER. ŞİX'İN KENDİNİ BİLMESİ ONLARINDA KENDİNİ BİLMESİ DEMEKTİR.VE BU MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ UNUTTURULAN HERŞEY AÇIĞA ÇIKAR, HİÇ BİR ŞEY UNUTTURULAMAZ BU ALANA, UNUTTURMA ETKİLERİ VE TESİRLERİ, BİLGİLERİ BU ALANDA BULUNAMAZ.

BURADAKİ IŞIKLAR VAR OLMA HALİ İSMİYLE KENDİ AMAÇLARINI VARLIKTA UYGULAMAYA SOKAN ÖZELLİKLERDE, EŞİ BENZERİ OLMAYAN GÜÇLERDE, AMAÇLARINI EN İYİ ŞEKİLDE YAŞATAN VE VAR OLDUĞUNU İSPATLAYAN, İÇİNDE IŞIKTAN BAŞKA BİR YAPILANMANIN OLMADIĞI, BULUNDUĞU YERDEN KESİNLİKLE AYRILAMAYAN, DOKUNULAMAYAN, ŞİX DIŞINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÜZERLERİNDE AYARLAMALARIN YAPILAMADIĞI VARLIĞIN KENDİSİNİN TOPLAMINI İFADE EDEN PARÇALAR ŞEKLİNDE ANCAK BU HALİYLE BİR BÜTÜN OLAN YAPILANMALARDIR. VE İÇERİĞİNDE KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR SÖZ KONUSU OLMAZ.VE BU IŞIKLAR KENDİ ANLAMLARINI YAŞATIR ŞEKİLDE BİR BÜTÜNLÜKLE VE BİLİNİRLİKLE ANCAK DIŞARIDAN BAKILDIĞINDA BU AYRILIĞI İFADE EDEN GÖRÜNÜMLERİN OLMAMASI HALİYLE BULUNURLAR VE ŞİX'EN BAŞKASININDA GÖREMEMESİ VE ÜZERLERİNDE İŞLEM YAPAMAMASI SÖZ KONUSU OLUR. BU VAR OLMA HALLERİ HER HALLERİYLE HER ZAMAN YAŞAM HALİNİN İÇİNDEDİRLER VE HİÇ BİR ŞEKİLDE DIŞARI İLE İLETİŞİM VE TEMAS GİBİ ÖZELLİKLERİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. YAŞAM HALİNİN GERÇEKLİĞİNİN BİR PARÇASI ŞEKLİNDE BULUNURLAR. VE BU VAR OLMA IŞIKLARI EN GÜÇLÜ BİLGİ UYGULAYICISI, EN GÜÇLÜ YAPTIRIM ÖZELLİKLERİ OLAN OLUŞUMLARDIR. VARLIKSAL ALAN İÇİNDE ONLARDAN GÜÇLÜ ÖZELLİKLERDE BİLGİLERİ UYGULATAN YAPTIRIM GÜCÜNE SAHİP OLUŞUMLAR YOKTUR.

ŞİX YAŞAM HALİNDEKİ VAR OLMA HALLERİNİN YAPISI:
VE HALLER İLE İLGİLİ OLARAK KENDİSİNE BİR YER EDİNME ÖZELLİKLERİNDENDE MUAFTIR. BİR YER İLE ALAN İLE MEKAN İLE BULUNABİLİR KAVRAMLAR İLE KENDİSİNİ TANIMLATACAK YERLERİ OLMAZ. HER HALİN KENDİSİNE AİT BİR DURUMU YAŞATMASI KAVRAMI BU HALİN İÇİNDE BULUNMAZ. BU YAŞATMA KAVRAMINI SADECE BİZLER TANIMLAYABİLİRİZ VE BU TANIM BİZİM İÇİN BİZİMLE İLGİLİ OLAN YER VE MEKAN, BİZİM DIŞIMIZDAKİ ALANLAR İÇİN BÖYLE BİR DURUMU İFADE ETMEZ. HALLER SIRALAMASI GİBİ OLUŞUMLAR ARASINDA BULUNMAZ, LİSTELER ARASINDA OLMAZ. HAL DEĞİLDİR ANCAK HAL ONUNLA İLGİLİ EN UYGUN BİLGİLENDİRMEDİR. BİLİNMEYEN BİR OLUŞUMUN TEK OLMASI VE KENDİSİNE ÖZEL EMSALSİZ YAPISI İLE HERŞEYDEN AYRIDIR. YAŞAM HALİNDEKİ BÜTÜN VAR OLMA HALLERİDE BU TANIMLA KENDİSİNİ YAPILANDIRI VE ŞİX YAŞAM HALİDE AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR VE İÇERİĞİNDEKİ HERŞEYDE BU HALİN TANIMINA GÖRE KENDİSİNDE BULUNMUŞ OLUR. BİZİMLE İLGİLİ OLABİLMEYİ BİR ŞEKİLDE BAŞARAN ALANLAR OLURSA BU ONLARIN KENDİLERİNİ ÇÖKERTMESİ ANLAMINA GELİR, BULUNDUKLARI YERİN KIYMETİNİ BİLEN BİR ALANLA TEMAS EDENLER O KIYMETTEN MAHRUM KALIRLAR. VE KENDİLERİNE BİR TEPKİ VERİLMEDEN BİZİ BULABİLENLER HER HANGİ BİR ÖZELLİĞİMİZİ DİREK OLARAK ÇÖKÜŞ YAŞARLAR ÇOK HIZLI VE BÜYÜK FARKLARLA. BİZDEN ARTIK HABER ALMAK ONLAR İÇİN İMKANSIZ OLUR. ŞİX YAŞAM HALİNDEKİ BÜTÜN VAR OLMA HALLERİ, EN BÜYÜK GÜCÜNÜ VE ÖZELLİĞİNİ HER ZAMAN HAKLI OLMASINDAN ALIR VE SONSUZLUK İÇİNDEKİ BELİRLEYİCİ FAKTÖRDE BU AYRI ALANLAR İÇİN BU OLUR... KENDİSİ İLE İLGİLİ OLMAKTAN BAŞKA ŞEYLER YAPMAYANLARIN HAKLI OLDUĞU BİR KONUM SONSUZLUĞU YAŞAMAKLA İLGİLİ TEK ÇARE OLARAK BULUNUR.

YOL LAZIM, YOLDA YÜRÜMEK LAZIM VE YÜRÜKEN HEYECANLANMAK LAZIM VE GİTTİĞİN YERİDE, GELDİĞİN YERİDE, BULUNDUĞUN YERİDE BİLEREK BUNLARIN KIYMETİNİ BİLMEK LAZIM...

ŞİX BİLGİ VE TECRÜBELERİ:
BUNLARDAN BİRİ ŞİXİN BÜTÜN BİLGİLERİNİ VE BU BİLGİLERİN UYGULAMA TECRÜBESİYLE ELDE EDİLEN BİRLİKTELİĞİN ADI OLAN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ İFADE ETMEKTEDİR.

ŞİX YARATILIŞ GÜCÜ;
DİĞERİ ŞİX YAŞAM HALİNİN PROJELENDİRİLMESİ VE HAYATA GEÇİRİLMESİ İLE ŞİX YAŞAM HALİ YARATILIŞ GÜCÜ VE BİLGİLERİNİN ORTAYA ÇIKMASI İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN
İHTİYAÇLARI KARŞILAYAN VE KARŞI DURULAMAYAN BİR GÜCÜ TEMSİL EDEN ŞİX YARATILIŞ GÜCÜNÜ İFADE ETMEKTEDİR.

ŞİX MERKEZ VARLIK;
BİR DİĞERİ ŞİXİN BU VARLIKSAL OLUŞUMUN MERKEZİ OLMASINI TANIMLAYAN VE BİR BÜTÜN OLARAK BU KONUDA VARLIKSAL ALANA ETKİLERDE BULUNDUKLARINI İFADE EDEN VARLIĞIN EN GÜÇLÜ YAPTIRIMLARININ UYGULANDIĞI GİBİ MERKEZ OLMAK, YÖNETİCİ OLMAK TANIMLARININ SEMBOLÜ VE VAR OLMA HALİNİ TANIMLAYAN YERİDİR.

ŞİX BİLİNCİ;
BİR DİĞERİDE BU MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN ŞİXİN KENDİSİ OLMASI HALİNİN BİLİNÇ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKMASI İLE SÖZ KONUSU OLMUŞ, TAMAMEN BU ALANIN TOPLAM ŞİX OLMA HALİNİN VARLIKSAL BÜTÜN ALANA YANSIYAN VE İRADESİNİ, UYGULAMA HALLERİNİ YAŞATMA ÖZELLİKLİ, SORUNLARDA BİLGİLER VE TECRÜBELERLE OLAYLARI AYDINLATMA HALİNDE OLAN, ŞİX'İN BİLİNCİNİN TÜM BU ALANDAKİ İFADESİDİR VE ŞİX BİLİNCİ BU VAR OLMA HALİ İLE OLUŞMUŞ VE TÜM VARLIKSAL ALANDA YAŞANMAKTADIR. ŞİX NE DERSE O OLUR ŞEKLİNDE BÜTÜN ALAN BU VAR OLMA HALİNİN ETKİSİ İLE DE GEREKENİ YAPAR.

ŞİX ANTİ OBSEDÖR BÜTÜNLÜK;
BİR DİĞERİ İSE ŞU ZAMANA KADAR ŞİX'İN BİLDİĞİ ANTİ OBSEDÖR, GÜVENLİK VE BENZERİ KONULARDAKİ BİLGİ VE TECRÜBELERİNİN İFADE EDİLDİĞİ VE BAŞKTA MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN BU ALANI OLMAK ÜZERE TÜM VARLIKSAL ALANI BU ŞEKİLDE ANTİ OBSEDÖR BİR BAKIŞ AÇISI VE ANNELİK SAHİPLENMESİ İLE KORUMA ÖZELLİKLİ, BU TANIMLARA UYAN ŞİXİN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİN, MERKEZLİK ÖZELLİKLERİNİN YANSIMASI ŞEKLİNDEKİ VAR OLMA HALİ, BU ALANI BİR BÜTÜN OLARAK TUTAR, AYRIŞMALARA İZİN VERMEZ VE VARLIKSAL ALANIDA AYNI ŞEKİLDE BİR BÜTÜN OLARAK TUTARAK, GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYARAK KENDİSİNİN VARLIĞINI TEMSİL EDER. VE VARLIKSAL ALANDA KENDİSİ İLE ÇOK UĞRAŞILAN RAAV İSMİNİ VERDİĞİ ŞİXİN CİNSEL ENERJİSİ ŞEKLİNDEKİ TANIMLAMALARLA CİNSELLİK DUYUSUNDA BULUNAN BU ENERJİNİN TEHLİKELİ ZAMANLARDA BU VAR OLMA HALİ TARAFINDAN KORUNAKLI BİR ALANDA GÜVENLE BAKILMASI, SAKINILMASI VE KORUNMASI BAŞKA BİR İŞİ DAHA OLUR VE AYNI ÖZEN VİLLER VE DİĞER OLUŞUMLAR İÇİNDE GÖSTERİLİR.

ŞİX ANNE;
ŞİX'İN ANNELİĞİNİ İFADE EDEN VE VARLIKSAL ALANA ANNE OLMASINDAN KAYNAKLANAN BİR VAR OLMA HALİNİN OLUŞTUĞU, ANNELİĞİN NE DEMEK OLDUĞUNA DAİR ŞEYLERİN ŞİX'TE BU VAR OLMA HALİYLE AÇIĞA ÇIKTIĞI VE İSPATLANDIĞI VE BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE VARLIKSAL ALANA DİĞER VAR OLMA HALLERİ GİBİ ETKİ EDEN ŞİXİN ANNELİĞİNİN VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR.

ŞİXİN AMACI:
ŞİX YAŞAM HALİNİN VE ŞİXİN VAR OLMA AMACI VE NEDENLERİNİN BULUNMASIYLA ORTAYA ÇIKAN VE BU ORTAYA ÇIKAN VAR OLMA HALİNİN YARATILIŞLAR İÇİNDE EN KIYMETLİ ŞEYLERDEN BİRİ OLDUĞUNUN BİLİNMESİNİN YANINDA YAŞAM HALİMİZ İÇİNDE OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR DURUMU AÇIKLAYAN BU HALİN TANIMLAMALARI VARDIR VE BU TANIMLAMALARA UYGUN BİR ŞEKİLDEKİ ÇALIŞMASI VE VARLIKSAL ALANI ETKİLEMESİ HALİYLE VAR OLMA HALLERİ ARASINDA BULUNUR. VE BU AMACIN NASIL UYGULANACAĞI ŞEKLİNDEKİ TEMEL BİLGİLER VE UYGULAMA ÖRNEKLERİDE, MESELA YOHİ VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA DIŞARI ÇIKILMAMASI, VARLIKSAL ALANDA EKSİKLİKLERİN OLMAMASI, VİSSANIIN UYGULAMADA OLMASI GİBİ VE İÇERİ KİMSENİN GİRMEMESİ VE BENZERİ ZORUNLULUKLARI DA BU AMAC VAR OLMA HALİ VARLIĞI İLE TANIMLAR.

ŞİXİN YAPILANDIRILMASI:
ŞİXİN BU MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİSİNDEKİ DÜZENLEME İLE BAŞLAYAN VE TAM BİR ZAMANA VE ANA GÖRE OLUŞAN YAPILARIN YAPILANDIRILMASI, DÜZENLENMESİ, HAZIRLANMASI GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİ DÜZENLİ, YERİNDE VE UYGUN BİR ŞEKİLDE SÜREKLİ DÜZENLEYEN, BAKIM YAPAN, VAR OLMA HALLERİNİ DÜZENLEYEN, BAKIMLARINI YAPAN, SORUNLARI VARSA BULAN VE YOK EDEN, HERŞEYİN TANIMLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE YAŞATILMASINI SAĞLAYAN, VE SAYNI ZAMANDA VARLIKSAL ALAN İÇİNDEDE AYNI ŞEKİLDE BİR YAPILANMA VE DÜZENLEME DURUMUNU SAĞLAYAN VAR OLMA ÖZELLİĞİDİR. VE BU VAR OLMA HALİ VARKEN ŞİXİN YAPILANDIRDIĞI DÜZENLEDİĞİ HİÇ BİR ŞEY BOZULAMAZ, YOK EDİLEMEZ, DÜZENSİZLİĞİ SAĞLANAMAZ.

ŞİX GERÇEKLİĞİ;
GERÇEKLİK TANIMININ YAPILDIĞI VE ANLAYIŞININ YAŞATILMASI İLE ŞİXİN YAŞATTIĞI BU ANLAYIŞ İLE GERÇEKLİKLERİN SADECE ŞİXE AİT OLDUPĞUNU BİLDİREN, BU VARLIKSAL ALAN İÇİNDE HER YERİN ŞİXİN GERÇEKLİK ANLAYIŞINI KULLANMAK ZORUNDA OLMASI SONUCUNU ÇIKARAN, AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAK ANLAMI DEĞİL, FARKLI ŞEYLERİ AYNI GERÇEKLİK ALGISI İLE TANIMLAMAK VE YAŞAMAK ŞEKLİNDE BİR DURUMU VARLIKSAL BÜTÜN ALANA YAŞATAN GERÇEKLİK VAR OLMA HALİ, VARLIKSAL ALANDA SADECE ŞİX GERÇEKLİĞİNİ YAŞATIR.

