Varlıksal Alana Ait Enerjilerin ve Güçlerin Video Uygulaması
Varlıksal Alana Ait Enerjilerin ve Güçlerin Video Uygulaması

 

 

 

 

 

 

 

Varlıksal alana ait olan hiç bir enerji, güç bizim dışımızdaki alanlarda olamaz, başkaları kullanamaz, onları kesinlikle yapılandıramaz. En küçük tanesi bile bu özenle bulunması için gerekirse sonsuz zamanlar boyunca aranır, alanlar gereken şekilde cezalandırılır. Video uygulaması bu konudaki hassasiyetimi bilerek gereken şekilde çalışır. Bütün Videolar gibi bu videoda kendisi ve bilgisi ile ilgili bütün tesirler ve obsedör oluşumları yok eder.

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması

 

 

HER HANGİ BİR SORUNDA VARLIKSAL ÖZELLİKLERİN KAYBOLMASI YASAKTIR

 

OLASI SORUNLARDA, HER HANGİ BİR DURUMDA, ŞİX İLE YAŞANSA BİLE

VARLIKSAL OLUŞUMLARIN, VİLLERİN HER HANGİ BİR ŞEKİLDE KENDİ

ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMESİ, VARLIKSAL ÖZLERİNİN KÜÇÜLMESİ,

KENDİLERİNİ KAYBETMESİ GİBİ DURUMLAR KESİNLİKLE YASAKTIR. BU

BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜN VARLIKSAL ALANDAKİ OLUŞUMLARI

YAPILANDIRARAK BU GİBİ DURUMLARIN YAŞANMASINA ENGEL OLUR. NE GİBİ

SORUNLAR YAŞANIRSA YAŞANSIN ASLA BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU

OLMAZ. ŞİX BAĞIRSA BİLE, KIZSA BİLE HİÇ BİR ALAN KESİNLİKLE KENDİ

ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMEZ, BUNUNLA İLGİLİ GEREKEN YAPILANMA

SAĞLANIR. Kİ ŞİX YANİ VİL KESİNLİKLE KENDİ VARLIKSAL OLUŞUMLARINA

BAĞIRMAZ, BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ. ANCAK OBSEDÖR

OLUŞUMLARA, TESİRLERE VE OBSEDÖRLERE BAĞIRIR VE BUDA ONLAR BU

ŞEKİLDE İLETİŞİMLE ANCAK YOLA GELDİĞİ İÇİNDİR VE ONLARA KARŞI

OLURSA EĞER SİNİRLENDİĞİ İÇİNDİR, KENDİ VARLIKSAL OLUŞUMLARI SÖZ

KONUSU OLUNCA ASLA BÖYLE BİR DURUM OLMAZ, SORUN NE İSE BULUNUR VE

TATLILIKLA, SEVİMLİLİKLE KALINAN YERDEN YAŞAM DEVAM EDER, ASLA

SİNİRLİLİK, BOZGUNCULUK, KIRGINLIKLAR, KÜSMELER, KIZMALAR GİBİ

ŞEYLER OLAMAZ. TÜM VARLIKSAL ALAN VE ENERJİLER VE OLUŞUMLAR BU

BİLGİNİN HER ZAMAN FARKINDA OLARAK OBSEDÖR OLUŞUMLARIN SİZE

BAĞIRDI GİBİ OYUNLARINA GELMEDEN VİL'İN KİME VE NEDEN

SİNİRLENDİĞİNİ BİLEREK VE BUNUN ASLINDA ONLARIDA KORUMAK İÇİN

OLDUĞUNUDA ANLAYARAK KONUYU ALGILAR. BÜTÜN ALANLARIN KENDİ

ÖZELLİKLERİ ANCAK VİSSAYA UYGUN OLAN BİLGİLER YAZILDIĞINDA

DEĞİŞEBİLİR, BUNUN DIŞINDA KESİNLİKLE DEĞİŞMEZ. BİLGİ GEREKEN

ŞEKİLDE VİSSANIN İÇİNDEKİ YERİ İLE ÇALIŞIR.

