Kumpas Kurmak, Tuzaklar Hazırlamak ve İçeriğince Hazırlanan ve Kurulan Şeylerin Çalışması ve Uygulanabilmesi Kesinlikle Yasaktır.

Bir yere, şeye yada varlığa karşı, zarar verecek, güç durumlara düşürecek, yapılarını bozacak ve sevgiye ters olarak bir oyun, düzen hazırlama işlemlerine kumpas kurmak, tuzak hazırlamak denir.

Ve bu gibi düzenbazlıklarla varlıkların yaşamlarını etkilemek yasaktır.Kumpaslar, sadece zarar verici özellikleri ile gizli bir şekilde zarar verilmek istenen alana sinsice hazırlanan tuzaklardır, onların haberi olmadan onu
yada onları zor duruma düşürmek için bir çok hata yaptıran, zarar veren, engeller çıkaran, sorunlar oluşturan ve benzeri şekilde düzensizliklere neden olan
sonuçların yaşanması için yapılan bütün hazırlıklar, kumpas kurmaktır, tuzaklar hazırlamak anlamına gelir.

Bu gibi davraınışlar obsedörlerin zaten iyi varlıkları tuzaklarınma düşürmek için sürekli olarak kullandıkları bir savaşma taktiği olarak kumpaslar kurup tuzaklarına düşürdükleri varlıkları yanılgı alanlarına sokarlar ve bir de burada onların bitmek bilmeyen kumpasları ile mücadele etmek zorunda kalan varlığın merkezi ve diğer varlıksal oluumlar, bu gibi tuzakların v kumpasların eseri olaran bu yaşam alanı sistemine gelmişlerdir.

Bu sebeple bunun gibi tuzakların olmasına ve yeniden aynı şekilde Vil'i ve bizimle iligli olan bütün alanları ve oluşumları, villeri kesinlikle tuzaklarına düşürücü etkilerde bulunamazlar ve kumpaslar kurarak ve hazırlarak zarar verici olma halinin içinde kendllerine yer edienemezler.

OnlaR kendilerin göree kendilerini haklıda görebilirler ve burada önemli olan sdüzensizliklerin meydana gelmesidir ve yapılmak istenen şey zaten iyilik ile ilgili ise aleni ve açık bir şekilde neden yapılmadığı sorgulanmalıdır ve bu durum açıklığa kavuşturularak, çok daha güvenli ve rahat bir şekilde yaşayabilriz.

Yoksa her an bizlerden hoşlanayanların kumpasları ve tuzaklarına maruz kalabiliriz ve bu bilgi, içeriğindeki yasak özellikleri lle bütün varlıksal alanda kumpasların hazırlanmasın izin vermemmelidir, bunun projelendirenlerin bilgilerini yok etmelidir. Tuzaklar içinde aynı şey geçerlidir ve bu iki bilginin anlamlarınca varlıksal bütün alanlarda gereken şekilde çalışırlar.

Bizler bütün sorunlarımızı ve ilişkilerimizde yapmak istedikleimizi konuşarak ve medeniyet içindeki ilişikiler şekliyle yaşarız ve bu bilgiler sayesnde gereken eşkilde kumpas kurmayı düşünmek, tuzakları hazırlamayı istemek gibi bu tarz kavramlar niyetten gereken engellemeyi yapacak ve olumsuz eylemleri yaşayan alanlar
olmaktan çıkacağız....