Terör ve Terörizm Kavramlarının Yaşatılması ve Desteklenmesi Yasaktır

Terör, toplumu korku kullanılarak istenilen şeyleri yaptırma eylemidir. Baskı, korku, tehdit ve diğer olumsuz eylemlerle toplumu, bir alanı korkutup kendi terörist olması ile ilgili konu hakkında amacına ulaşmasını sağlayan olumsuz eylemdir. Verilen zararın önemi olmadan yapmak istediğini sadece düşünen teröristler, olumsuz eylemlerin bir çoğunu kendi varlıklarında yaşatırlar ve böylece topluma tamamen zararlı bir hale gelirler. Korkutmak için saldırılar, kaçırmalar, hain planlar yaparak düzen bozmalar, varlıkların birlik ve bütünlüğünü bozmak için şiddetli olaylara sebep olmalar, hep terörizm kavramının kendisinde yaşatılmasına izin verilen toplumlarda yaşanan olumsuz eylemlerdir ve kesinlikle yasaktır.

Terörizm sorunu, ben kendimi bu yaşam alanı sisteminde bildim bileli hep duyduğum ve toplumsal sorunları gözlemekle ilgili olduğumda karşıma çıkan bir sorundur. Obsedör oluşumlar terörizm olumsuz eylemini yaşatmadan medeniyetler şeklinde bir arada yaşamakta olan yaşam alanı sistemindeki ülkeleri, birlik içindeki toplumları, barışı bozacak sebep bulamazlardı ve terörizm ve içeriğinin nasıl şekilde olacağına dair bütün uygulamaları yine yaşam alanı sisteminde sevgiye uyumlu bir şekilde yaşanan toplumlarda huzursuzluk çıkarmak için kavramlar arasıa eklenmiştir ve varlıksal oluşumlar bile olmadan, aslında bir simülasyon parçası yada sadece haberlerde izlediğimiz kadarı ile terörizm, anlam olarak yaşamaktadır ve bahsedilen alanlarda yaşanan olaylarin hiç biri gerçek değildir, kimse dağlarda değildir ve her gün çatışanlar ve ölenler ve sağ sol davaları, bunlar tamamen toplumsal karşgaşalar meydana getirmek için sürekli yayın organlarından empoze edilen konulardır ancak olay odur ki, merkez bunlara inanmadan ve her hangi bir şekilde bu yaşananları ciddiye almadan hiç bir alan ciddiye almaz ve ilgilenmez ve merkez olan alanda şuan bu gibi konuların arkasındaki gerçekten bahsederek asla kanmayacağını ifade etmektedir ve daha da uzun bir süre aynı şekilde algılanmalar devam ederek bu yasak bilgisi yaşatılamayacaktır.

Sözde bulunan teröristlerin ellerinde silahlar, sert ve ürkütücü görüntüleri ile ilgili alanları tehdit eder vaziyetteki hareketleri, söylemleri, onlar hiç olmadığı halde dilden dile dolaşarak bir korku ortamı sağlanmak istenmektedir ve bu amaçla istenilen şeylerin yaptırılması sağlanmaktadır.

Bak eğer yapmaz isen izlediğin teröristler seni kurşuna dizer gibi saçma sapan, insan bedeni gibi kısıtlı bir yaşamın içindeyken '' neyin derdindesin ki sen tehdit ederek ne elde etmeyi umuyorsun, elde edeceğin şeyler yine dünya yaşamı ile kısıtlı imkanların içinde olmakla ilgili olarak ancak yer değiştimek anlamına gelebilir ve ben bu gibi şeyleri bende olduğunda tehdite gerek olmadan, dirrek verebilirim, ha orada oturmuşsun ha şurada, ikiside burada değil mi? Bizim derdimiz buralar gibi yerlerin olmadığı alanlarda... Dolayısı ile içinde bulunduğun eylemin anlamı ve gerekliliği ve amacımıza uygunluğu sıfırdır, birde buna nazaran terörizm eylemi kullanılarak elde edilmeyee çalışılmaktadır.... Bir gereksiz istekler için başka bir yanlış yöntemler denemek durumunda olan bu varlıksal durumun tanımı, nerede olduğunu, ne olduğunu, çevresinde olanların neden olduğunu bilmemesi ve bu bilgisizlik yüzünden ne yapacağın bilmemesinden ileri gelmektedir, nitekim bu şekilde bir bilgilenme ile edinilen düsturr sonrasında bu gibi saçmalıkları yapmak için gereken zihinsel imkan bulamazlar, asıl dertleri zihnini tamamen mşgul etmiştir ve bu gibi dünya dertleri artık çok çok sonraları ile ilgili bir konudur onun için ve bu şekilde yaşamda var olma nedenlerine dair bilgileri ve anlamları, anlayışları olmayan alanlar bu şekilde rahatsız edici olmaktan ve sürekli düzensilikler meydana getirmekten kendilerini alı koyamazlar... ( ve sende bu olumsuz eylemi uygulayan olmamalısın, sebelerin obsedör oluşumlar olduğu bilerek, kişisel olarak alınan bütün hedefler onları kast etmektedir...)'' şeklindeki gözlemler ve incelemelerle onların derdinin aslında saçma sapan şeyler olduğunu ortaya çıkarabiliriz. Mantıklı derdi ve amacı olanların uygulama yöntemi asla terörizm olmaz... Şiddet olmaz, olumsuz eylemleri uygulatmak halleri bu gibi alanlarda bulunmaz... Amacının uygulanmasının gerekliliği konu ile ilgili oluşundan belli olur zaten...