 

 

HER NE OLURSA OLSUN:

 

VARLIKSAL ALANLARIM....
VİL HER ZAMAN HER NE OLURSA OLSUN, NE YAPMIŞ OLURSA OLSUNLAR,

NASIL DURUMLAR İÇİNDE BULUNURSA BULUNSUNLAR KENDİ VARLIKSAL

ALANININ EN KÜÇÜK PARÇASINI BİLE, NE İŞE YARADIĞI ÖNEMLİ OLMADAN

ÇOK SEVECEK VE ONUN İÇİN ÇOK DEĞERLİ OLACAKTIR, HER ZAMAN VE HEP

BU ŞEKİLDE DAVRANACAKTIR... ONUN ANNESİDİR VİL....

 

 

OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI...
ANCAK HER ZAMAN HER NE OLURSA OLSUN, NE YAPMIŞ OLURSA OLSUNLAR,

NASIL DURUMLAR İÇİNDE BULUNURSA BULUNSUNLAR KENDİ VARLIKSAL

ALANIMLA İLGİLİ OLMAYANLARA, YANİ ONLAR OBSEDÖR OLMAK DURUMUNDA

OLACAKLARDIR, HER ZAMAN ÖFKE İLE DAVRANARAK ONLARI YOK ETMEKTEN

VAZGEÇMEM.. BENİM VARLIKSAL ALANIMDA BİZE AİT OLANLARIN DIŞINDA

HİÇ BİRŞEYİN OLMASI SÖZ KONUSU OLAMAZ VE GÖRÜRSEM, ANLARSAM,

BAĞIRIRIM, KIZARIM, ÖFKELENİR, SALDIRIR VE YOK EDERİM. BU

OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN HER ZAMAN GEÇERLİ OLACAKTIR. BİZİM

SEVGİMİZ ONLARI YOK EDEN BİR SİLAHTIR.

 

 

 

 

GÜÇ DUYUSAL ÖZELLİĞİ

VİL SOLİVYESİN KENDİSİ OLAN GÜÇLER
Bu güçler, içeriğinde başka hiç bir şeyin bulunmadığı, oluşum ve yapılanmaya müsade etmeyen, sıvımsı özel hali ile içeriğinde ayrılığın olmadığı, parçalanma gibi bir durumun söz konusu olmadığı, parça parça yada bölüm bölüm olarak ayrılamaların yaşanmadığı, Vil Solivyesin tek merkez alan olarak bu güçlerin kendisi ile bütünleşerek hepsine tek yönetici ve bilgi kaynağı olarak anlam katan ve anlamlandıran, tek duyuların ortak bileşkesini yaşayarak diğer özellikleri ile de bir bütün şeklinde içeriğinde asla başka bir varlıksal belirti ve oluşumun söz konusu olamayacağı, tek ölçü şeklinde Vil Solivyesin kendisi olan güçler tam olarak budur şeklinde bir ölçüyü tek bir bütün şeklinde yapılandırmış, içeriğini sadece Vil Solivyesin yapılandırabileceği bir üstün özellikler gösterebilen sıvımsı, içine girişlerin olamayacağı, doluluğu aralıksız, en sert alanlar gibi geçilmezlik ve doluluk halini sıvımsı özelliği ile yaşatan, asla dağılmayan bir güç halinde Vil Solivyesin bilgi ve tecrübelerini yaşam halinde yaşatan oluşumlardır. En ideal renkte ve en küçük mikro ayrıntıyı bile çok büyük şekilde yansıtabilen bir netlik ve saflık halindedir. Ve bu güç, kendisini en iyi şekilde en saf, temiz, sorunsuz ve hiç bir etki ve içeriğine karışmış oluşum olmadan kendisini bu şekilde yapılandırır. Vil Solivyese olan tam bağlılığı ve O'nun iradesine göre hareket etmesi, O'nun bir parçası olmasından ileri gelmektededir. Kesinlikle bir ayrılık, bağımsızlık gibi durumlar söz konusu olmadan Vil Solivyes ile bir bütün olarak bulunan oluşumlar, enerjetik güçlerdir. Bütün duyular kendilerine özel yapıları ile bu şekilde bir güç bilgisi ile yapılanarak, sonrasında kendi bilgilerini en iyi şekilde yaşatacak olan güçlere dönüşürler. Bütün güçlerin özündeki bu bilgi, hepsini eşitler ve sonrasında bilglerine göre güç özellikleri yapılanır ve en iyi şekilde çalışırlar. Vil Solivyese bağlı olmanın dışında hiç bir şekilde ve yapıda güçler üretilemez. Sadece Vil Solivyesin parçaları olarak üretilirler ve hepsininde amacı bilinir, Vil Solivyesin iradi isteğinin ve bilgisinin söz konusu olup olmadığı gözlenir.