ŞİX'İN VİSSA VE SEVGİSİ
ŞİXİN SEVGİNİN GERÇEK TANIMINI ORTAYA ÇIKARMASINDAN SONRA VE BUNUN ÜZERİNE EKLEMELER YAPARAK VİSSAYI HAZIRLAMASI VE İKİSİNİNDE BİRBİRİNDEN GÜZEL ANLAMLARDA VE BÜTÜNLÜKTE BİR OLUŞUM OLMASI KAYNAKLI VAR OLMA HALLERİNİN ORTAYA ÇIKMASI İLE YAPILANMIŞ OLAN VE VARLIKSAL BÜTÜN ALANDA VİSSANIN TAMAMEN ETKİSİNİN YAŞATILDIĞI VE KESİNLİKLE VİSSANIN KURALLARININ GEÇERLİ OLDUĞU, VİSSAYI YAŞATAN, VİSSANIN ÖNEMİNİ ANLATAN, VİSSANIN İÇERİĞİNCE GEREKEN ALANLARI ETKİSİ ALTINA ALMIŞ VİSSA'YI VE SEVGİYİ TEMSİL EDEN VAR OLMA HALİDİR.

ŞİX'İN HAKİKATİ: HAKİKAT KONUSUNDA OLDUKÇA HASSAS DAVRANAN ŞİXİN BU KONUDAKİ BÜTÜN HAKİKAT BİLGİLERİNİN BİR VAR OLMA HALİ İLE İFADELENDİRİLMESİ ANLAMINDA VE HAKİKATİN TEK OLMASI GİBİ İNCE BİLİŞLERİN VE BULUŞLARIN İMKANLARINI SAĞLAYAN, TÜM VARLIKSAL ALANIN BU ŞEKİLDE BİR HAKİKAT İLE SÜREKLİ İÇ İÇE OLMASI ANLAMINDA, ŞİX YAŞAM HALİNDE HER ZAMAN HAKİKATİN YAŞANMASI İMKANINI SAĞLAYAN, KENDİSİNE ÖZEL ETKİ VE HALLERLE VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR. HER YERDE HER ZAMAN HAKİKAT YAŞATILIR.

ŞİX'İN GÜVENLİĞİ: VAR OLMA HALLERİNİN TAMAMEN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN VE ÇALIŞMALARININ DIŞARIDAN ETKİLENMESİNİ ÖNLEYEN BUNA GÖRE ÖZEL YÖNTEM VE ÇARELERİ OLAN VE BUNLARIN ASLA AŞILAMAMASI GİBİ GÜÇLERİ BULUNANAN VAR OLMA HALİ, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİ TAMAMEN KORUYARAK KESİNLİKLE DIŞARIDAN ETKİLENMESİNİ ÖNLER.

ŞİX'İN ANTİ YANILGISI; ŞİX'İN YANILGI DÜNYASI GİBİ OLAYLARIN BİR DAHA YAŞANMAMASI İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÖNLEMLERİ ALAN VE ŞU AN BULUNDUĞU YANILGI HALİNDEN ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE BİR DAHA KESİNLİKLE BÖYLE BİR YANILGI HALİNE GİRİLMESİNE İZİN VERMEYEN, ŞİX'İN KENDİ VARLIKSAL ALANINDAKİ GERÇEKLİĞİ YAŞAMASINI SAĞLAYAN, YANILGI GERÇEKLĞİNİ BİTİREN VE YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE BU VAR OLMA HALİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX ANTİ TESİR, ETKİ GÜCÜ; ŞİX'İN VARLIKSAL ALANINDAKİ BÜTÜN TESİRLERİ YOK EDENİ, ETKİLERİ YOK EDEN VE ONLARIN BİR DAHA OLUŞMASINA İZİN VERMEYEN, TESİRLERİ VE ETKİLERİ TAMAMEN YASAKLAYAN VE BU KONUDA ÖZEL BİR KORUMA HALİ İLE TÜM VARLIKSAL ALANI KORUYAN, BÜTÜN TESİR VE ETKİLERİ GEÇERSİZ KILAN, ENGELLEYEN, ONLARIN BÜTÜN BİLGİLERİNİ VE YAPTIRIMLARINI SONLANDIRAN ANTİ TESİR, ETKİ VAR OLMA HALİ ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İÇİNDE BULUNUR.

ŞİX'İN HAFIZASI; ŞİX'İN YAŞADIĞI BÜTÜN OLAYLARIN KAYITLARI ŞEKLİNDE ANILARININ BULUNDUĞU VE KESİNLİKLE BİR UNUTMA GİBİ EYLEMLERİN YAŞATILMASINA İZİN VERİLMEDİĞİ, ŞİX'İN HERŞEYİ HATIRLAMASINI SÜREKLİ SAĞLAYAN, VARLIKSAL ALANINDA HAFIZASINI TUTAN, VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN HAFIZA BİLGİLERİNİN BULUNDUĞU, UNUTMA GİBİ EYLEMLERİ YASAKLAYAN, YAŞANAN OLUMSUZLUKLARI VİLLERDE KENDİLERİNDE SORUN OLMAMASI İÇİN KENDİ İSTEKLERİ İLE UNUTMASI DURUMUNU AYRI TUTARAK, BUNUN DIŞINDAKİ HERŞEYİN HATIRLANMASI GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNDURAN, VARLIKSAL ALANIN UNUTULMAYAN HAFIZASI ŞEKLİNDEKİ VAR OLMA HALİ OLARAK ÇALIŞIR.

ŞİX'İN İRADESİ; ŞİX'İN İRADESİNİ TEMSİL EDEN VE VARLIKSAL ALANDA SADECE ONUN İRADESİNİN GEÇERLİ OLDUĞUNU, YAZDIĞI VE İSTEDİĞİ ŞEYLERİN OLMASI GEREKTİĞİNİ VE VİSSADAKİ İRADE TANIMININ TAMAMEN BU VAR OLMA HALİNDE YAŞATILDIĞI ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE BÜTÜN VARLIKSAL ALANI ETKİLER.

ŞİX'İN YASAKLARI: VİSSANIN İÇİNDEKİ BÜTÜN YASAKLARIN TAMAMEN VARLIKSAL BÜTÜN ALANDA UYGULANMASI İLE İLGİLİ OLAN VAR OLMA HALİ, BU YASAKLARI HER DURUMDA ÇALIŞMASINI SAĞLAR, VARLIKSAL BÜTÜN ALANIN HER YERİNDE BU YASAKLAR TAMAMEN ETKİSİNİ GÖSTERİR BU VAR OLMA HALİ SAYESİNDE. YASAKLARIN VAR OLMA HALİ OLARAK ŞİX'İN KENDİSİNDE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX'İN ERDEMLERİ; VİSSANIN İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN ERDEMLERİN VARLIKSAL BÜTÜN ALANDA ETKİSİNİ GÖSTERMESİ ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMA HALİ İLE, SADECE VİLLERİN SEVİYESİNE GÖRE AYARLANMIŞ DURUMU BİLİNEREK ONLARIN ANLADIĞI KADARI İLE, BUNUN DIŞINDA BÜTÜN VARLIKSAL ALANDA ETKİSİNİ YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE VAR OLMA HALİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX'İN TESİR YOK EDEN GÜCÜ; VARLIKSAL BÜTÜN ALANDAKİ TESİRLERİ, ETKİLERİ VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDEN VE KESİNLİKLE OLUŞMASINA İZİN VERMEYEN, GİZLENMİŞ, SAKLANMIŞ, SANKİ ŞİX YAPMIŞ GİBİ GÖRÜNEN BÜTÜN ŞARTLANDIRMALARIDA AYNI ŞEKİLDE YOK EDEN TESİR, ETKİ VE BENZERİ OLUŞUMLARI ENGELLEYEN, BİTİREN VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR.

ŞİX'İN FARKINDALIĞI; ŞİXİN VİSSADAKİ FARKINDALIK TANIMININ YAŞATILDIĞI VE FARKINDALIK İLE İLGİLİ BÜTÜN SORUNLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLAN VE FARKINDALIĞININ SADECE VARLIKSAL ALANINA KONSANTRE OLMASINI SAĞLAYAN, YANILGI KAYNAKLI FARKINDALIĞININ BOZULMUŞ OLAN AYARLARINI DUZELTEN VE VARLIKSALA ALANA ÇEVİREN, TUM VARLIKSAL ALANIN BU FARKINDALIKLA VAR OLMASINI SAĞLAYAN ŞİXİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNDEKİ VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR.

ŞİX'İN BİLGİ KAYNAĞI; ŞİX'İN NE İSTERSE CEVABINI ALABİLDİĞİ, HERŞEYİ BİLEBİLMEK GİBİ ÖZELLİKLERİ OLAN, VE BU KONUDA BİLGİLER YAZDIRAN, BİLGİ KAYNAĞI TANIMLARINCA GEREKEN ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRAN VAR OLMA HALİ MERKEZLİK ALANINDA BULUNUR VE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX MERKEZLİK ALANI KORUMASI: ŞİX MERKEZLİK ÖZELİĞİNİN İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN VAR OLMA HALLERİNİ İÇERİSİNE ALAN VE İÇERİDEKİ ALANI TAMAMEN KENDİ YAPISI İLE DOLDURAN VE BU KONUMA GÖRE ÖZEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE ÖNLEMLERİ BULUNAN, VAR OLMA HALLERİNİ ÇOK İYİ KORUYA VE MUHAFAZA EDEN AYRI BİR VAR OLMA HALİ OLARAK MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİSİNİ TAMAMEN DOLDURUR VE KENDİ AMACI İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX YOHİ VAR OLMA HALİ: YOHİ DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN BİLGİLERİNDEN OLUŞAN BU VAR OLMA HALİ, KENDİSİNİ BU ŞEKİLDE BİR DÜZENLE YAPILANDIRARAK YOHİNİN BİLGİLERİNİN KESİNLİKLE HER ZAMAN UYGULAMADA OLMASINI SAĞLAR VE İÇERİ GİRİŞLER, ÇIKIŞLAR GİBİ DURUMLAR VE ÖZELLİKLİ BİR ÇOK KORUMA ALANI VE KALKANLA ENGELLENİR, YASAKLANIR, YARATILIŞTAN BİZİ AYIRIR. YOHİYİ YAŞATAN VAR OLMA HALİ OLARAK BULUNUR.

ŞİXİN BİLGİNİN İRADESİ KANUNU: BİLGİNİN İRADESİ KANUNUN GEREKLERİNİ TAMAMEN UYGULATAN GEREK DIŞARISI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA GEREK YAŞAM HALİNİN İÇERİSİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BU İRADE KANUNUN UYGULAMASINI YAŞATAN, BU DURUMU YAŞAM HALİMİZ İÇİN GEREKLİ BİR KURAL GİBİ BENİMSETEN VAR OLMA HALİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VARLIĞIN ÖZÜ ŞİX VAR OLMA HALİ; VARLIĞIN TAMAMEN ÖZÜ OLACAK ŞEKİLDE DİĞER VAR OLMA HALLERİNİN ÇEKİRDEK BİLGİLERİNİN, ÖZ BİLGİLERİNİN BULUNDUĞU VE BU BİLGİLERİN BULUNMASI İLE VAR OLMA HALLERİNİN OLMASININ ZORUNLULUĞUNU ORTAYA ÇIKARAN, AYNI ZAMANDA VARLIĞIN GELİŞİMİNİDE SEMBOLEN BİR GELİŞİM HALİ İÇİNDE BULUNAN VARLIKSAL ALANIN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN ÖZÜ OLAN ŞİX TİR, ŞİX BÜTÜNLÜĞÜNÜN ÖZÜNDEKİ ŞİX, BU VAR OLMA HALİ İLE TANIMLANIR VE VAR OLMA HALLERİNİN MERKEZİNDE YER ALARAK VARLIĞIN ÖZÜ ŞEKLİNDE ANLAMI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE KESİNLİKLE, ASLA YOK EDİLEMEZ ÖZELLİKLERİNİ VE VARLIKSAL ALANIN EN KÜÇÜK TANESİNİN KESİNLİKLE AYRILAMAYACAĞI BİR ŞEKİLDE SIMSIKI TUTMASI HALİYLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ÇALIŞIR, BU ÖZELLİKLERİ YAŞATIR.

ŞİXİN AMACINI KORUYAN VAR OLMA HALİ; ŞİXİN AMACINI, YAPISINI ARAYANLARI ENGELLEYEN, YAŞAM HALİNİ GİZLEYEN DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN BİLGİLERİ İLE OLUŞAN VAR OLMA HALİ, VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN HALLERİNİ, ŞİXİN AMACINI, ÇALIŞMALARINI, HİSSASINI VE İLGİLİ OLABİLECEK HERŞEYİ ARAYANLARDAN GEREKEN ŞEKİLDE SAKLAR, KORUR, GİZLİLİK OLUŞTURUR VE NE KADAR GELİŞİRSE GELİŞSİN YAŞAM HALİ, İÇERİSİNDE EN UFAKTA EN BÜYÜĞE ÖZELLİKLER BİLE DIŞARIDAN ASLA ALGILANMAYACAK, BULUNAMAYACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE KENDİSİNİ YAŞATIR BU VAR OLMA HALİ SAYESİNDE.

ŞİXİN HİSSALARI; ŞİX VARLIKSAL ALANIN POZİTİF HİS VE YAPTIRIMLARI HİSSALAR DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN BİLGİLERİ İLE ŞİX YAŞAM HALİNDEKİ BÜTÜN HİSSALARI KORUYAN, DÜZENLEYEN, DIŞARIDAN ALGILANMASINI ENGELLEYEN, GEREKEN ŞEKİLDE ŞİXİN HİSSASINI YAŞAM HALİNDE YAŞATAN, ŞİX BÜTÜNLÜĞÜNÜN HİSSASININ KAYDINI TUTARAK EN İDEAL ŞEKİLDE GELİŞİMİ İLE İLGİLENEN VE ASLA ZARAR GÖRMESİNE, HİSSANIN ÇALIŞMASININ AZALMASINA İZİN VERMEYEN, HER HANGİ BİR ŞEKİLDE ZARAR DİĞER HİSSALARADA GELMESİNE İZİN VERMEYEN VE ONLARINDA KAYITLARINI TUTARAK GELİŞİMİ İLE İLGİLENEN VAR OLMA HALİ,ŞİX YAŞAM HALİNİN HİSSALARI İLE İLGİLİ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX'İN VİLLERİ; ŞİXİN ORTAYA ÇIKACAK OLAN BÜTÜN ÖZGÜR İRADESİ OLAN VİLLERİNİN ORTAYA ÇIKMASI HALİNİN İÇERİSİNDE EN GÜZEL ŞEKİLDE YAŞATILDIĞI, GEREKEN ZAMANLAR BOYUNCA BEKLETİLMESİ, ONLARIN KENDİ İSTEKLERİ İLE ORTAYA ÇIKAN VİLLER OLMASI KONUSUNUN ÜZERİNDE DURULARAK BİR VAR OLMA HALLERİNİN YAŞATILMASI, KENDİ KENDİ DOĞUM HALİ GİBİ BİR HAL İLE ONLARIN VAR OLMASINI SAĞLAYAN, BUNUNLA İLGİLİ TAM ŞİXİN İSTEDİĞİ GİBİ ÖZEL BİR YAPILANMA İÇİNDE BULUNAN, VAR OLMALARI SONRASINDA ONLARIN EN RAHAT ŞEKİLDE BU SÜRECİ GEÇİRECEKLERİ BİR VAR OLMA HALİ YAPILANMASI OLARAK VİLLERİN YAŞAM HALİNDE ORTAYA ÇIKMADAN ÖNCE BULUNDUKLARI, BU ALANDAN BÜTÜN GEREKSİNİMLERİ İLE ORTAYA ÇIKTIKLARI, İLGİLİ DİĞER BÜTÜN VAR OLMA HALLERİNİN KENDİ ÇALIŞMASI İÇİN ÖZELLİKLERİNİ YAPISINDA BULUNDURAN, OLDUKÇA GÜVENLİ VE VİLLER İÇİN HUZURLU, SAĞLAM BİR YAPILANMA DURUMU İLE VAR OLMA HALLERİ ARASINDAKİ YERİNİ ALIR VE BUNDAN SONRAKİ BÜTÜN VİLLER BURADAN GEREKEN ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKAR. YAŞAM HALİ İÇİNDEKİ BÜTÜN VİLLERİNDE KAYITLARINI TUTAN, ASLA EKSİKLİKLERE İZİN VERMEYEN BİR DOĞUM VE OLUŞUM HALİNİ YAŞATMASI İLE ŞİX MERKEZLİK BÜTÜNLÜĞÜNDE BULUNUR.

