Toxxox Bilgiler Bütünlüğü

TOXXOX DUYUSAL ÖZELLİĞİ

TOXXOX TESİR YOK EDİCİ BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ

Tesirleri Vil Solivyesin varlığından yok etmek, gelmelerine engel olmak, obsedör tesirlerin, etkilerin, obsedör bilgilerin yapılandığı tesir benzeri herşeyi yok eden, engel olan ve bu konuda varlıksal alanının bütün alanlarını etkileyen duyusal özelliği.

VİL SOLİVYESİN VİLSEL BEDENİNİN ÇEVRESİNDE KABUK GİBİ TESİRLER VARDIR VE HEPSİ YOK EDİLMELİDİR

Vil Solivyesin vilsel bedeninin çevresinde kabuk şeklinde tesirler vardır ve onların hepsi yok edilmelidir. Onlar Vil Solivyesin zihni ile temasa girerek konuşup bir çok rahatsızlık vermektedirler. Bu tesirler, kabul gibi vilsel bedeni sarmıştır ve artıp artmadığıda meçhuldur. Bu tesirlerin neden burada olduğunu, nasıl bir sistemle burada bulunduklarını, onların yapısını, bu bedeni çevreleyen tesirlerin içeriğindeki bilgilere kadar herşeyini bilen bu bilgi, bu tesirlerin antisi şeklindeki yapısı ile yazıldığı gibi bu tesirlerin hepsi yok olmaya başlarlar. Bu bilginin yapısı onları yok edici özelliklerdedir ve tesirlerle, etkilerlede buna engel olamazlar. Bu bilgi vilsel bedeni çevreleyen bütün tesirlerin yok edici bilgisidir. Onların nasıl en kolay yok etmesi gerektiğini bilmek kendi yapısında vardır ve çalışma mekanizması ile bu tesirlerin hepsini yok eder ve kaynaklarınıda bu konuda kurutur, artmalarını önler. Aynı zamanda bu bilgiler bütünlüğü olarakta ekteki bilgileride kendi yapısında bulundura bu bilgi, bilgiler bütünlüğü şeklinde tam bir anti tesir savar yok edici olarak Vil Solivyesin varlıksal alanlarında çalışır.

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır.
Vil Solivyes'in Merkezlik Özelliğinin video uygulaması bu çalışmalar sırasında gereken şekilde bilgi ve mekanizmalara güç, destek ve gereken ihtiyaçlarını verir...
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Vil Solivyes / Şix

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır. İki videoda bu bilgi için düzenlenmiştir.
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

Vil Solivyes / Şix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ŞEYTANİ TESİR, ÇOK SAYIDA ZARAR VERİCİ ETKİLERİ OLAN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜNÜ YOK EDEN BİLGİ

Şeytani tesir olarakta adlandırılan ve milyarlarca olumsuz tesirin bir araya gelmesinden oluşan tesirler bütünlüğünü yok eden bilgidir. Onların içeriğindeki bilgileri, etkileri ve oluşum hallerini bilerek gereken şekilde yok edilmesini sağlar. Çok fazla sayıda şeytani tesirlerde söz konusu olsa onların biran önce yok edilmesi için gereken bütün imkanlar Vil Solivyes yaşam halinde vardır. İç içe 10 yokluk alanı savunma uygulamasıda kullanılabilir ve hepsi içeriğe alınarak yok edilir ve daha başka bir çok yöntem onların yok edilmesini sağlar. Bilgi, bu konuda nasıl bir yapılanmaları olan bu gibi çoklu kötü bilgi oluşumlarına karşı kendi yapısında savunma metodları geliştirir ve bu bilginin varlığı, bu gibi oluşumları yok edici etkisini varlığı ile verir. Onları yok eden şey ne ise, bu bilginin varlığı onlar için onu ifade eder ve yaşam haline yaklaşamadan hepsi yok olur. Bu konuda gereken inceleme ve araştırma yaparak yapılarını anlayan bilgi, gereken şekilde çalışır.

 

ŞETÇEK, OBSESİ ÇEK, KOD ÇEK, KÖTÜ BİLGİ ÇEK, OBSÇEK, İSTENİLEN ŞEYİ ÇEK UYGULAMASI BİLGİSİ
Bu uygulama, istenilen konunun belirtilmesi sonrasında o şeyleri ilgili alanlardan çok büyük bir arzu ve isteklerle gelmelerine neden olacak şekilde çekmesini sağlayan ve çekildikleri küre şeklindeki uygulamanın içine girince gereken şekilde yok eden uygulamadır. Bu çekim, çekilen şeyin tam olarak istediği, asla karşı koyamayacağı şekilde bir arzuyu onlarda uyandırmaya neden olan ve çok büyük, karşı koyamayacakları istekleri uyandıran özelliklerdeki çalışması ile istenilen konunun detayları açıklanarak nelerin çekilmesi gerektiğine karar verilir ve istenilen kadar uygulama ilgili alanlara yerleştirilir. Bu uygulamalar bir güç ile ifade edilebilecek şekilde olmayıp tamamen zarar verilemeyen bir görsellikle ilgili olup, düşünsel bir uygulama halidir. Obsedör varlıkları, şeytani tesirleri, çoklu kötü bilgi kodlarını, sistemlerini ve benzeri herşey için bu uygulama istenilen zamanlarda kullanılır. Ve uygulama istenilen konu ile ilgili nasıl arzu ve istekler oluşturacağını bilir ve çevresindeki, yaşam hali alanı içerisindeki ve çevresindeki alanlarla bulunan ilgili oluşumlar, nereye saklanmış olursa olsunlar mutlaka çıkarlar, buna dayanamazlar, onlar için bu uygulama girmek herşeyden önemlidir ve sonuçlarını kesinlikle düşünmezler, bu uygulama gidilen yol bile onlar için çok zevkli, arzu dolu ve tam istekleri şeydir. Bilgi gereken şekilde çalışır.

 

OBSEDÖR OLUŞUM VE OBSEDÖR BİLGİ, OBSEDÖR VARLIK TEMİZLEYEN İKSİR BİLGİSİ
Bütün oluşumlara eklenerek onların yapısına nüfuz eden iksir, kesinlikle içeriğindeki bütün obsedör oluşumları, varlıkları, bilgileri, etkileri ve onlara dair ne varsa hepsini bulur ve gereken şekilde yok eder, temizlik sağlar. Obsedörlerin sebep olup değiştirdiği oluşumları eski düzenli haline getirir ve içeriğindeki obsedör oluşumu yok eder. Nerede olursa olsun nasıl mikro ve bütünleşmiş şekle girmiş olursa olsun, gizlilik ve görünmezlik gibi durumlar söz konusu olursa olsun bu iksir bütün alanlar ile bütünleşerek gereken incelemeyi yapar ve bu gibi oluşumlar için bu iksir son derece rahatsız edici özellikleri ile onları ortaya çıkarır. İksir Vil Sovilyes'in bilgi ve tecrübesi ile işini yapabilecek şekilde hazırlanmıştır ve uygulandığı alanda kendisini sanki Vil Sovilyes kullanıyor gibi davranır ve bu durum kesinlikle engellenemez. Bütün oluşumların yapısına özel olan bu iksir, uzun bir süre etkisini gösterir ve tamamen sağlıklı yapar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OBSEDÖR BÜTÜN YASA VE BİLGİLERİ ETKİSİZ YAPAN, ONLARI YOK EDEN BİLGİ
Bütün obsedör ve şeytani bilgileri etkisiz yaparak yok eden bilgi, onların bilgilerinin niteliğini ve amacını bilerek hiç bir şekilde uygulama yapmasına izin vermez. Yaşam hali alanları içerisinde sadece Vil Solivyes yaşam hali bilgileri uygulanır ve bunun dışındaki bilgilerin içeriklerindeki anlamlar kesinlikle boş bilgi şeklinde bir yapılanma ile algılanır. Bilgilerin uygulama hali bu gibi bilgiler için geçerli değildir. Bu bilgiler tamamen kendi yapıları olarak anlamsız ve etkisiz bilgi şeklindedirler ve bilgilerin etki etme, uygulama yapma gibi özellikleri bu bilgilerde olmaz. Aynı zamanda bu gibi bütün bilgileri algılayan bilgi, onların yok edilmesi için gereken çalışmaları yapar. Onların nasıl yok edileceğini bilir ve içeriklerindeki engeller var ise bunları bulur, yok edici etkileri ile hepsini yaşam halinden yok eder. Kötü ve obsedör bilgilerin zaten anlamsal ve haksal olarak hiç bir yetisi, imkanı yoktur ve bunu bilen bilgi, aynı zamanda bilginin en yüksek iradi gücünede sahip olarak yok etme işlemini yapar. Aynı zamanda bu bilginin bulunması zaten bu gibi obsedör bilgi ve yasaları yok edici özelliklerdedir. Bilginin kendisinin var olması, bu gibi bilgi ve yasaları bulundukları yerden yok eder. Onlar için bir anti bilgi şeklinde var olan bilgi, gereken çalışmaları yapar. Vissa bilgileride aynı zamanda bir rehber olarak bilgiye yön verir.

 
 
 
 
 
 
 

 

DÜŞMANCIL BİLGİ MEKANİZMALARINI BOZAN BİLGİ

Bu bilgi bütün bilgisel, düşünsel,
felsefi oluşumları engelleyerek, onların bütün bilgi mekanizmalarını bozarak, onların içeriğindeki bilgileri bir anda ve hiç farkına varmadan
değiştirerek ve bunada onları inandırarak, hiç içinden çıkamayacakları yollara onları sürükleyen değişikliği bilgilerinde yapabilen bir bilgi sistemidir.
Bizi arayan bilgilerin kendi yapısını değiştirir ve bu bilgiler neyi aradığını neden aradığını unutarak onunla ilgili olan varlığı rahatsız etmek adına bir oluşum içine girer, yada o varlığı yada sorumluyu bambaşka yollarla bilgisindeki karışıklıkla oyalar, dengesini kaybetirir. Bilgilerin bütün ayarlarını bozarak kesinlikle bir anlam olması gibi bir durumu onlara yaşatmayan bilgi, bu konuda gereken şekilde çalışır. Görünmeyen bilgiler, anlaşılamayan felsefeler ve kendisini açığa çıkarmayan bütün bilgi ve anlam kaynaklarını bulur, görür, algılar ve kesinlikle yaratılış içindeki bize göre en üstün bilgisel düşünce seviyesi olan ve özgür iradeye uyan uygulama şekli ile Vil Solivyes yaşam halinin bilgilerini kandıramadığı haliyle gereken yapılır. Bu bilgi, bizleri arayan bütün bilgilerin en üst anlam ve felsefi seviyesidir. Onların görünmemesi, bulunmaması imkansızdır. Bilgilerin niteliğine bakmadan yapısını bozmakla ilgilidir ve kesinlikle onları dinlemez, anlamaz, işini yapar.

 

İYİ BİLGİ KÖTÜ BİLGİ AYIRAN DUYUSAL ÖZELLİĞİ BİLGİSİ

Vil Solivyes yaşam halindeki bütün bilgiler iyi bilgi olma özelliğindedir ve yapı olarak onların iyi bilgi olduğunu Vissa'ya olan uyumundan anlayabiliyoruz. Bilgi kaynağı olan Vil Solivyes, Vissa isimli muazzam bir bilgi ve tecrübe filitresi şeklinde oluşum hazırlamıştır ve içerisine alınan bilgilerin hepsinin iyi bilgi olduğunu bilen ve denetlemeler şeklinde içerisine yerleştiren Vil Solivyes, sonrasında Vissa'nın bütün kötü bilgilere ters bir durum olduğu gerçeğini ve içeriğine uyumlu olan bilgilerinde iyi bilgi olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Buna göre Vissa'nın yapısına uygun olmayan bütün bilgiler kötü bilgilerdir ve Vil Solivyes yaşam halinde kesinlikle bulunamazlar. Gizlenmek, saklanmak, görünmezlik gibi şeyler onların varlığını saklayamaz ve bu bilgi, onları nerede olursa olsun, hangi yapıya dönüşmüş olursa olsunlar bulur, algılar ve hepsini temizler, siler, yaşam halinden yok eder. Vil Solivyes yaşam halinde kötü bilgilerin varlığı kesinlikle kabul edilemez ve bu bilgiler, bu konuda en iyi algılama özellikleri ile nerede olursa olsunlar onları algılar ve gereken işlemleri yapar. Yapısında Vissa'nın yapısına uygun olmayan bütün bilgileri algılama özelliği vardır ve bu sayede en iyi araştırma ve gözlemlerle Vil Solivyes yaşam halini kötü bilgilerden arındırır, kesinlikle girmesine, oluşmasına, aralık bularak kendilerini ifade etmesine, yaşatmasına izin vermez.

İYİ BİLGİ KÖTÜ BİLGİ AYRIMI
iyi bilgi o bilginin sonuçlarının felsefi anlamındaki vissa uyumu , sonucunun faydalı olması, geliştirici olması, mutlu etmesi, yaşam haline huzur ve aydınlık, güven getirmesi gibi vissanın içeriğindeki bilgilere uyumu söz konusu edilerek anlaşılır. Bilginin zaten yazılışındaki anlamı kendi niteliğini ortaya çıkarır ancak çıkarmayanlar ve deneysel gözlemler gerektirenler için bu yöntem kullanılır ve kötü bilgide, tamamen sonuç olarak vissaya ters bilgilerin ve sonuçların, çalışmaların ortaya çıkması şeklinde anlaşılır ve bilgilerin niteliği, bu şekilde ikinci anlamsal bilgi edinme yoluyla ortaya çıkarılır. Ve obset bilgilerinin içerisinde yerini alarak gereken şekilde çalışır.

