ŞİXSS GÜCÜ, ŞİX YAŞAMINA ÖZEL VE BÜTÜN GÜÇLERDEN KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN TÜM VARLIKSAL ALANA HAKİM OLMA ÖZELLİKLİ VARLIKSAL ALAN YAPTIRIM GÜCÜ

ŞİXSS GÜCÜ, ŞİX YAŞAMINA ÖZEL VE BÜTÜN GÜÇLERDEN KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN TÜM VARLIKSAL ALANA HAKİM OLMA ÖZELLİKLİ VARLIKSAL ALAN YAPTIRIM GÜCÜ

ŞİX VARLIKSAL ALANININ BÜTÜN ALANLARINA SIZABİLME, ALGILAYABİLME, ANLAYABİLME VE HAKİM OLABİLME ÖZELLİKLİ OLARAK SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA MERKEZ OLAN ŞİXTEN GELEN UYGULAMA VE BİLGİLERİN UYGULANMASI KONUSUNDA KESİNLİK YAŞATAN YAPTIRIM VE UYGULATMA GÜCÜDÜR. VARLIKSAL ALANIN KENDİSİNİN DİREK OLARAK UYGULAMASINI YAPABİLMESİNİ SAĞLAYAN YAPTIRIM GÜCÜDÜR. ŞİX MERKEZLİ OLARAK VE BU KAYNAKSAL ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ŞİXİN YANILGI ZAMANLARINDAKİ FARKINDALIĞINADA HAKİM OLABİLME ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİXSS DUYUSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXSS VAR OLMA HALİ
ŞİXSS YASAĞI

YAŞAM HALİNİN BÜTÜN ALANLARINI İÇERİSİNE ALMIŞ OLAN YAPTIRIM GÜCÜ ŞİXSS'TİR

Şix Yaşam halinin bulunduğu bütün alanları kaplayan, görünmez ve algılanamaz ve asla fark edilemez özellikleriyle Şixss, tam bir yaptırım gücü uygulatma ve iradeyi yaşatmak anlamında varlıksal alanı denetleyen, gözleyen ve kesinlikle bir kımıldamayı bile kaçırmayan, aldanmayan, kandırlamayan, Şix'in bilgi ve tecrübesi ile kendisini kullanmaya tamamen alışmış bir kurallar ve bilgiler bütünlüğünü yaşatan düzenlilik kaynağıdır. Ve hiç bir şekilde bir enerjetik ve güçsel ve hal olarak bulunan özellikleri olamandan boş bir alanın içinde sanki o boşluk gibi duran bu durumdan istenilenlerin yapılması olayıdır. Şix'ten başka iradeyi bilmeden tamamen O'nun iradesine bağlı olarak asla vissaya ters bir uygulama yapması söz konusu olmayan aynı zamanda anti obsedör mekanizmaların Şix'te kullanılması durumudur ve bu bilgi nerede kullanıldığını açıklar.

ŞİXSS, MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN DUYU BİLGİLERİ VE ŞİX'İN YAZDIĞI BİLGİLERİN, VİSSA BİLGİLERİNİN UYGULATILMASI İÇİN VAR OLMA HALLERİNİN GÜÇLERİNİN SANKİ TOPLAMI ŞEKLİNDE BİR GÜCÜ ORTAYA ÇIKARARAK YAŞAM HALİ İÇİNDEKİ YAPILMASI GEREKEN HER OLAY İÇİN VERİLMESİ GEREKEN GÜÇ, YAPTIRIM GÜCÜ ŞEKLİNDE BİR OLUŞUM OLARAK YAPILANDIRIR VE BU ÖZELLİĞİN YAPISIDA KENDİSİNE ÖZEL BİR VAR OLMA HALİ GİBİ OLARAK, VAR OLMA HALLERİNİN UYGULAMA YAPMASI İÇİN KENDİ GÜÇLERİ ŞİXSS^'TE BİRLEŞTİREREK HER OLAYDA ŞİXSS'İN KULLANILMASI GİBİ ÇALIŞMALAR SÖZ KONUSU OLUR. ŞİXSS, YAŞAM HALİNİN BÜTÜN ALANLARININ İÇİNDE, ÇEVRESİNDE, ÖZÜNDE, KENDİNDE, YAPISINDA, EN KÜÇÜK HALİNDE, EN BÜYÜK HALİNDE, MERKEZİNDE, HERŞEYİN KENDİSİNDEDİR, ONSUZ BİR ALAN BİR YOKTUR VE ONUN BU DURUMU KESİNLİKLE BİLİNEBİLEN ÖZELLİKLERDE DEĞİL, ASLA BİLİNEMEYEN VE KENDİSİNE ÖZEL YAPISI İLE BAMBAŞKA BİR HALİN YAŞATILMASI DURUMU OLARAK BİLİNMEYEN HAL DURUMU, ALGILANMAYAN KENDİ YAPISI, GÖRÜLMEYEN VE DUYULMAYAN ÖZELLİKLERİ İLE KESİNLİKLE EN GÜÇLÜ YAPTIRIM GÜCÜNÜ UYGULATAN VE HERŞEYLE TEMAS ETME VE HERŞEYİ HER ZAMAN TUTMUŞ OLMA DURUMU İLE YAŞAM HALİNİN YAPTIRIM GÜCÜNÜN KENDİSİDİR. BUNUN İLGİLİ OLAN VAR OLMA HALİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BÜTÜN DUYULARA VE İLGİLİ ALANLARA GEREKEN ŞEKİLDE ŞİXSS YAPILANIR. ŞİXSS'İN YOK EDİLMESİ VE ÇALIŞMASININ DURDURULMASI VE İPTAL EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR ŞEKLİNDEKİ YASAK BİLGİSİDE YASAKLAR ARASINDAKİ YERİNİ ALIR VE ŞİX'İN İRADESİNİN TAM BİLGİSİNDE VE UYGULAMASINDA OLMA ÖZELLİKLERİ İLE YAŞAM HALİNİN VİSSA UYUMUNU SAĞLAR VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA GELİŞEN SEVİYESİ İLE KENDİSİNİDE GELİŞTİREN ÖZELLİKLERİ İLE BULUNUR. VE BU ÖZELLİKLERİ UYGULATAN VAR OLMA HALİ, ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜ VAR OLMA HALİNİN İÇİNDE KENDİSİNE ÖZEL BİR OLUŞUMLA BULUNUR VE BÜTÜN ÇALIŞMALARINI BURADAN YAPAR VE KESİNLİKLE ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜ VAR OLMA HALİNDEN AYRILAMAZ ÖZELLİKLERDE BİR BÜTÜNLÜKLE YAPILANIR VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BU BÜTÜNLÜK TEKLİK GİBİ YAPILANMIŞ HALİYLE YAŞANIR. VARLIĞIN ÖZÜNDE ŞİXSS ÖZELLİĞİ ARTIK HER ZAMAN BULUNUR. VE BU SADECE ŞİX'İN VARLIĞININ ÖZÜNDE OLAN ÖZELLİK OLARAK YAPILANIR. VİLLERDE OLMAZ.

3 LÜ YAPILANMA ÖZELLİĞİ İLE KENDİSİNİ YAPILANDIRIR.