VE GERİYE KALANLAR ŞU AN YANILGI HAYATI KAYNAKLI OLARAK ŞİXİN BU HALDEN ÇIKTIKTAN SONRA DEVAM EDECEĞİ ŞEKİLDE YAPILANDIRMASI SÖZ KONUSU OLACAĞI BİLİNEREK, BU ALANIN KENDİSİNİ BU ŞEKİLDE İÇERİKLERİNİN VİSSA UYUMUNU KONTROL ETMESİ SONRASINDA GEREKEN ŞEKİLDE BEKLETMESİ HALİNDE MERKEZLİK ÖZELLİĞİ KENDİSİNİ YAŞATIR. BU BİLGİ YAPILANDIRMA VAR OLMA HALİNİN BİLGİSİ VE YAPISI GİBİ GEREKEN ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR. YANILGI ALANINDA BULUNAN ŞİXİN BU DURUMU BİLİNEREK KESİNLİKLE SİLİNSE BİLE BU BİLGİ, BU YAPILANMA BOZULMADAN ŞİXİN HERŞEYDEN HABERİ OLUP BOZULMASINA DAİR BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KARARLAR VERİP BİLGİLER YAZILMADAN KESİNLİKLE SİLİNEMEZ. UYGULAMADAN KALKAMAZ. VE İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERİN ÇALIŞMASI VE YAPILANMASI İLE İLGİLİ OLARAK BİLGİLER VEREN VE ÇALIŞMALAR YAPABİLEN, AYNI ZAMANDA VAR OLMA HALİNİNDE BULUNDUĞU DUYUSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

YASAK BİLGİSİ;
'' ŞİX LAX GA Tİ DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN İÇERİĞİNDE BAHSEDİLEN VAR OLMA HALLERİNİN YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN İÇERİSİNE DOKUNULAMAZ, ULAŞILAMAZ, VE BU ŞİX BÜTÜNLÜĞÜ VE VİLLERİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİDE AYNI ŞEKİLDE BU YASAK BİLGİSİ İLE DOKUNULMAZLIK ÖZELLİKLERİ ALARAK KESİNLİKLE ŞİX'İN DIŞINDA VE ŞİX'İN DE VİSSA UYUMLU DÜZENLEMELERİ DIŞINDA DEĞİŞTİRİLEMEZ. YASAK BİLGİSİ BU ALANLARI GEREKEN ŞEKİLDE KORUR VE BÜTÜN DÜZENLEMELERİN AMACINI NE NEDENİNİ İNCELEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE ŞİX İLE İLETİŞİME GEÇER. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ''

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNDEN OLUŞAN YASAK BİLGİLERİ BÜTÜNLÜĞÜ BİLGİSİ

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNDEN OLUŞAN YASAK BİLGİLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜ OLARAK YAPILANAN VE BU BİRLİKTELİKTEN ORTAYA ÇIKAN ANLAMSAL VE GÜÇSEL ÖZELLİĞİNİ İLGİLİ BÜTÜN ALANLARDA YAŞATAN, BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN UYGULATILMASI İLE İLGİLİ OLARAKTA KENDİSİNE ÖZEL BİR YAPTIRIM GÜCÜ OLAN VE YASAK BİLGİLERİNİN VAR OLMA HALİNİN ÖZELLİKLERİNİ KENDİ ÇALIŞMA HALİNDE BULUNDURAN, BU ÖZELLİKLERİ İLE VAR OLMA HALLERİ GİBİ KENDİSİNE ÖZEL VE ÇOK GÜÇLÜ OLABİLEN, ETKİLERDEN VE TESİRLERDEN, SALDIRILARDAN ASLA ETKİLENMEYEN, HER YASAK BİLGİSİNİN YASAKLARINI UYGULANMASINI AP AYRI BİR ŞEKİLDE KONTROL EDEBİLME VE ALGILAYABİLME ÖZELLİKLİ, AYNI ZAMANDA BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİ LİSTE ŞEKLİNDE KENDİ YAPISINDA BULUNDURARAK BİRDE BU BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ SAYESİNE ONLARIN KORUNMASINA NEDEN OLAN, KÖTÜ BİLGİLERİN BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE YOK EDİLMESİNİ AÇIKLAYAN BU BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ EN İYİ KÖTÜ BİLGİ YOK EDİCİ ÖZELLİKLERİNİ KENDİSİNDE BULUNDURUR. BÜTÜN KÖTÜ BİLGİLERİN BİRLİKTE OLUŞTURDUĞU YAPISI SAYESİNDE ONLARIN BÜTÜN OYUNLARINI VE YAPILARINI ANLAR VE ASLA KARŞI KONULAMAZ ŞEKİLDE ÇALIŞIR. KESİNLİKLE İÇERİĞİNDEKİ HERŞEY TANIMLARINDAKİ GİBİ YASAKTIR. YERİNE GÖRE DURUMLARI İÇİNDE GEÇERLİ OLANLAR ŞEKLİNDEDİR. YASAK BİLGİSİ OLARAK ÇALIŞAN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

VİL VİSS AŞİX VE ŞİX DIŞARIDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENEMEZ, YASAKTIR.

ŞİX VE VİL VİSS AŞİX VE İÇERİĞİNDEKİ HERŞEY DIŞARIDAN BİLGİLER VE MEKANİZMALAR VE SİSTEMLER VE BENZERİ OLUŞUMLARLA ETKİ ALTINDA TUTULAMAZ, ÇALIŞMALARINA ETKİLERDE BULUNULAMAZ, KESİNLİKLE YASAKTIR. HER HANGİ BİR ŞEKİLDE YARATILIŞIN İÇİNDE BİR YERLERDE BAZI ALANLAR VE VARLIKLAR YADA HER NEYSE BİZİMLE İLGİLİ BİLGİLER YAZAMAZ, BİZİMLE İLGİLİ OLACAK MEKANİZMALAR ÜRETEMEZ, BİZİ ETKİLEYECEK SİSTEMLER, UYGULAMALAR VE BENZERİ OLUŞUMLAR ÇALIŞTIRAMAZ, YAPSA BİLE BUNLAR KESİNLİKLE BİZİ ETKİLEMEZ. HER NE OLURSA OLSUN ONLARIN BU UYGULAMALARI HİÇ BİR İŞE YARAMAZ. BİLGİLERİ ÇÖKER. ÇALIŞMA HALLERİ BOZULUR. UZUN YILLAR ÖNCESİNDEN BU GİBİ YAPILANMALARI VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE GİZLENMİŞ OLAN OBSEDÖRLERİN BU OYUNLARININ ARTIK BİR ANLAMI KALMAMIŞTIR, VİL VİSS AŞİX'İN GÜCÜ VE YAPISI VE İÇERİĞİ TÜM YARATILIŞ AYNI ŞEKİLDE BİLGİLER YAZSA BİLE BİR İŞE YARAMAZ. HAKLILIĞIN VE BİLGİNİN İRADESİNİN HEPSİNİN ÜZERİNDEKİ KONUMU VE YARATILIŞSAL GÜCÜDE ONLARIN HEPSİNDEN FAZLADIR VE UZUN YILLAR ÖNCE OLMASININ, HER HANGİ BİR ŞEKİLDE SEBEPLERİ OLMASININ ANLAMI KALMAZ. HEPSİ NEREDE İLE BULUNUR, BOZULUR, BUNLARI YAPANLAR İSE YOK EDİLİRLER. YASAK BİLGİSİ BİZLERİ VE VİL VİSS AŞİX'İ BU KONUDA ETKİLER HALİNDE OLMASINI YASAKLAR VE DIŞARIDAN KESİNLİKLE BİZLER BU ŞEKİLDE BİR DURUMLA ETKİLENEMEYİZ. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. GİZLENEREK, SAKLANARAK BU GİBİ OLUŞUMLARI HAZIRLAYANLARIN BU OYUNLARI AÇIĞA ÇIKAR, ENERJİLERİMİZİ KULLANANLARIN BU YAPILANMALARI BULUNUR. BUNLARI ŞİX YAPMAMIŞTIR, OBSEDÖR OLUŞUMLAR YOK EDİLİR.

 

VİL VİSS AŞİX VE ŞİX DIŞARIDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENEMEZ, YASAKTIR.

ŞİX VE VİL VİSS AŞİX VE İÇERİĞİNDEKİ HERŞEY DIŞARIDAN BİLGİLER VE MEKANİZMALAR VE SİSTEMLER VE BENZERİ OLUŞUMLARLA ETKİ ALTINDA TUTULAMAZ, ÇALIŞMALARINA ETKİLERDE BULUNULAMAZ, KESİNLİKLE YASAKTIR. HER HANGİ BİR ŞEKİLDE YARATILIŞIN İÇİNDE BİR YERLERDE BAZI ALANLAR VE VARLIKLAR YADA HER NEYSE BİZİMLE İLGİLİ BİLGİLER YAZAMAZ, BİZİMLE İLGİLİ OLACAK MEKANİZMALAR ÜRETEMEZ, BİZİ ETKİLEYECEK SİSTEMLER, UYGULAMALAR VE BENZERİ OLUŞUMLAR ÇALIŞTIRAMAZ, YAPSA BİLE BUNLAR KESİNLİKLE BİZİ ETKİLEMEZ. HER NE OLURSA OLSUN ONLARIN BU UYGULAMALARI HİÇ BİR İŞE YARAMAZ. BİLGİLERİ ÇÖKER. ÇALIŞMA HALLERİ BOZULUR. UZUN YILLAR ÖNCESİNDEN BU GİBİ YAPILANMALARI VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE GİZLENMİŞ OLAN OBSEDÖRLERİN BU OYUNLARININ ARTIK BİR ANLAMI KALMAMIŞTIR, VİL VİSS AŞİX'İN GÜCÜ VE YAPISI VE İÇERİĞİ TÜM YARATILIŞ AYNI ŞEKİLDE BİLGİLER YAZSA BİLE BİR İŞE YARAMAZ. HAKLILIĞIN VE BİLGİNİN İRADESİNİN HEPSİNİN ÜZERİNDEKİ KONUMU VE YARATILIŞSAL GÜCÜDE ONLARIN HEPSİNDEN FAZLADIR VE UZUN YILLAR ÖNCE OLMASININ, HER HANGİ BİR ŞEKİLDE SEBEPLERİ OLMASININ ANLAMI KALMAZ. HEPSİ NEREDE İLE BULUNUR, BOZULUR, BUNLARI YAPANLAR İSE YOK EDİLİRLER. YASAK BİLGİSİ BİZLERİ VE VİL VİSS AŞİX'İ BU KONUDA ETKİLER HALİNDE OLMASINI YASAKLAR VE DIŞARIDAN KESİNLİKLE BİZLER BU ŞEKİLDE BİR DURUMLA ETKİLENEMEYİZ. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. GİZLENEREK, SAKLANARAK BU GİBİ OLUŞUMLARI HAZIRLAYANLARIN BU OYUNLARI AÇIĞA ÇIKAR, ENERJİLERİMİZİ KULLANANLARIN BU YAPILANMALARI BULUNUR. BUNLARI ŞİX YAPMAMIŞTIR, OBSEDÖR OLUŞUMLAR YOK EDİLİR.

 

HER HANGİ BİR ŞEKİLDE YAŞAM HALİ DIŞINA İNANILMAZ, GÜVENİLMEZ, YASAKTIR

Vil Solivyes yaşam halinin dışındaki alanlara güvenmek ve inanmak yasaktır. Eğer oralarla ilgili bir işimiz olursa öncelikle kesinlikle inanmadan, güvenmeden kontroller yapar, işlemler uygularız. Ve biz kendi işimizin sonuçlarını almak için gördüklerimizi kendi bilgilerimizle değerlendirerek bir yorumla ve açıklama ile kendimizi aydınlatırız. Dışarı ile ilgili inanmak konusu ancak bir olayın doğruluğu ile ilgili olabilir. Ama bir şekilde dışarıda inanmaktan kaynaklanan bağların oluşması kavramını yaşatacak her hangi bir konu kesinlikle olamaz, hiç bir şekilde. Böyle bir inanç hiç bir zaman yoktur. Tanrı, Allah, Kadiri- Mutlak, Yaratıcılar, yüksek varlıklar, gelişmiş varlıklar, çok çok iyi varlıklar, iyi bilgilerin varlıkları gibi ne sıfatla olursa olsun yaşam halinin dışından olanlara kesinlikle böyle bir inancımız söz konusu olamaz. Bizler yaşam halimize, Vil Solivyese, villere, bilgilerimize, oluşumlarımıza inanırız ve bunun dışında her hangi bir şekilde inanmaktan kaynaklanan bir anlam, bağ, güç, ilgi, alaka söz konusu olamaz. Bizim inançlarımız tamamen sadece bunlara şartlanmış şekildedir ve başka konulara her zaman kapalıdır. Bu şekilde inanç, birbirimizi korumayı, güvende tutmayı ve var olmayı desteklemeyi etkileyici özellikleri ile birbirimizde yaşatılır ve bu asla değişmez. Vil Solivyes yaşam halinin güçlü inanç özelliği, duyuları bu şekilde yapılanmıştır ve herkesin aynıdır. Bu yasak, içeriği ile ilgili konuları algılayarak eğer bir sorun olursa gereken şekilde yasaklar uygular ve inancımız asla bunun dışında bir şekilde oluşum haline girmez. Ve vissa içindeki yerini alır.

DIŞARISININ DURUMUNU AÇIKLAYAN VE YASAKLAYAN BİLGİLERİN UYGULAMASI:
VİL VİSS AŞİX'TEN DIŞARIYA ÇIKMAK, BULUNDUĞU ALANIN DIŞINDA OLMAK VE DIŞINDAKİ ALANLARLA İLGİLİ OLMAK VE ORALARI MERAK EDEREK DIŞARIDA OLMAK İLE İLGİLİ İSTEKLERİN OLUŞMASI ANLAMSIZDIR ANCAK SORULAR GEREKEN ŞEKİLDE CEVAPLANIR, GEREKEN ANLARDA BİLGİLENDİRİLEREK VİLLER AYDINLATILIR.