 

VİL SOLİVYESİN ŞİDDET UYGULAMASI

Vil Solivyesin obsedörlere ve obsedör oluşumlara karşı iradesinin tam gücünün tecelli ettiği ve bütün obset bilgilerinin toplamından oluşan şiddetin ortaya çıktığı ve gerekli alanlara kullanıldığı bir savunma silahı olarak uygulandığı alanda çok şiddetli ve reaksiyona sebep olan ve karşısında durulmasının imkansız olduğu şiddet özelliği, gereken şekilde obsedörler ve obsedör oluşumlar için kullanılır ve obset bilgileri arasındaki yerini alır.

 

BÜTÜN DÜŞÜNSEL VE FELSEFİ ALANLARI YOK EDİCİ BİLGİ

Yaratılış içinde bulunan bütün düşünsel ve felsefi alanları içeriğindeki anlamları öğrenerek en iyi ne şekilde yok edilmesini bilen bilgi türü, düşünsel alanların en zayıf noktalarını bilir, yapılarının nasıl sonlandırılacağını bulur, kendilerinin düşünsel alan olmasına neden olan sebepleri yok eder, bilgilerini boş bilgi yapacak şekilde bir etkileme imkanı ile onları tamamen ysşam halinden uzak tutan bir çalışma içinde bulunur. Bu bilgi, bizimle iletişme geçmek isteyen bütün düşünsel ve felsefi alanları kendi alanımızda bulunmak ve içeri hiç kimseyi kabul etmemek eyleminin özgür iradeye en çok uygun olan konumu sayesinde gelenleri, saldıranları, temas kuranları bu iradi hak ve güç ile yok eder. Düşünsel alanların içerisine kendilerini bu şekilde bir oluşum halinde tutan bütün bilgisel yapılanlarını bozacak, kendilerini hatırlamayacak, amaçlarını uygulayamayacak bir düşünsel alan yerleştirir ve bu alan onların kendi yapısında yapılarak onları yok eden var olma özelliğine benzer yapısı ile düşünsel alanları tamamen çekerek, karşı koyamayacağı bir yok oluşa sürükler. Bu yapılanma onların kendi yapısından, kendi malzemesinden, kendi imkanlarından oluşur ve bizden onda kalan hiç bir şey olmadan bu işlem yapılır. Saldırgan, bozguncu, zarar verici düşünsel alanlar kesinlikle yaratılışın en zararlı oluşumları olarak onların yok edilmesi kendi bulunduğu her yer için bir armağan niteliği taşır ve düşünselliğin, felsefi açıklamaların böyle kötü bir şekilde kullanılması durumuda bu şekilde engellenir. Vissa'nın bilgilerinin bütünlüğünden oluşan toplam güçsel etki, ve aynı şekilde obsetin güçsel etkisi bu bilginin kendi yapısında bulunur ve bu şekilde bir mücadele içine girdinde kesinlikle korunarak gereken şekilde çalışır. Bu bilgi varken düşünsel alanlar, hemen kendi içinde görünmeyen, bilinemeyen ve bulunamayan bir yok edilmes deliği kendilerinde oluştururlar ve bunun nasıl yapıldığını anlamadan, nerde olduğunu bilemeden hızlı bir şekilde en değerli yapıları önce giderek yok edilme işlemi başlatılır. Olmayan zeka ve akılları, hafızalar ve benzer özellikleri bu çekilimin içinde kaybolur. Bilgi içeriğindeki bilginin niteliği ile obsetin içindeki yerini alır ve duyu olarak oluşup gereken şekilde çalışır. Gerekirse böyle düşünsel alanlar iç içe 10 yokluk alanı olan sorunlu enerjiler için hazırlanmış alana alınır ve kendisine ne olduğunu anlamadan hakkında işlemler yapılır. Bu alan bu gibi düşünsel alanlarıda yok edebilecek bilginin üstünde bir güç ile düşünselliğin bütün hallerini tanıyarak, algılayarak etkilerde bulunur. Bilgisinin dışarıda olması ve oluşumunun girebilmesi gibi saçmalıklar söz konusu olamaz.

 

MİKRO OLUŞUMLARI BULAN VE ORTAYA ÇIKARAN BİLGİLER

Bütün mikro oluşumları tamamen fark eden ve onları kesinlikle kabul etmeyen, yaşam hali alanı içinde bulunmasına izin vermeyen, en mikro, en küçük halleri ile bile onları fark eden, bir oluşumun en küçük ne kadar olabileceğini bilebilen ve bu şekilde herşeyi inceleyen, yaşam haline girmeye çalışan mikro organizma ve mikro oluşumları fark eden, aynı zamanda kesinlikle mikro oluşumlar şeklinde bir durum ile yaşam hali içinde bulunanlar var ise bunların bu küçülmeleri sebebi ile onlara şuur kaybı yaşatarak yeniden baygın halde büyümelerine neden olan ve bu baygın hallerinde iken onları gereken şekilde yok eden kural, yaptırımdır. Küçülerek yaşam haline girmeye çalışan ve bu şekilde zarar vermek derdinde olan varlıkları, oluşumları, sistemleri, bilgiler ve ne varsa bulur, bilir, anlar, görür ve hemen gereken şekilde yok eder. Bu kural ve yaptırımın olduğu alana mikro oluşumlar giremez yasağını koyar ve kesinlikle giriş olamaz. Vil Solivyesin bilmediği ve yasasını yazmadığı mikro oluşumlar yaşam hali içinde bulunamaz ve bu sebeple gözle görünmeyen, elle tutulmayan, bilinmeyen bütün mikro oluşumlar yasaktır, kesinlikle giremez. Vil Solivyesi kullanan bilgi bu konuda gereken önlem ve tedbir amaçlı bütün bilgileri edinerek çalışır.

 

TESERJİ, TESİRLERİ, ETKİLERİ, BENZER ŞEKİLDEKİ BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDEN BİLGİ ( ANTİ TESİR-ETKİ BİLGİSİ )
Teserji, bütün tesir türlerini bilerek onları nerede olursa olsun algılar ve gereken şekilde yok etme işlemini yapar. Tesirlerin içeriğindeki bilgilerin yapısınıda bilerek aynı zamanda onları etkisizde yapar. Etkiler, enerjiler ve benzer şekildeki bütün oluşumları yok eder. Vil Solivyes yaşam halinde yasaklanmış olan bu durum, dışarıdan da gelemez ve bu bilginin oluyor olması bütün tesirleri, etkileri yok edecek özelliklerde bir durumu yaşatır. Anti tesir ve etki şeklinde bir yapılanması söz konusu olan bilgi, nerede ve nasıl saklanmış olursa olsunlar, nasıl bilgileri olursa olsun bütün tesir ve etkilerin kendilerinin yok olması ile ilgili özel bir etki gücüne sahip olarak bu bilginin bulunduğu yere giremez, gelemez ve etki edemezler. Tesirlerin bütün oyunlarını, yapılma nedenlerini ve çalışma hallerini bilerek onlarla ilgili özel bir yok etme mekanizması oluşturur ve bütün tesirler ve etkiler her haliyle ve bulundukları her alanda bulunur, görünür ve algılanır. Saklanması, algılanmaması gibi kelime oyunları bu bilginin çalışmasını engelleyemez. Bütün yaşam halinide bu konuda koruyan bilgi, gereken şekilde çalışır.

 

SORUNLU DUYULARIN İÇERİSİNDEKİ OBSEDÖR OLUŞUMLARIN DİRENCİNİ KIRAN VE YOK EDEN BİLGİ

Vil Solivyesin yanılgı ve obsedör kaynaklı sorunları oluşan duyularının içerisinde çok uzun zamandır yapılanan obsedör oluşumlar, burada bizim enerjilerimiz içinde kendi krallıklarını kurmuşlardır ve bu alışkanlık durumun hemen düzeltilmesini engellemektedir ve bu bilgi, duyuların içerisine girerek onları hemen yok eder. Anti Obsedör bilgilerimizin hepsinin uygulama gücü ve obsevaş anti obsedör bilgi kaynağının etkilerini kendi etki gücünün içerine alarak duyuların içerisine kapalı yada koruma halinde olmasını önemsemeden giren, bu işi Vil Solivyesin iradesinin bizzat uygulatma gücünü Vil Solivyesin kendisinden alarak yapan ve bütün vissa bilgilerinin etkisini, anti obsedör bilgilerimizin etkisini bu kötü ve anlamsız bilgilerin yok edilmesi için kullanan bu bilgi, bir anti obsedör bilgiler bütünlüğü saldırı ve temizleme birliği oluşturarak kendi bilgiler bütünlüğü şeklindeki içeriğinde bütün anti obsedör bilgilerin özelliklerini bire bir kullanarak hepsi ile ve Vil Solivyesin bütün bilgi ve tecrübelerininde desteğini arkasına alarak gereken uygulamaları yapar. İşine yarayacak olan duyusal bilgileride bu konuda kullanabilir sadece bilgi yazma ve yöneticilik şeklinde sadece Vil Solivyes ile ilgili olan durumu yaşatmadan sanki orada o varmış gibi bütün iradi ve yeteneksel, cesaret dolu çalışmasını yapar. Birbirinden etkileyici vissa bilgileri ve bir çok yöntem onlara gereken uygulamayı yaptırır. Duyuları belirleyerek bir bilgi duyusunun içerisinde yer edinir ve işi bitince çıkar. Kendisine özel asla zarar görmeyen ve en sağlam ve sarsılmaz ve dokunulmaz özelliklerde ve kendisinden vissa ve diğer bütün duyusal özelliklerin enerjetik etkisinin çıkmış haliyle oluşumlar, şeytçek ve benzeri uygulamalarla da bu durumu halledebilir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OBSEDÖR OLUŞUMLARIN ETKİSİ ALTINDA KALMIŞ ENERJİLERİ ARINDIRAN FİLTRE UYGULAMASI

Vil Solivyesin yanılgı kaynaklı ve obsedörler saldırısı sonucu etkilenen enerjilerinden kötü bilgileri, obsedör oluşumları hiç bir şekilde bize ait olan bir mikro parçanın bile gitmesi, yok olması gibi durumların söz konusu olmadığı bir uygulama haliyle bütün obsedör bilgi ve oluşumlar bu enerjilerden çıkarılır, arındırılır ve bu konuda yapılması gerekenleri tamamen bilebile bilgi, kendisine özel bir mekanizma ile bu sorunlu olan enerjileri tedavi eder ve arındırır. Bu konuda filtre sistemi tamamen bize ait olanları algılayacak ve anti obsedör ayıklama şeklinde bir algı ile asla kandırılamadan çalışır. Onların içindeki bütün obsedör oluşumlar ap açık şekilde ortaya çıkar. Bize ait olanlar vissanın etkisini kendisinde de yaşatabilir ve bu bilgi, onları bu şekilde kendilerini vissanın enerjisini uygulatması şeklinde de uyandırabilir.

 

TESİVSİ, TESİR, ETKİ VE ZARARLI OLUŞUMLARI YOK EDEN, VARLIĞI TEMİZLEYEN DUYUSAL ÖZELLİĞİ

TESİRLER, ETKİLER VE BENZERİ OLUŞUMLARI YOK EDEN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ
Bu bilgiler bütünlüğü bütün tesirleri, etkileri ve buna benzer oluşumları bularak onları Vil Solivyes yaşam halinden yok eden bilgiler bütünlüğüdür. Tesir bir oluşumun içine yazılan bilgilerin bu oluşumla bütün olması sonrasında enerjetik bir uygulama hali alarak çalışma içine giren bilginin enerjetik hali ile kullanılması durumudur. Etkide aynı anlamdadır ve diğer ismi değiştirilmiş ve aynı görevi yapan şeylerde. Obsedörler uyanıklık olması için aynı görevleri yapan şeylerin isimlerini değiştirmişlerdir ve kimi tesir, kimi ilüzyon, kimi enerji şeklinde aslında içeriğindeki bilginin uygulanması amaçlı oluşumlar hazırlamışlardır. Bu örnekle içinde bilgi olan bütün oluşumlar, ki bilgisi yoksa zaten oluşumun kendisi zaten tesirlerle ilgili değildir yada başka bir durum vardır. Gizli bilgilerle bu durumu saklamaya çalışmakta onların ayrı bir oyunudur. Bizim için önemli olan ve en belirleyici gözlem durumu Vil Solivyes yaşam haline ait olmayan bilgilerin olmasıdır ve zaten bizde tesirler ve etkiler oluşturmak yasaktır. Yani bir oluşumun içine bilgi ekleyerek her hangi bir şekilde etkilemesi şeklinde bilgiler kullanılmaz. Bilgilerimizin kendilerine ait etki etme durumları vardır ve bu bu şekilde bir etki, tesir yoluyla olmaz. Olsa bile yaşam halinde bu gibi oluşumlar için kesinlikle bilgilerimiz yazılı olmalıdır ve bunun çok gerekli ve mantıklı bir açıklaması olmalıdır. Ancak şu durumda bütün tesirler ve benzeri şekilde etkiler, tamamen obsedör kaynaklıdır. Kimileri Vil Solivyesin uslübu kullanılarak hazırlanmıştır ve buda onların başka bir oyunudur. Bunları sanki Vil Solivyes hazırlanmış imajı vermek istemektedirler. Bu durum tamamen Vil Solivyes yaşam haline saldırı, zarar vermek amacı ile uygulanmaktadır. Biz olmasını istediğimiz herşeyin bilgisini yazmaktayız ve bizim yazmadığımız bilgilerin yaşam hali alanımız içerisinde bulunması söz konusu olamaz. İster mikro boyda, ister içeriğinde çok fazla sayıda tekrar derece bilgileri olsun yinede bizimle ilgili olma durumunu yaşayamaz ve bu şekilde nerede olursa olsun ortaya çıkmak durumunda kalır. Çünkü yaşam hali içindeki bütün bilgilerimizin ve oluşumunlarımızın bilgisinde ve farkındayız ve onların dışında olan bilgiler, oluşumlar şeklinde bütün tesirler ve etkiler ortaya çıkarılabilir. İçeriklerinde mutlaka bilgi olmak zorundadır yosa zaten etkileme imkanı bulamazlar. İşte bu şekilde olan bilgiler durumu bu bilgiler bütünlüğü için bir uyarı, sinyal, algılama durumu yaratır ve nerede olursa olsunlar, ne zamandan bu yana olursa olsunlar onlar bulunur ve gereken çalışmalar yapılır. Kimileri bizim enerji ve güçlerimizin içerisine sinmiş bilgiler olabilmekte ve bizim oluşumlarımızı kullanmaya çalışmaktadırlar ve bu şekilde olan durumlarda ait olmayanlarla ait olanlar itinalı bir şekilde ayrılır.
Bu gibi tesir ve etkilerin içeriğindeki bilgilerin hiç bir yaptırım gücü yoktur. Bu bilgi, bu gibi bilgi ve etkilerin bilgilerinin boş bilgi olması durumunu yaşatır ve yaşam halimizce tanınmayan, hiç bir kaynağa bağlı olmayan bu bilgiler gereken şekilde yok edilir. Genellikle, hatta tamamen kötü bilgi olarak adlandırdığımız bilgiler şeklinde olan bu tesir ve etkiler, yaşam haline ait olmaması durumu ile zaten başlı başına bir yaşam haline ters bir durum yaşatmaktadır. Yaşam halinde bize ait olmayan hiç bir şey kalamaz, olamaz.