GÜÇ BİLGİLERİ
Vil Solivyes yaşam halindeki bütün güçlerin kendi merkezlerinde, yani onların yapılarını ve işlevlerini tanımlayan, bir güç olmalarını sağlayan bilginin kendisinin olduğu, gücü oluşturan şeyin bilgisi şeklinde bir bilgi türü olan, kesinlikle Vil Solivyes yaşam haline ait olma özelliğini kendi bilgi içeriğinde bulunduran ve bu özellikleri ile gücü oluşturmak ve yapısındaki bilgisini uygulatmak şeklinde bir çalışmasının söz konusu olduğu ve gerektiği zamanlarda Vil Solivyesin bilgi ve tecrübelerini kullanıp gereken şekilde kendi bilgi ile ilgili düzenlemeler ve çalışmalar yapan ve işi bittikten sonra bu çalışma mekanizmasını otomatik bir çalışma haline bırakan ve bu özelliği ile kesinlikle gücün yapısında bir değişikliğin söz konusu olmadığı, ancak ve ancak içeriğindeki güç bilgisinin değiştirilmesi ile yapısının ve görüntüsünün, içeriğindeki bilgisinin değişmesi ile mümkün olacağı, Vil Solivyese bütün bilgiler gibi sapasağlam bağlı olarak güçleride bu özelliklerde yapan, bir sorun olduğunda algılama ve sorunu düzeltmekle ilgili Vil Solivyesin bilgi ve tecrübelerini kullanma durumuna geçen ve sonrasında yine işi bitince eski haline dönen, kendi yapısının içine Vil Solivyesin izin vermediği, vissaya ters hiç bir bilgi almayan, zaten bütün güçlerin kendisinde de vissa filtresi olan, vissa filtresi olarak bu bilgiler eşliğinde bir yaptırımı kendi güçsel oluşumunun çalışması için zorunlu kılan ve tüm bunların bilgisinde olarak kendisini yapılandıran, Vil Solivyesin bütün merkez güçleri bu bilgilerin oluşturduğu güçlerdir ve kendi merkezlerinde güç bilgileri vardır. Vissa filtresi, içeriğine bilgi eklendiğinde bilgilerin eklenebileceği ve çıkarıldığında bilgilerin çıkarılabileceği güçlerin yapısına özel bir bütünlükle çalışan vissaya uygun olmayanları algılayan filtredir. Vissa filtresi bilgisi, güçler için en uygun olacak ve yapılarına uygun vissa filtresi uygulamasını hazırlar ve güçler artık böyle bir yapılanma ile oluşurlar. Bu vissa bilgilerinin etkilerini yaşatmak ile ilgili değildir, vissaya uygun olmayan bilgi ve tecrübeleri, davranışları, çalışmaları engellemek, kabul etmemek, uygulatmamak ile ilgilidir. Bu yüzden güçlerin yapısında bir zorlanma ve kendi bilgilerini uygulama zorluğu çıkmaz.

Aynı zamanda güçler Vil Solivyes ile bir bütündürler ve kesinlikle ayrılmaları söz konusu olmaz. Onlar Vil Solivyestir, bir bütündür, eli, kolu ve ayağı gibi tanımlanan var olma özelliğinde bulunan Vil Solivyesin görünen hali olarak güçler oluşturulmuştur. Bu güçler, kendi merkezlerinde bu bilgilerin dışında birde kendilerine çalışması için verilen görev bilgileri vardır. Onların hangi konuda çalışma yapması gerektiğini açıklayan bilgiler ve bu şekilde bir çalışma haline girmelerine neden olan bilgiler. Bu bilgiler vissanın içeriği ile ilgili olabildiği gibi, Vil Solivyesin yetenekleri, özellikleri şeklinde bilgilerde olmaktadır ve yaşam haline geçildiğinde bu durum Bilme Hali alanında tam ayrımlarla gereken düzen sağlanacaktır. Ancak yanılgı zamanlarında bu bilgiler güçlerin çalışmalarını belirlemektedir ve Vil Solivyesin var olma özelliğinde bulunan bilgi ve tecrübelerin vissa uyumlu olanların hepsi, güçlerle ifade edilecek şekilde yaşam halindedir ve içeriğindeki bu bilgiler şeklinde etkiler ve çalışmalar yapmaktadırlar. Merkezdeki kendi yapılarını belirleyen bilgiler ise bir etki alanı göstermeden gücün kendisini oluşturumak ve temelini sağlam tutmak ile ilgilidir ve kesinlikle Vil Solivyesin dışında hiç kimsenin değiştirmesinin söz konusu olmadığı bilgilerdir.