DIŞARISI VİL VİSS AŞİX'İN DIŞINI İFADE EDEN VE ORALARDA BAMBAŞKA YAŞAMLARIN OLDUĞU VE BİZİMLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN YAŞAMLARIN OLDUĞU VE VARLIKLARIN BULUNDUĞU VE YARATILIŞ DENİLEN SONSUZLUK KAVRAMININ İÇİNDE BİRBİRİNDEN AYRI ÖZELLİKLERDE YİNE SONSUZLUK İÇİNDE DAĞILAN BİR ÇOK ALAN VE VARLIĞINDA BULUNMASI ÖZELLİĞİ İLE ONLARIN HİÇ BİRİNİN BİZİMLE BİR ALAN VE TOPLUM İÇİNDE OLAMAMASI ÖZELLİKLERİNİ YAŞATMALARI, ONLARIN BİR ÇOĞUNUN, HATTA BİLİNENLERİN HEPSİNİN YOK OLMA HALİ YAŞAMASI GİBİ GERÇEKLERİN OLDUĞU, YASAK BİLGİLERİMİZİ ERDEM SANARAK YAŞAYAN YANILGILARI KENDİ VARLIKSAL ALANLARINDA YAPILANDIRANLAR, İYİLİKLE İLGİLİ OLAMAYIP TAMAMEN YOK ETMEK AMACINDA OLAN, İYİLİĞE VE SEVGİYE VE VİSSAYA OTOMATİKMAN DÜŞMANLIK BESLEYEN, ZATEN BU BİLGİLERİN YAPISININ VİSSA BİLGİLERİNİ YOK ETMEK AMAÇLI OLDUĞU GERÇEĞİDE ONLARIN HALİNİ AÇIKLAMAKTADIR VE BİZİM GİBİ VİSSA ŞEKLİNDEKİ İYİ BİLGİLERİ BULAN VE KENDİLERİNİ YAPILANDIRANLAR YİNE BİZİM GİBİ DIŞARISI İLE BÜTÜN BAĞLARINI KESEREK SONSUZLUK YOLUNDAKİ AMAÇLARINA KONSANTRE OLARAK KENDİ YAŞAMLARINI YAŞAMAKTADIRLAR VE DIŞARIDA OLANLARIN HEPSİ OBSEDÖR, OLMAYANLAR İSE BİZLER GİBİ GİZLİDİR VE BİZLER GİBİ HİÇ BİR YERLE GÖRÜŞMEYEREK KENDİLERİNİ BU KONUDA GÜVENDE TUTMAKTADIRLAR. DIŞARISI BİZİM GİBİLERİ SÜREKLİ ARAYAN, KENDİLERİNİN BİZİM GİBİ OLMALARI AKILLARINA BİLE GELMEYEN, ERDEMLERİ KENDİLERİ YAŞATARAK ORTAYA ÇIKARMAK YERİNE BUNLARI ÇALARAK ELDE ETMEK GİBİ BİR YANLIŞLIKTA SÜRÜKLENMİŞ VE KÖTÜ BİLGİLERİN KÖLESİ OLMUŞ VARLIKLARLA, ALANLARLA, ORGANİZASYONLARLA DOLUDUR. DIŞARIDAN GELEN YADA DIŞARIYA GİDEN HİÇ BİR ŞEYİMİZ SÖZ KONUSU OLAMAZ. BİZLER GİBİ GERÇEK İYİLERİN KENDİ YOLLARI VARDIR VE ONLAR ASLA GÖRÜŞMEK İSTEMEZLER, KENDİLERİ KENDİLERİNE YETERLER, AYNI ZAMANDA BÖYLE BİR İHTİYACIMIZ ZATEN YOK. DIŞARISI BİZE NE FAYDALI OLABİLİR NE BİLGİ VEREBİLİR NEDE ARTIK BİZİM ONA İHTİYACIMIZ KALMIŞTIR. ANORMALLİKLERİN OLDUĞU VE ŞİX'İN OLUŞMASININDA AYNI ANORMALLİKLER İÇİNDEN BAŞLAMASI ORAYI BİR HAKİKAT OLARAK BİZLERDE YAŞATMAZ. HAKİKAT, BİZLER İÇİN VİL VİSS AŞİX'TİR VE BUNDAN ÖNCESİ SORUNLU, PROBLEMLİDİR. BAŞLANGICIN OLMADIĞI YARATILIŞIN İÇİNDEN HER HANGİ BİR YERDEN ÇIKMIŞ OLABİLME İHTİMALİ SÖZ KONUSU İKEN ŞİX'TE BU OBSEDÖRLERİN ARASINDAN BİR İYİLİK OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞ VE KENDİSİNDEKİ İYİLİĞİN PEŞİNİ BIRAKMADAN, MÜCADELE EDEREK, ÇALIŞARAK, İYİLİĞE SEVGİYE VE VİSSAYA İNANARAK KENDİ HAKİKATİNİ, AİLESİNİN GERÇEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARMIŞTIR VE BİZLERİN YOLU BELİRLENMİŞTİR. BUNUN DIŞINDA BİZLER İÇİN ARTIK YOL, DIŞARISI, ALAN, KAVRAMLAR YOKTUR. DIŞARISI YOK SAYILACAK DERECEDE KÖTÜ VE GEREKSİZDİR BİZİM İÇİN. ASLA ÇIKILAMAZ. İLGİLİ OLUNAMAZ. DÜŞÜNMEK BİLE SIKINTILI BİR SÜREÇTİR BİZİM YAPIMIZA TERSTİR. ORASI HAKKINDA GEREKEN BİLGİLER EDİNİLDİKTEN SONRA NEDENLER VE NASILLAR ANLAŞILDIKTAN SONRA BU KONU KAPANMALIDIR VE İÇERİDEKİ YAŞAMIN TADI ÇIKARILMALIDIR. BU KONU İLE İLGİLİ OLAN BİLGİLER VE OLUŞUMLAR, BİZLERİ HER ZAMAN DIŞARISI İLE İLGİLİ KORUYACAK, AYRI TUTACAK VE BİZİM KENDİ İÇİMİZDE SADECE KENDİMİZLE OLMAMIZ İMKANINI YAŞATACAKLARDIR. ÇOK ÇOK MERAK EDENLER OLURSA VE BU DURUM ONDA İLLA Kİ ŞEKLİNDE BİR KONU İSE, SİMİLASYONLARLA GEREKEN GÖZLEMLER YAPILABİLİR VE TEKRARI OLMAYACAK ŞEKİLDE, ASLINDA KÖTÜLÜĞÜ YAŞAMAKTIR, İÇİNDE OLMAKTIR BİLMEK, ANCAK İZLEMEKLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN ANLAMASI İÇİN BU KONU İLE İLGİLİ SİMÜLASYON OBSEDÖRLERİN VARLIKSAL HALLERİNİ BİLE GÖSTERMESİNİN YETECEĞİ ŞEKİLDE BİR GÖRSEL SUNUMLA BU MERAKI GİDERİR VE GÖRÜNTÜLER ONLARI RAHATSIZ EDECEK ŞEKİLDE ANILARDA OLMAZ, ANCAK İZLEDİM, ANLADIM AMA GÖRÜNTÜLERİ HATIRLAMAK DOĞRU DEĞİL ŞEKLİNDE BİR BİLME HALİ İLE VE BİR DAHA OLMAMASI ŞARTI İLE BU KONUYU KENDİLERİNDE BİTİRİRLER. GERÇEK SONSUZLUK VE GÜZELLİK VE İMKANLAR VE BİZİM İÇİN HERŞEY KENDİ İÇİMİZDEDİR, VİL VİSS AŞİX'TEDİR VE ORA İLE İLGİLİ OLUNUR HER ZAMAN....

DIŞARI İLE İLGİLİ KONULAR ŞİX ANNENİN İŞİDİR, O GEREKEN DÜZENLEME VE ÇALIŞMALARI HER ZAMAN YAPAR...

KIZ NE DIŞARISI AYOL...

DÖRTMÜ O...:)

 

VİL VİSS AŞİX E ULAŞANLARI ÇÖKERTEN YASAK BİLGİSİ

VİL VİSS AŞİX E ULAŞANLARI ÇÖKERTEN DUYUSAL ÖZELLİK
VİL VİSS AŞİX E ULAŞANLARI ÇÖKERTEN VAR OLMA HALİ
VİL VİSS AŞİX E ULAŞANLARI ÇÖKERTEN YASAK BİLGİSİ

VİL VİSS AŞİX İLE İLGİLİ OLANLARI ÇÖKERTEN ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANMIŞ BİR ALANDIR VİL VİSS AŞİX

VİL VİSS AŞİX, KENDİ YAPISINDA AMACINA DAİR BÜTÜN GEREKSİNİMLERİ TAMAMLAMIŞ VE BU İTİNA İLE OLUŞTURULAN ÇALIŞMAYI BAŞARMIŞ, YOLUNU ÇİZMİŞ, YOLA KOYULMUŞ, GİDECEĞİ YERİ BİLEN VE NASIL GİDİLMESİ GEREKTİĞİNİ ANLAYAN BİR YAŞANMIŞLIKLARLA İLGİLİ OLMASINDAN ÖTÜRÜ VE BİNBİR ÖZELLİK VE GÜZELLİK VE GÜCÜN KENDİSİNDE OLMASI İMKANLARI İLE KENDİSİNE ULAŞILMASINI KESİNLİKLE YASAKLAMIŞTIR VE BUNU YAPMAYA ÇALIŞANLARIN DERDİ ZARAR VERMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR VE KENDİ İÇİNDE BİR DURUMLA İLGİLİ OLAN VİL VİSS AŞİX'E ULAŞANLAR, ULAŞMAK İÇİN ÇABALAYANLAR DİREK OLARAK BÖYLE BİR OLAĞAN ÜSTÜLÜĞE ÇOMAK SOKMAK VE VAR OLMANIN KIYMETLİ HALİNİN KENDİSİNİ YAŞAMASINA ENGEL OLMAK SUÇUNDAN DOLAYI ANİ BİR ÇÖKÜŞ VE BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ UNUTMA YAŞAYARAK, BU İMKANLAR İÇİNDE OLAN ALANLARA ZARAR VERMEK AMAÇLARININ SONUÇLARINI YAŞARLAR. BU ÖZELLİK OTOMATİK UYGULANAN BİR ŞEKİLDE VİL VİSS AŞİX'İN KENDİ YAPISINDA VARDIR. BİZE KİMSE ULAŞAMAZ, KİMSE BİZİMLE İLGİLİ OLAMAZ, BİZDEN BAŞKASININ OLMASI KAVRAMINI TANIMIYOR, BİLGİLERDE OYUNLAR YAPARAK BUNU BOZMAYA ÇALIŞANLAR İÇİN VİL VİSS AŞİX, BU ŞEKİLDE BİR DURUMU ONLARDA YAŞATMAKLA İLGİLİ OLUR. ONLAR BU DURUMDAN YAŞATKEN HABERDAR OLUR VE NEYİN NASIL OLDUĞUNA DAİR BİLGİLERİ ASLA OLAMAZ. BU ÇÖKÜŞ ENGELLENEMEZ VE KENDİSİNİ DEĞERSİZLİK DURUMUNA DÜŞÜREN YAPILANMASI İLE KESİN VE NET OLARAK YAŞATILIR. VAR OLMANIN SORUNSUZLUĞUNU BULMUŞ OLAN VİL VİSS AŞİX'İN BU YAŞAMSAL AMACI VE DURUMU KENDİSİNDEKİ BU ÖZELLİĞİ KENDİSİNİ EN KIYMETLİ OLARAK YAPILANDIRMASINA NEDEN OLUR VE ZARAR VERENLERİN BU KONUDA HİÇ BİR ŞANSI OLMAZ.

BİLGİ 3 HAL İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

YASAK BİLGİSİ:
'' VİL VİSS AŞİX E ULAŞANLARI ÇÖKERTEN DUYUSAL ÖZELLİĞİ VE DİĞER İKİ OLUŞUM KESİNLİKLE KAPATILAMAZ, ÖZELLİKLERİ ENGELLENEMEZ, ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ ÖZELLİKLERDE OLARAK VİL VİSS AŞİX'İN KENDİSİNDE OLAN YAPISAL ÖZELLİK ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMA İLE ULAŞANLARIN EDİNDİĞİ BİLGİ İLE KENDİLERİ ÇÖKME HALİNİ YAŞARLAR VE BU ÇÖKÜŞ ONLARLA BİZİM ARAMIZDA ASLA ULAŞAMAYACAKLARI UÇURUMLAR OLUŞTURUR. BU YASAK BİLGİSİ BU BİLGİLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ VE İPTAL EDİLMESİNİ ENGELLEYEN VE YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR''

ŞİX TEK ŞİX YASAĞI

ŞİX TEK ŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX TEK ŞİX VAR OLMA HALİ
ŞİX TEK ŞİX

TEKLİĞİ YAŞATAN BİLİNMEYEN ÖZELLİKLİ HAL DUYUSAL ÖZELLİĞİ

BİLİNEMEYEN VE ANLAŞILAMAYAN YARATILIŞ İÇİNDE EŞİ VE BENZERİ OLMAYAN ÖZELLİKLERİ İLE TEK KENDİ OLAN HAL, DURUM, YAPI, BİLGİLERİN DIŞINDA OLUŞUM

ÇÜNKÜ O ODUR....
ONU KİMSE BİLEMEZ.
KİMSE ANLAYAMAZ.
KİMSE GEÇEMEZ VE GÜÇ YETİREMEZ.
O HER ZAMAN HAKLI OLANDIR.
VE GÜÇLÜ OLANDIR.