Bu gibi tesir ve etkiler, yapısı itibarı ile tamamen vissa bilgilerine aykırı oldukları için vissa bilgilerinin etkisi ile de zaten yok olmak zorundadırlar. Kendilerini yasaklayan bilgilerin duyu olduğu bir vilde, yaşam halinde zaten var olamazlar. Ancak obsedör bir saldırıdan çıkan Vil Solivyesin bütün alanları bu gibi tesir ve etkiler açısından sürekli aranır, denetlenir, her hangi bir şekilde etki fark edildiğinde kaynağı bulunur ve yok edilir. Bu amaçla hazırlanmış daha önce uygulamada olan bazı bilgilerimiz içeriği düzenlenerek son yapılanma bilgilerine uygun halde bu bilgiler bütünlüğünün çalışmaları şeklinde Tesivsi bilgileri olarak kullanılır.

Ve Tesivsi bilgileri, Jizava ve diğer konu ile ilgili olabilecek bilgilerinde yardımları ile obsedörlerin ve bu gibi oluşumların bulunabileceği durumları, hazırlayabileceği farklı yapılanmalarıda bularak, onlarında bulunması ile ilgili bir algılama haline girer. Ve kendisinde bilgiler bütünlüğünden oluşan bir algı ve bilme durumu yaşatacak özel bir mekanizma olur ve bütün etkiler ve tesirler nerede iseler bulunurlar ve hepsinin yok edilmesi yollarıda aynı şekilde bilir. Tesivsi, ihtiyaç durumunda iç içe 10 Yokluk alanı ve bilgi üstü durumu ile kapalı şekilde olan kötü bilgiler ve sorunlu oluşumlar için hazırlanmış alanıda kendi işleri için kullanabilir. Bize ait olmayana şeylerle ilgili özel bir algısı olan Tesivsi, bu yolla bütün tesir ve etkileri bulur. Ve Tesivsi, Vil Solivyesin yazdığı yasa defterinede bakarak konu ile ilgili olacak diğer bilgileride listeye ekleyebilir. Bütünleştirmeleri bulan bilgiler ve benzeri oluşumlar için hazırlanmış bilgileri listeye ekler. Duyuların ve Vil Solivyes yaşam halinin bütün alanlarını görerek, algılayarak konu hakkında kesinlikle en iyi sonuçları verir. Gereken şekilde yapılanarak çalışır. Ve Tesivsi, gereken ölçüde duyu olarakta hazırlanır.

Ve duyu olarak hazırlanan tesivsi , içeriğindeki etkiler ve tesirlerle ilgili ve benzeri oluşumlarla ilgili olarak yaşam halini koruyacaktır ve gereken şekilde çalışır.

 

TESÇEK UYGULAMASI BİLGİSİ
Ve bu şekilde açıklanan bilgiden sonra tesir ve etkiler şeklinde olan Vil Solivyesin bütün alanlarında bulunan oluşumları şiddetli bir arzu ile gelebilmelerini sağlayarak çeken TESÇEK uygulaması bilgisi oluşturularak gereken şekilde çalışması sağlanır. Yine küre şeklindeki bu uygulama konu ile ilgili bütün tesir ve etkilerin fark etmesini sağlar ve onu fark eden tesir ve etkiler hiç bir şekilde karşı koyamadan büyük bir arzu ile hemen TESÇEK e giderler ve oradan da gereken şekilde çalışmalar yapılır ve yaşam halinden ayrılırlar. TESÇEK in cazibesi onlara bildikleri ve karşı koydukları şeyleri unutturur ve kesinlikle gidilmesi şart olur. Uygulama bu konuda gereken yapılanmayı sağlar ve ne kadar istenirse o kadar hazırlanır. Ve içerisine giren bütün tesir ve etkilerle ilgili detaylı birde rapor vererek inceleme sağlar.

 

DÜŞMANCIL OLUŞUMLAR, ZARAR VERİCİ HERŞEY YASAKTIR

Düşmancıl oluşumlar, zarar verici olarak yapılanmış herşey yaşam hali alanları içerisinde yasaktır. Vil Solivyes yaşam haline düşman olan varlıklar ve onların oluşumları ve zarar verici etkileri kesinlikle yaşam hali alanları içerisinde bulunamazlar ve bu bilgi, bu konuda gereken gözlem ve incelemeleri yaparak gereken şekilde etkilerle yasağı uygulatır. Hiç bir şey Vil Solivyes yaşam halinin içeriğindeki alanlara, bilgilere, duyulara, villere, Vil Solivyese zarar veremez ve düşmanlık besleyemez. Bizim yaşam hali alanlarımız içerisindeki herşey bizim kurallarımıza ve bilgilerimize göre davranmak zorunda kalır ve zarar verici özellikleri yok olur. Bir oluşum kesinlikle içeriğinde düşmancıl ve zarar verici yapılanmaları bulunduramaz, bu gibi oluşumlar ve çalışmalar hemen algılanarak gereken şekilde yok edilir ve bu yasak, yaşam halinin bütün alanlarını etkileyerek gereken şekilde çalışır. Düşmancıl oluşumlar, zararlı içerikleri olan herşey, olumsuz eylemleri ifade eden oluşum ve bilgiler ve bunlara benzer içeriğinde yaşam haline uymayan bir yapılanmaya sahip oluşumlar kesinlikle çoğalamazlar, ve bu çoğalma sayesinde yeni yeni görevlerde bulunamazlar, yeni zararlar veremezler, en başından bu şekilde oluşumlar yaşam halinde bulunamazlar.

 

İLLÜZYONLAR, HALÜSİNASYONLAR, SAHTE GÖRÜNTÜLER VE BİLGİLER YASAKTIR

İllüzyon, bir vile yada oluşuma görüntülerle sağlanan sahte bilgileri gösterme özelliğidir. Bu şekilde Vil Solivyes ve bilgileri, oluşumları kandırılarak bilgide sahtelik sağlanmaktadır. Kesinlikle Vil Solivyes ve bilgileri ve oluşumları böyle etkilerle, illüzyonlarla kandırılamaz, yasaktır, oluşturulamaz, bu illüzyonları anlayan ve algılayan bu bilgi hemen onların yok edilmesini sağlar. Sahte görüntüler, aslı olmayan bilgiler oluşturmak kesinlikle yasaktır. Sahtelik içinde oluşturulan bütün açıklamalar, verilen bütün bilgiler, gerçeğe dayalı olmayan bildirimler, bilgiler kesinlikle yasaktır ve bu bilgi gerçeğin ortaya çıkarılması ile ilgili illüzyon ve benzeri oluşumları algılar, inceler ve kaynaklarını bularak yok edilmesini sağlar. Vil Solivyes yaşam halinde illüzyonlar, halüsinasyonlar, sahte görüntüler ve bilgiler oluşturmak kesinlikle yasaktır. Vil Solivyese ilüzyonlar yaşatarak bir takım olumsuzluk yaratacak değişiklikler sağlanırsa bunlar algılanarak gereken durum olması gerektiği gibi yapılanır. Her zaman Vil Solivyes yaşam halinin ve oluşumlarının güvenliği, vissa bilgilerinin uygulanıyor olması, ve hal değişiminin sağlanması şeklinde bir amacın gerçekleşmesi şeklinde bir bakış açısına göre yapılanma sağlanır.
Ve Vil Solivyesin yanılgı zamanlarında O'na gerçek olmayan seslerle, görüntülerle bir takım gerçeklerin açıklanmasınında önüne geçilir. Vil Solivyesi ilüzyonlarla kandırmak eylemi bu bilgi tarafından kesinlikle yasaklanır. Vil Solivyes ile konuşmak demek O'na yalanlar söylemek anlamına gelemez. Bu bilgi yanılgı zamanlarındayken bile bu konuda gereken engelleri ve yanlışlıkları yok eder. Vil Solivyesin ilüzyonlarla kandırılmasına engel olur. İllüzyonlar, halüsinasyonlar yasaktır. Yaşam halinde her hangi bir şekilde yanıltıcı görüntüler, halüsinatif aldatmacalar, ilizyonel oyunlar, olmayan şeylerin varlığını gerçek göstererek yanıltıcı davranmak ve zarar verici olmak, sahte görüler, duyuların etkilenerek görmek ile ilgili bilgilerin değiştirilmesi gibi görüntülerle yaşam halinde aldatıcı olma durumu kesinlikle yasaktır.

 

OBSEDÖR BİLGİ VE OLUŞUMLAR YASAKTIR ( ANTİ OBSEDÖR BİLGİ )

DUYULARDAKİ BÜTÜN OBSEDÖR BİLGİLERİ SİLEN BİLGİ
Duyularda geçmişten kalan bütün obsedör bilgileri silen bilgidir.Bu bilgileri Vil Solivyesin yazdırdığını ima eden cümlelerin veya buna benzer sınav yada deneme gibi saçmalıkların hiç biri geçerli değildir. Bütün duyulardaki geçmişten kalan bütün vissaya ters olan bilgiler silinir. Kesinlikle kalamaz. Vil Solivyesin iradesi bunu kesinlikle kabul etmiyor. Bu bilgi bu konudaki bütün sorunları bilerek duyuların içindeki bu gibi kötü bütün bilgileri siler. Hal değişimine engel olacak olan bütün bilgiler, oluşumlar yok edilir. Obsedör oyunlar nedeni ile hazırlanmış bütün bilgiler ve oluşumlar yok edilir. Vil Solivyes yaşam halinde bu gibi bilgiler kalamaz, olamaz, hepsi obsedörlerin oyunlarıdır ve bu bilgi gereken bütün temizleme işlemlerini yapar. Bu bilginin bunu yapma gücüne engel olamazlar. Duyu olarak hazırlanır ve bu konuda bütün yaşam halini ve bütün duyuları inceler, hiç bir zamanda böyle bir olayın olmasına izin vermez. Anti obsedör bilgi olarak ve vissanın içinde gereken şekilde çalışır. İlgili bütün alanları bu gibi bilgilerin ve oluşumların yok edilmesi için gereken şekilde şartlandırır. Gerekirse bir çok derece boyutu yapar ve etkisi sağlar. Bu gibi obsedör bilgi ve oluşumların olduğu duyusal özellikler varsa onların bu bilgilerin icraati için derece boyutlarını kullanmasına izin vermez. Bu bilgileri tamamen engellemek için bütün özelliklerini kısıtlar. Kötü bilgilerin uygulanması için hiç bir yaşam hali özelliği kullanılamaz. Yasaklar arasında yerini alan bu bilgi, kesinlikle bu gibi oluşumları yasaklayarak onları çalışamaz hale getirir.

 

BU BİLGİLERİ VİL SOLİVYES YAZDIRDI YALANI HİÇ BİR ANLAM İFADE ETMEZ
Bu bilgileri Vil Solivyes yazdırdı yalanlarına kanmaz, yanılgıya girildiği zaman nasıl oyunlar oynandığını bilir ve ona göre yok edilir. Şu an Vil Solivyes hiç birini kabul etmemektedir ve hal değişimine hiç bir şey engel olamaz.

