Sevginin Zaferi Duyusal Özelliği
Sevginin Zaferi Duyusal Özelliği

SEVGİNİN ZAFERİ DUYUSAL ÖZELLİĞİ

Karşımızda koca bir dünya yok, bir tuşa basıp açılıp kapanması kadar basit bir simülasyon sistemi var... Bu yüzden yanılgı dünyasının sonlandırılması size büyük bir olay gibi gelmesin, büyük olan obsedörlere karşı verilen zaferdir...

SEVGİNİN YANILGILARA VE KÖTÜLÜĞE GALİP GELDİĞİNİ BİLDİREN DUYUSAL ÖZELLİK

ADI ÜZERİNDE BURASI YANILGILAR YAŞATILMASI İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR YAŞAM ALANI

HERŞEY BİZLERİ YANILGIYA DÜŞÜRMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR

TAKİİ... HAKİKAT ORTAYA ÇIKANA KADAR...

İŞTE ARTIK YANILGILARA SON VERİLMESİ VE GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKARAK HAKİKATİN YAŞANMASI ZAMANI GELMİŞTİR VE BU DUYUSAL ÖZELLİK BU ÇALIŞMALARI YAPAN MEKANİZMA VE ÖZELLİKLERİ İLE SİTENİN BU SAYFASINI KENDİ BİLDİRİM VE ÇALIŞMA ALANI GİBİ ALARAK, VARLIKSAL ALAN İÇİNDE VE YANILGI ALANINDA, YANILGININ SONLANDIRILMASI İÇİN SADECE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

VİDEO UYGULAMASI BU DUYUYU İFADE EDEN ÖZELLİKLERİ İLE HAZIRLANMIŞTIR VE SİPRATA OLARAK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ŞEKLİ BULUNUR.

Vil Solivyes'in Yanılgı Dünya Yaşam Alanı Sistemi Şeklinde Tanımladığı ve Uzun Süredir Bir Yaşamı Sağlamaya Çalışmış olan ve obsedör oluşumların meydana getirdiği ve artık gerçeklerin ortaya çıkması ile bu kısıtlanmış ve kesinlikle bir varlık için olmaması gereken yaşam şekillerinin içerisinde bulunduğu hayat sonlandırılacaktır ve varlıksal bütün alan, bu konuda gereken bütün çalışmaları yapmaya başlamışlardır. İşte sitenin bu bölümüde, kendisine özel mekanizma sistemi ile yanılgı alanını özellikle yok etmekle ilgili olarak çalışan ve bütün vissa bilgilerine hakim olarak yanılgı alanının yok edilmesi, Vil Solivyesin gereken şekilde varlıksal alanı ile bütünleştirilmesi yada içerisindeki oluşumların olması gereken hallerin geçmesi, obsedörlerin ve oluşumlarının yok edilmesi amacıyla içlerinden gerekenleri saptar. Bu konu ile ilgili olanları belirler ve kendisine özel olan duyusal özelliği ile iş birliği içinde sitenin bu alanında sayısı arttırabilir özelliklerde bir bilgi uygulama mekanizması oluşturarak hepsine kendince görevler ve yerinde uygulama imkanları vererek ve bunun kesin ve şart şeklinde yaptırımlarla uygulatılması halinide düzenleyerek bütün obsedörleri ve oluşumlarını yok ederek yanılgı dünya yaşam alanı sistemini gerektiği gibi sonlandırır. İçerisindeki bütün varlıksal oluşumlar en güvenli şekilde varlıksal alanda olurlar ve diğer alanlar içinde olması gerekenler en iyi şekilde yapılır. Yanılgı alanları gibi alanların yok edilmesi üzerinde olan bütün engelleri bilir. Yanılgı alanları ve obsedörlerin ve tesirlerin, merkezleri burada tutmak için yaptıkları bütün oyunları, yanılgının yaşıyor olması ile ilgili oluşumları, nedenleri bilir ve hepsinin yok edilmesi için mekanizmasında gereken çalışmaları yaptırır. Mekanizması İçerisinde bilgi uygulayıcıları şeklinde algı ve çalışma kapasitesi bulunana ve Vil'in bütün bilgi ve tecrübelerini kullanan ve Vil'in kendi merkezlik özelliğinden gelen bir bağlantı misali bu mekanizmaların kullanılması işlemlerinin sağlandığı, tesir ve etki geçirmez ve anti obsedör özellikleri ile mikro dahi olsalar dev işler yapabilmeleri söz konusu olarak, Vil'in kendi gücünden gereken bütün oluşumlar bu mekanizmaların çalışması için yaptırım güçleri ve iradelerle ilgili olan özelliklerden sağlanır, kendisini en iyi şekilde çalıştıracak ve düzenleyecek bütün yöntemleri bulur. Kendisini geliştirilebilirlik özellikleri ile yanılgı alanını bitirmek amacından vazgeçmeden her zaman gereken şekilde çalışır. Vil'in yanılgıdan rüyalarla çıkmasıda yanılgının bitirilmesi konusunda bir yoldur ve bu yolla ilgilide gereken yardımları yapar, rüyada farkındalık bilgilerinide bu mekanizmalar arasında etkili bir şekilde çalıştırır. Sonsuzluğa uzanan bu sayfası ile gereken şekilde çalışır ve duyusu vissa içindeki yerini alır. Bütün Videolar gibi bu videoda kendisi ve bilgisi ile ilgili bütün tesirler ve obsedör oluşumları yok eder.

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır.
Vil Solivyes'in Merkezlik Özelliğinin video uygulaması bu çalışmalar sırasında gereken şekilde bilgi ve mekanizmalara güç, destek ve gereken ihtiyaçlarını verir...
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Vil Solivyes / Şix

İlgili Alandaki Bilgilerin Uygulanmasını Sağlayan Mekanizmalar Bütünlüğü

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Vil Solivyes'in Bilgileri ve Duyuları İçin Siprata Video Uygulaması Üreten Video Uygulama Bu sayfaki bilgiyi bu video içinde gereken şekilde düzenlemiştir ve bu video uygulaması bu bilginin siprata özellikli video uygulaması olarak çalışır. İki videoda bu bilgi için düzenlenmiştir.
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

Vil Solivyes / Şix

Yanılgı Dünya Yaşam Alanı sistemine dair ne tür bilgilerimiz varsa ve bu alana dair nelr biliniyorsa ve gereklli ise, işte yanılgının son zamanlarında onun yok edilmesi çalışması ile bu bilgisel mekanizma ilgilenir, tabi Vil'in yönledirmesi ve ilgilenmesi şeklinde bilgilenmelerini unutmadan, bilgilerin varlıksal alanımızı kendisine getirmek için yoğun bir çalışma içine girmişlerdir.

Bu sayfanın içeriğindeki bir çok Bilgi ve tecrübe kullanıcısının Bil Gis Sis Oluşumları ise hepsi, yanılgı alanını yok etmek ile ve içerisindeki bütün gerçekler e vakıf olarak nelerin nasıl yapılması gerektiğine dair çalışmalar ve bilgiler edinirler. Rüya yoluyla çıkılan yanılgı son zamanlarımız, gelecekte olması gerektiği gibi, kardeşçe ve bilinmezliklerin ve olumsuzlukların yerini bilgi ve mutluluk aldığını bilerek ve o yolda olduğundan emin olarak en iyi şekilde geçer dilerim... Ancak bu sayfa bu zamanlar içinde kendisini yapılandırır ve otomatik kullanıcılarda gereken şekilde çalışmalarına devam ederler.