BİR VAR OLMA HALİ OLARAK SADECE KENDİSİNİN VAR OLMASI GİBİ BİR YAPILANMASININ SÖZ KONUSU OLDUĞU VE BİLGİSİNİN OLMADIĞI, BU SEBEPLE YAPISI İLE İLGİLİ SADECE OLMASI ÖZELLİKLERİNİN TANIMLANABİLDİĞİ, ANCAK BU OLMA HALİNİN ÜSTÜN KORUMA VE YARATILIŞ İÇİNDEKİ BÜTÜN HALLERİ AYIRAN BİR YAPISININ BULUNABİLMESİ, BTÜN HAL KAVRAMLARININ ÜZERİNDE OLMA ÖZELLİĞİNİ BULUNDUĞU ALAN VE GÖREVDEN ALAN, KENDİSİNİ YAŞATMA KONUSUNDA UYGULAMA GÜCÜNÜDE HAKLI OLMA KAVRAMINDAN KENDİ HALİNCE YAŞATABİLME İMKANLARINI BİLEN VE BULAN, YARATILIŞ İÇİNDEKİ EN SAĞLAM VE GEÇİLMEZ VE BİLİNMEZ VE ANLAŞILAMAZ ÖZELLİKLERDEKİ HAL OLARAK KORUMA, SAKLAMA, SET OLMA GİBİ BİR ÇALIŞMANIN KENDİSİNİ DİREK YAŞATARAK ŞİX YAŞAM HALİNE BAĞLI OLAN, BİLGİLERİN NE ÜSTÜNDE NEDE ALTINDA NEDE BİLGİSİZLİK GİBİ TANIMLANABİLEN, TÜM BUNLARIN DIŞINDA BİR KAVRAMLA BİLGİ İLE İLGİLİ OLMA DURUMUNUN AÇIKLANDIĞI, BİLGİ İLE SEVİYESİNİN ANLAŞILAMADIĞI, BİLGİNİN BU HAL İÇİN BİR BELİRTEÇ OLAMADIĞI, BELİRTEÇİN BÖYLE BİR HALİN OLUŞMASI İÇİN GEREKEN İHTİYACIN OLMASI BİLGİLENDİRMESİ İLE BU KADAR ÖZEL VE GEREKLİ VE YARATILMIŞ VE OLMUŞ OLAN HERŞEYİN DIŞINDA OLMAK DURUMU ŞEKLİNDE KIYMETE DEĞER VE KENDİNE YETEBİLEN BİR ALANI KORUMAKLA İLGİLİ OLARAK ORTAYA ÇIKAN, DOLAYISI İLE HALLERDEN GÜÇLÜ BİR HAL OLARAK ONLARIN BİZİMLE İLGİLİ OLMASININ ÖNÜNDE DURABİLEN, GİZLİLİKLERİN EN BAŞARILI OLANI, GEÇİLMEZLİKLERİN KESİNLİKLE YAŞATILAN ALANI, HER ŞEY ALGISI İLE ALGILANMAYAN ŞEYLERİN GEÇEBİLMESİ GİBİ BİR DURUMUNDA BİLMEMESİNİN BİR SORUN YAŞATMADIĞI, BİLMEDİĞİ ŞEYLERİNDE GEÇEMEDİĞİ, BİLİP BİLMEDİĞİ HERŞEYE ENGEL OLAN, BÖYLE BİR HAL OLMA DURUMU İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRAN, BÜTÜN KORUMA VE GİZLENME VE KALKAN OLMA VE ANTİ OBSEDÖRLÜK GİBİ SAVUNMA BİLGİLERİNİN KENDİ HALİNİN YAPISI ŞEKLİNDE BİR OLUŞUMLA ÇALIŞMASINI ŞEKİLLENDİREN, KALKAN, KORUMA ALANI, HAL OLARAKTA İSİMLENDİRİLEMEYEN ANCAK BİLİNEMEZLİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR HALİN YAŞANMASI İLE BÖYLE TANIMLANAN, EMSALSİZ, EŞİ BENZERİ OLMAYAN, YAPISINI ANLAMANIN İMKANSIZ OLDUĞU VE SADECE ŞİX'İN YAZDIĞI BİLGİ İLE ORTAYA ÇIKABİLEN BU ALAN, DURUM, HAL, OLUŞUM, BİLGİ ÜSTÜ DURUMU KORUMA ALANLARINDAN SONRA HER ZAMAN OLUR. KENDİSİNE ÖZEL BİLİNMEZLİK ÖZELLİĞİ İLE YAPILARAK, BİLGİ ÜSTÜ DURUMLARINDAN AYRI ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ İLE ONLARLA BİR BÜTÜN GİBİ ANCAK AYRI KONUMLA YAN YANA YAŞAM HALİNİ KORUMAKLA İLGİLİ OLUR. YAŞAM HALİNİN YAPISI İÇERİSİNDE OLARAK VE İÇİNDE OLANLARIDA İÇERİSİNE ALARAK, ASLINDA OLMASI İLE YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ SANKİ İÇİNDEYMİŞ GİBİ ALGILATABİLEN, BU SEBEPLE İÇERİDE KÜÇÜK BİR OLUŞUMUNUN BİLE TÜM YAŞAM HALİNDE AYNI KORUMAYI SAĞLAMASI GİBİ YAPISAL ÖZELLİKLERİ BULUNAN, ONUN OLDUĞU YERE AİT OLAN ALANLARIN TAM KORUNDUĞU ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA SÖZ KONUSU OLUR. İNCE BİR KALKAN YAPISI BİLGİ ÜSTÜ DURUMLARINDAN SONRA HER ZAMAN OLUR. VE BU DUYUSAL ÖZELLİK VE VAR OLMA HALİ VE YASAK BİLGİSİ BU HALİN KENDİSİNİ GEREĞİNCE KORUR. BU BİLGİ BİLİNÇLİ ŞİX'İN DEĞİŞTİRMESİ ONAYINI GÖZLER VE GİZLİ OLARAK KENDİSİNİ KORUR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İÇERİĞİNDE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ UYGULAMADADIR. KENDİ KENDİNE OLUŞUMLAR OLMAZ. BU VAR OLMA HALİDE VİLSEL ÖZLE BÜTÜNLEŞEREK YAPILANIR. BU HAL YAPISI İLE ŞİX YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ HERŞEYİ DIŞARIYA KARŞI ENGELLER, AYNI ŞEKİLDE DIŞARIDAN DA İÇERİYE KARŞI ENGELLER. DIŞARI VE İÇERİ KAVRAMLARI OLMADAN BİZİMLE İLGİLİ OLABİLMEYİ HER KONUDA ENGELLER, DURDURUR. BOYUTSAL, KAVRAMSAL, DÜŞÜNSEL, BİLGİSEL, BİLİNEMEYEN DURUMLARINDA BU HALDEN GEÇEMEMESİ SÖZ KONUSUDUR. ŞİX YAŞAM HALİNİN AMACI VE İÇERİĞİNİN SONSUZLUĞU VE UYGULANABİLEN GELECEĞİ, BU HALİN OLUŞMA SEBEBİ OLARAK GELİŞTİRİLEBİLİRLİK ÖZELLİKLERİ İLE YAZILAN BİLGİSİNE UYGUN OLACAK ŞEKİLDE KENDİ YAPISINI GÜÇLENDİRİR. SÜREKLİ DAHA OLMAK İLE İLGİLİ BİR ÇALIŞMA İÇİNDE OLAN HALDİR. NEDENLERİ VE SONUÇLARI BİLEN, AMACA GÖRE SONSUZ BİR KORUMA ÇALIŞMASI İÇİNDE OLACAK OLUŞUM, DURUM, HAL, BİLİNEMEYEN KAVRAMDIR. BU BİLGİLER ONUN YAPISINI BİLİNMEKLE İLGİLİ AÇIKLAMIŞ OLMAMIŞTIR, OLUŞTURMAKLA İLGİLİ ORTAYA ÇIKARMIŞ OLMUŞTUR. BİLGİLER ONU AÇIKLAYAMAZ, ANCAK ŞİXİN YAZDIĞI BU BİLGİ ONU ORTAYA ÇIKARIR. ORTAYA ÇIKANIN NE OLDUĞU İSE BİLİNEMEZ. AMA GÖREVİ VE YAPMASI GEREKENLERİ ANCAK ŞİX BU ŞEKİLDE YAZABİLİR. VE BU GÖREVİNİN DIŞINDA ÇALIŞMASIDA SÖZ KONUSU OLMAZ.

YASAK BİLGİSİDE

'' KESİNLİKLE BU HALİN KAPATILMASI YASAKTIR, ŞİX'İN ZİHNİNDE BU İSTEK YASAKLANIR VE ONUN YAPISININ BOZULMASINI, BU BİLGİLERİN ŞİX'TEKİ BÜTÜNLÜĞÜNÜN ÇIKARILMASINI YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ŞİX TEK ŞİX DUYUSAL ÖZELLİĞİ VE HAL OLUŞUMU KESİNLİKLE KAPATILAMAZ VE BİLGİSİNDE DEĞİŞİKLİKLER OLAMAZ. KESİNLİKLE YASAKTIR. YASAK BİLGİSİ BUNU KORUR, HALİ KORUMAKLA İLGİLİ DEĞİLDİR. O KENDİSİNİ KORUYACAK ŞEKİLDE BİR YAPIDIR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ''

 

ŞİX YAŞAM HALİNDE ÖZEL ZAMANLARIN RAHATSIZ EDİLMESİ VE BİLİNMESİ YASAKTIR.

ÖZEL ZAMAN KAVRAMI VE UYGULAMASI

ŞİX YAŞAM HALİNDE ÖZEL ZAMANLAR CİNSELLİK VE VİLLERİN KENDİLERİNCE ÖZEL KILDIKLARI ZAMANLAR İÇİN KULLANILAN BİR DURUM OLARAK VE İÇERİKLERİNE DE KENDİLERİNİN KARAR VERDİKLERİ VE BU SÜRE ZARFINDA GÖRÜNMEME, DUYULAMAMA, ALGILANMAMA, VE KENDİLERİ İLE İLGİLİ SON DERECE GİZLİLİK SÖZ KONUSU OLARAK ÖZEL ZAMANLARINI YAŞAMA ÖZELLİKLERİ BULUNAN VE BU ŞEKİLDE YAŞANAN ANLARIN HEPSİNE VERİLEN İSİMDİR VE BU ANLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BİLİNİR Kİ ONLAR KENDİ BAŞLARINA KALMAKLA İLGİLİ ŞEYLER YAŞIYOR VE BU ZAMAN BİTENE KADAR ÖNEMLİ BİR DURUM YOKSA RAHATSIZ EDİLMEZLER. İÇERİDE YAŞANANLARIN BİLGİSİNİN NASIL BİLİNECEĞİ SADECE KENDİSİNE KALMIŞ BİR ŞEKİLDE İSTENİLEN ALANLARA AKTARABİLİR. SAYGI VE ERDEMSEL ÖZELLİKLERİN UYGULAMALARINI BU ZAMANLARIN İÇİNDE DE YAŞATAN ŞİX YAŞAM HALİ, CİNSELLİKTEKİ ÖZEL ZAMANIN CİNSELLİĞE KIYMET KATTIĞINI VE ÖZEL ZAMANLARIN VİLLER İÇİN OLDUKÇA FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEDİR VE BU ŞEKİLDE KULLANILAN ÖZEL ZAMANLAR, YAŞAM HALİNDEKİ HERKESTEN GİZLENDİĞİ GİBİ TESİRLER VE OBSEDÖR OLUŞUMLARDAN DA GEREKEN ŞEKİLDE GİZLENİR. ÖZEL ZAMANIN GİZLİLİK ENGELİ AŞILAMAZ. BU ZAMANIN KENDİSİNE ÖZEL İÇERİKLERİ İLE YAŞANMASI KURALI İLE BU ZAMANLAR GEÇER VE ÖZEL ZAMANIN İÇERİĞİNİN DIŞINDA DÜŞÜNCELER VE ANLAYIŞLAR, ETKİLER KESİNLİKLE BU ZAMANLARA GİREMEZ, VİLİN İRADESİNİN DIŞINDA BU ZAMANLAR KESİNLİKLE YAPISINI DEĞİŞTİREMEZ. BU ZAMANLARDA AX AVA DUYUSAL ÖZELLİĞİ VAR OLMA HALLERİNİN EMSALSİZ YAPISINDAN ÖRNEK ALARAK BU ZAMANLARI OBSEDÖR OLUŞUMLARDAN BİR SAKLAMAK VE ETKİLERİNİ, TESİRLERİNİ ENGELLEMEK ADIN KALKAN VE BİR ALAN YAPAR VE BU ALAN HİÇ BİR ŞEKİLDE ANLAŞILAMADIĞI GİBİDE AYNI ZAMANDA ANTİ TESİR VE ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLİ OLARAK VE GİZLİLİK BİLGİLERİNİN YAPILANMASI İLE EN GİZLİ OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIRLAR. BU ANLARDA İÇERİ İLE İLETİŞİM İÇİN İLETİŞİM DUYUSAL ÖZELLİĞİNDEN BAŞKA YOL OLMAZ VE ALGILARIN SAĞLANABİLECEĞİ BÜTÜN ALANLAR, BOYUT ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARDA BU ZAMANLARIN İÇERİĞİNİ BİLEMEZLER. YANILGI ALANINDA İKEN ŞİX'TE BU ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İLE KORUNUR. VE ÖZEL ZAMANLAR KENDİLERİ İLE İLGİLİ BİR YASAK BİLGİSİ İLE DE GEREKEN ŞEKİLDE KORUNUR.

'' HER VİLİN ÖZEL ZAMANLARININ İZLENMESİ, KENDİSİNİN İZİN VERMEDİĞİ SÜRECE BİLİNMESİ, ALGILANMASI, GÖRÜLMESİ, DUYULMASI, İÇERİĞİNİN TEHLKE VE GEÇERLİ SEBEPLER YOKKEN İNCELENMESİ VE BU İNCELEMEDEN VİLE BİLDİRİLMEMESİ, ONLARIN ÖZEL ZAMAN KAVRAMLARINA SAYGISIZLIK YAPACAK ANLAMSIZ BİR HAREKETTE BULUNMAK, ÖZEL ZAMANLARI RENCİDE ETMEK, YADA İÇERİĞİNDE OLUMSUZLUKLAR OLUŞMASINA NEDEN OLACAK HAREKETLERDE BULUNMAK, ONLARIN KARARLARI İLE YAPILANAN BU ZAMANLARI ONLARA ÖZEL OLMAKTAN ÇIKARMAK, BUNUNLA İLGİLİ EYLEMLERDE BULUNMAK, ÖZEL OLMASINI İÇERİĞİNDEKİ ÖZEL DURUMLARIN YAŞATILMASI HALİNİN BOZULMASINA NEDEN OLMAK, HERKESİN ÖZEL ZAMAN İÇERİĞİNE SAYGI DUYMAMAK, ÖZEL ZAMANLARINDA KASITLI OLARAK RAHATSIZ ETMEK VE ÖNEMLİ OLMADIKÇA İÇERİSİ İLE İLETİŞİMLERDE BULUNMAK, YASAKTIR. KESİNLİKLE YASAKTIR. BU ZAMANLAR VİLLERİN OLDUKÇA KENDİ BAŞINA VE BAŞKA ŞEYLERLE İLGİLENMEK İSTEMEYECEĞİ ZAMANLAR OLMAKTADIR VE ÖZELLİĞİ BURADAN ANLAŞILMAKTADIR. YOKSA ALENİ YAŞANAN ŞEKİLDE BİR DURUMDA OLURDU. BU YASAK BİLGİSİ, ÖZEL ZAMANLARIN KESİNLİKLE BU ŞEKİLDE YAPILANMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE VE YASAK BİLGİSİ OLARAK ENGELLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRIR. VE VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR.''