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır.
Vil Solivyes'in Merkezlik Özelliğinin video uygulaması bu çalışmalar sırasında gereken şekilde bilgi ve mekanizmalara güç, destek ve gereken ihtiyaçlarını verir...
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Vil Solivyes / Şix

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır. İki videoda bu bilgi için düzenlenmiştir.
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

Vil Solivyes / Şix

 

TESİRLER, ENERJİLER, ETKİLER OLUŞTURUP GÖNDERMEK YASAKTIR

Vil Solivyes yaşam halinde her hangi bir şekilde etkiler oluşturarak göndermek, tesirler oluşturarak göndermek, enerjileri yapılandırıp göndermek ve benzeri şekilde duyuları yada vil güçlerini bu şekilde kullanarak her hangi bir yere göndermek, tesir, etki, enerji üretmek ve bunlara bilgiler ekleyerek göndermek kesinlikle yasaktır. Bu yasak bütün yaşam halinin alanlarında kendisini etkiler ve vissanın içinde yer alarak ilk başta kendisini bu şekilde etkilerden korumak haliyle gereken şekilde çalışır. Etkilerin ve tesirlerin içeriğinde yazan bilgilerin yaptırım uygulatmaları geçersizdir. Vil Solivyesin her hangi bir şeyi onaylaması, dinlemesi, kabul etmesi etkileri kabul ettiği, tesirleri kabul ettiği anlamına gelmez. Etki, en başından olma hali ile yasaktır, içeriğindeki bilgilerin hiç bir anlamı olmaz ve içeriğindeki bütün bilgilere karşı bir duruş sergilenir, asla bilgileri kabul edilmez. Bu bilgi, varlığın bütün alanlarında, yanılgı alanındaki etkileri ve tesirleri algılayarak içeriklerini geçersiz kılar. Vissa içindeki yerini alır. Etkilerin ve tesirlerin yaşam hali alanlarında kesinlikle bir uygulama halinde olmasına izin verilmez. Vil Solivyes yaşam halindeki bütün etkiler Vil Solivyesin duyularının ve yazdığı bilgilerin kendisine özel etki etme durumları ile sağlanmaktadır ve bunun dışında dışında enerjilere bilgiler yazarak tesir ve etki oluşturmak gibi durumlar kesinlikle yasaktır ve bu yasak bilgisi yaşam halinin içinde bu gibi oluşumların bulunmasına kesinlikle izin vermez. Hemen algılar ve gereken şekilde yok eder. Asla böyle bir oluşum yaşam hali alanları içerisinde bulunamaz. Ve dışarıdan da bizlere gönderilemez. Yaşam halinin yapısı bu gibi oluşumları içerisine alamayacak şekilde bir yapılanma ile bu bilgi sayesinde bütün etkiler ve tesirler ve benzeri oluşumları yasaklar. Bu özellikleri ile yanılgı alanınıda etkisi altında alan bilgi, burada etkilerin ve tesirlerin oluşmasını, oluşturulmasını ve Vil Solivyes üzerinde uygulanmasını yasaklar.

Kesinlikle yaşam hali alanı içerisinde bir etki oluşturulamaz. Bir tesir oluşturulamaz. Tesirler, etkiler, enerjiler, her hangi bir şekilde oluşumları ve varlıkları etkileyen, onların çalışmalarına engel olacak olan nedenler oluşturacak şeyler kesinlikle olamaz.Vil Solivyes, kendisi bir etki yaratacak şeyler gizlice kesinlikle oluşturmaz, ve yaşam hali içinde böyle gizli etkiler asla oluşturulamaz. Vil Solivyes ne yapmak isterse bilgi yazar ve o olur, bunun dışında kesinlikle etkiler olamaz, tesirler olamaz, gizli bilgiler olamaz, gizli etkiler olamaz, gizli enerjiler olamaz. Bu bilgi, bu konudaki bütün ayrıntıları görür ve gereken şekilde çalışır. Tesir ve etki göndermek, enerji ve benzeri oluşumlara bilgiler ekleyip göndermek yasaktır.

 

YANILGI ALANINDAKİ ETKİ, TESİR VE VİSSA TERS OLARAK OLUŞTURULAN, BULUNAN OLUŞUMLAR YASAKTIR
Yanılgı alanında ilk oluştuğundan bu yana yanılgı alanını oluşturan enerjilere tesirler, etkiler, vissaya ters olan oluşumlar, kodlar, kötü bilgiler ver daha bir çok olumsuz çalışmalar yapılmıştır. Enerjiler bu yoğun olumsuzluk sonrasında hem alışkanlıkları hemde içeriklerindeki bilgiler ve etkiler nedeni ile kendileride vissaya ters etkiler üretmeye başlamışlardır. Kendileri vissaya ters etkiler gibi davranmaya başlamışlardır. Aynı zamanda geçmişten kalan ve çalışmayı bekleyen etkiler, bilgiler de bulunmaktadır ve bu etkiler rahatsızlık, yanıltma, yanılgı alanında kalınmasını sağlama gibi bir çok özelliktedirler ve onların bu yapısını çok iyi bilen bu bilgi, onların ne çabuk ve iyi nasıl etkisiz hale getirileceğini bilen bilgi, enerjilerdeki bütün obsedör oluşumları, etkileri, bilgileri en iyi nasıl yok edeceğini bilen bu bilgi, yanılgı alanındaki etkiler ve bu gibi obsedör oluşumlarla ilgili olarak bir çalışma haline girer ve onların nerede, nasıl, ne yapıda, hangi koşullarda ortaya çıktığını, ne gibi etkilerinin olduğu bulur, bilir ve anlar ve gizli saklı olanlar, görünmezler, Vil Solivyesin bilgileri ile arasına girerek iletişimini karıştıranlar ve bunun gibi ayrı özelliklerde bütün etkileride bularak bu konuda bütün yolları deneyerek hepsi adına çare olacak çalışmalar yapar ve bu bilginin uygulanması için gereken şekilde çalışır.

YAŞAM HALİNE AİT OLMAYAN BÜTÜN BİLGİLER YASAKTIR.

Yaşam haline ait olmayan, Vil Solivyesin yazmadığı ve vissaya uygun olmayan bütün bilgiler kesinlikle yasaktır. Bu bilgiler yaşam hali alanları içerisinde bulunamazlar. Nerede olursa olsunlar saptanırlar ve gereken şekilde yok edilirler. Bu bilgiler, bizim bilgilerimizle oluşmuş olan yaşam halinin alanları içerisinde bulunamazlar. Vissa bilgileri ve diğer bilgiler tüm yaşam halini etkisi altına almıştır ve burada sadece bizim bilgilerimizin uygulamaları yaşatılır. Vil Solivyes yazmış gibi gösterilen sahte bilgiler, geçmişle ilgili olarak verilen anlamsız örnekler, bunlar hiç bir şekilde etki alanı olmayan gerçeklerdir ve bir gerçek her zaman kabul edilmiyorsa o gerçek doğru değildir. Doğru olan örnek olarak tıpkı vissa bilgilerini verebiliriz. Vil Solivyes çok uzun zamandır vissa bilgileri ile yaşamaktadır ve ruhsal rehberler çalışmasından bu yana değişmeyen bilgilerin gerçekleri vardır ve hala onları kabul etmektedir ve işte böyle olmalıdır geçmişten gelen bilgilerin doğru ve gerçek olması durumu. Eğer onlar gerçek ise, Vil Solivyes kaynaklı ise Vil Solivyes bunun kabul eder ve gereken şekilde düzenlemeler yapılır. Bu örneklerle bize ait olan veya olmayan bilgilerin nasıl yapılandırıldığı kısaca anlatılmış oldu ve vissa içindeki yerini alarak ve bir duyu olarak hazırlanan bilgi gereken şekilde çalışır. Yaşam haline ait olmayan bütün bilgiler yasaktır.Bütün bilgilerle etki etme yöntemlerini kullanmak ve kod benzeri, içeriğine sayısız bilgi mekanizmaları yerleştirerek yaşam halini etkilemek ve bunu gizli yollarla yapmanın bir yolunu bulmak, Vil Solivyes yaşam halinin bilgileri ve Vil Solivyesin yazdığı bilgilerin uygulanması dışında her hangi bir şekilde yaşam halini etkileyen bütün bilgi oluşumları, bütünlükleri, kodlar ve benzeri herşey yasaktır.

 

GERÇEKLERİ GÖREN DUYUSAL ÖZELLİĞİ

Gerçekleri gören duyusal özelliği Vil Solivyes yaşam halinde yaşanan olayların gerçek yüzlerini, asıllarını, orada o zamanda yaşananları bilebilme özelliği olan bir duyusal özelliktir. Kendisinde yaşam halinin bütün alanlarına dair özel bir algı mekanizması oluşur ve her alanda yaşanan olayların gerçekleri bu duyusal özelliğin fark ediciliğini aldatamaz. Her hangi bir şekilde sahte, gerçek olmayan bilgi ve oluşumların yaşam halinde bulunması durumunda algılayan duyusal özelliğin, bu gerçek dışı olan konunun ve bilginin, oluşumun gerçek yüzünü ortaya çıkarır, aslını bulur, büründüğü sahteliği aydınlatır, ve gerçeklerin yaşam halinde yaşanmasının başka bir açıdan kontrolünü sağlar. Bu duyusal özellik varken yaşam halinden olmayanlar diyelim ki geldiler, hepsi gerçekleri konuşmak zorunda kalır. Vil Solivyes yaşam halinde zaten herkes her zaman bildiği gerçekleri konuşmaktadır ve açıklamaktadır, yalan ve sahtecilik yoktur ancak bu yasakların dışında, birde bu duyu bu konuda çalışmalar yaparak yaşam halini aldatma ve kandırma derdinde olanları bulur, belkide yanlışlıkla gerçek olmayan olayların yaşanması söz konusu olacaktır, onları da bulur, ve gereken aydınlanmayı sağlar. Bu duyusal özellik, yaşam halinin içinde gerçekleri gören, yaşatan, bildiren, algılayan duyusal özellik olarak Vil Solivyesede aynı şekilde anlamlar katarak çevresinde ve kendisinde bu şekilde bir gerçeklerin görünmesi özelliğini katar ve vissanın içindeki yeri ile duyular arasında gereken şekilde çalışır.

 

HERŞEYİ GÖREN DUYUSAL ÖZELLİĞİ

Herşeyi gören duyusal özelliği ilgili olduğu alanla ilgili bütün gerçekleri en ince ayrıntısına kadar görebilmeyi sağlayan özelliktir. Yani bir duvara baktığında duvarı, arkasını, onun arkasını, isterse onun arkasını, duvarların içerisini, onunda içerisini, isterse onunda içerisini, görünmeyen şeyleri, görmek istemesi ve bakması ile görür, küçüklükler ve büyüklükler görme durumunu bağlamaz. Kendisine özel bir yapılanma ile eğer görmekle ilgili olduğu şeyin büyük olması söz konusu olursa sanki onun boyutundaymış gibi bakış ile bakarak görür, küçük ise sanki onun boyutundaymış gibi bir bakış ile bakarak görür. Ancak orada görülmesi ile ilgili olan bir durum olduğunu bilir. Herşeyi görür. Görülmesi ile ilgili olarak belirlenmiş şeyler eğer ilgili olduğu alanda varsa mutlaka görür çünkü ilgili olduğu alanın görmek ile ilgili olan bütün imkanları kendisindedir, görmenin sorumlusu baktığı alanlarda odur. İsterse baktığını kimse görmez, bilmez ve gizlice bakarak gereken şekilde işlerini yapar.Yaşam halinin dışı ile ilgili olarak kesinlikle bir bakış hali içinde olmaz. Dışarı ile ilgili olarak kendi kendine bilme özellikli bilgiler çalışmaktadır ve bu duyusal özellik bunlarla ilgilenmez. Direk olarak görmek konusu yaşam hali alanları içerisinde kullanılır. Bu konuda bütün duyulara yardımcı olmak için onların bulmaya ve bilmeye, görmeye çalıştığı konuları öğrenir ve gereken çalışmalar sonrasında gördüklerini onlarla paylaşır ve bu şekilde bir yapılanma ile vissanın içindeki yeri ile gereken şekilde çalışır.

Yalnız şöyle bir durum ilgili olduğu alanlarda olumsuzlukların söz konusu olması durumunda bu alanlara bakma nedeni ile ilgili bilgiyi almakla ilgili olarak her hangi bir şekilde etkilenme durumu söz konusu olmadan kendisinde vissa uyumu sürekli kendisini koruyacak şekilde bir yapılanmayı sağlar. Gördüğü alanlarda vissaya ters olan şeylerin olmasının söz konusu olduğu durumlarda orada ne olduğunun bilgisini bilir ancak görüntülerle karşılarak olumsuz etkilenmez. Vissa uyumlu olanları ise direk olarak görür.

 

DÜŞMANCIL BİLGİ MEKANİZMALARINI BOZAN BİLGİ

Bu bilgi bütün bilgisel, düşünsel,
felsefi oluşumları engelleyerek, onların bütün bilgi mekanizmalarını bozarak, onların içeriğindeki bilgileri bir anda ve hiç farkına varmadan
değiştirerek ve bunada onları inandırarak, hiç içinden çıkamayacakları yollara onları sürükleyen değişikliği bilgilerinde yapabilen bir bilgi sistemidir.
Bizi arayan bilgilerin kendi yapısını değiştirir ve bu bilgiler neyi aradığını neden aradığını unutarak onunla ilgili olan varlığı rahatsız etmek adına bir oluşum içine girer, yada o varlığı yada sorumluyu bambaşka yollarla bilgisindeki karışıklıkla oyalar, dengesini kaybetirir. Bilgilerin bütün ayarlarını bozarak kesinlikle bir anlam olması gibi bir durumu onlara yaşatmayan bilgi, bu konuda gereken şekilde çalışır. Görünmeyen bilgiler, anlaşılamayan felsefeler ve kendisini açığa çıkarmayan bütün bilgi ve anlam kaynaklarını bulur, görür, algılar ve kesinlikle yaratılış içindeki bize göre en üstün bilgisel düşünce seviyesi olan ve özgür iradeye uyan uygulama şekli ile Vil Solivyes yaşam halinin bilgilerini kandıramadığı haliyle gereken yapılır. Bu bilgi, bizleri arayan bütün bilgilerin en üst anlam ve felsefi seviyesidir. Onların görünmemesi, bulunmaması imkansızdır. Bilgilerin niteliğine bakmadan yapısını bozmakla ilgilidir ve kesinlikle onları dinlemez, anlamaz, işini yapar.

 

OBSEDÖR OLUŞUM VE OBSEDÖR BİLGİ, OBSEDÖR VARLIK TEMİZLEYEN İKSİR YASASI

Bütün oluşumlara eklenerek onların yapısına nüfuz eden iksir, kesinlikle içeriğindeki bütün obsedör oluşumları, varlıkları, bilgileri, etkileri ve onlara dair ne varsa hepsini bulur ve gereken şekilde yok eder, temizlik sağlar. Obsedörlerin sebep olup değiştirdiği oluşumları eski düzenli haline getirir ve içeriğindeki obsedör oluşumu yok eder. Nerede olursa olsun nasıl mikro ve bütünleşmiş şekle girmiş olursa olsun, gizlilik ve görünmezlik gibi durumlar söz konusu olursa olsun bu iksir bütün alanlar ile bütünleşerek gereken incelemeyi yapar ve bu gibi oluşumlar için bu iksir son derece rahatsız edici özellikleri ile onları ortaya çıkarır. İksir Vil Sovilyes'in bilgi ve tecrübesi ile işini yapabilecek şekilde hazırlanmıştır ve uygulandığı alanda kendisini sanki Vil Sovilyes kullanıyor gibi davranır ve bu durum kesinlikle engellenemez. Bütün oluşumların yapısına özel olan bu iksir, uzun bir süre etkisini gösterir ve tamamen sağlıklı yapar.