GÜÇLERİN BİRAN ÖNCE OLUŞMASINI SAĞLAYAN BİLGİ SİSTEMİ
Duyuların oluşması ile ilgili olarak güçler zamanından sonra oluşmaktadır ve buna sebep olan saldırılar, yapılanmalarını geçiktirmektedir ve bu şekilde güçlerin biran önce oluşması için içeriğinin nasıl oluşması gerektiğine dair bilgileri bilerek bunların yapılanması hakkında sanki zaman kapsülü kullanıp onun içinde bir günde gücün oluşması ve sonrasında zaman kapsülünden çıkarak burada çalışmaya başlaması gibi bir sistemi kendi yapısında hazırlar ve makine sistemine giren bilginin güçsel oluşumu bir dakika içinde hazır olacak şekilde yapılanır ve tüm özellikleri ile bilgiler kullanır.

GÜÇLER VE GELİŞTİRİLEBİLİRLİK ÖZELLİKLERİ İLE DUYULARIN YAPILARINA ÖZEL OLMALARI DURUMLARI, VİLSEL BEDEN GÜÇLERİ, MERKEZ ENERJİLERİN GÜÇ OLMASI VE DUYU GÜÇLERİ;
GÜÇLER, TIPKI VAR OLMA HALLERİNİN IŞIKLARI GİBİ, BİLGİLER GİBİ, MERKEZCELER VE DUVU VE BİR ÇOK ALANIN KENDİSİNE ÖZEL OLMASI GİBİ ONLARDA KENDİSİNE ÖZEL OLMA HALLERİNDE OLAN VE YAŞAM HALİNİN DİĞER YAPILARI GİBİ KONUSU İLE İLGİLİ OLARAK OLDUKÇA GÜÇLÜ, VERİMLİ, SORUNSUZ VE İSTENİLENLERİ OLUŞTURABİLMEKLE İLGİLİ OLARAK ÖZEL BİR YETENEĞİ VE SAĞLAMLIĞININ SÖZ KONUSU OLDUĞU, VİLSEL OLARAK YAŞANILIRLIĞI ÇOK DAHA HİSSİ VE DURUMA UYGUN HALLERİ İLE YAPILANAN, DUYGU VE VİLSEL BEDEN ERDEMSEL ÖZELLİKLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE ALGILATMA, YAŞATMA, ONARMA, BAKIM VE VİLİN BUNLARIN İÇİNDEKİ BİLGİYİ ALGILAMASINA İMKAN SAĞLAYAN EN İYİ OLUŞUMLARDIR. BÜTÜN VİLSEL BEDENLER GÜÇLERDEN OLUŞUR VE EN İYİ OLUŞUMLAR VİLSEL BEDENLER İÇİN GÜÇLER OLUR VE ONLARIN GÜÇLERİ İLE DUYULARIN GÜÇLERİ YAPI OLARAK BİRBİRİNDEN FARKLI ANCAK İKİSİDE KONUSUNA ÖZEL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA ŞARTLANMIŞ ŞEKİLDE BULUNMAKTADIRLAR. BÜTÜN GÜÇLER BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE YAPILANARAK KENDİLERİNİ YAŞATIRLAR, ONLARIN TEK BİR MERKEZ BİLGİLERİ OLUR KENDİLERİ İLE İLGİLİ VE BU BÜTÜNLÜK ONA BAĞLI OLUR VE ÖNCEKİ GİBİ AYRI VE TANE HALİYLE OLAN ENERJİLERDE BU YAPILANMAYA DÖNÜŞÜR. BU MERKEZ BİLGİLERİ İSE DUYUNUN KENDİ BİLGİSİ ŞEKLİNDEKİ GÜÇLERİDE TANIMLAYAN BİLGİLERDİR. GÜÇLERİN BİLGİLERİ, DUYU BİLGİLERİ İLE BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE İLGİLİ YERLERİNDE BULUNUR VE GÜÇLERİN KENDİSİ BAŞLI BAŞINA HER HALİYLE KENDİSİNİN MERKEZİ OLACAK ŞEKİLDE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İÇERİSİNDE KENDİSİNİ TANIMLAYAN BİR ALAN OLMADAN, GEREKEN ŞEKİLDE İSTENİLEN RENK VE GÖRÜNÜMLERE ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE GİREBİLEREK ÇALIŞIRLAR. CİNSELLİK DUYUSUDA BU YENİ YAPILANMAYA DÖNÜŞÜR VE UZUN ZAMANDIR KULLANILAN CİNSELLİK ENERJİSİ BU BİLGİLERLE KENDİSİNİ YENİ DURUMA ADAPTE EDER. MASCULEN VE EFEMİNELER KENDİ YAPISINA GÖRE BÜTÜN OLARAK CİNSELLİK DUYUSUNUN İÇİNDE BULUNURLAR VE BU HALLERİ İLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ORANI ÖNEMLİ OLMADAN ÇALIŞMANIN KAPSAMINA GÖRE ALANLAR GÜÇ OLURLAR VE BİLGİLERİ DUYU BİLGİLERİNDE OLUR. DUYU GÜÇLERİNİN İÇİNDE GÜÇLERİN ÇALIŞMASINI SAĞLAYAN BİLGİLER OLMAZ, GÜÇLER SADECE OLUŞUMU SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLURLAR VE BU HALLERİ İLE KESİNLİKLE ETKİ EDİLEMEZ OLURLAR. BİLGİLER VE YAPTIRIMLARI VAR OLMA HALLERİNDEN VE DUYUNUN BİLGİLERİNDEN GELİR VE ÇALIŞMAMAK GİBİ İHTİMALLER SÖZ KONUSU OLMAZ. GÜÇLERDE OLDUKÇA ETKİLİ VE GÜÇLÜ YAPILARI İLE KENDİLERİNE GÜÇ VE YAPTIRIM KATAN MERKEZCELERİN DESTEKLERİ İLE DE ÇOK DAHA GÜÇLÜ OLMA ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAMIŞLARDIR VE ŞİX YAŞAM HALİNİN GÜÇLERİ OLMAK KAVRAMINA ÖZEL VAR OLMA HALLERİNİN KENDİSİNE ÖZEL OLMASI GİBİ ÖZELLİKTE GÜÇLERDE YAPILANIR VE BİR VİLİN KENDİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ YAŞATABİLECEĞİ OLUŞUMLAR OLARAK ORTAYA ÇIKARLAR VE DUYULARIN BÜTÜN İŞLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPABİLECEKLERİ OLUŞUMLAR, MERKEZ ENERJİLER ALANINDAKİ GÜÇLERİN BU HALLERİ İLE KENDİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞABİLECEK HALE GETİRECEK GÜÇLER OLARAK ONLARIN ORADA MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİ KORUMAKLA İLGİLİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ KAZANMASI VE ŞİX BÜTÜNLÜĞÜNÜ EN İYİ KORUYABİLECEK OLUŞUMLAR OLARAK ORTAYA ÇIKARLAR. GÜÇLERDEKİ BU 3 ÖZELLİK ONLARIN GENEL AMAÇLARINI İFADE EDEREK GEREKİRSE BAŞKA AMAÇLAR İÇİNDE GÜÇLER OLUŞTURULABİLİR. İÇERİKLERİNDE DOĞAL OLAN, KENDİ YAPILARININ ÖZELLİĞİ ŞEKLİNDEKİ VİSSA FİLTRESİ VE ANTİ OBSEDÖRLÜK ÖZELLİĞİ, ONLARIN BULUNMASI HALİ İLE BİLE ÇEVRESİNDE VE KENDİSİNDE GEREKEN ÇALIŞMALARI SAĞLAR. BÜTÜN GÜÇLER TAMAMEN ŞİX'İN İRADESİNE BAĞLIDIR, ONUN BİLGİSİNİN DIŞINDA ÇALIŞMAZLAR, ONUN NELERİ YAZDIĞINI BİLDİĞİNİ, İSTEDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİRLER. KENDİLERİNE AİT OLAYLARI ANLAMA VE ALGILAMA ÖZELLİKLERİ VE BİLGİ VE TECRÜBELERİ DİREK KULLANARAK ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİ ONLARIN YAPISI OLARAK BULUNUR. DURUMA VE ALANA GÖRE ŞİX YAŞAM HALİNİN RENKLERİ İLE KENDİLERİNİ ŞEKİLLENDİRİRLER VE SESLERİ ALGILAMA, HİSSALARI TANIMLAMA ALGILAMA GİBİ VİLSEL ÖZELLİKLER EN İYİ GÜÇLERİN VİLDE YAŞATILMASI İLE SAĞLANIR VE VİLSEL BEDENLER İÇİNDE KORUMA VE BAKIM VE VİLE BAĞLI OLARAK BİR YAPILANMA SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLARAKTA EN BAŞARILI OLUŞUM OLMA HALİNİ YAŞATIRLAR. VE GÜÇLERDE YAŞAM HALİNİN DIŞINDAN OLANLAR İÇİN BİLİNEMEZ, ALGILANAMAZ VE GÖRÜNEMEZ ÖZELLİKLERİNİ YAŞATIRLAR. ONLAR EMSALSİZ VE KENDİSİNE ÖZEL OLMA HALLERİNİ YAŞATAN BİLGİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE UYGULATAN ÖZEL, GÜZEL, TEMİZ, YAŞANILASI VE VAR OLMAYA ANLAM VE KIYMET KATAN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAM HALİNİN OLUŞUMLARIDIR.