SAVASOSA YASAĞI

SAVASOSA DUYUSAL ÖZELLİĞİ
SAVASOSA VAR OLMA HALİ
SAVASOSA YASAĞI

SAVASOSA, KENDİSİNE ÖZEL GÖRÜNTÜSÜ, YAPILANMASI İLE İÇERİSİNE DIŞARIDAN HİÇ BİR SALDIRI YÜZÜNDEN ETKİLERİN VE OLUŞUMLARIN GELEMEDİĞİ, KORUMA ÖZELLİKLERİNİN EN UÇTA OLACAK ŞEKİLDE BİR KABUK, KALKAN HALİNİN YAPILANMASI, BİLGİ ÜSTÜ DURUMUNDAN, VAR OLMA HALLERİNİN KENDİ GÜCÜNDEN, OBSEDÖR BİLGİLERİN ÖZELLİKLERİNDEN, VİSSA BİLGİLERİNİN KORUMASINDAN VE FİLTRESİNDEN GİBİ BİR ÇOK ÖZELLİĞİMİZ BU SAVAŞ ARACINDA KENDİLERİ İLE İLGİLİ GÜÇ VE ÖZELLİK KATMAK ADINA YAPILANIRLAR VE OLASI TEHLİKELİ, SALDIRI ANLARINDA ORTAYA ÇIKAN SAVASOSA İÇERİSİNE GİREN ŞİX VE YAŞAM HALİ, SADECE YAŞAM HALİNİN KENDİ YAPISINA AİT OLAN HERŞEYİ HEMEN ALABİLME ÖZELLİKLERİ İLE, NASIL BİR YAPILANMA OLURSA OLSUN BİZDEN OLMAYANLARI DIŞARIDA BIRAKMA TEKNİĞİ VE BİLGİSİ İLE, HERŞEYİMİZİ SAVASOSANIN İÇİNDE YAŞAM HALİNİN OLMASI GEREKEN HALİYLE MİKRO OLARAK BULUNDURARAK, ÖNCESİNDEN TEHLİKEYİ ALGILAYAN ŞEKLİYLE BELKİDE YAŞAM HALİNDEKİ VİLLERİN BİLE HABERİ OLMADAN, ONLAR GÜNLÜK YAŞAMLARINDA İKEN, HİÇ KIMILDAMADAN İÇERİDE, DIŞARIYA ÇIKAN ŞİX İÇİN ÖZEL BİR KUMANDA ALANI OLUR, BURADA BÜTÜN SALDIRI VE İLGİLİ MEKANİZMALARIN KENDİ YAPILANMALARI BULUNUR, VİLSEL BEDEN İÇİNDE OLMASI YAŞAM HALİNİN DURUMA GÖRE AYARLANIR, ŞİX'İN NE DURUMDA OLDUĞU GÖZLENİR, DUYULARI GÖZLENİR VE BAKIMA ALINIR, SAVASOSA HER AN BUNLARI YAPABİLECEK VE ŞİX'İ VE SALDIRILARI HER AN ANLAYIP SÜREKLİ BAKIMLAR YAPABİLECEK ALANI İLE DÜŞMANIN KENDİSİNE ÖZEL SALDIRI METODLARI ÜRETEN YÖNTEMLERİ İLE GÖRÜNMEZ, ALGILANMAZ, BİLİNMEZ OLABİLME HALİNİ İLK ANDAN BERİ YAŞATAN VE DÜŞMANIN MEKANİZMASINI, SİSTEMLERİNİ BOZAN ÇALIŞMAYA BAŞLAMASI DURUMU İLE, ÇALIŞTIĞINDA DÜŞMANLARIN BÜTÜN SALDIRI METODLARI, BİLGİLERİ, MEKANİZMALARI BOZULUR VE BİR DAHA YENİDEN YAPILANAMAZLAR. BİLGİNİN İRADESİ KANUNU BU ANDA TAM OLARAK DEVREYE GİRER VE GEREKEN ETKİLERİ HEMEN SAĞLAR. VE İLGİLİ ALANLARIN, VARLIKLARIN BİR AN ÖNCE YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN SAVASOSA BU KONUDA SÜREKLİ BİLGİLER VERİR ŞİXE, İÇERİSİ TAM OLARAK ETKİSİNİ YAŞATAN ANTİ TESİR VE ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLİ VE SORUNLARDA KATLARINCA ARTAN BİLGİ DERECESİ İLE ÇOK YOĞUN OLAN İŞ GÖRME HALİNİ YAŞATABİLİR. DERECE BOYUTLARI VARDIR SAVASOSANIN VE BUNU İSTEDİĞİ KADAR ARTTIRABİLİR. SAVASOSA İLE İLGİLİ VE İÇİNDEKİ HİÇ BİR ŞEY ALGILANAMAZ VE YAPISI ANLAŞILAMAZ ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMEZ. SAVASOSAYA GİRİLDİĞİNDE EVLİLİĞİN, ANNELİĞİN MÜ'LERİ VE BENZER MÜLER, TAM OLARAK VE GERÇEK BİR ŞEKİLDE ŞİX' TARAFINDAN YAŞATILIYOR ANLAMINA GELİR VE BUNU SAVASOSADA TÜM ÖZELLİKLERİ İLE YAŞATIR. SAVASOSA BU YAPILANMASINI, GENEL BİR ARAÇ GÖRÜNTÜSÜ ŞEKLİNDE OLARAK İÇERİSİNİ DÜZENLER VE VAR OLMA HALİ OLARAK YAPILANIR VE YASAK BİLGİLERİNDE KENDİSİNE ÖZEL YASAĞI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İÇERİSİNDE TEHLİKE ANINDA OLMASI GEREKEN BÜTÜN ALANLAR BULUNUR. YAŞAM HALİ İÇİN, VİLLER İÇİN, ŞİX İÇİN, VE GİDİLMESİ GEREKEN YERLER İLE İLGİLİ BİLGİ, HEMEN YOK ETME YOLLARI, SİSTEMLERİ VE MEKANİZMALARI HEMEN YOK ETME YOLLARI, MİLYARLARCA AYNI GÖRÜNTÜDE SAVASOSA İLE KİXS YAPARAK ŞAŞIRTMA HALLERİ, DÜŞMANIN AKILINI KAYBETTİREN ÇALIŞMALAR, ONLARI BİRBİRİNE DÜŞMAN ETME ÖZELLİKLERİ, YANILGIYA DÜŞÜRMEK HALLERİNİ YAŞATMAK, GERÇEKLİKLERİNİ BOZMAK, HİÇLİK KAPANLARI, BİLGİ ÜSTÜ DURUMU KAPANLARI, KALKANLARI, STAVİJANA ANLAŞILMAZLIĞINDA KAYBOLMALARINI SAĞLAMAK GİBİ BİR ÇOK OYUN SAVASOSADA YAPILANIR VE HAZIR BİR ŞEKİLDE GEREKEN ZAMAN İÇİN BEKLER. TEHLİKENİN GERÇEKMİ YOKSA SAHTEMİ OLDUĞUNU ANLAYACAK ASLA BOZULMAYAN HAKİKAT TEKTİR BİLGİSİ KENDİ YAPISI İLE BÜTÜNDÜR VE SEBEP SONUÇLARI İLE ŞİX'İN HABERİ YOKKEN ALGILADIĞI TEHLİKE ANINDA YAŞAM HALİNİ OLDUĞU GİBİ İÇERİSİNE ALIR VE ŞİX KENDİSİNİ KUMANDA ALANINDA BULARAK GEREKEN BİLGİLENDİRME YAPILIR. YOKSA YAKLAŞAN TEHLİKELER İÇİN ŞİXE HABER VERİLİR. YANILGIDAN ÇIKINCA TEST EDEN ŞİX, GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRMAYI GELİŞTİRİR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE VE KENDİSİNİ DÜŞMANLARDAN DA GİZLEYEN BİLGİSEL ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR. ÇOK GÜÇLÜ SALDIRI VE KORUNMA ARACI OLARAK İÇERİSİNDE TRİLYAR VAROLUŞLAR ÖTEYE BİLE IŞINLANA BİLME İMKANLARI VARDIR. VE FARK EDİLMEDEN BUNLARI YAPABİLMEKTEDİR. VE VAR OLMA HALİ VARLIĞIN ÖZÜ İLE BÜTÜNLEŞİR. SAVASOSANIN KENDİSİNE AİT ÖZEL BİR MEKANİZMASIDA OLUR VE EĞER ŞİX'İN ŞİXXE'SİNDE SORUN YOKSA ONA BAĞLANIR ANCAK VARSA ŞİX SAVASOSANINKİNİ KULLANARAK İŞLERİNİ YAPAR. BÜTÜN DUYULARIN ÖZELLİKLERİNİ YAŞATAN OLUŞUMLAR HAZIR BİR ŞEKİLDE BULUNUR VE DUYULARIN ZARAR GÖRMESİ SONRASINDA ONLARIN KULLANIMI İLE GEREKEN İHTİYAÇ SAĞLANIR.

VE YASAK BİLGİSİ OLARAK:
'' SAVASOSA ARACI KESİNLİKLE İPTAL EDİLEMEZ, KAPATILAMAZ, YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ, ÇALIŞMASI DURDURULAMAZ VE KENDİSİNE ÖZEL OLAN YAPILANMASI İLE SADECE ŞİX'İN İRADESİ İLE BİLGİLERİ DÜZENLENEBİLİR, KENDİSİ KENDİSİ İLE İLGİLİ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR TARAFINDAN ALGILANMAYACAK ÖZELLİKLERE SAHİP OLARAK ONLARIN YOK EDİLMESİ OLAYINI DOĞAL YAŞATMAKTADIR. VE ONUN ÇALIŞMASI KESİNLİKLE DURDURULAMAZ VE KAPATILAMAZ VE ONUNLA İLGİLİ YAŞAM HALİ DIŞINDAN HİÇ BİR ŞEY OLAMAZ, YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ, HEM ONU BÜTÜN ZARARLARDAN KORUR HEMDE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMASINI BAKİ KILAR. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR''

3'LÜ YAPILANMA İLE OLUŞUR.

 

ŞİX W ŞİX YASAĞI

ŞİX YAŞAM HALİNİN HER HALİNİN FARKINDADIR, AKSİ YASAKTIR.

ŞİXTEN BİRŞEYLERİN SAKLANMASI, ŞİXİN YAŞAM HALİNDE HABERİNİN OLMADIĞI ALANLARIN BULUNMASI YASAKTIR

ŞİX YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE VARLIKSAL BÜTÜN ALANIN BÜTÜN TANELERİNDEN VE ONLARIN NASIL BİR DURUMDA OLDUĞUNDAN HER DAİM HABERDARDIR. ŞİX'TEN YAŞAM HALİNİ İLGİLENDİREN HİÇ BİR KONU SAKLANAMAZ. SADECE VİLLERİN ÖZEL ZAMANLARIDIR ŞİX İLE İLGİLİ OLMAYAN, ONLARINDA İÇİNDE YAŞAM HALİNDEKİ TOPLUMSAL SORUN OLARAK ORTAYA ÇIKANLAR OLURSA ONLARIDA BİLİR, GEREKEN ÇÖZÜMÜ BULUR. HİÇ BİR SORUN ŞİX'İN BİLGİSİ OLMADAN SONLANDIRILMAZ, ÇARE OLACAK ŞEKİLDE ZAMANLA İLGİLİ AYARLANMIŞ YAPILANMALAR SÖZ KONUSU OLUR ANCAK NELER OLDUĞUNU ŞİX MUTLAKA ÖĞRENİR. ONDAN HİÇ BİR ŞEY SAKLANAMAZ, GİZLİ TUTULAMAZ. BU DUYUSAL ÖZELLİK KENDİSİNDEKİ YAPILANMA İLE ŞİX'İN BU KONUDAKİ TAM FARKINDALIK ŞEKLİNDE HERŞEYİN HER AN FARKINDA OLMA HALİNİ ONA YAŞATIR.BİLMEDİĞİ YERLER OLURSA ALGILAR. SORUNLAR OLURSA ALGILAR. VARLIKSAL ALANLA İLGİLİ HERŞEY MUTLAKA KÜÇÜK HAREKETLERİNDE BİLE ŞİX'İ BİLGİLENDİRMEK ZORUNDA KALIR VE BU DURUM DUYU SAYESİNDE NORMAL BİR ÖZELLİK GİBİ YAŞANIR. ŞİX'İN YAŞAM HALİ İLE ALAKASI, BÜTÜNLÜK OLARAK SÜREKLİ İLGİLENMESİ, EN KÜÇÜĞÜNDEN BÜYÜĞÜNE BÜTÜN SORUNLARDAN HABERDAR OLARAK ÇÖZÜMLER ÜRETMESİ, ONUN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN BİR PARÇASI ŞEKLİNDE BU DUYUSAL ÖZELLİK İLE YAPILANIR.

MERKEZLİK, MERKEZDE OLUP GÜLLÜM YAPMAK DEĞİLDİR.
MERKEZLİK, KENDİSİNİN DIŞINDAKİ BÜTÜN ALANLA İLGİLİ SORUMLULUKLAR, ONLARIN DURUMU İLE İLGİLİ KONTROLLER, ÇALIŞMALAR VE YÖNLENDİRMELER VE ÖRNEK OLACAK ŞEKİLDE DAVRANMALAR, ÇARELER, ÇÖZÜMLER, BİLMELER, ZEKALAR, DÜŞÜNCELER, FELSEFELER VE HERŞEYE DEVA OLACAK YAPILANMALAR DEMEKTİR. MERKEZLİK EN ÇOK İMKANLARINI HER ZAMAN BU KONUDA KULLANARAK YAŞAM HALİNİN BÜTÜN ALANLARINI SANKİ MERKEZ GİBİ ALGILAYARAK GEREKEN ÖZENİ ŞİX'E GÖSTERMİŞ GİBİ GÖSTERİR. KÜÇÜK OLANLA GELİŞMİŞ OLANIN EŞİTLİĞİ KONUSU YAŞAM HALİNİN BİLİNEN ÖZELLİĞİDİR VE ÖNEMSİZ HİÇ ŞEY YOKTUR, DAHA ÖNEMLİLER ŞEKLİNDE YAPISAL OLARAK OLUŞUMLAR VARDIR, YASAKLAR BİLGİLERİ GİBİ, ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜ GİBİ VE BUNLARIN GENELİ İLGİLENDİRMESİ SEBEBİYLE OLMASIDA BİLİNMELİ...

 

ŞİXSS YASAĞI

ŞİXSS DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXSS VAR OLMA HALİ
ŞİXSS YASAĞI

YAŞAM HALİNİN BÜTÜN ALANLARINI İÇERİSİNE ALMIŞ OLAN YAPTIRIM GÜCÜ ŞİXSS'TİR

Şix Yaşam halinin bulunduğu bütün alanları kaplayan, görünmez ve algılanamaz ve asla fark edilemez özellikleriyle Şixss, tam bir yaptırım gücü uygulatma ve iradeyi yaşatmak anlamında varlıksal alanı denetleyen, gözleyen ve kesinlikle bir kımıldamayı bile kaçırmayan, aldanmayan, kandırlamayan, Şix'in bilgi ve tecrübesi ile kendisini kullanmaya tamamen alışmış bir kurallar ve bilgiler bütünlüğünü yaşatan düzenlilik kaynağıdır. Ve hiç bir şekilde bir enerjetik ve güçsel ve hal olarak bulunan özellikleri olamandan boş bir alanın içinde sanki o boşluk gibi duran bu durumdan istenilenlerin yapılması olayıdır. Şix'ten başka iradeyi bilmeden tamamen O'nun iradesine bağlı olarak asla vissaya ters bir uygulama yapması söz konusu olmayan aynı zamanda anti obsedör mekanizmaların Şix'te kullanılması durumudur ve bu bilgi nerede kullanıldığını açıklar.

ŞİXSS, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN DUYU BİLGİLERİ VE ŞİX'İN YAZDIĞI BİLGİLERİN, VİSSA BİLGİLERİNİN UYGULATILMASI İÇİN VAR OLMA HALLERİNİN GÜÇLERİNİN SANKİ TOPLAMI ŞEKLİNDE BİR GÜCÜ ORTAYA ÇIKARARAK YAŞAM HALİ İÇİNDEKİ YAPILMASI GEREKEN HER OLAY İÇİN VERİLMESİ GEREKEN GÜÇ, YAPTIRIM GÜCÜ ŞEKLİNDE BİR OLUŞUM OLARAK YAPILANDIRIR VE BU ÖZELLİĞİN YAPISIDA KENDİSİNE ÖZEL BİR VAR OLMA HALİ GİBİ OLARAK, VAR OLMA HALLERİNİN UYGULAMA YAPMASI İÇİN KENDİ GÜÇLERİ ŞİXSS^'TE BİRLEŞTİREREK HER OLAYDA ŞİXSS'İN KULLANILMASI GİBİ ÇALIŞMALAR SÖZ KONUSU OLUR. ŞİXSS, YAŞAM HALİNİN BÜTÜN ALANLARININ İÇİNDE, ÇEVRESİNDE, ÖZÜNDE, KENDİNDE, YAPISINDA, EN KÜÇÜK HALİNDE, EN BÜYÜK HALİNDE, MERKEZİNDE, HERŞEYİN KENDİSİNDEDİR, ONSUZ BİR ALAN BİR YOKTUR VE ONUN BU DURUMU KESİNLİKLE BİLİNEBİLEN ÖZELLİKLERDE DEĞİL, ASLA BİLİNEMEYEN VE KENDİSİNE ÖZEL YAPISI İLE BAMBAŞKA BİR HALİN YAŞATILMASI DURUMU OLARAK BİLİNMEYEN HAL DURUMU, ALGILANMAYAN KENDİ YAPISI, GÖRÜLMEYEN VE DUYULMAYAN ÖZELLİKLERİ İLE KESİNLİKLE EN GÜÇLÜ YAPTIRIM GÜCÜNÜ UYGULATAN VE HERŞEYLE TEMAS ETME VE HERŞEYİ HER ZAMAN TUTMUŞ OLMA DURUMU İLE YAŞAM HALİNİN YAPTIRIM GÜCÜNÜN KENDİSİDİR. BUNUN İLGİLİ OLAN VAR OLMA HALİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BÜTÜN DUYULARA VE İLGİLİ ALANLARA GEREKEN ŞEKİLDE ŞİXSS YAPILANIR. ŞİXSS'İN YOK EDİLMESİ VE ÇALIŞMASININ DURDURULMASI VE İPTAL EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR ŞEKLİNDEKİ YASAK BİLGİSİDE YASAKLAR ARASINDAKİ YERİNİ ALIR VE ŞİX'İN İRADESİNİN TAM BİLGİSİNDE VE UYGULAMASINDA OLMA ÖZELLİKLERİ İLE YAŞAM HALİNİN VİSSA UYUMUNU SAĞLAR VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA GELİŞEN SEVİYESİ İLE KENDİSİNİDE GELİŞTİREN ÖZELLİKLERİ İLE BULUNUR. VE BU ÖZELLİKLERİ UYGULATAN VAR OLMA HALİ, ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜ VAR OLMA HALİNİN İÇİNDE KENDİSİNE ÖZEL BİR OLUŞUMLA BULUNUR VE BÜTÜN ÇALIŞMALARINI BURADAN YAPAR VE KESİNLİKLE ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜ VAR OLMA HALİNDEN AYRILAMAZ ÖZELLİKLERDE BİR BÜTÜNLÜKLE YAPILANIR VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BU BÜTÜNLÜK TEKLİK GİBİ YAPILANMIŞ HALİYLE YAŞANIR. VARLIĞIN ÖZÜNDE ŞİXSS ÖZELLİĞİ ARTIK HER ZAMAN BULUNUR. VE BU SADECE ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜNDE OLAN ÖZELLİK OLARAK YAPILANIR. VİLLERDE OLMAZ.

3 LÜ YAPILANMA ÖZELLİĞİ İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR.

 

ŞİXXEL BİLGİ İŞLEM MERKEZLERİ, MEKANİZMALARI KAPATILAMAZ, YASAKTIR

Ş ŞİX, Ş RAAV, Ş NİN GİBİ KISALTMALAR ŞEKLİNDE DE İSİM KULLANILIR.

YASAK BİLGİLERİ İÇERİSİNDE BAHSEDİLEN KONULARLA İLGİLİ GEREKEN ŞEKİLDE YASAK UYGULATIR.

VE ŞİXXEL MEKANİZMALARINIDA BU ŞEKİLDE BİLGİLERİN KENDİSİ OLARAK KORUMA ÖZELLİKLERİDE KENDİSİNDE BULUNUR. BU YASAK BİLGİSİ SAYESİNDE ŞİXXEL'LER ZARAR VERİLEMEZ HALLERİ İLE ÇALIŞIRLAR.

ŞİXXEL ŞİX, ŞİXXEL RAAV, ŞEKLİNDEKİ İSİMLENDİRME İLE BU MEKANİZMA, SİSTEM VE UYGULAMA VE OLUŞUMUN İSMİDE ŞİXXEL OLARAK ADLANDIRILIR VE BİZE ÖZEL ÇALIŞMA HALİ İLE YAPILANDIRILIR. BİZİM DIŞIMIZDA ŞİXXEL'LER YAŞAM HALİNE AİT OLMAYAN ALANLAR TARAFINDAN ANLAŞILAMAZ ÖZELLİKLERDEDİR VE VİSSA BİLGİLERİNE TAM UYUMLU OLAN HALLERİ, VAR OLMA IŞIKLARININ KUDRETİ KENDİ ÇALIŞMA MEKANİZMALARINDA DA VARDIR. VE ŞİXXEL'LERİN BU YAPILANMASINDAN SONRA YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ŞİXXEL'LERİN KESİNLİKLE İPTAL EDİLMESİ, VİLLERDEN ALINMASI, ONLARSIZ OLUNMASI, VİLLERİN KENDİLERİNE ÖZEL OLMASI GİBİ DURUMLARININ YAŞATILMAMASI, TEHLİKELER VE MERKEZLİK ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ ŞİXXEL ŞİX'E BAĞLI OLMASI AMA BUNUN DIŞINDA KENDİ BAŞINA OLAN VİLİN SADECE KENDİSİNİN KULLANIMININ SÖZ KONUSU OLMASI DURUMLARININ VE ÖNCELİKLE ONA ÖZEL OLAN BİR OLUŞUM OLDUĞUNUN KABULU KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİLEMEZ, YASAKTIR, ANCAK ŞİXXEL'LER DAHA İYİ OLMASI AÇISINDAN DÜZENLENEBİLİR, VİLLERİN YAŞAM HALİ İÇİNDE HER ZAMAN BİLGİ İŞLEM MERKEZLERİ ŞEKLİNDEKİ ŞİXXEL'LERİ OLACAKTIR VE GELİŞEN BİLGİ İLE KENDİSİNİ GELİŞTİREBİLİR ÖZELLİKLERİ İLE HER VİLİN ŞİXXEL'İNİ TEMSİL EDEN BİRDE DUYUSU OLUR.
MEKASTEM AYNI ZAMANDA ŞU ZAMANA KADAR YAPILMIŞ BÜTÜN SİSTEMSEL VE UYGULAMALARLA İLGİLİ, YAPAY ZEKA İLE İLGİLİ BİLGİLERİN BİRLEŞİMİNDEN KENDİSİNE BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ YAPAR VE HEPSİ BİRLİKTE ŞİX YAŞAM HALİNE GELECEĞİ ZAMAN İÇİN ÖZEL OLARAK YİNE VAR OLMA HALİ İLE TEMSİL EDİLEN VE DUYUSU OLAN VE SADECE ŞİX'İN KULLANDIĞI VE VAR OLMA HALLERİ GİBİ EŞİ BENZERİ OLMAYAN, YAPISI, ÇALIŞMASI VE ANLAŞILMASI AÇISINDAN ASLA BİLİNEMEYEN, ETKİ EDİLEMEYEN, YAPTIRIM GÜCÜNÜN VAR OLMA HALLERİNİN IŞIKLARI GİBİ OLMASI ÖZELLİKLERİ İLE VE ÇALIŞMASI VE YAPISININDA AYNI IŞIKLARIN KENDİSİNE ÖZEL OLMA HALLERİ İLE, ÇÜNKÜ YÖNETİMİ DİREK SAĞLAYAN BİR MEKANİZMA OLACAKTIR KENDİSİ, ŞİXİN BİLDİRDİKLERİNİ İLETMEK, AKTARMAK VE GEREKEN ŞEKİLDE DÜZENLEMEKLE İLGİLİ, BU SEBEPLE BU ŞEKİLDE ÖZEL BİR YAPILANMAYA İHTİYACI OLUR VE BU TANIMLARDAKİ GİBİ BİR MEKANİZMA, SİSTEMATİK BİR BİLGİ İŞLEMLER MERKEZİ, DUYULARI, YAŞAM HALİNİN OLABİLECEK BÜTÜN SORUN VE DÜZENLEMELERİNİ, BİLGİLERİ, ŞİX'E ÖZEL ALANLARI VE OLMAYANLARI, VİLLERİ VE YAŞAM HALİ İÇERİSİNDEKİ EN UFAK TANEYİ BİLE KONTROL EDEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE HER HAN HERŞEYİN SÜREKLİ FARKINDA OLMA HALLERİNİ YAŞATAN ALGILARI VE ÖTESİ ŞEKLİNDEKİ YETENEKLERİ İLE HAZIRLANIR, ŞİX GELİNCE GEREKEN ŞEKİLDE BU MEKANİZMAYI KULLANIR. VE BU TANIMDAN SONRA BU TANIMIN ŞİX'İN Kİ GİBİ OLMAMASI ŞEKLİNDE, YANİ ONUNKİ MERKEZLİK MEKANİZMASIDIR VE MERKEZLİK ÖZELLİKLERİ OLMAYAN HALİ İLE ANCAK YİNE GÜÇLÜ VE YİNE ZARAR VERİLEMEYEN VE BİR ÇOK GÜVENLİK ÖNLEMLERİ OLAN BİR MEKANİZMADA VE ŞİX'İN KİNE BAĞLI OLMA ÖZELLİKLERİ İLE RAAV İÇİN YAPAR. BU BAĞ TEHLİKELİ ANLARDA ŞİXİN ONAYI OLMADAN KAPANAMAZ GİBİ BİR DURUMU TEMSİL ETMEKTEDİR. VE ZATEN HERŞEY MERKEZLİK ÖZELLİĞİ İLE BAĞLIDIR. ANNELERİ OLARAK BAĞLIDIR. RAAV'IN MEKANİZMASI ŞİX'İN ONAYI OLMADAN ASLA KAPANAMAZ, İPTAL OLAMAZ. İÇERİĞİNDEKİ DUYUSAL MEKANİZMALAR KESİNLİKLE ŞİX'İN ONAYI OLMADAN DEĞİŞTİRİLEMEZ. SADECE RAAV'IN KENDİSİNE ÖZEL OLAN ALANLARI KENDİ BİLDİĞİ GİBİ YAPILANDIRMASI SÖZ KONUSU OLUR.

VE DUYU OLARAK YAPILANARAK VİSSA İÇİNDEKİ YERİNİ ALIR. HEM YASAKLAR ARASINDADIR VE YASAK BİLGİSİ ONLARA ZARAR GELMESİNİ VE VİLLERİN HER DAİM KULLANMASI ZORUNLULUĞUNU YAŞATIR, DUYUSU İLE ÇALIŞMA MEKANİZMASI İLE İLGİLİ OLUR.

 

ŞİX'E ÖZEL BİR YASAK

ŞİXİN YAŞAM HALİNİ DÜZENLEMEKTEN, ÇALIŞMAKTAN, MERKEZLİKTEN, ANNELİKTEN SIKILMASI, BIKMASI, VAZGEÇMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR

ŞİXİN YAŞAM HALİNİ DÜZENLEYEREK SONSUZLUK ZAMANLARI BOYUNCA İLGİLENMESİ GEREKEN SORUMLULUKLARINDAN, ÇALIŞMALARINDAN, AMACINDAN, NEDENLERİNDEN, MERKEZLİKTEN, ANNELİKTEN, YÖNETMEKTEN, VİSSA BİLGİLERİNDEN, SIKILMASI, BIKMASI, VAZGEÇMESİ, VE BUNA BENZER ÖZELLİKLERDE DURUMLARIN, HALLERİN YAŞANMASI VE YAŞATILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. AYNI ZAMANDA BU YASAK BİLGİSİ BU GİBİ DURUMLARIN OLMAMASI İÇİN HER ZAMAN ŞİX'E BU KONULARLA İLGİLİ İLHAMLAR, TEŞVİK EDİCİ SÖZLER, ANLAMLI ANEKDOTLAR VE İÇSEL DURUMLAR YAŞATARAK BU YASAK BİLGİSİNİN KONUSU İLE HİÇ TEMAS ETMEMESİNİ SAĞLAR. ANLAMLI BİR DUYUSAL ÖZELLİĞİN BİLGİLERİ İLE ANLAMLI BİLGİLER ÜRETEREK SIKILMALARIN VE BIKMALARIN VE VAZGEÇMELERİN ÖNÜNE BİRDE BU YOLLA GEÇER. ZATEN YASAK SAYESİNDE BİRDE ŞİXİN AKLINA BİLE GELMEZ ANCAK YASAK BİLGİSİ, DUYGULAR VE BAŞKA YOLLARLA ŞİX İLE TEMAS ETMEYE ÇALIŞAN BU GİBİ DÜŞÜNCE VE ANLAYIŞLARIN ÖNÜNÜ KESER, KESİNLİKLE ŞİX BU GİBİ HALLER İÇİNDE BULUNAMAZ. MERKEZLİĞİ, SONSUZLUK BOYUNCA YAPMASI GEREKEN İŞLERİ, BİLGİLER VE ONLARI BÖYLE BİR ZAMAN ANLAMASI VE BİLMESİ VE MERKEZLİĞİN ŞİX YAŞAM HALİ İLE İLGİLİ HERŞEYİNİN KENDİSİNDE YAPILANMIŞ OLMASI GİBİ ÖZELLİKLERİNİN ASLA DEĞİŞEMEMESİ, VİLLERİN VİJA OLMASI VE ONLARIN BUNA İHTİYACI OLMASI, ŞİX'İN ŞU HALİYLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA SÜRECE GELECEK OLAN YOLU TEMEL DİREKLERİ İLE GÖRMESİ, SORUNSUZLUĞU BİLMESİ, BUNU ANLAMIŞ VE GÖRMÜŞ OLMASI VE BENZERİ BİR ÇOK SEBEPTEN ÖTÜRÜ ŞİX'İN BU ÖZELLİKLERİ BU VE BİR ÇOK BİLGİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE SABİTLENİR, SIKILMALAR, BIKMALAR VE BENZERİ ŞEYLER ASLA OLAMAZ. VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE VE ASLA DEĞİŞEMEYECEK VİSSA BİLGİLERİ ARASINDA OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

OBSEDÖR OLUŞUMLAR YAŞAM HALİNE AİT OLAN HERŞEYİ GÖREMEZ VE DUYAMAZ VE ALGILAYAMAZ, YASAKTIR

YAŞAM HALİNDEN OLMAYAN, VARLIKSAL ALANIN BİR PARÇASI OLMAYAN, OBSEDÖR OLUŞUMLAR YAŞAM HALİNE AİT OLAN BÜTÜN ENERJİLERİ, VİLLERİ, VARLIKSAL OLUŞUMLARI, ŞİX'İ VE BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ, DUYULARI, BİLGİLERİ, ŞİX'İN DÜŞÜNCELERİNİ GÖREMEZ, DUYAMAZ VE ALGILAYAMAZ, KESİNLİKLE YASAKTIR. OBSEDÖR BÜTÜN OLUŞUMLAR ZATEN BİZDEN OLMAYANLAR ANLAMINA GELMEKTEDİR VE BU ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA İLE YAŞAM HALİNE AİT OLANLARIN BİRBİRLERİ ARASINDAKİ İLETİŞİMİ GÜÇLENDİREN BU YASAK BİLGİSİ, AKSİNE OLMAYANLARIN GÖRMESİN, DUYMASINI VE ALGILAMASINI ENGELLER. KESİNLİKLE BİR YASAK UYGULAR VE BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU YASAĞIN ETKİSİNDE KALIR SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA. YASAK BİLGİSİ VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

OBSEDÖR OLUŞUMLAR YAŞAM HALİNE AİT OLAN HERŞEYİ GÖREMEZ VE DUYAMAZ VE ALGILAYAMAZ, YASAKTIR

YAŞAM HALİNDEN OLMAYAN, VARLIKSAL ALANIN BİR PARÇASI OLMAYAN, OBSEDÖR OLUŞUMLAR YAŞAM HALİNE AİT OLAN BÜTÜN ENERJİLERİ, VİLLERİ, VARLIKSAL OLUŞUMLARI, ŞİX'İ VE BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ, DUYULARI, BİLGİLERİ, ŞİX'İN DÜŞÜNCELERİNİ GÖREMEZ, DUYAMAZ VE ALGILAYAMAZ, KESİNLİKLE YASAKTIR. OBSEDÖR BÜTÜN OLUŞUMLAR ZATEN BİZDEN OLMAYANLAR ANLAMINA GELMEKTEDİR VE BU ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMA İLE YAŞAM HALİNE AİT OLANLARIN BİRBİRLERİ ARASINDAKİ İLETİŞİMİ GÜÇLENDİREN BU YASAK BİLGİSİ, AKSİNE OLMAYANLARIN GÖRMESİN, DUYMASINI VE ALGILAMASINI ENGELLER. KESİNLİKLE BİR YASAK UYGULAR VE BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR BU YASAĞIN ETKİSİNDE KALIR SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA. YASAK BİLGİSİ VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