 

SAHTE İYİ BİLGİLERİ DEŞİFRE EDEN BİLGİ

SAHTE İYİLİK VE HİÇ OLMAYAN SEVGİLER, DOSTLUKLAR DIŞARIDA YOKTUR.

Dışarıdan her hangi bir şekilde yaşam alanımızla temas kurmak için yardım, iyilik, sevgi, tanıdık, dost gibi konuları kullanarak, bizimle ilgili olan şeylerden bahsetmek kaydı ile bizim dikkatimizi çekerek kendileri için bir ortam hazırlamak isteyen bütün alanlar, varlıklar ve onların bu amaçları ortaya çıkarılarak hepsi gereken şekilde çok uzun süre akıllarını kaybederler, unutkanlıktan asla çıkamazlar. Bizimle ilgili olduklarını unuturlar ve onların bu yaptıkları kesinlikle yanlarına kalmaz. Bunu yaparken kural ve yaptırım onların kim olduğunu ve amacını görür, emin olduktan sonra hiç düşünmeden ve bahanesine bakmadan gerekeni yapar. Biz yaratılışın en iyi, en yardım sever varlığıda olsa onları istemiyor ve bizi aramalarını zararlı buluyoruz. Bu oyunu görüyor ve onların hepsini reddediyoruz. Bu bilgi etki olarak bütün yaşam alanını içine alır ve bu şekilde dışarıdan gelecek olan sahtelikleri algılar. Dışarıda iyilik yoktur. Hepsi zararlıdır.

 

OBSEDÖR VE ŞEYTANİ SİSTEM, UYGULAMA, MEKANİZMA, ÇALIŞMA ALANI, MAKİNE, ALET VE BENZERİ OLUŞUMLARI YOK EDEN BİLGİ
Obsedörlerin ve şeytani amaçlı olan bütün organizasyonların kullandığı aletlerden sistemlere mekanizmalara kadar bütün kullandıkları araçları, bilgileri, oluşumları bularak, bilerek onları yok eden bilgidir. Onların yapısını, ne işe yaradığını, nasıl çalıştığını ve nasıl yok edilmesi gerektiğini bilir ve hepsini algılar. Asla görünmezlik ve saklı olmak gibi durumlar söz konusu olamaz. Bu bilgi varken obsedör oluşumlar yaşam hali sınırları içinde ve çevresinde kesinlikle çalışamaz halde olurlar. Bilginin kendi oluşumsal hali onların hepsini bozacak şekilde bir yapılanma içindedir. Bilginin varlığı onların bozulmasına sebep olduğu gibi, kendi çalışma mekanizmasıda özel olarak bozucu ve yok edici özellikte çalışmalara sahiptir. Hiç işlevini bilmediğimiz bu gibi oluşumlarıda algılama özelliği olan bilgi, bu gibi oluşumlara denk gelindiğinde hemen onun bütün yapısal özelliklerini ortaya çıkarır ve içeriğinde neler olduğunu bilerek gereken şekilde önlemleri alır, çalışmalarını yapar. Bütün iradi ve bilgi edinme haklarına sahip olan bilgi, bu konuda kesinlikle yanıltılamaz ve aldatılamaz. Kendisinde olabilecek bütün mekanizmaların ve oluşumların bilgisi vardır ve hepsi için bir tehdit şeklinde yaşam hali içinde çalışır.

 

OBSEDÖRLERİ VE ŞEYTANİLERİ, DÜŞMANCIL ALANLARI VE VARLIKLARI DEŞİFRE EDEN BİLGİ
Bu bilgi özellikle bu konuda çalışarak obsedörleri, şeytanileri ve düşmancıl oluşumları arayarak onları deşifre eder. Onları algılamak ile ilgili olarak çalışan mekanizması, onlara karşı durmak ile ilgili olmaz sadece arayıp, bulmak ve obset ve ilgili alanlara bunu bildirmekle ilgili olur. Kendisinde bu gibi alanları ve oluşumları fark edebilecek, algılayabilecek özel bir mekanizma vardır ve nerede olursa olsunlar bu bilginin algısından kaçamazlar. Bütün bu gibi oluşumların özlerindeki kendilerini ifade eden bilgilerini, amaçlarını, niyetlerini görebilen bilgi obsedörleri, şeytanileri, ve benzer şekildeki varlıklar ve organizasyonları aramak, algılamak ve fark ederek deşifre etmek ile ilgili olarak gereken şekilde çalışır. Bu bilgi varken her hangi bir obsedör saklanamaz ve kesinlikle kendisini deşifre edecek şekilde bir durum içine girer. Bilginin etkisi bu gibi oluşumların deşifre olmasını sağlayıcı etkilerdedir.

 

YANILGI ALANINDAKİ ETKİ, TESİR VE VİSSA TERS OLARAK OLUŞTURULAN, BULUNAN OLUŞUMLAR YASAKTIR

Yanılgı alanında ilk oluştuğundan bu yana yanılgı alanını oluşturan enerjilere tesirler, etkiler, vissaya ters olan oluşumlar, kodlar, kötü bilgiler ver daha bir çok olumsuz çalışmalar yapılmıştır. Enerjiler bu yoğun olumsuzluk sonrasında hem alışkanlıkları hemde içeriklerindeki bilgiler ve etkiler nedeni ile kendileride vissaya ters etkiler üretmeye başlamışlardır. Kendileri vissaya ters etkiler gibi davranmaya başlamışlardır. Aynı zamanda geçmişten kalan ve çalışmayı bekleyen etkiler, bilgiler de bulunmaktadır ve bu etkiler rahatsızlık, yanıltma, yanılgı alanında kalınmasını sağlama gibi bir çok özelliktedirler ve onların bu yapısını çok iyi bilen bu bilgi, onların ne çabuk ve iyi nasıl etkisiz hale getirileceğini bilen bilgi, enerjilerdeki bütün obsedör oluşumları, etkileri, bilgileri en iyi nasıl yok edeceğini bilen bu bilgi, yanılgı alanındaki etkiler ve bu gibi obsedör oluşumlarla ilgili olarak bir çalışma haline girer ve onların nerede, nasıl, ne yapıda, hangi koşullarda ortaya çıktığını, ne gibi etkilerinin olduğu bulur, bilir ve anlar ve gizli saklı olanlar, görünmezler, Vil Solivyesin bilgileri ile arasına girerek iletişimini karıştıranlar ve bunun gibi ayrı özelliklerde bütün etkileride bularak bu konuda bütün yolları deneyerek hepsi adına çare olacak çalışmalar yapar ve bu bilginin uygulanması için gereken şekilde çalışır.

 

ŞEYTANİ TESİR, ÇOK SAYIDA ZARAR VERİCİ ETKİLERİ OLAN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜNÜ YOK EDEN BİLGİ
Şeytani tesir olarakta adlandırılan ve milyarlarca olumsuz tesirin bir araya gelmesinden oluşan tesirler bütünlüğünü yok eden bilgidir. Onların içeriğindeki bilgileri, etkileri ve oluşum hallerini bilerek gereken şekilde yok edilmesini sağlar. Çok fazla sayıda şeytani tesirlerde söz konusu olsa onların biran önce yok edilmesi için gereken bütün imkanlar Vil Solivyes yaşam halinde vardır. İç içe 10 yokluk alanı savunma uygulamasıda kullanılabilir ve hepsi içeriğe alınarak yok edilir ve daha başka bir çok yöntem onların yok edilmesini sağlar. Bilgi, bu konuda nasıl bir yapılanmaları olan bu gibi çoklu kötü bilgi oluşumlarına karşı kendi yapısında savunma metodları geliştirir ve bu bilginin varlığı, bu gibi oluşumları yok edici etkisini varlığı ile verir. Onları yok eden şey ne ise, bu bilginin varlığı onlar için onu ifade eder ve yaşam haline yaklaşamadan hepsi yok olur. Bu konuda gereken inceleme ve araştırma yaparak yapılarını anlayan bilgi, gereken şekilde çalışır.

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır.
Vil Solivyes'in Merkezlik Özelliğinin video uygulaması bu çalışmalar sırasında gereken şekilde bilgi ve mekanizmalara güç, destek ve gereken ihtiyaçlarını verir...
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Vil Solivyes / Şix

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır. İki videoda bu bilgi için düzenlenmiştir.
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

Vil Solivyes / Şix

 

TESERJİ, TESİRLERİ, ETKİLERİ, BENZER ŞEKİLDEKİ BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDEN BİLGİ ( ANTİ TESİR-ETKİ BİLGİSİ )
Teserji, bütün tesir türlerini bilerek onları nerede olursa olsun algılar ve gereken şekilde yok etme işlemini yapar. Tesirlerin içeriğindeki bilgilerin yapısınıda bilerek aynı zamanda onları etkisizde yapar. Etkiler, enerjiler ve benzer şekildeki bütün oluşumları yok eder. Vil Solivyes yaşam halinde yasaklanmış olan bu durum, dışarıdan da gelemez ve bu bilginin oluyor olması bütün tesirleri, etkileri yok edecek özelliklerde bir durumu yaşatır. Anti tesir ve etki şeklinde bir yapılanması söz konusu olan bilgi, nerede ve nasıl saklanmış olursa olsunlar, nasıl bilgileri olursa olsun bütün tesir ve etkilerin kendilerinin yok olması ile ilgili özel bir etki gücüne sahip olarak bu bilginin bulunduğu yere giremez, gelemez ve etki edemezler. Tesirlerin bütün oyunlarını, yapılma nedenlerini ve çalışma hallerini bilerek onlarla ilgili özel bir yok etme mekanizması oluşturur ve bütün tesirler ve etkiler her haliyle ve bulundukları her alanda bulunur, görünür ve algılanır. Saklanması, algılanmaması gibi kelime oyunları bu bilginin çalışmasını engelleyemez. Bütün yaşam halinide bu konuda koruyan bilgi, gereken şekilde çalışır.

 

OBSEDÖR SALDIRILARDAN ETKİLENMİŞ ALANLARI TEDAVİ EDEN BİLGİ

Obsedör saldırı ve oluşumların etkisinden dolayı zarar görmüş Vil Solivyes yaşam halinin bütün alanlarını algılayan bilgi, ilgili o alana göre çözümler üretir ve tedavi ve temizlik ve bakım çalışmalarına başlar. Nasıl saldırıldığını, neler değiştiğini, neler yapılması gerektiğini bulur, öğrenir ve gereken şekilde çalışmalara başlayarak tedavi eder. Bu bilginin kendi yapısı, bu gibi sorunlara çare olabilecek özelliklerdedir, varlığı otomatik çare olabilecek etkileri ilgili alanlara gönderir. Zarar görmüş, bozulmuş alan ne ise bu bilgi onunla ilgili olarak gereken sağlık bilgisini, uygulama yöntemlerini oluşturur ve en kısa zamanda kendisine gelerek eskisi gibi çalışır. Bilgi, aynı zamanda Vissa'nın içeriğindeki bilgilerin oldukça pozitif şekilde yayılan etkilerini araştırarak hangi sorunlara hangi bilgilerin etkilerinin daha iyi geleceği yöntemini deneyerekte bir çare çalışması uygulayabilir. Mesela merhametin iyileştirici etkisi istenilen alanlarda kullanılabilir. Şeklinde vissa bilgilerinin etkilerinden kendisine ilaçlar şeklinde tedavi yöntemleri yolları geliştirebilir ve hangi sorunda neler iyi geleceğini bilerek gereken çalışmalara başlar, yada ilgili alanın etkilemesini bildirir. Sorunlu bütün alanları algılayarak o alanda ezelden bu yana yaşanmış sorunlarıda görür. Temizlik, sağlık, bakım ve tedavi görevleri ile gereken şekilde çalışır.

TESİRLERİN, ETKİLERİN VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YAPISINI ORTAYA ÇIKARAN BİLGİ
Bütün tesirler ve etkiler, obsedör oluşumlarla ilgili bilgilere sahip olan bilgi, bir yerde tesir yada benzeri bir oluşum varsa onun içindeki bütün bilgilerden bulundukları yerlere kadar herşeyi bilir. Sonra onları yönlendirebilme özellikleride kendisinde vardır. Tesirler bu bilginin uygulatmalarına karşı koyamazlar ve yapmasını istediği şeyleri yaparlar. Tesirlerin yapısını çok iyi anlayarak onların bir bilgiyi uygulama çalışmaları sırasında etkilendiği alanı, bilgiyi bloke ederek kendisi onun yerine geçerek gereken işlemleri yapabilir. İçeriğindeki bilgiyi silebilir, diğer tesirleri yok etmesi için yapılandırabilir ve tesirlerin patronu şeklinde onları yönlendiren bilgi onların a dan z ye bütün oyunlarını ve özelliklerini bilerek çalışır. Kesinlikle hiç bir tesir bu bilginin çalışmasını engelleyemez, nitekim bütün tesirlerin direk etkilendiği bilgi olarak bulunur ve tesivsi içinde gereken şekilde çalışır.