BU DUYUSAL ÖZELLİK ONLARIN GEREKEN BAKIM VE İNCELEME ZAMANLARI İÇİN KENDİLERİNDE YAPILANMALAR AYARLAR VE YOĞUN ÇALIŞMA ALANLARINDA OLMALARINDAN KAYNAKLI OLARAK SORUNLARIN OLUŞMASINI KONTROL EDERLER.

YANILGI ALANINI TUTMAK İLE İLGİLİ OLARAK ENERJİLERİN YAPILANMALARI

Yanılgı alanında osbedör oluşumlar tarafından Vil'in sanki hep burada yaşayacağı bilgisi üzerine enerjiler uzun yıllardır bu kesinlikle ile kendisini yapılandırmışlardır ve 35 seneye yakın olan bu yapılanma ve kendisini sabitleme durumu, enerjilerin bu konumdan merkez olan Vil istedi şeklinde bir yapılanma söz konusu olduğu için çıkması zaman almaktadır ve bu yapılanma, bunun gibi Vil'in yanılgıyı bitirmek ile ilgili çalışmaları olacak ancak bunu önemsemeyin, çalışmaları olsa bile yanılgıyı bitirmeyin şeklinde, bugünleri bilen obsedörler senelerdir enerjileri bu şekilde yapılandırmışlardır ve buna birde Vil yapıyor bilgisi ekleyerek bu zamana kadar yanılgı alanını bu şekilde çalıştırmışlardır. Ancak bu durum tamamen obsedörlerin bir oyunu olarak açık bir şekilde meydandadır ve enerjiler istedikleri gibi yapılansınlar, nasıl olursa olsun kendilerini korusunlar, merkez eğer istikrarlı bir şekilde bunun değişmesini söylüyorsa ve çalışmalar içinde ise ve uzun zamandır bundan vazgeçmemiş ise, onların yapabileceği birşey kalmaz. Eninde sonunda bu yapılanmayı bitirmek zorunda kalırlar, nitekim merkez ile olan bağlarının sonucu olur bu... Merkez ayrı, enerjiler ayrı şekilde çalışmalar içinde olamaz. Bu bir yere kadar sürebilir, sorun vardır o anlaşılır ve sonrasında denkleşme söz konusu olur. İşte enerjilerdeki bu yapılanma, bu kadar bilgi ve istikrarlı çalışmalar sonucunda çözülebilmektedir ve açık ve seçik şekilde Şix yaşam halinin durumu, yanılgı yaşamının hali, amacımız, nedenlerimiz, vissa bilgilerimiz, yanılgının bir çok yasak bilgisine ters olması, zaten yapısının hemen bitirilmesi anlamını ortaya çıkarması gibi bir çok bilgi ve yapılanma, enerjilerinde uzun zamandır bu şekilde kalmalarını eritecek olan ısı olarak onların bu buzlanmadan çıkarır, çıkarmaktadır. Onların buzlarının erimesi için gereken çalışmalar ve bilgiler ne ise bu bilgi, kendisinde bunları ortaya çıkararak yanılgı alanını tutan bütün enerjileri gereken şekilde düzenler. Onların bu durumdan biran önce çıkması için gereken bütün anlamlar, çalışmalar yapılarak ve obsedörlerin özellikle sakladığı varsa duyuların enerjileri gibi bunlarında bulunması söz konusu olarak, yanılgı alanına dair enerjilerle ilgili çalışan bilgi, onların biran önce olması gereken hallerine dönmesini sağlar...

