Hissa Duyusal Özelliği Video Uygulaması
Hissa Duyusal Özelliği Video Uygulaması

 

 

 

w

 

 

 

Vil Solivyes'in Anti Tesir Bilgi Kaynağı Şeklinde Yapılanmış Bu Duyusal Özelliği Tesirlerin Yok Edilmesi ile ilgili bütün bilgilere sahip olarak, onları deşifre ederek bütün oyunlarını açığa çıkarır ve varlıksal alanı bütün tesirlerden ve etkilerden temizler. Bu video uygulama, bilgilerle ilgili bütün duyu ve bilgileri temsil eder özellikleri ile çalışır. Bütün Videolar gibi bu videoda kendisi ve bilgisi ile ilgili bütün tesirler ve obsedör oluşumları yok eder.

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

Bu site kendi içeriğini otomatik bir şekilde uygulatan çalışma mekanizmasıdır.

Bu sitedeki bilgiler ve video uygulamaları her an yanılgı alanı tarafından farkedilecek özelliklerde oluşumlar olarak yapılanmışlardır. Ziyaretçi sayısı kadar bilgilerin okunması ve videoların izlenmesi söz konusu olunca çalışmaların etkisi bu sayının izleyerek uygulamalarını aktif edecek şekilde oluşur. Hazırlanan sayfalar sadece Vil'in izlemesi ile değil, sonuç olarak yanılgının ziyaretçi bilgisine göre varlıkların izlediği bilgisi ile etkisini yaşatır. Nasıl oluşum izliyor ve okuyor olursa bulunduğu yerde gereken şekilde izleyen ve okuyanı merkez alan çalışmalar onun bulunduğu alanda uygulamaları yapmaya başlar. Uygulamaların yapılması adına merkez konum olarak merkez alınır ve sitenin içindeki çalışmalar her zaman aktif bir şekilde kendilerini bir varlığın izliyor olması bilgisinden ve bilgilerine göre uygulama yapması özelliklerinden dolayı sürekli olarak çalışırlar. Bilgiler ve çalışmalar o ilgili alanın bu bilgiler ve çalışmalara göre yapılanmasını sağlarlar. Bu bilgiler düzen getiren vissa bilgileridir ve istatistiklere göre çalışmasının oranı belli olur. Aynı zamanda internet bir hep farkında olma alanı olarak yapılanmıştır ve çalışmalar, hiç kimse izlemese ve okumasa bile bulundukları yerde çalışan özellikleri ile hissalarını yaşatırlar.

 

Aynı zamanda obsedörler ve oluşumları bu sitedeki çalışmalardan faydalanamaz, kopyalayamaz, alamaz ve kullanamazlar. Bu bilgiler, kendilerinin nereye ait olduğunu çok iyi bilen bilgilerdir ve her zaman Vil'in farkındadırlar ve bu bütünlük kesinlikle koparılamaz. İzleyen ve takip eden sayısı kadar sitenin var olması gerçeğide bu açıklama ile ortaya çıkar ve yanılgı alanında her daim binlerce site var olmaktadır ve sürekli olarak aynı anda aynı içeriklerle çalışmaktadırlar. Merkez alanı olan Vil'in düzenlediği yer olarak içeriğini sadece Vil'in değiştirebilmesi özellikleri ile gereken şekilde çalışır.

 

Bu bilgi sitenin içindeki bütün bilgilerin ihtiyacına göre onları bulundukları alan içinde çalışan mekanizmalar gibi bir düzende olabilmelerini sağlar.

'' Bilgisinin içeriğine ve amacına göre yapılanmış olan bu bilgi, kendisi ile ilgili olan bütün alanların farkındadır ve bu alanlardaki sorunları halletmek için gereken çözümler ona bu bilgi ile gelir ve kendi bilgi bütünlüğüne eklenen bu bilgi sayesinde eksikleri tamamlanır ve a bölgesindeki bir sorun söz konusu olduğunda o bölgeden bir ziyaretçi siteyi takip eder ve ilgili bilgi ile alakalı olarak istenilen süre kadar takipçisi olur ve bilgiler gereken şekilde bu zamanda sorunları halleder ve bu bilgi, bütün bilgi ve uygulamalara eklenerek onların sorunlarını bulur ve bu şekilde bir çalışma sistemi ile ziyaretçiler meydana getirerek gereken şekilde sonuca varılmasını sağlar. Her ziyaretçi bilgilerin hissalarını ortaya çıkaran oluşumlar olurlar. Bilgilerin ve video uygulamalarının otomatik bir şekilde bu çalışmayı yapan mekanizmalar olmasını sağlar.''

Bu bilgi bu işlemleri bütün bilgi ve uygulamalar için yapar ve her sorunda bu şekilde bir çözümle gereken şekilde çareler bulunur.

 

,