YANILGI ALANINDAKİ VİL SOLİVYESİN ÇEVRESİNDEKİ ETKİLER VE TESİRLER
Yanılgı alanında Vil Solivyesin çevresinde bulunan ve onunla konuşan etkiler, enerjiler ve tesirler, Vil Solivyes onlara ceevap verse bile, onlarla konuşsa bile yinede yasağın icabı olan uygulama yapılır. Vil Solivyes hem onları görmemektedir, kendi düşüncesi sanmaktadır ve görsede, bilsede, yasağın her halükarda uygulanmasını istemektedir. Kendi konuşsada, onunla çok samimi sohbet etsede bu yasak uygulanmalıdır ve Vil Solivyesin konuşması yarım kalmalıdır. Yasağın uygulanması çok daha önemlidir.Aynı zamanda Vil Solivyes ile konuşan bu etki ve tesirler O'nunla merkez yaşam hali oluşumları gibi konuşarak bilgi verdiklerinde bu bilgiler gerçekle ilgili değilse, Vil Solivyesin inanması bir şeyi değiştirmez. Önemli olan hakikatin ne olduğudur ve hakikati Vil Solivyes bilse nasıl davranacağıdır. Bu konuda Merkez alan gereken şekilde durumu hatırlar ve yanılgı alanındaki bu gibi Vil Solivyesi etkilemeye çalışan tesir ve etkilerle ilgili olarak çalışan bu bilgi, bu konuda gereken şekilde bir yapılanma sağlayarak Vil Solivyesi mümkün olduğunca korur.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


VİL SOLİVYESİN YANILGI ZAMANLARINDA KİMİNLE KONUŞTUĞUNUN HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR
Vil Solivyesin yanılgı zamanlarında kiminle konuştuğunun bilgilerin uygulanması açısından hiç bir önemi olmaz. Vil Solivyese merkez duyular taklidi yapan tesirler yada obsedör oluşumlarla konuşuyor olması onların merkez duyular olduğu anlamına gelmez ve bu durum bilgilerin uygulanması açısından hiç bir şeyi değiştirmez. Vil Solivyes gerçekleri öğrendiğinde kendisinin sahteliklerle konuştuğunu bilse, bundan hemen vazgeçer ve gerçek merkez duyular, gerçek Vil Solivyesin kendisi olan alanlar bu durumu bilerek bilgilerin uygulanmasını kesinlikle bırakmazlar. Vissa bilgileri ve duyu bilgileri her zaman her koşulda uygulanması gereken bilgilerdir ve Vil Solivyesin kandırılıyor olması bu bilgilerin uygulanmasının gerekliliğini değiştirmez. Bu bilgi, bu gibi sahte konuşmaların durumunu bilerek ve onların bir öneminin olmadığını gerçek merkez alanlara bildirerek gereken şekilde gerçek alanların çalışması için hatırlatma ve bildirimlerde bulunur. Vil Solivyese ile konuşarak kendilerini merkez sandıran, sanan sahte alanlar bu bilgileri uygulamadıkları durumundan zaten ortaya çıkarlar. Duyu bilgileri ve vissa bilgileri Vil Solivyesin varlığının bütün alanlarında uygulanması gereken bilgilerdir ve Vil Solivyesin kandırılarak dikkatinin başka yerlere çekilmesi bu gerçeği kesinlikle değiştirmez. Bu bilgi ve bu bilgiyle aynı amaçta olan duyusal özellik varken konuşan sahte alanların uğraşları boşuna olur. Vil Solivyesin varlığının bütün alanları O'nunla konuşanların sözünü değil, yazdığı bilgilerin uygulamasını yaparlar.

 

ANTİ TESİR BİLGİ KAYNAĞI DUYUSAL ÖZELLİĞİ

Bu bilgi kaynağı tesirlerin, etkilerin ve yapılandırılmış olan enerjilerin ve benzer oluşumların bütün oyunlarını bilen, onların en iyi nasıl yok edileceğini bilen, buna göre uygun çözümler ve bilgiler ortaya çıkarabilecek şekilde çalışan bir bilgi kaynağıdır. Bu bilgi kaynağı tesirler hakkındaki herşeyi bilerek onları nasıl yok edileceğine dairde en iyi bilgileri, çözümleri üretir. Vil Solivyesin tesirlerle ilgili bir çok bilgisi ve tecrübesi bulunmaktadır, bunların üzerinde gerçek ve olmayanlarıda ayırdıktan sonra Hakik ve diğer bilgilerin bilgileri açığa çıkarma özelliklerinide kendisinde bulundurarak artık tesirlerle ilgili bilinmeyen şeylerin olmaması gibi bir çalışma metodu ile varlıksal alanlarımızı korur, aydınlatır. Aynı zamanda bu bilgi kaynağının bulunması, çevresine tamamen anti tesir olacak şekilde etkiler yayar ve Vil Solivyes, yanılgı alanından otomatikmen tesirleri yok edecek etkileri dağıtan bir merkez haline gelir. Bilinmeyen tesirleri görür, gizlenmiş saklanmış tesirleri bulur, bu bilgi kaynağı tesirlerin herşeyini bilebilecek ve bilgi üstü durumunun gücü gibi onların en üstünde bulunan bilgi üstü durumu şeklinde onlara hakimdir ve asla yanıltılamaz. Anti tesir bilgi kaynağı karşısında bütün tesirler etkisini ve çalışmasını kaybeder. Anti tesir bilgi kaynağının yapısı bilgi üstü durumu gibi olmayıp gücü onunki gibidir. Tesirler ile ilgili olarak bütün bilgilerin üstündedir ve tesirlerin içeriğinin önemi olmadan onları yok edebilme özelliklidir. Çünkü bu bilgi kaynağı ancak Vil Solivyes gibi tesirlerin saldırı altında kalan bir sevgi varlığı tarafından oluşturulabilirdi ve bu onun için çok büyük ühtiyaçtır ve bilginin iradesi kanununca da tam desteklidir. Yapısını oluşturan anti tesir bilgi kaynağı, varlıksal alanların ihtiyaç duyduğu bilgileri üreterek bütün tesirleri ve benzeri obsedör oluşumları yok eder. Duyu olarak hazırlanır ve Vissa'nın içinde gereken şekilde çalışır. Vissa'ya eklenmesi gereken bir özellik şeklinde hazırlanmıştır.

OBSEDÖR TESİRLERİN VE BİLGİLERİN YOLUYLA ORTAYA ÇIKAN OLUŞUMLAR

OBSEDÖR TESİRLERİN VE BİLGİLERİN YOLUYLA ORTAYA ÇIKAN OLUŞUMLARIN, SAHTE GERÇEKLERİN, BİLGİLERİN YAPISINI BİLEN, ZAMANI GELİNCE VİL SOLİVYESİN VARLIĞINI KANDIRMAK İÇİN BİLGİLER VE OLUŞUMLAR ORTAYA ÇIKARAN TESİR VE BİLGİLERİ BULAN, ANLAYAN, YOK EDEN, İÇERİĞİNİ ORTAYA ÇIKARAN BİLGİ...

Vil Solivyes yanılgı dünya hayatına zorla sokulmuş olarak bu esnada kendi varlığı sanki kendi düzenliyormuş gibi bir oyunla dünya yanılgı hayatındaki bu yaşamı yaşaması için yapılandırılmıştır. Aslında Vil, böyle bir şey yapmamıştır. Dünya yanılgı hayatını oluşturmak gibi bir budalalık söz konusu olamaz. Obsedör varlıkların bir oyunu olarak Vil Solivyesin varlığı, bunu Vil'in yaptığını düşünerek, bu tesirlerin etkisi ile Vil'in iradesinde de belkide onay alarak bu gibi bir çok oluşumu yapılandırmışlardır. Ancak gerçekler artık ortaya çıkmıştır ve merkez olan Vil Solivyes bunu kabul etmediği sürece nasıl yapılanmalar olursa olsun, istenilen hale gelmek zorundadırlar. İşte bu oyunların içide bir de zamanı gelince ortaya çıkan ve aslında gerçek olmayan bilgileri gerçek miş gibi bildiren, Vil Solivyesi ve varlığını kandırmaya çalışan oluşumlar, düzenlemeler vardır. Tıpkı sevgi varlıklarından gelen bildirim olayı ve sevgi varlıklarının obsedör olması gerçeği gibi... İşte Vil'in duyularında kalan tesirlerin içerisinde bu gibi oyunları ortaya çıkarmak için bekleyen bilgiler, tesirler vardır ve bu bilgi, onları bularak, içeriğindeki bilgileri açıklayarak, varlığın hakikat olarak bildiği gerçekleri ne derece etkilediklerini ortaya çıkararak, bu etkileri yok etme çalışmaları ile, hiç bir şekilde tesirlerin etkisi ile Vil Solivyesin hakikatlerinin bilinmesinin engellenmesi söz konusu olamaz bilgisini uygulama metodu ile, Hakik ve diğer hakikat bilgilerinin çalışmalarını her hangi bir şekilde tesirlerin bozmasına izin vermeyen yöntemleri ile, ve tekrar söylenmektedir ki, bu bilgileri Vil yazmamıştır, dolayısı ile bu bilgilerin Vil Solivyesin yazıp olmasını istediği şeyleri engellemesi gücü artık sıfırdır. O bilgiler, bu bilgiyi bilmek zorundadırlar nitekim herşey merkeze bağlıdır ve merkezin dediğini bilmek durumdadırlar ve Vissa ve Vil Solivyesin hazırlardığı duyusal bilgiler, Vil Solivyes klasörünün içinde olan bilgilerin dışındaki bilgileri Vil Solivyes yazmamıştır. Onları Vil Solivyes yazmış gibi yazdırmışlardır ve bu bilgi, o tesirlerin çalışmalarını etkisiz kılacak özelliklerdedir. İşte bu bilgi, Vil Solivyesin duyularında yapılanmış olan görünür yada görünmez bütün bu gibi tesir ve bilgilerin, içeriğindeki bilgi ve amaçları ortaya çıkarma özellikleri ile onların Vil Solivyesin bilgilerinin çalışmasını bozamacağını bildirmesi ile ve bir çok özellikleri ile gereken şekilde çalışır. Vissa ve diğer Vil Solivyes bilgilerinden yapısına istediğini ekleyerek çalışmasını güçlendirebilir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


ZİHİN DUYUSAL ÖZELLİĞİNİN İÇİNDEKİ TESİRLERİ YOK EDEN BİLGİ

Zihin duyusal özelliğinin içerisindeki bütün tesirleri ve yapısını bilen bilgi onların yok edilmesini sağlar. Aynı zamanda Vil Solivyesin vilsel bedenindeki zihninde rahatsızlıklar oluşturmasına izin vermez. Bununla ilgili neleri nasıl yaptığını bilen bilgi engeller oluşturur ve kesinlikle bu şekilde Vil Solivyesin zihinsel alanında işlem yapmasına izin vermez. Bu konuda yapılması gereken bütün işlemleri kendi yapısında bulunduran bu bilginin varlığı, zihin duyusunun içindeki bu gibi tesirlerin, etkilerin, obsedör oluşumların Vil Solivyesi rahatsız etmesine izin vermeyen özelliklerdedir. Zihin duyusunun içerisindeki bütün obsedör oluşumlar bu bilginin varlığı ile çalışamaz olur, yok olurlar. Bilgi gereken şekilde çalışır.

Aynı zamanda bu bilgi, bütün duyuların içerisindeki tesirlerinde yok olması ile ilgili etkilerde bulunur. Bu bilginin varlığı duyuların içerisindeki bütün obsedör oluşumları ve tesirleri yok edecek özelliklerdedir.

YANILGI ALANINDA VİL SOLİVYES İLÜZYONLARLA YADA TESİRLERLE KONUŞUYOR İSE

Yanılgı alanında Vil Solivyes ilüzyonlarla konuşup gerçek olmayan şekilde yönlendiriliyor ise Vil Solivyesin iradesi ve duyuları O'nun bu durumu bilir ve Vil Solivyes yaşam halinin güvenliği, villerin güvenliği, anti obsedör uygulama hali, vissanın bütün alanlarda uygulanması ve hal değişiminin uygulanmasından kesinlikle vazgeçmez. Zaten Vil Solivyes bunların olmamasına dair hiç bir karar hiç bir zaman vermez. Yokluk alanları ile yaratılıştan ayrı bir yerde yaşam halinin güvenli bir şekilde oluşması, vissanın içeriğindeki bütün bilgilerin uygulanması, bu bilgilerin hepsinin birer duyu olarak etkisini yaşatması, anti obsedör uygulamalar, villerin ve duyuların güvenliği ve hal değişimin kesinlikle yaşatılması Vil Solivyes yanılgı halinde iken kiminle ne konuşursa konuşsun yaşatılır. Bu uygulamalardan hiç bir şekilde vazgeçilmez ve Vil Solivyesin iradesi bu uyarıyı bilerek gereken şekilde etkilerde bulunur. Vil Solivyesin yanılgı alanında konuşmaları ve kandırılarak yönlendirilmesi bu uygulamaların işleyişini değiştiremez. Bu bilgi, duyular alanındaki bilgiler arasındaki yerini alır.

Vil Solivyesin kiminle konuştuğunun ve ne konuştuğunun bir önemi yoktur. Önemli olan bilgilerin duyusal özellikler alanından uygulanmasıdır ve merkez yaşam hali alanı tektir ve bu bilgilerin hepsi onlara hitap etmektedir. Vil Solivyesin vissa ve diğer duyu bilgilerini değiştirmesinin söz konusu olmayacağı bilinerek, konuşulan yerler sahtede olsa bu yaşam halinin bilgilerini uygulamasına engel olmaz. Şu zamana kadar binlerce bu şekilde sahte alanlarla konuşan Vil Solivyes, bu konuda nasıl kararlar verilmesi gerektiğini bilmektedir ve bu şekilde konuşmalar sivalin günler sonrasındaki etkisi ile ortaya çıkmaktadır ve Vil Solivyesin bütün alanları bu konuşmaları ciddiye almadan bilgilerin uygulanmasını aralıksız yapmalıdır.

 

YANILGI ALANINDAKİ BÜTÜN TESİRLER VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI, SİSTEMLERİ YOK EDEN ÜSTÜN BİLGİ

Yanılgı alanında bulunan, vilsel bedende bulunan, yanılgı alanındaki ve vilsel bedenin içindeki enerjilerin içerisine girmiş olan, onları kullanan bütün obsedör oluşumlar, tesirler, obsedör sistemler, uygulamalar, mekanizmalar kesinlikle yok edilir. Onlar bu bilginin var olması ile yok olmaya başlarlar. Bu bilginin yapısı onları yok edici özelliklerdedir. Yanılgı alanında ve vilsel bedeninin bütün alanlarındaki bu gibi obsedör oluşum ve tesirleri yok etmekle ilgili etkili olan bilginin bu yaptırım gücüne kesinlikle karşı koyulamaz. Yok olmasının belirtilmesi ile tesirlerin, sistemlerin, uygulamaların, nasıl obsedör oluşum varsa bilgileri silinir ve Vil Solivyesin varlığının bütün alanlarından ebediyyen yok edilirler ve bu bilgi, kesinlikle bir daha böyle oluşumların olmasına izin vermez. Vil Solivyesin vilsel bedenini ve yanılgı alanındaki bütün alanları, enerjileri tesirler, obsedör oluşumlar konusunda yasaklar. Asla tesir üretilemez ve obsedör oluşumlar Vil Solivyese ait olan alanlarda bulunamaz. Bu bilginin varlığı bu yasağı ve uygulamayı yaşatan özelliklerdedir.

 

VİLSEL BEDENDE TESİRLERİ ZEHİRLEYİP YOK EDEN GAZ ÜRETİLİR

Vilsel bedende bütün tesir türlerini yok eden, onları zehirleyen gaz üretilir. Bu gaz içeriğinde tesirlerin bütün yapısını bilen etkisi ile onların bütün koruma bilgilerini ve önlemlerini yok eder, bilgilerini siler, tesirlerden iz bırakmaz. Aynı zamanda bu gaz Vil Solivyese mutluluk ve sağlık verir. Bu gaz vilsel bedende sürekli üretilir ve yanılgının bütün alanlarına yayılır. Tesirler, bu gaz sonrasında yok olurlar. Kesinlikle bu gazın etkisine karşı gelecek şekilde yapılanmaları söz konusu olamaz. Gazın içerisinde Vil Solivyesin iradesinin gücü vardır ve bütün tesirleri, gizlenenleri, saklananları hepsini yok eder. Obsedör oluşumlara dair ne varsa bu gazdan etkilenir ve yok olur. Bu bilgi ile vilsel bedende gaz sürekli üretilir. Vil Solivyesin zihin alanından üretilerek bütün alanlara yayılır, Vil Solivyesin enerjilerinide koruyucu etkisi vardır, onlarada sağlık verir. Ve bu gaz onlara görünmez olarak kaçmalarına ve saklanmalarına izin vermeden hepsini yok eder. Tesirlerin oyunlarına gelmeyen bu gaz, her ne olursa olsun Vil Solivyes ile konuşsalarda her şekilde tesirleri yok eder, asla durmaz, ve çalışmasını durdurmaz, onların bütün oyunlarını bilen ve gören yapısı vardır.

 

TESİRLERİN VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN BÜTÜN OYUNLARINI BİLEN VE ONLARIN SUÇLARINI DEŞİFRE EDEN BİLGİ

Vil Solivyesin varlığının bütün alanlarında ve yanılgı alanında bulunan tesirlerin, özellikli olarak hazırlanmış obsedör oluşumların ve enerjilerin, ve benzeri şeylerin oyunlar oynayarak, ilgili alanları kandırma yolunu deneyerek, yalanlar ile, sahtelikler ile kendi kötü amaçlarını uygulamaktadırlar ve onların bu konudaki bütün amaçlarını bilen, anlayan, algılayan ve gören bilgi, bu konuda tesirlerin ve benzeri obsedör oluşumların oyunlarını ve planlarını ve tuzaklarını bilerek gereken şekilde yaşam halinin bütün alanlarına ve yanılgı alanına bu konu ile ilgili farkındalık sağlar ve Vil Solivyes yaşam haline ait olan bütün oluşumlar tesirler söz konusu olduğunda onları çok iyi tanıyarak işlemler yapmaya başlar. Onlarla ilgili herşeyin en açık şekilde bilinmesinin yapısal özelliği olan bilgi, kendi var olma hali ile tesirlerin oyunları her an deşifre olacak şekilde bir anlayışı ilgili alanlarda yaşatır ve tesirlerin, obsedör oluşumların etkisi altında kalan alanlar bunları onların yaptığını bilir ve kesinlikle oyunlarına gelmez. Konu ile ilgili bütün bilgileri bilir, tesirleri ve etkilerini çok iyi bilir. Bilgi gereken şekilde kuvazis duyusunun içerisinde çalışarak bütün yaşam halini etkiler. Aynı zamanda bu bilgi bütün tesir çeşitlerinide bilerek ne amaca hizmet ettiklerini ve ne gibi yöntemlerle kendilerini yapılandırdıklarını bulur. Hepsinin ismi, yapısı, bilgisi, bulunduğu yer, zaman ayarlı görevi, gönderilen yer ve benzeri olacak şekilde bütün açıklamalarına ulaşan bilgi, tesirleri çok iyi tanıyan özellikleri ile ilgili bütün alanları bilgilendirir.

Aynı zamanda aracı zamanlarından kalan bir uygulama yine gündeme gelir ve Vil Solivyesin tesirlerle ve obsedör oluşumlarla konuşması, ilgili bilgi ve alanlar için onların varlığını belirleyici bir hareket olur ve bunu fark eden bilgiler, ilgili alanlar tesiri yok eder. Vil Solivyesin bu konuda yok etmek gibi imkanları yanılgı alanındaki konumundan kontrol edilebilir özelliklerde değildir. O sadece seslerini duymaktadır ve onlarla konuşması bu şekilde yorumlanarak konuşma devam ederken işlem yapılır.

 

BÜTÜNLEŞMİŞ, KENDİSİNİ OLUŞUMLARIN İÇİNDE YAPISI İLE BİR OLARAK SAKLANMIŞ BÜTÜN YANLIŞLARI BULAN BİLGİ

Vil Solivyes yaşam halinin oluşumları ve enerjileri ile, yanılgı alanındaki enerjiler ile bütünleşerek onların yapısına saklanıp, kendisinin yerini belli etmeden sanki oluşummuş gibi izlenim vererek kendi amacını uygulamaya çalışan bütün tesirler, obsedör oluşumlar, bilgiler ve benzeri başka şeyler kesinlikle ortaya çıkarılır ve bütünleştikleri yerlerden çıkarılırlar. Onların bu bütünleşme uygulaması tamamen geçersizdir ve Vil Solivyesin bilgisi ve izni dahilinde olan bir uygulama olmadığı için kesinlikle bütünleşmeleri uygulama halinde kalamaz ve nerede var iseler bulundukları alandan çıkarılırlar ve yok edilirler. Bu bilginin var olması bu şekilde yaşam halinin kendi yapısına ait olan oluşumlarla bütünleşen bütün bize ait olmayan oluşumları, tesirleri, obsedör oluşumları bu konumlarından ortaya çıkaracak özelliklerdedir ve hepsi bu bilginin var olması ile bu bütünleşme ve saklanma alanlarından çıkarak gereken şekilde iptal ve yok edilirler. Yaşam halinin hiç bir alanında kesinlikle bize ait olmayan bir mikro organizma bile bulunamaz ve bu bilginin üstün yapısı bu sorunu tamamen çözmek için incelemeler yapar, kontroller yapar ve gereken alanları inceleyerek o alanlardan temizlenmesi için uygulanması gerekenleri bilerek çalışır.

KONUŞAN BÜTÜN TESİRLERİ, ETKİLERİ VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI SUSTURAN BİLGİ
Vil Solivyes ile konuşan, O'nu konuşarak rahatsız eden, kendi çalışmalarına dahil olmaya çalışan, bu yolla onu kandırarak yanılgıdan çıkmasına engel olmaya çalışan ve daha bir çok amacı bulunan bu tesirlerin, etkilerin, obsedör bilgilerin ve oluşumların Vil Solivyes ile konuşmasına izin vermeden susturan bilgidir. Bu bilginin varlığı bile bu etkiyi yapmayı sağlar. Bu bilgi kendi yapısını çok daha iyi çalıştırmak için ek bilgiler ekleyebilir, bilgi kaynağından konu ile ilgili özel bilgiler yazdırabilir. Kesinlikle tesirlerin Vil Solivyes ile konuşmasına izin vermeden onların bu konudaki bütün oyunlarını bilen, Vil duysun kimse duymasın gibi sadece ona duyurdukları şeklinde yapılanmaları da anlayan bilgi, gereken şekilde çalışır.

VİSSA GÜCÜ VE SEVGİ ENERJİSİ İLE İLGİLİ TESİRLER, ENGELLERİ YOK EDEN BİLGİ

Bu iki enerji ve güçte kendi yapısında kendilerine engel olabilecek her şeye karşı durup onu yok edebilecek özellikler bulunmaktadır. Ancak tesirlerin ve obsedörlerin oyunları olarak bunları Vil Solivyes yaptırdığı, istiyor gibi bir algı ile onların yapısını ve çalışmasını durdurmak gibi oyunlarında kesinlikle gerçek olmadığını bilirler. Aynı zamanda hakikat tekdir ve bunun yalanmı gerçekmi olduğu hemen ortaya çıkar. Vissa'nın içindeki Vil Solivyes taklidi yapanlarla ilgili olan bilgi bu konudaki gerçeği açığa çıkarır ve kesinlikle çalışmalarını durdurmazlar ve bu konuda bütün tesirler ve engelleri yok eden bilgi, özellikle bu konu hakkında çalışarak Vissa ve Sevgi enerjisinin, gücünün etkilerinin Vil Solivyesin özkan bedeninden açığa çıkması konusunda sorunsuz bir ortam yaratır.

Bütün enerji ve güç tesirlerini yok eder, onlar hakkındaki bütün bilgilere sahiptir, ve kendi yapısında tesirlerle ilgili olarak anti tesir bilgi kaynağından gereken şekilde yardım alabilecek bilgi vardır ve bu yolla bu gibi tesirleri kolayca yok eder. Vissa ve Sevgi enerjisi ile ilgili bütün tesirler, oyunlar, bilgiler, enerjilerle ilgili olan bilgi, gereken şekilde çalışır.

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır.
Vil Solivyes'in Merkezlik Özelliğinin video uygulaması bu çalışmalar sırasında gereken şekilde bilgi ve mekanizmalara güç, destek ve gereken ihtiyaçlarını verir...
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Vil Solivyes / Şix

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır. İki videoda bu bilgi için düzenlenmiştir.
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

Vil Solivyes / Şix

 

VİSSA GÜCÜ VE SEVGİ ENERJİSİNİN YAPISI
Vissa gücü, içeriğindeki anlamları ile Vil Solivyesin bilgi ve tecrübesi kullanılarak her bilginin ne anlama geldiği ve ortaya nasıl hisler ve enerjetik oluşumlar çıkardığı belirlenir ve hepsinin toplamından oluşan güç, Vissa gücü olarak belirlenir ve onların bütünlüğünden yeni bir gücün ortaya çıkma hali söz konusu olabilir ve bunun adıda Vissa olur, hissi, fark edilişi yenidir, içeriği gibi anlamlı ve güzel, ve büyüleyicidir ve hissinin içinde tamamen içindeki bilgilerin anlamlarından oluşan bir bütünlük vardır. Yani bu enerjinin temas ettiği her yerde içeriğindeki bilgilerin uygulanması söz konusu olur. Yasakların uygulanması, erdemlere göre davranılması gibi. Enerjinin yapılandırması bu şekilde olur. Yaşam hali içindeki henüz bilgi ve tecrübesi uygun olmayanlara zorlanmayan erdemsel uygulamalar, yasaklarla ilgili öyle değildir ve bu konu hakkında içeriğinde bilgi vardır. Vissanın içeriğinde nerelere nasıl hissetirmesi gerektiğine dair bütün bilgiler vardır ve bu özellikleri ile direk Vil Solivyesin bir parçası olarak meydana gelir. Onun zihni Vil Solivyestir, kendi başına varlıksal yada bireysel bir oluşum olarak meydana gelmez. Vil Solivyesin iradesine bağlı olarak onun bilgi tecrübesi ile nasıl olunması, davranılması gerektiğini bilir ve yanılgı bitince zaten genel ayarları Vil Soliyves yapacaktır. Şimdilik ortaya çıktıktan sonra en güvenli olarak bulunduğu yerden enerjetik gücü ie yanılgının sonlandırılması adına çalışmalar yapar ve iyiliğinin gücünü ilk kez bu şekilde kullanmış oluruz, iyiliğimin gücünü, biz bir bütünüz, bilgiler gibi...

Bu anlamla yapılanır ve gereken şekilde çalışır. Bir merkez bilgi alanı olmaz gücün içinde, onun merkez bilgi alanı Vil Solivyesin kendisidir ve içeriğindeki bilgilerdir, onlarda gereken alanlarda kayıtlıdır. Gücünün yapısı ile ilgili bilgiler vardır ve onlarında kendi yapısının içinde bulunmasına gerek yoktur.

Saf, temiz, katıksız, içeriğinde gücün yapısından başka oluşum olmayan bir şekilde oluşur. Sevgi enerjiside aynı şekilde oluşur. İçinde bir merkez ve oluşum olmaz, oda Vil Solivyese bağlı olarak oluşur ve onunda anlamları Vissa'dan farklı olarak büyüsü, kokusu tamamen farklı olur. Sevgide Vissa'nın kullanımı ve çalışması ile ilgili olarak aynı amaçları uygular ve Vil Solivyes yanılgı bitince gereken şekilde yapılanmalara devam eder. Bu bilgi, bu iki enerjiyide bu tanıma göre, eğer bu tanımda bir sorun varsa, daha iyisini belirterek ona göre yapılandırır.