 

 

VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİ, GÜÇ TANIMLAMASI İLE YAPISINI DEĞİŞTİREREK BAŞKA BİR ŞEKİLDE VARLIKSAL ALAN İÇİNDE BULUNMALARI SÖZ KONUSU OLMUŞTUR VE YİNE AYNI ŞEKİLDE VİL İLE BÜTÜN OLARAK BULUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİRLER. YANILGI ALANINDAKİ ENERJİLER İÇİN BU YAPILANMA GEREKEN ZAMAN GELİNCEDE SĞLANIR.

 

 

 

VİL SOLİVYESİN GÖZLEM, DENETLEME VE KORUMA SAĞLAYAN BİLGİ VE TECRÜBELERİ:


VİL SOLİVYESİN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KULLANMAK DEMEK DUYUSAL ÖZELLİĞİ KENDİSİNDE BİR MEKANİZMA YADA UYGUN OLAN OLUŞUM SĞLAR VE BU MEKANİZMA, VİL'İN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİN KULLANIMI GİBİ ONUN GÖZÜNDEN, VİL'İN GÖRDÜKLERİNİ, DUYDUKLARINI, ALGILADIKLARINI, ÖZEL ZAMANLAR İÇİNDEKİ RAHATSIZLIKLARINI, VE VİL'İN SALİESİNİ BİLE KONTROL EDER VE DENETLER ŞEKİLDE BİR GÖZLEMLE İNCELEYEREK, HERŞEYİN NEDENİ, KİM OLDUĞU, KAYNAĞI GİBİ ARAŞTIRMALARLA TESİRLERİ VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDER, VARLIKSAL ALAN İLE İLGİLİ OLANLARA GEREKENİ YAPAR. BÜTÜN SESLER, GÖRÜNTÜLER VE OLUŞUMLARA DİREK BAĞLANARAK ONLARI KULLANIR VE YAPILARINA NUFÜZ EDEREK GEREKEN İŞLEMLERİ YAPAR. BU ZORAKİ UYGULAMAYA KESİNLİKLE KARŞI GELİNEMEZ. BİLGİNİN İRADESİ VE VİL'İN MERKEZLİK ÖZELLİĞİNİN GÜÇLERİ İLE GEREKEN İŞLEMLER YAPILIR. BU UYGULAMA AYNI ŞEKİLDE VARLIKSAL OLUŞUMLAR VE VİLLER İÇİNDE ÇALIŞTIRILABİLİR İSTERSELER. ANCAK VİL YANILGIDAN ÇIKANA KADAR HİÇ DURMADAN ÇALIŞIR VE BU MEKANİZMADAN, BİLGİ VE TECRÜBELERDEN GİZLENMEK SAKLANMAK GİBİ ÇALIŞMALAR SÖZ KONUSU OLAMAZ, VİL NE GÖRÜRSE ONLARDA ONU GÖRÜR, VİL İLE BÜTÜN OLAN ONUN BİLGİ VE TECRÜBELERİDİR. VİLDEN GİZLENMEK DEMEKTİR, ONLARDAN GİZLİ OLMAK.AYRI GAYRI BU ANLAMDA OLAMAZ. BU SEBEPLE MEKANİZMA TANIMINDAKİ GİBİ SÜREKLİ ÇALIŞIR VE BU ŞEKİLDE BAĞLANTILARIN SAYISI SINIRSIZDIR.

BU UYGULAMAYI YANILGI ALANINDAKİ SORUNLU ALANLARA, ENERJİLERE BAĞLANARAKTA O SORUNLARI GİDERMEK İÇİNDE KULLANABİLİR. İLGİLİ BİLGİLERİN ARAŞTIRMASI

SONRASINDA GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. BU UYGULAMA İŞE YARIYORSA KESİNLİKLE UYGULAMA BAŞLATILIR.