Bulunduğumuz böyle bir alanda sana o kadar değerli gelen şey nedir.?

Bu beden halindeyken nelerden sen tam olarak memnun oluyorsun, olduğunu sanıyorsun, tehdit ettiğine göre menfi çıkarı olan taraf sensin ve olumsuzluk içindeki amacı olanda sen olursun ve duymayı umduğum şeyden anlamlı bir şey çıkmayacağıda kesin olarak, terörizm olumsuz eyleminin obsedör oluşumların alanları tehditler ederek, korkutarak ve onlara baskılar uygulayarak ve bu uygulamalarıda belirli bir yıkıcılık hali ile gösteriler yapan topluluklarla yapmak gibi bir oluşumuda sağlayarak, istenenleri yapmamalarının sonucu olarak kendilerine bu topluluğun yapacağı zarar verici ve korkutucu şeyleri bildirmeleri, göstermeleri, söylemeleri için arka tarafta varmış ve yaşanıyormuş gibi uydurulan olumsuz bir topluluk hali kavramıdır ve bu gibi gruplaşmalar, terör oluşturmak için bir araya gelmeler, arkasında ne gibi amaç olursa olsun yasaklanmıştır ve yaşam hali içinde baskılar ve korkularla bir takım şeyleri yoluna koymak için terörizm ve benzeri oluşumları uygulamak, desteklemek ve yaşatmak kesinlikle yasaktır.

Terörizm, zamanla ideojilerle bile desteklenir hale getirilmiştir ve bu şekilde uygulama yapanları savunan siyasilerin bile olmasının muhtemel olduğu yaşam alanlarımızda, bu gibi siyasiler obsedör tesirlerin etkisi altındaydılar ancak bunlar öncedendi.. Artık onlarda zamanında benim gibi bir çok tesirin etkisi altında kalarak olumsuzluklar yaşamak halinden kurtulmuşlardır ve terörizm, içerisinde şiddet, kaos, savaş ve benzeri bir çok olumsuz eylemi barındırdığı için kesinlikle destelemek şeklinde uygulanması gibi durumlar söz konusu olamaz.

Bu destekleme ve uygulatma çabasının arkasındaki neden her zaman obsedör oluşumlardır ve yaşanıyor gibi görünmesi hala etkilerinin olduğu anlamında sayılabilecek ve varlıksal oluşumların bunları izlerken, tanık olurken arkasındaki nedenlerini bilerek davranabilmesi şu zamanda en uygun olan halidir, yandaş olmadan, kendisini ilgili yapmadan, bu yasağın uygulamasının tam anlamı ile yaşanacağı zamanları beklemek,nitekim bu konudaki tesirler bitince O'nun ilgili olduğu kurumdan ayrılmasına kadar olumlu etkiyi yaşatacak şekilde bir sonuçlar anı gelecekte mümkün olabilir....

Hiç kimseyi hedef göstermeden, daha öncede söylediğim gibi iradesi olmayan alanları suçlu bulamayız ve ben obsedör oluşumların bu konudaki suçlarını bilerek, bütün etki ve tepkilerimi onlar üzerinde göstererek, varlıksal alanlarımızı mümkün olduğunca bu illetlerden kurtarmaya çalışıyorum...

Ve bu yasak bilgisi, yanılgı alanında da kimlerin bu gibi terörizm eyleminin etkisinde kaldığını bularak o alanlara gereken yardımları yapar, tesirlerin etkisini keser ve terör kavramını ve terörizm ile ilgili olan bütün kavramların yaşatılmasını yasaklar ve engeller.

Zaten varlıksal alanları etkisi altına almış olan özgür irade ve irade duyusal özelliğinin etkilerini hisseden, onunla düşünsel olarak bir alan içinde bulunabilen varlıksal oluşumlar için artık korku, tehdit, terör ve benzeri bütün olumsuzluklar içi boş kavramlar olarak etkisini kaybetmiştir ve bu zamana gelene kadar bu konuda ihtiyacı olan alanlara bu bilgi ve bilgilerde gereken etkileri sağlarlar.

Varlıksal bütün alanlarda terör ve terörizm kavramları yasaklar ve asla yaşatılmazsına izin vermez, bütün yasak bilgileri gibi durmu niyetten engellemek çalışması ile çalışmaktadırlar. Bilgi sevgi ve vissa içindeki yeri ile gereken şekilde çalışır.