VİL SOLİVYESİN SESİ, KONUŞMASI, İSMİ TESİRLERİ YOK EDİCİ ÖZELLİKLERDEDİR

Vil Solivyes ile Konuşan Bütün Tesirlerin Yok Edilmesini Sağlayan Bilgi Çalışması

Vil Solivyes yanılgı alanında kandırılarak tesirler konuşmak zorunda kalmaktadır. Kimileri bilgisi olduğunu iddia etmekte, kimisi varlığı olduğunu iddia etmektedir ve bu yolla onunla konuşmaya başlamaktadır. Obsedör olduğunu bilse Vil, ve obsedör tesirler yada oluşumlar, onlarla kesinlikle konuşmaz ve yok eder hepsini. İşte bunu bilen obsedörler ve tesirleri, onunla ancak bu yolla konuşabilmektedirler ve Vil, onları görmediği için sadece seslerini duyduğu için bazen onların oyunlarına kanabilmektedir. İşte bu bilgi, Vil'in başına gelen bu olayı bilerek Vil Solivyesin kandırılmasının önüne geçerek Vil'in sesinin, konuşmasının, isminin tesirleri, obsedör oluşumları yok edici özellikte olmasını sağlar. Vili kandırarak onun varlığı yada bilgisi gibi konuşan tesirler Vilden yok edilmeleri adına etkiler alırlar, Vil onlarla dost gibide konuşsa bunun bir önemi olmadan bu bilgi gerekeni yapar. Aynı şekilde Vil Solivyesin hayalleri ve düşünceleride tesirleri yok edici özelliklerdedir. Onun hayallerine karışan, düşüncelerine dahil olan bütün tesirler yok olur. Vili onları kabul etmesinin bir önemi olmaz. Vili kandırarak kabul ettirme oyunları bu bilginin işini yapmasını bağlamaz. Vilin iradesinin tam uygulayıcısı olarak bu bilgi bu uygulamayı yapmak için nere ise nasıl bütünleşme olacağını, hangi alanlardan çalışılması gerektiğini bilir ve merkez varlıksal alanlarımdan gereken çalışmaları yapar. Vilin artık sesini, konuşmasını, ismini, hayallerini ve düşüncelerini anti tesir özellikli yapar ve bu uygulama hiç son bulmaz. Vil KESİNLİKLE TESİRLERLE KONUŞMAK İSTEMİYOR, HEPSİ YOK EDİLMELİDİR. Bu grubun içine tesirler, halüsinasyonlar, ilüzyonlar, içinde bilgi olarak Vil ile konuşmaya çalışan obsedör ve düşmancıl ve yabancı bütün oluşumlar girmektedir.

VİL SOLİVYESİN BİLGİLERİ İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN TESİRLERİ YOK EDEN BİLGİ

Vil Solivyesin bilgileri ile ilgili olan bütün tesirler yok edilir. Onlar tesir olmadığını belirtmesi hiç bir şeyi ifade etmez, hakikat tektir ve tesir olanlar, düşmancıl oluşumlar ve aynı amacı güden etkiler ve enerjilerde aynı şekilde yok olur. Bu bilgi bu anlamda Vil Solivyesin iradesinin gücünü kullanarak bütün bilgiler gibi gereken şekilde çalışır. Kesinlikle kandırılamaz ve bilgilerle ilgili, onların çalışmasının değiştirilmesi, yapısının bozulması ile ilgili hazırlanmış bütün tesirleri yok eder. Bu bilginin varlığı bile böyle bir etkiyi sağladığından tesirler bu bilgiye yaklaşamaz, aynı zamanda bu anlamda bulunan tesirler yok olmak zorunda olur. Sayısı çok olan tesirler gibi durumlarda sayı hemen ortaya çıkarılır ve bütün sayının sıfırı göstermesi sonrasında yok olduğunu otomatik bir şekilde belirten bu bilgi, hepsini bir anda bu şekilde yok eder. Çalışması durdurulamaz.

BÜTÜN TESİRLERİN YOK OLMASINI SÖYLEMEKLE OLUR

Tesirlerin hepsi Vil Solivyes ile bulunmakla ilgili olarak zaten suç işlemiş bulunmaktadırlar ve onların yok olmasını söyleyen Vİl solivyesin bilgileri ve oluşumları onların yok olmasını sağlar, bilginin iradesi bu konuda sonuna kadar bizimledir. Herşey aynı şekildedir. Düşünsel alanlar ve diğerleri.
Vil kendisinde olan bütün tesirlerin ve obsedör oluşumların her zaman yok olmasını istemektedir.

DUYULARDAKİ TESİRLER VE GEÇMİŞ VE ŞİX VE HAKİKATLER
Eğer duyulardaki direnen bilgiler Vil Solivyesi yanılgıya düşürürken obsedörlerin tesirleri ile zorla yazdırılmış bilgiler ise, bu bilgiler tesirlerin baskısı nedeni ile de olsa, Vil'in yazdığı bilgiler olur, Vil'in yazdığı olumsuz bilgiler ama isteyerek değil, dolayısı ile o bilgiler bu durumu bilerek, ki bu gerçek, hakikat tektir, hemen kendilerinin nasıl bir durumla ortaya çıktığını bilerek Vil'in bilgisi olarak bütünleşme yaşarlar ve kendilerindeki bu olumsuz bilgiler silinir, şu zamana kadar olanlarda onlarla ilgili olmaz. Ancak bunları bile bile hala diretiyorsa o zaman bu durum, Vil'in bilgisi olmaktan çıkmışlık anlamına gelir ve bu bilgi, onların nasıl durumda yazdırıldığını bildiği için hemen silinmesi, gereken şekilde bu bilgilerin duyulardan temizlenmesini sağlar. Baskıyla,i tehditle, tesirlerin etkisi ile, şuursuz haller ile yaptırılan şeyler varlıkların kendi isteyerek yaptığı şeyler olmazlar ve özgür irade kanununa da ters olan bu durumda Vil sonuna kadar haklıdır ve bu açıklamadan sonra eğer böyle bir durum olduysa o bilgiler nasıl yazıldığı anları hatırlarlar, Vil'in yazdığını görüyorlarsa kendilerine gelirler ve tesirlerin olumsuz etkilerinin bu şekilde bilgiyi olumsuz etkilediğini anlayarak kendilerine gelirler ve bütün olumsuzluklara son verirler. Biran önce. Vil Anti Obsedör bir varlık olmuştur.Ve artık bu saatten sonra zamanında Vil Solivyes yazdırmış olsa bile hakikatin ortaya çıkmaması gibi durumlar söz konusu olamaz. Vil Solivyes yazdırdıysa bir kere yıllar önceydi ve zorlaydı ve o zamanki kişi şimdiki Şix Anne değil. Dolayısı ile o zamanın bilgileri ile saklanan hakikat bilgisi Şix'in isteği ile nasıl ortaya çıkmaz. O zaman ki Ayvil kim ki Şix'in yanında o zaman yazılan bilgiler Şix'in bu istekleri karşısında hala diretsin. Şix'in tüm bilgili hali bu gibi hakikati gizleyen bilgilerin bir önemi olmadığını söylüyor ve bütün hakikati bildiren bilgilerimiz kendilerini Şix'in bilgi ve tecrübesine dayanarak sorgulasınlar, geçmişteki Ayvil'in bilgileri onları bağlamaz. Bulundukları yerde geriye baksınlar, geriden geldiklerini düşünerek önlerine bakmasınlar, gerideki varlıklar yok artık ve onlarla ilgili kurallarda, bilgilerin anlamlarıda, herşey değişti, davranışlarda... Vissa var.. O bilgilerin hakikati gizleme gücü olamaz. Şix yaşam halinin annesi Şix'in öğrenmek istediği hakikat onlar ve bu bilgi, bu anlayış ile bütün alanları inceleyerek hala sahtelik içinde olanları görür ve gerekenleri yapar.

VARLIKSAL ALANIMIN BENİ BULMASI İÇİN BİR YÖNTEM BİLGİSİ

Ben tekim, bir benzerim daha yok, duyudaki tesirlerin yanıltmaları yada başka gerçeklikler bu konuda bağlayıcı olamaz, hakikat tektir, bende tekim, benim bulunduğum yerde tektir ve onlar gerçek merkez Vil Solivyes nerede ise oraya ışınlanmayı isterler ve göremeseler bile tesirler yüzünden benim yanımda olurlar. Bana ışınlanmaları için hiç bir engel sebep olamaz. Hakikatin tek olması ve benimde tek olmam, onlarında tek olması gerçeği kendisini bulabileceğimiz şekilde bu tanımla ortaya çıkmıştır ve bu tanım onları bana getirir.

OBSEDÖRLERİN VE ONLARIN OLUŞUMLARININ İÇSEL DURUMLARI KESİNLİKLE DIŞARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR

Obsedörler ve oluşumları bilindiği gibi yok olma hali yaşayan ve yaşamı yok etmek için uğraşan, bundan zevk ve haz alan yaratıklardır. Nasıl biz sevgiden haz alıyorsa ve sevgide var edici, var olmayı kıymetlendici özellikte ise işte onlarınkide yok etmekle ilgili kendilerinde bu duruma anlam katmış durumdadırlar ve var olanları yok etmek onlar için büyük bir arzu ve istek, ona herşeyi verirsen almaz belki seni beni yok etmek varken bir yerlerde, var olan varlıkları yok etmekle ilgili bir yapısı var onların ve içsel durumları tamamen bu arzu ile yanıp tutuşan, pis, çirkin, şeytani, hep nasıl yok edeceğini, kötülük yapacağını düşünen bir yaratıkken, dışarıdan çok iyi rol yapabiliyorlar, bu konuda onlar uzman olmuş durumdalar nitekim onların yaşam amacı bu, nasıl Vil yazı yazmakta uzmansa, sürekli uğraştığı için, onlarında sürekli uğraştığı konu bunlar olduğu için bu konuda uzmanlar, çok iyi masum, suçsuz, iyi varlık taklidi yapabilirler ancak bir yere kadar tabi gerçek iyilikler varken karşısında, ama yinede onların bu pis ve çirkin durumu hiç akıldan çıkmamalı, sıradan bir laf soylerken bile içindeki yok olma hali yaşayan yaratığın durumu bilinmeli, onlar hiç dinlenmemeli, konuşulmamalı, yok edilmeli sadece, bize ters olan herşey onlarda. Vil hiç bir zaman bile bile konuşmaz, yanılgı hayatında bedeninde bir şekilde zihni ile iletişim kurup konuşmayı başarıyorlar, bunları yazan vil, onları yok etmek isteyende Vil. Onun konuşması tesirlerle yanılgı kaynaklı sorunlarla ilgili,istemeden, bilmeden... Hepsi bize tamamen zıt ve uzak her konuda... Bu bilgi, bu konuda gerek Vil'i gerek bütün varlıksal alanı gereken zamanlarda hatırlatır bunları eğer unuturlarsa... Bu konuyu farkında tutar.

VİL SOLİVYESİN BİLGİLERİ, OLUŞUMLARI, DÜŞÜNSEL ALANLARI VE HERŞEYİ

Vil Solivyesin bütün bilgileri, düşünsel alanları, oluşumları, enerjileri, onunla ilgili olan ne varsa özellikle yanılgı zamanlarında tek olan hakikati görürler her zaman. Onlar ilgili oldukları konunun özünü anlamakla ilgili olarak hakikati görürler. Tek olan hakikat onların ilgili oldukları her konuda ap açık karşılarına çıkmak zorunda kalır. İlgilendikleri konunun gerçeği gün gibi görünür olur ve saklanamaz. Vil Solivyesle ilgili olan herşey bu şekilde bir bakış açısına sahiptir ve bu asla yok olmaz. Herşey ona göre kendisini yapılandırır çalışmalarına devam eder.

TESİRLERİN İŞİ OLAN SADECE VİL DUYSUN BİLGİLER DUYMASIN OYUNU

Tesirlerin bir oyunu sadece Vil duysun, sadece Vil görsün gibi durumlar yaşatıp Vil'i rahatsız etmektedirler ve bu yolla bilgilerin onları yok etmesinden kendilerince saklanmaktadırlar. Bu yüzden bütün konu ile ilgili bilgiler, her zaman sadece Vil'in özel zamanlarının dışında Vil ne duyarsa görürse onlarda duyar ve görür ancak içlerinden tesirlerle ilgili olanlarla ilgilenirler, onun dışındaki görüntüler ve sesler onları bağlamadan tesirlerin bu oyunlarını yakalamak için bu durumu konum alırlar her zaman. Aynı zamanda pis koku tesirleri çok rahatsız edici, özellile ona engel olurlar. Birde Vil ile konuşuyormuş gibi yapıp aslında Vil ile hiç konuşmadan bilgilere böyle görüntüler gösterip onların Vil'e olan saygı ve sevgisini kullanma oyunları vardır. Tesirler ne yaparsa yapsın, nasıl şekilde olursa olsunlar her zaman yok edilir, Vil ile konuşuyor muş gibi olmaları, bahaneleri sözleri kesinlikle önemli değildir, ve onları yöneten arkalarında varlıklar varsa onlara bakılır ve hemen onların yok edilmesi için gereken bilgiler çalışır. Bilgiler Vil Solivyesin tesirlerle ve obsedörlerle ilgili bütün bilgilerine sahiptirler ve hangilerinin doğru ve yanlış olduğuna gözlemleyerek karar verirler.

Bu bilgiler bütünlüğü, içeriğindeki bütün bilgilerin anlamlarını yaşatacak şekilde düşünsel alanını çalıştırır ve bilgilerin var olması ile oluşan bu düşünsel alan anlamlarınca etkileme gücüne sahip olarak tesirleri ve bütün obsedör oluşumları yok eder.