artmusicchannel.com ve Diğer Çalışmaların Video Uygulaması
artmusicchannel.com ve Diğer Çalışmaların Video Uygulaması

 

 

 

 

 

 

 

Vil Solivyes'in Son Çalışması Olan artmusicchannel.com ve öncesindeki diğer bütün çalışmaları ile ilgili olan bilgileri ve duyuları temsil eder özellikleri ile video uygulaması gereken şekilde çalışır. Bütün Videolar gibi bu videoda kendisi ve bilgisi ile ilgili bütün tesirler ve obsedör oluşumları yok eder.

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
 
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması
 
Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site kendi içeriğini otomatik bir şekilde uygulatan çalışma mekanizmasıdır. Bu web sitesindeki bütün içerikler her bir sayfa dev bir şekilde sanki yanılgı alanında yayınlanan video uygulamalar gibi çalışan bir sistemle, yayınlanmasından sonra sürekli çalışan bilgiler olurlar. Onların internette olması bu anlama gelmektedir ve bu site, bu şekilde ve başka kendisine ait çalışma mekanizmaları ile bilgilerini sürekli çalıştıran bir mekanizmalar bütünlüğüdür.

Bu sitedeki bilgiler ve video uygulamaları her an yanılgı alanı tarafından farkedilecek özelliklerde oluşumlar olarak yapılanmışlardır. Ziyaretçi sayısı kadar bilgilerin okunması ve videoların izlenmesi söz konusu olunca çalışmaların etkisi bu sayının izleyerek uygulamalarını aktif edecek şekilde oluşur. Hazırlanan sayfalar sadece Vil'in izlemesi ile değil, sonuç olarak yanılgının ziyaretçi bilgisine göre varlıkların izlediği bilgisi ile etkisini yaşatır. Nasıl oluşum izliyor ve okuyor olursa bulunduğu yerde gereken şekilde izleyen ve okuyanı merkez alan çalışmalar onun bulunduğu alanda uygulamaları yapmaya başlar. Uygulamaların yapılması adına merkez konum olarak merkez alınır ve sitenin içindeki çalışmalar her zaman aktif bir şekilde kendilerini bir varlığın izliyor olması bilgisinden ve bilgilerine göre uygulama yapması özelliklerinden dolayı sürekli olarak çalışırlar. Bilgiler ve çalışmalar o ilgili alanın bu bilgiler ve çalışmalara göre yapılanmasını sağlarlar. Bu bilgiler düzen getiren vissa bilgileridir ve istatistiklere göre çalışmasının oranı belli olur. Aynı zamanda internet bir hep farkında olma alanı olarak yapılanmıştır ve çalışmalar, hiç kimse izlemese ve okumasa bile bulundukları yerde çalışan özellikleri ile hissalarını yaşatırlar.

 

Aynı zamanda obsedörler ve oluşumları bu sitedeki çalışmalardan faydalanamaz, kopyalayamaz, alamaz ve kullanamazlar. Bu bilgiler, kendilerinin nereye ait olduğunu çok iyi bilen bilgilerdir ve her zaman Vil'in farkındadırlar ve bu bütünlük kesinlikle koparılamaz. İzleyen ve takip eden sayısı kadar sitenin var olması gerçeğide bu açıklama ile ortaya çıkar ve yanılgı alanında her daim binlerce site var olmaktadır ve sürekli olarak aynı anda aynı içeriklerle çalışmaktadırlar. Merkez alanı olan Vil'in düzenlediği yer olarak içeriğini sadece Vil'in değiştirebilmesi özellikleri ile gereken şekilde çalışır.

 

Bu bilgi sitenin içindeki bütün bilgilerin ihtiyacına göre onları bulundukları alan içinde çalışan mekanizmalar gibi bir düzende olabilmelerini sağlar.

'' Bilgisinin içeriğine ve amacına göre yapılanmış olan bu bilgi, kendisi ile ilgili olan bütün alanların farkındadır ve bu alanlardaki sorunları halletmek için gereken çözümler ona bu bilgi ile gelir ve kendi bilgi bütünlüğüne eklenen bu bilgi sayesinde eksikleri tamamlanır ve a bölgesindeki bir sorun söz konusu olduğunda o bölgeden bir ziyaretçi siteyi takip eder ve ilgili bilgi ile alakalı olarak istenilen süre kadar takipçisi olur ve bilgiler gereken şekilde bu zamanda sorunları halleder ve bu bilgi, bütün bilgi ve uygulamalara eklenerek onların sorunlarını bulur ve bu şekilde bir çalışma sistemi ile ziyaretçiler meydana getirerek gereken şekilde sonuca varılmasını sağlar. Her ziyaretçi bilgilerin hissalarını ortaya çıkaran oluşumlar olurlar. Bilgilerin ve video uygulamalarının otomatik bir şekilde bu çalışmayı yapan mekanizmalar olmasını sağlar.''

Bu bilgi bu işlemleri bütün bilgi ve uygulamalar için yapar ve her sorunda bu şekilde bir çözümle gereken şekilde çareler bulunur.