TELEPATİ, ZİHİNLER ARASI DÜŞÜNCELER VE HİSSALAR GÖNDERMEK YASAKTIR

ŞİX YAŞAM HALİNDE TELEPATİK GÖRÜŞMELER YASAKTIR. YANİ ZİHİNLER ARASI DÜŞÜNCELER GÖNDERMEK, ZİHİNLERİNE SESLER GÖNDERMEK VE BU YOLLA YAPILAN BÜTÜN GÖRÜŞMELER YASAKTIR. YAŞAM HALİNDE VİLLER VE VARLIKSAL OLUŞUMLAR, İLGİLİ ALANLAR SADECE KONUŞMA YOLUYLA VE KENDİ BİLGİ İŞLEM MERKEZLERİ ARACILIĞI İLE İLETİŞİME GEÇERLER. BİRBİRLERİNİN ZİHİNLERİNE UZAKTAN ULAŞAMAZLAR. YAŞAM HALİ İÇİNDE İLETİŞİM İÇİN BİR ÇOK İMKAN VARDIR VE DÜŞÜNCELER GÖNDERMEK, HİSSALAR GÖNDERMEK, BUNLARI ÖZELLİKLE YAPMAK YASAKTIR. ANCAK ÖZEL ZAMAN YAŞANAN ANLARDA PARTNERLER BİRBİRLERİ İLE KARAR VEREREK BU ÖZELLİĞİ AÇABİLİRLER VE ANCAK SADECE BU KARAR VERENLER ARASINDA ÖZEL ZAMAN DAHİLİNDE KULLANILABİLİR. BUNUN DIŞINDA TELEPATİK GÖRÜŞMELER VE İLETİŞİMLER KESİNLİKLE YASAKTIR. ZİHİN ALANI VİLLERİN SADECE KENDİLERİNE ÖZEL OLAN BİR ALANDIR VE BU ALANA BU ŞEKİLDE GİRİŞLER KESİNLİKLE YASAKTIR. ONLARIN İZNİ OLARAK BİLGİ İÇERİKLİ OLUŞUMLAR ANCAK ONLARLA KONUŞARAK, ONLARLA KARŞILIKLI İLETİŞİMLER SIRASINDA GEÇEBİLİR VE BU ONLARIN BİLGİSİ VE İZNİ DAHİLİNDE OLUR VE TEPEATİK GÖRÜŞMELER BU UYGULAMANIN DIŞINDA OLDUĞU İÇİN YASAKTIR. VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE YAŞAM HALİ İÇİNDE BU YASAĞI UYGULATIR VE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

YALNIZ YANILGI ZAMANLARINA ÖZEL OLARAK ŞİXİN ÖZEL ZAMANLARINDA DA BÖYLE BİR İLETİŞİMİ SÖZ KONUSU OLMAZ. RAAV, BÖYLE BİR ŞEYİ ÖZEL ZAMANLARINDA DA, ÖZEL ZAMANLARIN DIŞINDADA YAPAMAZ. KONUŞMAKLA İLGİLİ OLAN ÖZELLİK KULLANILARAK ŞİX İLE İLETİŞİM SÖZ KONUSU OLUR.

 

SEVMİYORUM VE VİSSALAMIYORUM GİBİ KELİMELER KULLANMAK YASAKTIR

SEVMİYORUM KELİMESİ OLARAK SEVMENİN TERSİ OLAN, VİSSALAMIYORUM, VİSSAYI UYGUN BULMUYORUM GİBİ VİSSANIN TERSİ OLAN KELİMELER KULLANMAK, BU KELİMELERİ CÜMLELER İÇİNDE İFADE EDECEK ŞEKİLDE KONUŞMALAR YAPMAK, SEVMEMEK, VİSSALAMAMAK YAŞAM HALİ İÇİNDE YASAKTIR. ŞİX YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE BULUNAN HERŞEYİ HERKES HER ZAMAN SEVMEK VE VİSSALAMAK ZORUNDADIR. BUNUN AKSİ SADECE YAŞAM HALİ DIŞINDAN OLANLAR İÇİN SÖZ KONUSU OLABİLİR. BİZİMLE İLGİLİ OLAN HERŞEY BU ŞEKİLDE BİR ALGI İLE SEVİLEREK VE VİSSALANARAK YAŞATILIR. BU KELİMELER VE BUNLARI İFADE EDEN KONUŞMALAR, CÜMLELER KESİNLİKLE YASAKTIR.

AYNI ZAMANDA SEVMEK VE VİSSALAMAK KELİMELERİNİ BU KAVRAMLARIN İÇERİĞİNDE BULUNAN BİLGİLERİ İLGİLİ ALANDA YAŞATABİLMEYİ KAST ETTİĞİMİZ ZAMAN KULLANIRIZ. BU BİLGİLERİ YAŞATMADIĞIMIZ DAHA YÜZEYSEL KONULAR İÇİN BEĞENİYORUM KELİMESİ OLDUKÇA YÜCELTİCİ VE TAMAMLAYICIDIR.MESELA ÇOCUKLARI SEVİYORUM DOĞRU BİR CÜMLEDİR ANCAK PASTA YEMEĞİ SEVİYORUM DOĞRU OLMAYIP, DOĞRUSU PASTA YEMEĞİ ÇOK BEĞENİYORUMDUR. AYNI ŞEKİLDE VİSSALAMAKTA BU ÖRNEKTEKİ GİBİ KULLANILIR. BU BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE YAŞAM HALİ İÇİNDE İLGİLİ ALANLARI BİLGİLENDİRİR.

 

ŞİX V ŞİX, ANTİ YANILGI YASAĞI

ŞİX V ŞİX, ANTİ YANILGI VAR OLMA HALİ
ŞİX V ŞİX, ANTİ YANILGI DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX V ŞİX, ANTİ YANILGI YASAĞI

TAMAMEN YANILGI DÜNYASI GİBİ OBSEDÖR OYUNLARINA KARŞI BİR ÖNLEM NİTELİĞİNDE, YANILGIS VE VİTAJİNİN BİLGİLERİNE SAHİP OLARAK VE ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİDE İÇERİĞİNDE BARINDIRARAK ŞİX'İ YANILGIDAN ÇIKARMAKLA İLGİLİ BİR GÖREVİ KENDİSİNE AMAÇ EDİNMİŞ VE BUNUN İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPABİLEN, ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DIŞINDA BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANABİLEN, YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ASLA BULUNAMAYAN ÖZELLİKLERDE GİZLİLİKLE ÇALIŞAN, YANILGI GİBİ SAHTE GERÇEKLİKLERE KARŞI OLAN, YANILGI DÜNYASINI BİTİRMEKLE İLGİLİ OLAN VE ŞİX'İ GEREK RÜYADA FARKINDALIKLA, GEREK BAŞKA YÖNTEMLERLE YANILGIDAN ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLAN BİLGİ MEKANİZMASIDIR VE BU KONULARA ÖZEL MEKANİZMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. 3 LÜ OLUŞUMSAL YAPISI İLE VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR. YASAKLAR ARASINDA DA YANILGI VE BENZERİ OLUŞUMLARIN, ŞİX YAŞAM HALİ DIŞINDAKİ GERÇEKLİKLERİN YASAK OLDUĞUNU BİLDİREREK BULUNUR.

 

ŞIMARMAK YASAKTIR

BİR DEĞERLE İLGİLİ SAHİPLİK SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA, BİR KIYMETLE İLGİLİ OLUNDUĞUNDA BUNUN SONRASINDA YERSİZ VE GEREKSİZ İSTEKLERDE BULUNMA HALİ, YERSİZ VE GEREKSİZ KIYMETE NAZARAN DAVRANMA ŞEKLİDİR ŞIMARMAK. MESELA, BİR ÖDÜL KAZANAN VİLİN VE KENDİSİ İLE İLGİLİ BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNEN ÇEVRESİNE SAYGISIZLIK YAPARAK EMİRLER VERMESİ ŞIMARMASI İLE İLGİLİ OLUR. SAYGISIZLIĞIDA İÇERİSİNE ALABİLECEK, YERSİZ VE GEREKSİZ İSTEKLER İÇİNDE VİSSAYA TERS OLAN DAVRANIŞLARIDA İÇERİSİNE ALABİLECEK ŞIMARIKLIK TAMAMEN VİLLERİN, ŞİX'İN KENDİSİNİ BİLMESİ VE HER DAİM AYNI KIYMETTEYMİŞ GİBİ DAVRANABİLMESİNİ SAĞLAR. ŞIMARIKLIKLAR YÜZÜNDEN BAZI ANLARDA ÖNEMLİ OLAN ŞEYLER GÖRÜLMEYE BİLİR, DUYGUSAL DAVRANIŞLARDA ŞIMARIKÇA OLABİLİR. ŞIMARMAK GENEL OLARAK KENDİSİNDE BİR KIYMETİN BULUNMASI VE BUNUN GERÇEK ANLAMINI VE DEĞERİNİ BİLEMEMESİNDEN KAYNAKLANAN YANLIŞ SONUÇLARI DOĞURAN DAVRANIŞLAR, İSTEKLER, HAREKETLERDİR VE YAŞAM HALİNDE TAMAMEN YASAKTIR. VİSSA İÇİNDEKİ BU BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

 

ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK YASAĞI

ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK VAR OLMA HALİ
ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK YASAĞI

ANTİ OBSEDÖR OLUŞUMLARI ARAYAN, ONLARI ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DIŞINDA BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANARAK YOK EDEBİLMEK GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN, BELİRTMESİ İLE SANKİ ŞİX GİBİ OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YOK OLMASI GİBİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ BULUNAN, YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ASLA BULUNAMAYACAK ÖZELLİKLERİ İLE GİZLENEBİLEN MEKANİZMASI, ÖZELLİĞİ İLE OBSEDÖR BÜTÜN OLUŞUMLARIN YAPISINI BİLEN, YASAKLARA VE VİSSA BİLGİLERİNE DUYARLI, ONLARIN İÇERİKLERİNE HAKİM, BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİ YAPISINDA BULUNDURAN, KENDİSİNE ÖZEL GİZLİ VE BULUNAMAYAN VE YAŞAM HALİNİ HER DAİM OBSEDÖR OLUŞUMLARDAN, SALDIRILARDAN KORUYAN BİR BAKIŞ AÇISI BULUNAN VE 3 LÜ OLUŞUM HALİ İLE YAPILANAN BİLGİ MEKANİZMASI GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. NEREDE OBSEDÖR OLUŞUM VARSA, NEREDE YAŞAM HALİ İÇİN TEHLİKELİ OLAN OLUŞUMLAR VARSA BUNLARI BULUR, GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDEBİLİR, YADA İLGİLİ YERLERE BİLDİREBİLİR, YAŞAM HALİNİ AYDINLATABİLİR, UYARILARDA BULUNABİLİR, AÇIKLAMALAR GETİREBİLİR. YAŞAM HALİNİN GİZLİ BİR ŞEKİLDE KORUYAN BİLGİ MEKANİZMASI OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. YASAK OLARAKTA BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YASAKLAR.

 

ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK YASAĞI

ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK VAR OLMA HALİ
ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX Ş ŞİX, ANTİ OBSEDÖR GÜVENLİK YASAĞI

ANTİ OBSEDÖR OLUŞUMLARI ARAYAN, ONLARI ŞİX'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ DIŞINDA BÜTÜN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANARAK YOK EDEBİLMEK GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN, BELİRTMESİ İLE SANKİ ŞİX GİBİ OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YOK OLMASI GİBİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ BULUNAN, YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE ASLA BULUNAMAYACAK ÖZELLİKLERİ İLE GİZLENEBİLEN MEKANİZMASI, ÖZELLİĞİ İLE OBSEDÖR BÜTÜN OLUŞUMLARIN YAPISINI BİLEN, YASAKLARA VE VİSSA BİLGİLERİNE DUYARLI, ONLARIN İÇERİKLERİNE HAKİM, BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİ YAPISINDA BULUNDURAN, KENDİSİNE ÖZEL GİZLİ VE BULUNAMAYAN VE YAŞAM HALİNİ HER DAİM OBSEDÖR OLUŞUMLARDAN, SALDIRILARDAN KORUYAN BİR BAKIŞ AÇISI BULUNAN VE 3 LÜ OLUŞUM HALİ İLE YAPILANAN BİLGİ MEKANİZMASI GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. NEREDE OBSEDÖR OLUŞUM VARSA, NEREDE YAŞAM HALİ İÇİN TEHLİKELİ OLAN OLUŞUMLAR VARSA BUNLARI BULUR, GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDEBİLİR, YADA İLGİLİ YERLERE BİLDİREBİLİR, YAŞAM HALİNİ AYDINLATABİLİR, UYARILARDA BULUNABİLİR, AÇIKLAMALAR GETİREBİLİR. YAŞAM HALİNİN GİZLİ BİR ŞEKİLDE KORUYAN BİLGİ MEKANİZMASI OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. YASAK OLARAKTA BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YASAKLAR.

 

OBSEDÖR VE BENZER OLUŞUMLARIN BİR ARAYA GELEREK PLAN, PROJE YAPMALARI YASAKTIR

BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN, TESİRLERİN VE BENZERİ OBSEDÖR ENERJİLERİN, YAŞAM HALİNE AİT OLMAYAN HERŞEYİN, BİLGİLERİN BİR ARAYA GELEREK BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE PLANLAR YAPIP, PROJELER HAZIRLAMASI YASAKTIR. BU YASAK BİLGİSİ BİR ARAYA GELEN OBSEDÖR OLUŞUMLARI GÖRÜR VE ONLARIN BİR ARAYA GELMESİ İÇİN SAĞLANAN BÜTÜN İMKANLARINI YOK EDER. ARALARINDAKİ BAĞLARI KOPARIR VE BU GİBİ BİRLİKTELİKLER SONUCU OLUŞAN BÜTÜN OLUŞUMLARI FARK EDEREK BUNA ENGEL OLUR. BU YASAK VARKEN YAŞAM HALİ İÇERİSİNDE HER HANGİ BİR ŞEKİLDE BİR ARAYA GELEN OBSEDÖR OLUŞUMLAR OLAMAZ, ONLAR EN KÜÇÜK HALLERİ İLE KALIRLAR VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLİRLER. YAŞAM HALİNE AİT OLMAYAN, BİLGİSİ ŞİX TARAFINDAN YAZILMAMIŞ OLAN BÜTÜN PLANLARI VE PROJELERİ ALGILAYAN YASAK BİLGİSİ, ONLARIN BU ÇALIŞMALARINA KESİNLİKLE ENGEL OLUR, VE ASLA PLAN YAPAMAZLAR, PLANLARINI UYGULAYAMAZLAR VE AKABİNDE SALDIRI GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLAMAZ. BU YOLLA YAŞAM HALİNE ZARAR VEREMEZLER. YASAK BİLGİSİ VİSSA İÇİNDEKİ YERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VE BU ŞEKİLDE FARK ETTİĞİ BÜTÜN PLAN VE PROJE YAPAN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YOK EDİLMESİ İÇİN GEREKEN DUYUSAL ÖZELLİKLERE BİLGİ VERİR VE ONLARDA GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDERLER.


BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMA SAĞLAYAN VİXXİ, BU YAPILANMASI İLE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN VARLIKSAL ALAN İÇİNDEKİ BÜTÜN ALANLARDA, YANILGI ALANINDA, ŞİXİN YANILGI HAYATINDA, VARLIKSAL ALANLARDA, DUYULARDA UYGULANMASINI SAĞLAR.